• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky! Leni s tou plínkou si nedělej starosti, malému jsou tři a sem tam si jí veme ještě do postele :grinning: Ale dudlík super :wink: vidíš jak to šlo dobře. U nás to taky zabralo to ustřihnutí.
20. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj žanet ta plínka mě tak neštve to mi vůbec neva přibalit do kočárku a když by spala nechta ji ju anebo doma to není tak strašné jako ten dudlík jsem ráda že to šlo tak hladce :slight_smile: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, teploty měl tři dny. horečky ne, měl tak 37,5 což je ale na něj hodně, jeho normální teplota je tak 36,2.... je v tom po jirkovi, ten má normálně tak 35,7 a když má 37 tak je už polomrtvej. ale zdá e, že už to polevilo... tak asi fakt reakce na ten rotarix.
20. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: no tak jestli už mu to polevuje tak dobrý.
20. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud to po třech dnech zmizí, tak by to nemělo být nic hrozného :wink:
20. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni to v to příbalovém letáku psali, měl i některé další příznaky, jakože spavost, byl protivný a po jídle trochu zvracel, což normálně nedělá :pensive: tak snad se dneska konečně vyspím :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to potom jo. A na co to je ten rotarix? :wink:
20. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
proti rotavirm - dělají průjmy + zvracení a horečky. Jirka je má často v práci, obvykle lehne půlka nemocnice a on sám je na to celkem citlivý, takže jsme se rozhodli malého radši naočkovat, kdyby to náhodou donesl domů. taková prťata mají dost těžký průběh a já bych fakt nerada aby mi skončil někde na kapačkách :pensive:
21. únor 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
proti rotavirům - dělají průjmy + zvracení a horečky. Jirka je má často v práci, obvykle lehne půlka nemocnice a on sám je na to celkem citlivý, takže jsme se rozhodli malého radši naočkovat, kdyby to náhodou donesl domů. taková prťata mají dost těžký průběh a já bych fakt nerada aby mi skončil někde na kapačkách :pensive:
21. únor 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já to tu mám dvakrát :fearful: :sweat_smile:
21. únor 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo :wink: to je jasné, že nechceš aby to chytl malý. :wink:
21. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsteeeeee? :fearful:
my byli dnska venku a za chvíli se nám skoro po týdnu vrátí domů táta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak k tomu rotarixu ještě... se bojím že jsem to prošvihli, a přitom jsem to říkala dr. že to chceme a ona jojo to má čas až s druhozu dávkou hexa. no a ted jsem se dočetla že aby to bylo učinné má se to dávat nejak brzo tak kurna esi to paní dr. zapinkala tak mě naštvala a tooolik penez to stojí..
dneka bylo suuper, krásne a est čistý vzduch to je kombinace.
jo holkdy potřbuju poradit se zaváděním kaše este mám nejaký týden čas ale víte já jí chci zahustit na noc aby mi tak často nejedla v noci jenou jo ale třikrát se mi zdá hodne. s příkrmamma se má prý spíše začínat s mrkví v poledne ale já bych asi radši tu kašu na večer vuli tomu spánku co si o tom myslíte?
21. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chce nám dát ten rotarix s hexa vakcinou a syflonixem protipneoumokkou naráz tak už ted se bojí reakce.
21. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira: pokud ale kojíš tak je zbytečné ji na noc zahušťovat mlíko. Hold to budeš muset ještě vydržet a mimčo si samo upraví jídlo v noci. :wink:
21. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno já už se chci ale vyspat víš já su hrozná no ale už me to fakt unavuje svtávat třikrát za noc. no a s tím upravováním nevím nevím ,kámošce si chlapeček roční zatím nic moc v noci neupravil kojí ho 4 x za noc a on měl v prosinci rok. to bych fáákt nerada.
21. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak každé mimčo je jené, ale hold je lepší to vydržet a když v roce mimčo odstavíš a dáš mu UM, tak většinou spí celou noc a až ráno si dá mlíko. Mě se Eli taky kolem půl šesté budí na mlíko. Já si myslím že je zcela zbytečné nějak miméč uvlášť přikrmovat na noc jen proto abych se vyspala :wink:
21. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira já taky začínala kaší. nechci tě strašit, ale na Míšovo spaní v noci to vůbec nemělo vliv :sweat_smile: :grinning: jak říká zofi, každé mimčo je jiné. já začla s kaší na noc, pak přidala ovoce na svačinku a chystám se na zeleninu v poledne.
rotarix se musí dát do 24 týdnů a rozestup musí být aspoń 4 týdny, tak to máte teda hodně naknap :fearful:
21. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no my jsme vážně bez dudlíka :dizzy_face: dneska celý den vůbec nic sem tam ho vezme do ruky a řekne není a zas vyhodí takže super jsem fakt ráda :dizzy_face: jen přemýšlím jestli už ho můžu vyhodit chi teda ten zbytek :confused: :grinning: jinak dneska bylo krásně venku jsme byli na procházce a pak nakoupit v tescu měli tam výprodej dětských ponožek dva páry jen za 18 kč tak jsem malé nakoupila :wink:
jinak keira pokud ti malá přes den na mlíku nestrádá a nevypadá na to že by ji nenasitilo tak ti ji nemusí nasitit ani ta kaše asi bych ji taky nedávala když plně kojíš :wink: hold musíš dospávat jak jen to jde :wink: moje švagrová k malé vstává doted třikrát za noc a nekojí a malá má rok a čtyři měsíce ted teda poslední dva měsíce už ji dává jen čaj v noci ale stejně se ji budí takže se taky bohužel nevyspí :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: my začínali zase s ovocem a zeleninou a kaši na večeři jsem dávala až později. Měla první večeři a pak dostala ještě před spaním mlíko :wink: a je fakt že ikdyž dáš kaši na noc tak není zaručeno že se ti mimčo v noci nevzbudí :wink: a určitě je hloupost dávat kaši aby mimino spalo v noci a já se vyspala :wink:
21. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě malý spal celou noc až do sedmi měsíců, jen sem tam se vzbudil jednou za noc na mlíko. Kaši jsem dávala od 5 měsíce. No ale pak se později začal budit a budil se i 10x za noc až do dvou let. Díky bohu, že to máme už za sebou.
21. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já jsem nekojila vůbec :wink:
21. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: hold mimčo nejde do ničeho nutit :grinning:
21. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi prosím tě to mi ani neříkej :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: malej mi spí hezky a jestli ho to přejde, tak mě asi šlak trefí :rolling_eyes:
21. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak já jsem ráda že malá spí celou noc já si vůbec neumím představit k ní vstávat mě to stačilo jak jsem vyhodila ty dudle a nechala jen ten jeden jak ho nemohla v noci najít to byly moje nervy :grinning: takže jsem ráda že jsme zase v kílídku a nic nehledá čaj má u sebe :sunglasses: akorát je fakt že nám ted k ránu leze někdy do postele a spí u nás ale nějak to neřeším neb se netlačí ke mě a já o ní kolikrát ani nevím
21. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: eli mi taky spávala celou noc a pak se začala budit, ale ne hlady ale prostě tak mrčela a k ránu to bylo ještě horší a já dávala čaj a pak jsem zjistila, že když dám mlíko tak je to lepší :wink: :sunglasses:
21. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, především Leni vše nej. svátku!!! no vidíš, šikulky jak ste to hezky zvládly!!! jinak u nás taky nastoupil banán, zeleninka a až někdy potom kašičky, a to až se "muselo" dříve ne, nám se nikuš budí kolem 4-6 na mléko, jinak třeba se párkrát stalo že jedbla až v 7dum. ale zase dá klid přes den, alespon na hodinku po obědě. kdyby to šlo tak kojim ještě ted, člověk to má "nachystané" furt a nemusí za to dávat majlant:slight_smile:)))) my už s kašičkama zkončily, dojedly jsme poslední a už nekupujem.
21. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: tak my kaše nejíme už dávno. Eli mi jí obyč krupici :wink: a to jenom někdy :wink:
21. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my je taky už dloho nejedlly:slight_smile: baštila se u nás hlavně krupice, ale pak jsme nějak zjisitli, že máme ještě dvě krabice nenačaté tak se to snědlo:slight_smile:))) zofi jakpak roste druhé mimi?
21. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek