Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
fender
25. únor 2010
😃 😃 😃
zatím uklízí tak, že shazuje všechno ze stolu, tak uvidíme :-p 😃
zofinecka
25. únor 2010
fen taky dobrý 😃 Taky jsme tak začínali 😉 😃 😃
brusinka.pusinka
25. únor 2010
ahojky Holky Promiňte že jsem lezu ale jsem Havířovanka a chtěla bych se zeptat na nějakou fajn restauraci v OV kde můžu se 7 měsíční holčičkou. Syn slaví 15 let a chce na nějaký fajn gablík, prosím napiště své zkušenosti
tomasek06
26. únor 2010
Ahojky holky! Tak já jsem včera udělala zásadní rozhodnutí a nechala jsem se po 28 letech ostříhat na krátko.

Brusinko výborná je restaurace Victorie. Je to v Porubě u Intersparu, vedle MC donaldu 😉
denber
26. únor 2010
tomi už jsem koukala na facebooku, teda sekne ti to, úplně si se rozzářila🙂)) 😉
fender
26. únor 2010
tomi taky jsem koukala, fakt paráda x-) x-) x-)

brusinko, ta viktorie je dobrá (i když trochu dražší), pak taky La Strada v Porubě u bazénu, ta má dobře oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část.
tomasek06
26. únor 2010
Díky za pochvaly x-) jsem ráda že to dopadlo dobře 😉
keira_
27. únor 2010
ahoj holky , tak díky za vaše názory. zatím jsem nic nepřidala. este to nejakou dobu vydržím uvidime. jo ale když jím obed nebo tak tak furt natahuje ruce a bere mi to a ukazala jsem ji suseny banan ze ji dam a ona vyplazla jazyček a lizala ho a koukala na mě jako blázen. bylo videt že to nebere jako hračku ale jako jidlo. tak možná už je připravena na nový druh strav¨ání, jak se říká že přijde ta senzitivní perioda neboco to.. tak možná je tu. este počkám do konce 5. m a pak asi začnu, bo ona se mi strašně u jídla vzteká a když odstříkám a dávám jí MM lžičkou tak se jí to líbí , no asi jí to už nebaví furt jen cucat prso. jo jinak s tím rotarixem to je teda síla všude to píšou říkají že do 24. t a dr. prostě říka že to není pravda že kdykoliv a dlal nám první dávku v 21. tydnu tak druhou budeaž v 25. tka snad to nevadí. trošku mě naštvala že nám to nedala dříve když jsem jí říkal že to chceme. achijo.
fender
27. únor 2010
keira: tady je přímo příbalový leták a podle něj se to musí dát nejlíp do 16. týdne, nejpozději do 25. 😕

http://www.vakciny.net/doporucene_ockovani/ROTA...

malej futruje k večeři kaši a pak ještě normálně mlíko a budí se mi úplně snad na minutu stejně jako předtím, nepozoruju žádnou změnu :-N

jinak my jsme ode dneška až do příštího víkendu u našich, bo máme taťku na kongresu na slovensku, tak ať nečučíme sami doma. ve středu se jdu stříhat, už to mám zkrácené tak o půl metru a stejně to furt padá jak vzteklé, asi se na to s prominutím vyseru a půjdu úplně na krátko ]-( doufám, že už to brzo skončí, jinak mě asi fakt už šlehne. kdo to má furt vysávat :-p
zanetka82
28. únor 2010
Ahoj holky 🙂 x-) . Už jsme doma....všude dobře ale doma je doma 😉
Jdu vybalovat.... :-p praček bude asi 10 😃 😃 😃
fender
28. únor 2010
no nazdaaaaaaaaaaaaaar x-) x-) x-)
to byla teda doba :-p
leninnek
28. únor 2010
ahojky 🙂 se hlásím nikol a kde jsi byla =-) asi mi to nějak uteklo na fb jsi bývala online =-) já byla na tři dny u bráchy a to byl teda zážitek zase no ne s bráchou ale s jeho drahou :-o chi škoda že nemůžu vyprávět :-x 😃 jinak dneska bylo venku fajně byli jsme na nedělní prochajdě už jenaby tak vyčišstili chodníky od šterku a hovínek a může malá vyrazit na motorku x-) a hlavně bychom mohli udělat nějaký srazík 😉
leninnek
28. únor 2010
holky a co monča už tu dlouho nebyla že už by měla Nelinku u sebe nevíte někdo?
fender
28. únor 2010
leni taky jsem na ni už myslela, od poslední kontroly se neozvala. říkala, že má číslo jenom na máju, tak snad by nám holky daly vědět..... 😕
zofinecka
28. únor 2010
holky moni ještě nemá Nelinku, teď tu vkládala fotky bříška. 😉
zanetka82
28. únor 2010
Byla jsem na chatě...na fb se mi ale starala Žaneta o country life 😃 😃 😃
Teď tam teda fest prší a to není dobře...u nás na chatě se rozvodnil potok na řeku a přehrada už taky byla z břehu.....nás to teda neohrozí jsme na kopci ale známí dole mají strach. 😞
Taky jsem si žofí všimla že Monča ještě přidala fotečky. 😉 asi se miminku nechce ven a nebo je špatně vypočítaný termín 🙂

My už jsme se dostaly ze všech nemocí...a doufám že dlouho nebudem nemocní. zítra jde Kubík už skoro po měsíci do školky. Tak jsem zvědavá. Já mám ještě poslední antibiotika v noci :-p
Jo a jinak Petřík prodělal zase na chatě zanět středního ucha ]-( se obavám že když nebudeme mít stypulky v uších tak na to bude trpět. (borak) 😢 😢 Jsem zvědavá co nám řekne doktor za 2 měsíce.....jdeme zase na audio a tympano 8-(

Tak se loučím a krásné sny všem. 🙂 😉
zanetka82
1. bře 2010
Krásné slunečné ránko... 🙂
denber
2. bře 2010
teda včera nás tu bylo hodně.................nám dovezli nábytek ze skonta, tak už máme ložnici, ob.stěnu, akorát všechno v krabicích. kuchyn nám měli montovat už příští týden, ale protože se to nestíhá tak až na konci března. fen tak tu lucernu ještě nekupuj, času máme hromadu................. 😞
fender
2. bře 2010
ahojda, teda to je účast... tak to musím k monči hned mrknout do alba 😎

nikol jestli na to malej trpí, nenecháte ho naočkovat prevenarem? pokud to má opakované, tak by to měl mít i hrazené pojišťovnou |-| my malého zatím očkovat nenechali.... akorát včera dostal druhou hexu a od čtyř od rána bojujem s teplotama, bože bože.

den, no tož totok :-S nějak se to protahuje. ale už se těším, až tam budete. budem tak někdy od léta potřebovat sem tam na pár hodin tu au-pair, doufám, že s tím počítáš :-N 😃 x-) x-)
m.o.n.i.k.a
2. bře 2010
Ahoj holky 🙂
Fen já ještě nerodím :-S Ale už to chci mít za sebou. Co poradíte? Nic se totiž neděje, děloha klidná, žádné stahy nic a tak nechci přenášet. Už chodíme na delší procházky a nic.
A jak se jinak všechny máte?
Fen pořád horečkujete?
zanetka82
2. bře 2010
Ahojky.
Právě že nám by ani prevenar nepomohl...měli jsme ho dostat. Už nám ho posílali i snad s hygieny nebo co ale náš primář nám řekl že je to zbytečné a že už je na prevenar taky velký. mělo se to podchytit už od toho 1,5 roku ale ne to pořád čekali až pak jsme změnily lékaře a ten začal jednat. Ujal se nás primář a první co bylo řekl že pujdou ven mandle a taky šli. Pak nám v operovali ty stypulky do obou uší. Ty tam ale mohou byt jen pár měsícu a musí zase ven. No a myslel si že by to mělo byt v pohodě ale ono není no. 😞 . Za měsíc jdeme na tympano a audio..tak jsem zvědavá co nám řekne. Na levé ucho před tou operací slyšel na 60 procent...tak doufám že se to zlepšilo.
Má v tom uchu prý pneumokoka ale takového co se sním zžil =-) a s Petříkem stále bojuje kdo s koho. 8-( Doufám že nebudeme muset zase za nějaký čas na další operaci 😢

😃 😃 😃 😃 😃 Tak jsem se vypsala 😉
zanetka82
2. bře 2010
Moni neboj to přijde samo....termín máš až 10...tak jí tam nechej ať se hezký dopeče 😉 . Slonice s tebe nebude 😃 😃
m.o.n.i.k.a
2. bře 2010
Žanet až? To je za 8 dní, skoro týden 😃 A čas tak letí, že musím něco dělat, aspon chodit abych se trochu pohla dopředu i dr. mi říkala, že mám chodit na procházky, doma normálně fungovat, že křivky nemám vůbec žádné a nic se neděje tak abych nemusela na vyvolání 🙂
Tak snad to do týdne bude 😃 A slonice už ze mě je, přibrala jsem "zatím" 22kg :-S :-N No tak snad aspon půlku nechám v porodce
m.o.n.i.k.a
2. bře 2010
Zanet vidím, že si taky užíváš, hlavně at jsou děti v pořádku 🙂
zanetka82
2. bře 2010
Neboj...já přibrala u obou 22 kg a já byla ve čtvrtek na křivky a v neděli jsem rodila Kubíčka. 😉 🙂
m.o.n.i.k.a
2. bře 2010
Snad to už brzy bude 🙂
Musím už zase fičet, tak pá 😉
zofinecka
2. bře 2010
moni: neboj to půjde. No tak já tě asi moc nepotěším. Já jsem zatím přibrala 3,5 kg 😃
fender
2. bře 2010
zofi: být tebou tak se vůbec neozývám 😃
inffinity
2. bře 2010
ahojte holky nerada vás vyrušuju..už jsem vám tu taky párkrát psala, no ale když Ostrava pro mě rozenou ostravačku nějak není aktuální, tak sem moc nechodím 😞 ale chtela bych se jen zeptat jestli někdo sháníte byt? Naši prodávají 3+1 blízko centra.. tak kdyby měl někdo zájem a nebo byste věděli o někom kdo by potřeboval a chtěl koupit pisněte mi IP pošlu bližší infošky 🙂 Děkuji 😎
tomasek06
3. bře 2010
Ahojky! My jsme byli včera na výletě v Olomouci. To počasí je teď super že? Jinak má ale ještě sněžit a mrznout ]-(