• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
:grinning: :grinning: :grinning:
zatím uklízí tak, že shazuje všechno ze stolu, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen taky dobrý :grinning: Taky jsme tak začínali :wink: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Holky Promiňte že jsem lezu ale jsem Havířovanka a chtěla bych se zeptat na nějakou fajn restauraci v OV kde můžu se 7 měsíční holčičkou. Syn slaví 15 let a chce na nějaký fajn gablík, prosím napiště své zkušenosti
25. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak já jsem včera udělala zásadní rozhodnutí a nechala jsem se po 28 letech ostříhat na krátko.

Brusinko výborná je restaurace Victorie. Je to v Porubě u Intersparu, vedle MC donaldu :wink:
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi už jsem koukala na facebooku, teda sekne ti to, úplně si se rozzářila:slight_smile:)) :wink:
26. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi taky jsem koukala, fakt paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

brusinko, ta viktorie je dobrá (i když trochu dražší), pak taky La Strada v Porubě u bazénu, ta má dobře oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část.
26. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvaly :dizzy_face: jsem ráda že to dopadlo dobře :wink:
26. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , tak díky za vaše názory. zatím jsem nic nepřidala. este to nejakou dobu vydržím uvidime. jo ale když jím obed nebo tak tak furt natahuje ruce a bere mi to a ukazala jsem ji suseny banan ze ji dam a ona vyplazla jazyček a lizala ho a koukala na mě jako blázen. bylo videt že to nebere jako hračku ale jako jidlo. tak možná už je připravena na nový druh strav¨ání, jak se říká že přijde ta senzitivní perioda neboco to.. tak možná je tu. este počkám do konce 5. m a pak asi začnu, bo ona se mi strašně u jídla vzteká a když odstříkám a dávám jí MM lžičkou tak se jí to líbí , no asi jí to už nebaví furt jen cucat prso. jo jinak s tím rotarixem to je teda síla všude to píšou říkají že do 24. t a dr. prostě říka že to není pravda že kdykoliv a dlal nám první dávku v 21. tydnu tak druhou budeaž v 25. tka snad to nevadí. trošku mě naštvala že nám to nedala dříve když jsem jí říkal že to chceme. achijo.
27. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira: tady je přímo příbalový leták a podle něj se to musí dát nejlíp do 16. týdne, nejpozději do 25. :fearful:

http://www.vakciny.net/doporucene_ockovani/ROTARIX%20PI.pdf

malej futruje k večeři kaši a pak ještě normálně mlíko a budí se mi úplně snad na minutu stejně jako předtím, nepozoruju žádnou změnu :sweat_smile:

jinak my jsme ode dneška až do příštího víkendu u našich, bo máme taťku na kongresu na slovensku, tak ať nečučíme sami doma. ve středu se jdu stříhat, už to mám zkrácené tak o půl metru a stejně to furt padá jak vzteklé, asi se na to s prominutím vyseru a půjdu úplně na krátko :angry: doufám, že už to brzo skončí, jinak mě asi fakt už šlehne. kdo to má furt vysávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: :dizzy_face: . Už jsme doma....všude dobře ale doma je doma :wink:
Jdu vybalovat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: praček bude asi 10 :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdaaaaaaaaaaaaaar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to byla teda doba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: se hlásím nikol a kde jsi byla :confused: asi mi to nějak uteklo na fb jsi bývala online :confused: já byla na tři dny u bráchy a to byl teda zážitek zase no ne s bráchou ale s jeho drahou :astonished: chi škoda že nemůžu vyprávět :zipper_mouth: :grinning: jinak dneska bylo venku fajně byli jsme na nedělní prochajdě už jenaby tak vyčišstili chodníky od šterku a hovínek a může malá vyrazit na motorku :dizzy_face: a hlavně bychom mohli udělat nějaký srazík :wink:
28. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co monča už tu dlouho nebyla že už by měla Nelinku u sebe nevíte někdo?
28. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni taky jsem na ni už myslela, od poslední kontroly se neozvala. říkala, že má číslo jenom na máju, tak snad by nám holky daly vědět..... :fearful:
28. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moni ještě nemá Nelinku, teď tu vkládala fotky bříška. :wink:
28. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na chatě...na fb se mi ale starala Žaneta o country life :grinning: :grinning: :grinning:
Teď tam teda fest prší a to není dobře...u nás na chatě se rozvodnil potok na řeku a přehrada už taky byla z břehu.....nás to teda neohrozí jsme na kopci ale známí dole mají strach. :frowning2:
Taky jsem si žofí všimla že Monča ještě přidala fotečky. :wink: asi se miminku nechce ven a nebo je špatně vypočítaný termín :slight_smile:

My už jsme se dostaly ze všech nemocí...a doufám že dlouho nebudem nemocní. zítra jde Kubík už skoro po měsíci do školky. Tak jsem zvědavá. Já mám ještě poslední antibiotika v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jinak Petřík prodělal zase na chatě zanět středního ucha :angry: se obavám že když nebudeme mít stypulky v uších tak na to bude trpět. (borak) :cry: :cry: Jsem zvědavá co nám řekne doktor za 2 měsíce.....jdeme zase na audio a tympano :rolling_eyes:

Tak se loučím a krásné sny všem. :slight_smile: :wink:
28. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránko... :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda včera nás tu bylo hodně.................nám dovezli nábytek ze skonta, tak už máme ložnici, ob.stěnu, akorát všechno v krabicích. kuchyn nám měli montovat už příští týden, ale protože se to nestíhá tak až na konci března. fen tak tu lucernu ještě nekupuj, času máme hromadu................. :frowning2:
2. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, teda to je účast... tak to musím k monči hned mrknout do alba :sunglasses:

nikol jestli na to malej trpí, nenecháte ho naočkovat prevenarem? pokud to má opakované, tak by to měl mít i hrazené pojišťovnou :pensive: my malého zatím očkovat nenechali.... akorát včera dostal druhou hexu a od čtyř od rána bojujem s teplotama, bože bože.

den, no tož totok :confounded: nějak se to protahuje. ale už se těším, až tam budete. budem tak někdy od léta potřebovat sem tam na pár hodin tu au-pair, doufám, že s tím počítáš :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Fen já ještě nerodím :confounded: Ale už to chci mít za sebou. Co poradíte? Nic se totiž neděje, děloha klidná, žádné stahy nic a tak nechci přenášet. Už chodíme na delší procházky a nic.
A jak se jinak všechny máte?
Fen pořád horečkujete?
2. bře 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Právě že nám by ani prevenar nepomohl...měli jsme ho dostat. Už nám ho posílali i snad s hygieny nebo co ale náš primář nám řekl že je to zbytečné a že už je na prevenar taky velký. mělo se to podchytit už od toho 1,5 roku ale ne to pořád čekali až pak jsme změnily lékaře a ten začal jednat. Ujal se nás primář a první co bylo řekl že pujdou ven mandle a taky šli. Pak nám v operovali ty stypulky do obou uší. Ty tam ale mohou byt jen pár měsícu a musí zase ven. No a myslel si že by to mělo byt v pohodě ale ono není no. :frowning2: . Za měsíc jdeme na tympano a audio..tak jsem zvědavá co nám řekne. Na levé ucho před tou operací slyšel na 60 procent...tak doufám že se to zlepšilo.
Má v tom uchu prý pneumokoka ale takového co se sním zžil :confused: a s Petříkem stále bojuje kdo s koho. :rolling_eyes: Doufám že nebudeme muset zase za nějaký čas na další operaci :cry:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem se vypsala :wink:
2. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni neboj to přijde samo....termín máš až 10...tak jí tam nechej ať se hezký dopeče :wink: . Slonice s tebe nebude :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet až? To je za 8 dní, skoro týden :grinning: A čas tak letí, že musím něco dělat, aspon chodit abych se trochu pohla dopředu i dr. mi říkala, že mám chodit na procházky, doma normálně fungovat, že křivky nemám vůbec žádné a nic se neděje tak abych nemusela na vyvolání :slight_smile:
Tak snad to do týdne bude :grinning: A slonice už ze mě je, přibrala jsem "zatím" 22kg :confounded: :sweat_smile: No tak snad aspon půlku nechám v porodce
2. bře 2010 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet vidím, že si taky užíváš, hlavně at jsou děti v pořádku :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj...já přibrala u obou 22 kg a já byla ve čtvrtek na křivky a v neděli jsem rodila Kubíčka. :wink: :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to už brzy bude :slight_smile:
Musím už zase fičet, tak pá :wink:
2. bře 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: neboj to půjde. No tak já tě asi moc nepotěším. Já jsem zatím přibrala 3,5 kg :grinning:
2. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: být tebou tak se vůbec neozývám :grinning:
2. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky nerada vás vyrušuju..už jsem vám tu taky párkrát psala, no ale když Ostrava pro mě rozenou ostravačku nějak není aktuální, tak sem moc nechodím :frowning2: ale chtela bych se jen zeptat jestli někdo sháníte byt? Naši prodávají 3+1 blízko centra.. tak kdyby měl někdo zájem a nebo byste věděli o někom kdo by potřeboval a chtěl koupit pisněte mi IP pošlu bližší infošky :slight_smile: Děkuji :sunglasses:
2. bře 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! My jsme byli včera na výletě v Olomouci. To počasí je teď super že? Jinak má ale ještě sněžit a mrznout :angry:
3. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek