• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Žofi :angry: To mi ani nepiš!!! Jak to děláš? Já se snažím nejíst moc a stejně přibírám, ale mám v sobě nejspíš vodu :confounded:
No doufám, že už sněžet nebude, to počasí je supér, i nálada je pak jiná :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: to kdybych já věděla. Já taky jím dost teda, ale nejde mi to přibrat :frowning2:
3. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bud ráda a hlavně, že Daneček v bříšku prospívá a nic mu nechybí :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v to doufám, se uvidí jak půjdu na poradnu. :grinning: Bude mi dělat UTZ, tak jsem zvědavá jestli to zase nebude jak u ELi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni Daneček? Jste měli čekat holčičku ne?
3. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: to myslela na mě :grinning:
3. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to už bude raz dva, kdyžtak čisti koberce:slight_smile:))))
3. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: jo tak já nevěděla Žofi :grinning:
4. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné zasněžené ráno :angry: Malý je ve školce, tak mám zase klídek. Jinak zítra jedeme za taťkou na hory, tak se už těším. A co je to tady jako za docházku? :confused: :confused: :confused:
5. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Dneska je tam hnusně...zima a fouká. Byla jsem na krev....mám zase krásnou modřinu :angry: bylo tam plno těhulek...hned jsem si vzpoměla na test cukrovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na krev příští týden. Už musím udělat předoperační vyšetření. No a 16.3. už mě kuchnou, snad to bude vše OK.
5. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! no to je mi tedy účast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hlásím, že nám začaly růst zuby... takže si užíváme :pensive:
6. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda tady je to fakt bída :confused: malá měla v noci teplotu skoro 38 tak dostala nurofen a ted má zase 37 ,3 tak nevím z čeho jinak je uplně v poodě akční :confused: tož tak nevím no jse z toho nervózní...........jinak fen at to máte brzy za sebou ale asi to jen tak nebude ted už se to potáhne my nevěděli o prvních dvou zubech ale pak jsme prožívali všechny to bylo tak tři týdny peklo týden klid a nanovo :pensive: jsem ráda že je to za námi takže chudák malej snad hot o nebude dlouho trápit :frowning2: my jsme po obědě a pokusím se malou zahnat do hajan docela bych si zdřímla a ona by mohla taky spočnout s tou teplotou ale nevím nevím jestli to projde :rolling_eyes:
7. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Fen tak to ti nezavidím.....já sem to naštěstí ani nepoznala. Kluci měli pruběh vždycky v poho ani jsem nevěděla že rostou. :wink:
Docházka teda mizerná..... Koukala jsem jestli se nahodou neozvala ještě Monika a už ne tak že by už měla malou u sebe :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Zanet né né ještě jsem v celku :confounded: A už mě to neba, ve čtv jdu na poslední ko k dr. a pak mě předává nemocnici, teda pokud do té doby neporodím, ale chtěla bych už!
Nemám tedka moc času sem chodit, tráví tady dost času drahá polovička. Pustí mě sem vždy jen na chvíli a to Vás jen čtu, vyřídím mejli a tak a zase mizím :angry:
Jak se jinak máte?
7. bře 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOni neboj už to budeš mít za chvilku za sebou. Jinak děkuji za věcičky, jsou kráááááááááááááááááásnéééééééééééééééééééééé :wink: :grinning:
7. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, no já jsem zvědavá, protože co chodím do těhulek, tak holky s mým tt už mají broučky u sebe, jen na mě se ještě pořád čeká :grinning: Tak to jsem ráda a snad byli všechny, měla jsem je pro Tebe nachystané už dávno a jak Ti je vezl, tak jsem je znova nekontrolovala :sweat_smile:
7. bře 2010 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak první zub už je skoro venku :dizzy_face: dneska mě to malé stvoření hryzlo :angry: :grinning:
7. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak to je fajn fen že už rostou :wink: Jinak my byli o víkend u taťky v práci na horách a užili jsme si bobování a válení ve sněhu, napadlo tam tak 20 cm. Bylo nás tam tak deset, tak večer se jako vždy zvrhl a já pěkně na druhý den trpěla. Naštěstí jsem utekla kolem půlnoci, tak jsem se aspoň trochu vyspala.
8. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
To je počasí co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem tu měla maminu a ještě že tu byla nemužu se pořádně hybat...mám něco s krkem asi blok :cry: :cry: Bolí mě to už od včerejška ale tak nějak pořád doufám že to samo odezní :pensive: ani nevím kde bych stím měla jít.
Žanet já bych si už ani toho válení ve sněhu neužila.....už ať je ten sníh pryč a sním celá ta zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry:
8. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zase účast teda... co vám na té farmě roste? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fen ono to není farmou ale co tu tak psát když tu nikdo nic nepíše :confused: :confused: já si dělala předevčírem večer velký úklid špajzu už bylo potřeba dodělávala jsem malé knížku která je mimochodem do roku :grinning: ještě musím vyvolat pár starších fotek at to dolepím a bude to hotovka no a tak nějak nic malá je poslední tři dny strašně protivná co měla tu teplotu tak čekám co se vyklube teploty nejsou sice ale nevím z čeho to bylo nebo proč zase taková prudká změna nálad a do pusy mě nepustí abych koukla zda to nebudou ty pětky takže nemám tucha a máme boje :unamused:
9. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to fakt bude nějaký zoubek :sunglasses: malej ho má pěkně ostrej :sweat_smile: ale celý venku ještě není tak jsem zvědavá, jak dlouho to potrvá, než úplně vyleze. je občas trochu protivka, ale teplotu měl asi jen jeden den, tak doufám, že to bude OK.
9. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme jako už si připadám zase jako automat pořád dokola říkat ne a ne a nedchej to atd. jinak dneska tatínek malou naučil dvě nové slova :dizzy_face: :rolling_eyes: pivo a rum a ona s nadšením opakovala jo ale mimochodem taky nevím čím to bude ale už čtvrtýý den spíme po obedě pravidelne snad na minutu přesně hodinu a půl :confused: :dizzy_face: takže taky nějaká ta kladná změna :wink: ...fen a kdepak se mu vyklubal nahoře nebo dole?
no nic sklidím nádobí a jdu do hajan zítra bude mít malá pozdní oběd jelikož nám od sedmi do tří odpoledne nepůjde v celém baráku elektřina a hold nemáme plyn takže budeme tu samotné ticho jako v hrobě velmi se těším snad bude aspon trošku hezky at si dáme aspon procházku
9. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
omlouvám se,že Vám sem lezu,ale chci se zeptat ,pokud jste některá rodila ve fakultce v Porubě,zda je lepší si vzít nadstandart nebo stačí standartní pokoj.Je ten nadstandart pouze v té TV,lednici a neomezeným návštěvám?Ta částka ,co za něj chcou,mi totiž přijde trošku ujetá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Mají standartní pokoje své sociálky?
Moc děkuji za odpověď :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já rodila ve fakultce a byla jsem na standartu a měli jsme vlastní sociální zařízení :wink:
10. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinečko,děkuji za odpověď,tahle informace pro mě byla nejdůležitější.Takže se standartu nemusím bát,že?Kolik maminek je na pokoji?
10. bře 2010 ve 14:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemusíš se bát. My jsme byly dvě, ale hodně záleží jak mají plno, takže se mu
ůže stát že budete tři :wink:
10. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy.m - taky jsem rodila v Porubě a byla jsem spokojená, u toho nadst. máš jen jistotu, že Tě tam příjmou, protože tedkom tam je docela plno, kamarádka chtěla 1.2 tam rodit a odtama co jí vyšetřili jí poslali do Vítkovic pro plný stav. A v pondělí jsme si tam volali opět plný stav, tak nevím zda jak mě to chytne mě příjmou, jak né tak se nedá nic dělat a pojedeme do Vítkovic.
10. bře 2010 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek