• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
den: jojo roste roste. Zatím jsem přibrala asi 4 kila, tak už mám víc než u Eli :grinning: a čím dál víc se projevuje :grinning: A jak si na tom se školou? Já si odložila státnice na leden :wink:
21. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen nechci tě strašit, ale já jsem to tak strašné měla a taky se nebudil v noci na jídlo jen mrčel a pil čaj. Pak si pochopitelně zvykl na ten čaj a budil se jen ze zlozvyku.
21. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi proto jsem ten čaj odbourala na noc a zvykla si, sice ze začátku mrčela ale jak poznala že to nepomůže tak dala pokoj a v poho :wink:
21. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi bojuju jak se dá. těším se na léto...........a to mě aj motivuje, at ho mám v klidu a neěsím se třeba podzimu. to znamená, že se ti posunuje i bakalářka,asi jo, že?
21. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
den jo , já to stejbě nestíhám a hlavně se obávám toho že byvh tam nedošla, tak si zkoušky dodělám teď a státnice potom :wink:
21. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jsem nás vytáhla z druhé strany :confused: to počasí je nějaké hezké venku to sluníčko jak svítí nějak nabíjí :dizzy_face: malá usla sama na gauči :confused: :astonished: neuvěřitelné už spí asi patnáct minut tak nevím raději ji nechám na tom gauči určitě by se jinak vzbudila a tak počítám že max deset minut a je vzhůru :wink: jinak jak říkáte s tím čajem v noci ten má malá u sebe plnou falšku na noc a tak jsem přemýšlela nad tím že tak v létě kdybychom byli bez plenek tak jak to zvládne v noci když moc pije a je na to zvyklá :confused: tož jste mě dostaly a asi to neodnačumím neb to už by mi asi neprošlo jako cumel v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: no máme na obídek špagetky na večeři udělám vajíčkovou pomazánku a ještě si dneska uvařím obídek na zítřek budemem mít koprovku ale ještě nevím zda s masem nebo s vajíčkem hovězí doma nemám tak bych musela zas na maso a to se mi nějak nechce ale nevím zda u Davida projde bezmasý oběd :confused: mám na mražáku jen kuřecí dilema noo :grinning:
22. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jak děláš tu vajíčkovou pomazánku? :confused:

my dnes vyrazili ven jen v becu, počasí je suoer, i když teď se to trochu zatahuje. zítra jedem do práce, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zofii, na středu hlásí (zatím) hezky, tak půjdem to odpo někam kočárkovat, ne? teda nevím, jestli vy už neťapete jen po svých :sweat_smile: a jdete někdo s náma? den, keira, ostatní? :dizzy_face:
22. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: jo klidně můžem my poťapeme i tak, ale jen chvilku, dlouho to ještě nevydrží :wink:
22. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, muzete mi poradit zda je v centru ostravy nejake misto s peknym detskym koutkem? Minule jsme byly s malou v mekaci, ale to se mi nelibilo a pak nahore v C&A. Predem dekuji.
22. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: no v Lasu je človíčkov, tak jedině tam. Tady je adresa webová http://www.clovickov.cz/ostrava_aktuality.html :wink:
22. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofinecko, dekuji! Jeste se zeptam, v jakem patre to je?
22. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen dělám podle tady toho receptu :
http://www.mamincinyrecepty.cz/pomazanky/vajickova-pomazanka
a je úplně mnamózní :dizzy_face: už si za chvilku budemem pochutnávat :grinning: byli jsme venku a bylo fakt suprově :dizzy_face:
22. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: tak to opravdu nevím. Já tam ještě nebyla, ale byla tam kámoška a velmi si to pochvalovala :wink:
22. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, leni díky, ty stránky jsem neznala :sunglasses:
22. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

máme zítra s zofi sraz cca v půl třetí u nás (Poruba - Bulharská) a půjdem vyvětrat prťata, tak kdybyste někdo chtěl, tak pojďte s náma :dizzy_face:
23. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek my se byli na chvíli provětrat a pak jsem si vyprala záclony a umyla okýnka ale jen zevnitř :sweat_smile: ale krásně mi to tu voní :dizzy_face: ještě hupsnem s malou rychle do obchodu.....jinak vyvětrat bych se šla ale ještě není tak moc hezky abych si udělala s malou takový větší výlet :wink: tak už at je hezky teploučko a můžem se slézt :dizzy_face:
23. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, že nechceš leni na výlet, mohla bys mi taky umýt okna :sweat_smile: :grinning: když už mi neustále odmítáš vyžehlit :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma z obchodu půjdu malé připravit vanu vykoupem dostane chleba s pomazánkou vyčistí zuby a mám klídekkkkkkk ju jak já se na to vždycky tak těším když už spinká a je ta nejhodnější holčička :dizzy_face: :grinning:
fen asi tě zklamu :wink: ale ani mytí oken nebude :grinning: :grinning: mohlo by být takhle hezky i o víkendu jedu s malou k bráchovi David má zas odpolední tak at tu nehnijem zase :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem si mohla myslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak dneska jsme měli pizzu diplomat http://www.pizzacd.cd/ a řeknu vám.... už se k chacharovi nevrátíme :sweat_smile: vřele doporučuju :dizzy_face:
23. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Človíčkov je v Lasu ve 2 patře-stejně jako byl kdysi SAMBABY, jen úplně vzadu :wink: A je to tam super,měla jsme strach že tam bude "černo"tím že to je v centru,ale zatím pokaždé když jsme tam byli tak to bylo v poho.Byli jsme tam ale dopo a to bylo super i v tom že tam nebylo moc dětí-takže tam nebylo narváno jako třeba v Avionu(jka je ten volný koutek),takže nevím jak to bude vypdat odpoledne.A dopo jsme tam většinou natrefila na děti tak do těch 3-4 let. :wink:
JInka ahojky po skoro víc jak roce :slight_smile: Už jsme tu dlooooooouho nebyla.A koukám že hodně holek se už odsud ztratilo-Parybka,Lučenek,Rajka,Kykynka(i když tu mám na FB) a Maju jsme tu taky dlouho nezahlídla,vím jen že už chodí do práce. :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak hlásím nástup neštovic :frowning2: , zatím jsme puntíkovaní jen trošíčku tak snad to bude brzo pryč
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den juj a kde jste k nim přišli?tak hlavně at máte v pohodě průběh :wink: aspon už je budete mít za sebou taky jedno plus my už jsme byli třikrát v kontaktu s neštovicemi a nedostala jednou jsme kvůli ním museli odložit prevenar ještě že tenkrát ta třítýdenní doba nevadila :wink:
já to mám dneska bez vaření jen brambory teda musím .... David jel vyřizovat odpoledne mi příjde kámoška pak přečkat zítřek a jedu na víkend k bráchovi s malou david má dva dny odpolední tak at tu nejsme samotné a nenudíme se přes víkend většinou nikdo nemá čas nás navštívit nebo nás na návštěvu pozvat :sweat_smile: :grinning: včera david byl z práce oslavovat nějaké narozeniny přišel před osmou smradlavý nebyl sice moc opilý ale připitý byl tak mi tu chrápal u televize :rolling_eyes: a ráno jsem ani nevěděla že malá je vzhůru šla do obývaku vzbudit jeho a mě nebudila :grinning: tak jsem si přispala :dizzy_face: jo jinak jsem tu včera večer psala trikrát román a nic vůbec se to tu nezobrazilo tak jsem se na to vyprdla :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, tak aspoń to budete mít brzo za sebou :wink:
u nás byla dneska zofi s eliškou a prtětem, to bylo legrace :dizzy_face: eliška už nedávala ten náš bordel, tak nám tu hezky všechno uklidila :dizzy_face: :grinning: a míšovi dala velkou pusu, ten z toho byl celý vykulený :sweat_smile:
24. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: no to víš je to malá uklízečka. :grinning: :grinning: Kam přijdem tak uklízí :grinning: :grinning: :grinning: A pusy to ona rozdává ráda. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vás zofi zas pozvem, já ten úklid moc nestíhám, tak se pomocnice bude hodit :grinning:
24. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to chápu. Já to taky občas nestíhám a počkej až přibude další, tak to potom bude ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty to stíhat nemusíš, ty máš pomocnici :grinning: já musím ještě chvilu počkat, než to moje prtě povyroste :sweat_smile: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jéé naše kája taky ráda uklízí ale jen doma :grinning: na návštěvách ráda zkoumá a dělá ,,pořádek,, :grinning:
my dneska byli na prochajdě s kámoškou malou jsem vzala do kočárku nakonec jsem ji pustila zdrhla mi jednou dvakrát pak málem na cestu no nic jsem ji za trest šoupla do kočárku jsme šli se zpěvem :grinning: od kámošky malý je o rok starší tak kája prostě chtěla za ním tak mě kámoška ukecala at ji pustím že už si bude pamatovat a hezky půjde nooo samozřejmě šla jinam když jsem ji chtěla chytit utekla a ještě se strašně smála jak za ní běžím :rolling_eyes: nu nic samozřejmě pobrala cestou útěku hned tři hovínka :rolling_eyes: to nic dostala po prdeli a šlo se hezky dál za minutku utekla znova na trávu tak za ní běžím a šup ušklhnu si na hovně já :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes: no nic procházku jsme vzdali a jeli domů doma mě čekalo nejen mytí botů ale taky fusak :rolling_eyes: no už aby bylo hezky sucho jen kdy vymiznou ty hovínka to by mě fakt zajímalo :rolling_eyes:
24. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen neboj dočkáš se :dizzy_face: ale ne každé mimčo tak uklízí :grinning: :grinning: :grinning: takž kdyby náhoudou neuklízel, tak dej vědět a miy zase dojdem pouklízet :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek