• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo tak na splátky to jo ale to já zas nerada ale u telky by nám možná nic jiného nezbylo byl pro nás v prosinci masakr dát dokupy na sporák novej aa ještě vánoce a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já si řekla že jestli do neděle nedá pokoj s tím ustříhlým aspon přes den tak šmitec jde do koše ona si ho pak totiž rukou držela u pusy :grinning: tak právě doufám v to že ji to omrzí no uvidíme ale šla spát o půl osmé a ztaím stále klídeček takže asi si ho drží u pusy :grinning: no uvidíme co přinesou další dny :wink:
16. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám novou maminku popř. budoucí maminku nebo jak to vlastně má :sweat_smile: :dizzy_face:

den už to máš napsáno? :fearful:
16. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne, zjistila jsemm že jsem v podstatě zapoměla tabulky s grafama. chvilku to nepoužívám....a ještě toho dost chybí, když si v něčem málo věřím tak mi to de pomalu:frowning2:(( a z té bc.práce mám většího luchta než z celých státnic....pomooooc:frowning2:((( zítra a až do pátku budu jezdit učit, tak to mi odpadí slprp celý dem- sakryš:((
16. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboooooooooooooooj, to zvládneš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Já mám dneska klídek mužíček s malým jeli už ráno do Brna na tunely, tak se vrátí beztak až k večeru. Tak jim budu dělat na večeři kuře na zelí :wink:
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak to se Žanet máš....já byla u doktroky a mám angínu vyfasovala jsem antibiotika. Třese semnou zima i pod peřinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě se jí nelíbil muj tlak....až budu zdravá mám si zajít na krev :confused:
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: teda povím vám dneska byl den :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám hlavu jak balón :rolling_eyes: jako včera v noci malá bez cumle dobrý cpala si ho d pusy ale usla normálně a celou noc spala vstávando v sedm pohoda a pak to začlo protiva našla cumel a začla se vztekat házet s ním o zem a řvala :confused: no tak jsem ji řekla že dudu je nějaké nemocné když ho nemůže cumlat :sweat_smile: no nic hrály jsme si pak vařili david vstanul oběd pohoda můra odmítla spát klídek a pak nanovo začla hledat cumel david šel pryč a ona řvala a řvala ani číst si nechtěla no mazec měla jsem už jako dost pak zas chvíli klid hrály jsme si přišel david a šli jsme ven a ona mermomocí chtěla cumel takže zase tyjátr jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a přišli jsme z venku a celkem pohoda a pak řev nechtěla ani za boha do postele tak ji david ulozil a zavřel asi deset minut řvala ječela a pak klid asi to vzdala a ted už spinká no ufff tak sjem se vypsala byl to fakt náročný den :pensive: snad bude zítra líp jdeme ráno ke kámošce tak si pohraje a odpoledne příjde zas jiná kámoška s malým tak snad nám to uteče bez myšlenek na ten zpropadenej cumel :sweat_smile: :zipper_mouth:
17. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neboj to zvládnete jste na dobré cestě, za chvíli se nevzpomene :wink: to víš, že to bude ještě zkoušet, jestli jí nedáte nový.
17. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no žanet snad máš pravdu víc dnešních dnů a opava mě nemine :confused: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni teda to musely být nervy, držím palec,ať to máte brzo z krku. já ani nemyslím co bude u nás :sweat_smile: i když malej ho až tak často nemá, ale i tak. ještěže na to máme chvilku času :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
my jsme zas prd spali v noci, jak dostal v nedli druhou dávku rotarixu tak byl v pondělí neskutečně protivný a furt brečel, takže mu to sdlo všechno do nosu a včera chrčel tak, že skoro nemohl dýchat. odsávačka nepomohla, takže jsem musela co hodinu stříkat sterimar a čistit, usli jsme asi v pět ráno :confounded: přes den dobrý, teď zas trochu chrčí, ale už je to lepší, tak zatím má otevřeno na mikroklimu a mokrou plínku na topení a snad budem spát líp než včera :rolling_eyes:
17. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen ona jak byla malinká mívala taky jen na spaní ale v roce nastal zlom takový jakmile začla chodit on totiž dudlíky byyl stále v postýlce a jednoho dne mrknu a ona v pokoji na zemi s plínkou a dudlem usla došáhla si na něj do postýlky no a začla to tak pak provozovat a mě nenapadlo zatrhnout to hned neb to pro mě bylo pohodlné vzala dudel a spočívala takže spíše moje chyba mě nenapadlo že už má takový rozum nebo jak to říct hold u druhého budu chytřejší :wink: a ymslím že u druhého to ani nebude tak staršné protže to dítě má sourozence takže pak už se tomu druhému mrněti stále někdo věnuje kdežto takhle jsem byla ráda že dudlá a je chvilku klid :sweat_smile: jinak přejem at je Míšoví co nejdřív líp a at máte klidnou noc :wink: jo a ještě mě dnes dojala jedna nejmenovaná osoba z rodiny která měla na ten dudlík nejvíc blbých keců že je velká atd tak mi dneska bylo řečeno že takové trápení přece jen je ještě malá :rolling_eyes: :confused: nechápu :confused: :angry: a raději ani neřeším nemuselo by to dopadnout dobře :grinning: no a včera jsem si šla lehnout kousek po půlnoci a myslíte že jsem usla?ještě si pamatuju na hodinách půl druhé :rolling_eyes: takže snad to dneska zalomím dříve zítra nebude behem dne lehárko dopoledne jdem pryč a odpo máme návštěvu no a těším se na pátek příjde mamka tak si kája bude užívat babičky a já se v sobtou krásně dlouho vyspím david má volnoooo :dizzy_face: snad mě tedanechá :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tady jako ještě nikoho dneska? :confused: malá snídá a pak jdem pomaloučku pryč :wink: a jinak noc bez problému ráno našla cumel a říká nenííí nenííí tak jsem zvědavá jestli není není bude i přes den :grinning:
18. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Já jsem vzhůru už od půl šesté a kukam na hokej. Jinak Leni to vypadá dobře :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj žanet jsem si to myslela jestli nekoukáš když tak fandíš :wink: já šla včera o půl dvanácté spát a usla jsem příjde mi normálně že jsem snad až přespaná :grinning: co udělaj dvě hodky navíc :grinning:
18. únor 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dnes zase mrtvo, kde jste kdo? :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moni co ty tady ještě děláš :sweat_smile: :grinning:

leni no to je klasika, ten kdo má nejvíc keců tak pak vždycky otočí a mluví úplně jinak. to mě vůbec nepřekvapuje :rolling_eyes:

malej chrčel v noci zas, ale už to bylo o něco lepší, tak snad to bude brzo za náma :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, sama nevím :sweat_smile: A to tak dr. straší, zítra jdu opět na poradnu, tak jsem zvědavá, ta se už asi vybulí jak nás uvidí :grinning: Malého máš nemocného? Tak at se bobek brzy uzdraví :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že nemocný není, akorát v pondělí po rotarixu skoro celý den probrečel, tak si myslím, že se mu to nějak usadilo v nose a teď mu to tam chrčí. klasická rýma to podle mě nebude. jinak mu nic není, řádí jako vždy, jen přes noc vydává tím nosem příšerný zvuky :sweat_smile: :confounded:

tak sexovat, umývat okna, běhat po schodech, pít svařáky.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen jo táák. Tak hlavně, že není nemocný.
No okna mě čekají a asi se na ně dám. Musím, mám na nich nastřikanou ještě Vánoční výzdobu :sweat_smile: :grinning:
Jinak chodím na procházky, docela dlouhé, příjdu domů a necítím nohy toť vše, tak uvidíme... Už aby to bylo, jak Ti dr. pořád říká co chvíli to čekejte, tak jen čekáš jak blb a jsi nervozní a nejen já, ale celá rodina :grinning:
18. únor 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek já už mám nervy :rolling_eyes: dopoledne bylo úplně úžasně malá si ani nevzpoměla jak si hrála s malým od kámošky a odpo mi druhá kámoška co měla přijít napíše jestli nemůže až zítra že se jí moc nechce dmeska :rolling_eyes: jsem fakt nasraná nesnáším když se s někým domluvím a on to bezdůvodně zruší jako poctivě si davidové odpolední plánuju at něco mám a chtěla jsem zvlášt kvůli toho cumle přece jenom ani malou to nebaví cele odpoledne semnou samotnou nevím už jak ji zabavit nic ji nebaví a když je doma David tak se střídáme tak nějak v tom hraní chjo ještěže zítra přijede aspon mamka a pak odpolední zas až za šest dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: což taky nic moc vychází to na sobotu a to zas nikdo nebude mít čas :rolling_eyes: už at je apon jaro at můžem odpoledne trávit venku a ne doma :slight_smile: no nic jdu vymyslet co si dáme k večeři ještě dvě hodky než ta moje protivínka zalehne snad dnes bez řevu :frowning2:
18. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem si mohla myslet, že mám jít hledat rovnou na druhou stránku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zítra podejte hlášení, lenča jak pokračuje v boji proti dudlíkům a monča jak dopadla u dr.! :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: tak u nás to vypadá že snad je t na dobré cestě večer šla spinkat bez řevu ráno o dudlíku ani slovo už jsme hodku vzhůru a nic :wink: a i když to sečtu včera byla taky protivná a uřvaná ale méně než ten první den tak snad to bude jen a jen lepší..............ehm ehm zrovna ji tu chválím a donesla mi dudlík :grinning: a říká není není :confused: uvidíme snad je to za námi aspon to nejhorší.........dneska máme čínu k obedu a malá duššené masíško na zelenice s brambůrkem
19. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super leni :dizzy_face:
já tu mám do zítřka tchýni, ale v pohodě. na oběd byl pangasius na jarní cibulce pečený v alobalu v troubě :sunglasses:
19. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile: jako dneska fakt super malá nic venku usla v kočárku ani si nevzpoměla na dudel akorát s plíno´kou ta nám asi zůstane ýl :grinning: ale ta mi neva ta je fakt jen na spaní :wink: no a večer šla do postýlky sebrala plínku, krtka čajík a ptala se není není?chi říkám není a hají tak odpoveděla není a lehla :grinning: takže paráda ani jsem neščekala že to bude až tak v pohodě :dizzy_face: ...a jinak my si dneska udělali nakupní odpoledne :dizzy_face: koupila jsem malé kalhoty na jaro uplně úžasné tričko kšiltovku taky novou knížečku byla našená :dizzy_face: akorát jsem nějak off :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....jo a fen obídek musel být užásný todle já fakt můžu :dizzy_face: a co Míša stále chrčí nebo už je v pohodě?
19. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to jste šikulky a malá ti chodí spát sama? to bybylo super. monča tu není, že by???? manžel se narodil po čištění koberců...tak kdyžtak moni čistit, šup šup.
19. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no vidíš :dizzy_face: tak držím palec, a´t už jí to vydží :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
míša už skoro nechrčí, ale už má druhý den teplotu :confounded: jinak na něm nic není. z tchýně dneska vylezlo, že Jirkovi rostly v pěti měsících zuby :fearful: tak nevím, co z toho nakonec bude :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den jo chodí sama máme to tak od mala mezi sedmou osmou jak co stihnem s koupáním a tak řeknem já nebo David že už jde hají tak si najde plínku krtka čajík a opusuje nás a jde do postýlky lehne my přikrijem dáme pusu pořejeme dobrou noc zavřeme dveře a je klídek a někdy dokonce sama od sebe si vše vezme a řekne hají hají když už je unavená jsem za tohleto fakt ráda jak slyším někde problémy se spánkem tak by mě asi piclo akorát jediný problém co jsme měli jak se vlastně naučila přelízat postýlku a sundali jsme ji tu přední stranu tak nám necelý týden trvalo než se to prostě naučila že musí ležet právě se jednou budu fakt bát druhého mrnouska beztak mě čeká nějaký nespavec :grinning: jak už to tak bývá :grinning: tak uvidíme jednou :slight_smile: jinak fen i to je možné malá nám od čtyř měsíců slintala jak buldok moje mamka pořád to bude zub to bude zub ty jsi měla v peti mesících první ha furt ji tam šmatrala lžičkou jestli cinká chi pokaždé co pak přijela a nic a nic a přesně 14.února našla moje mamka první zoubek :wink: takže měla v půl roce no ale jsem fakt ráda že už má malá všechny zuby bylo to pekně znát hned je odté doby uplně klidná nevzteklá neprotivná jsem ráda no ještě teda pětky chybí ty prej rostou kolem dvou let ale tak to doufám že už tak prožívat nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic brou noc jdu hajat zítra nemusím vstávat si pospím :dizzy_face:
20. únor 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

leni tak to je super že to tak máte uděláno. Naše ELi ještě večer v postýlce dostane mlíčko, ale už u něho neusne a včera mamku opusinkovala lehla do postýlky a mamka ji řekla že už spinkat a tak ji eli uděla papa otočila chytla mišutku a usla i bez dudla :grinning: a odpoledne jsem ji naučila taky už usínat bez dudlíku. A dneska se mi ani ráno nevzbudila na mlíčko, tak jsem sapala celou noc :wink:
20. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si pořád myslím, že to je síš reakce na rotarix, dostal minulý víkend druhou dávku :pensive:
20. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen a jak dlouho už má horečky?
20. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek