Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
10. bře 2010
moni: no a v květnu se mají prý rekonstruovat fifejdy, tak jsem zvědavá kam pojedu rodit 😃
m.o.n.i.k.a
10. bře 2010
Zofi, já vím no. Četla jsem o tom, ale snad nebude top stav v obou nemocnic at nemusím na Fifejdy, tam to moc nemusím a nechci tam :-N 😃
A ty tam chceš rodit?
zofinecka
10. bře 2010
ne já chci taky FN, ale kdoví jak to bude v květnu
m.o.n.i.k.a
10. bře 2010
Tak máš aspon jistotu, že Tě nepošlou na fifejdy 😃
katy.m
10. bře 2010
holky,jste hodné,díky za odpovědi,ušetřili jste mi doooost chechtáků 😃
M.o.n.i.-tak já mám rizikové těhu a už jsem tam domluvená na pondělní příjem s Dr.Michalcem a Dr.Buchtovou,tak snad mě jinam nepošlou.
m.o.n.i.k.a
10. bře 2010
Katy.m já mám taky rizikovku od 28tt, ale tím, že jsem 40tt, tak prý mě můžou a nemusí vzít, že ž nejsem riziková, protože jsme donošení. Ale ty máš asi jiný problém co? 🙂
fender
11. bře 2010
a moni ty tady co ještě děláš 😃
katy.m
11. bře 2010
m.o.n.i.,mám v těle nedostatek oxytocinu,takže hrozí nepostupující porod a nesmím přenášet.Dnes jsem tam byla na KTG a během hodinky hospitalizovali 3 maminky,takže asi stop stav nemají.A Ty se chystáš rodit kdy??? 😃 Třeba se tam potkáme,já mám nástup v pondělí 😉
m.o.n.i.k.a
11. bře 2010
Katy.m aha, tak to at Tě tam vezmou, tam mají vše dobře vybavené a určitě budeš spokojená 🙂
Já byla dnes u dr. a ta mě napsala na zítřek žádanku na ko do nemocnice, volala do Poruby a prý tam mají dost rodících maminek, že na pokoje dávali přistýlky a že než se rozrodím, tak můžou mít úplně plno, tak jsem se na to vykašlala a napsala mi žádanku do Vítkovic. Tak jsem zvědavá, protože můžou mít plno i tam, ale na ko budu jezdit do Vítek, tam to mám blíže.
Tak to budeš mít už za chvíli za sebou x-)
fender
12. bře 2010
kde všechny jste, když je venku tak hnusně? =-)
leninnek
12. bře 2010
fen já jsem tu 😃 ale my jsme denně i venku co taky celej den doma to bych asi psychicky nezvládla takže aspon hodku dáváme 😃 já jsem dneska samotinká malá spí a já bych si dala zrovna říct ..... 😃 😃 😃 takže to asi balím a jdu spát 😃
fender
12. bře 2010
no už se těším, až bude jaro ]-(
malej je děsně srandovní s tím svým půlzubem, do všeho hlodá 😃 plasovou lžičku kterou má na kaši má zespoda už celou poškrábanou :-N 😃
denber
13. bře 2010
ahojky, u mě jee pracovně, furt něco. fen a kojíš ještě-to musíš být chudák.... příští týdne má PRÝ být 11stupnu a další skoro dvacet, že jaro má přít rychle.
dolda
13. bře 2010
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/560/, jak budete mít čas, tak nám dejte hlas, díky
leninnek
13. bře 2010
BRé ránko mě v noci pochytila nějaká ta nemoc bolí mě v krku nemůžu polknout šimrá mě v nose takže z toho bude i rýma ach jo 😞 david jde do práce má odpolední až do pondělí tak jsem vyslala malou k babičce aspon do zítřka at se dneska trošku vyležím 😉 jo taky jsem slyšela že snad příští týden už se oteplí mohlo by tadle zima je fakt hrozně dlouhá 8-(
fender
13. bře 2010
den, jo ještě kojím, ale do mě zatím nekouše 😎 zatím mám vynechané jedno-dvě kojení za den, jak kdy. ono to ještě chvilku potrvá, než to utnem :-N

leni tak se hezky vylež, aŤ je brzo lépe! x-) x-) x-)

na to jaro jsem teda fakt zvědavá :-S
denber
13. bře 2010
ahojky, moni tak jak, už máme Nelinku mezi námi?? fen tak to je dobře, mimojiné nám teď v batě řádí zedníci, příští týden je v plánu malování a snad potom podlaha a už to pojede. a pozor..... bakalářku mám skoro hotovou. jen mi příjde, že do toho úvodu píšu kraviny. nejsem s tím pořád spokojena... 😞
m.o.n.i.k.a
13. bře 2010
Ahoj den, né já jsem ještě v celku, mám tel. na Niki, tak kdyby něco Vám napíše 🙂
Byla jsem ze včerejška na dnešek v nemocnici na zátěžovém testu a vše ok, tak mě pustili dnes domů.
Už bych chtěla rodit :-|
fender
13. bře 2010
moni no to se ti teda vůbec nedivím |-|
fender
13. bře 2010
den, no tak super, už se nemůžu dočkat x-) x-) x-) a míša už se na nikouše taky těší 😎
kdy máš termín na odevzdání?

malej dneska s tím svým půlzubem celkem bojuje, ach jo. už aby byl úplně venku |-|
leninnek
13. bře 2010
baf 🙂 mě už je celkem do smíchu jsem prospala málem den no a tantum verde mi zas a opet pomohlo 😉 ted koukám na zloděje životů akorát je to divné být uplně sama doma bez Davida a hlavně bez malé mám tu jen hafana dokoukám film zajdem ven a jdu chrupkat x-) .....fen já myslela že když už se prořeže zoubek že už nebolí malé vždy jak se prořezal byl klid tak ještě že tak .... jo a babička si teda užívalal dnes prej už ji nehlídá 😃 ale to říká pokaždé co ji hlídá 😃 hold je to divoženka 😃 ......... jinak mony teda vlbec ti to přenášení nezávidím snad se malá brzy rozhodne sama a nebudeš muset na vyvolávačku 😉
zuzik_p
14. bře 2010
Holky, je nekde u Vas v OVE bazen se slanou vodou? Staci detsky, je to pro malou.
denber
14. bře 2010
ahojky, fen 9.4., ale počítám, že bude chtít spoustu věcí opravit, nejsem moc velký optimista😞(
fender
14. bře 2010
leni netuším, má ho kus venku, ještě ne celej, tak možná ho to bolí, než to vyleze úplně.... nejlíp tak kdyby vylezly naráz všechny, ať to máme z krku :-p :-N 😃

den neklesej na mysli, určitě to nakonec nebude tak strašné x-) x-) x-)

zuzik, nejsem si jistá, ale myslím, že slaná voda je v bazénu v imperialu 😉
denber
15. bře 2010
otříská mi o hlavu úvod a beztak i závěr, mám to slátaninu nesmyslů....😞 jakpak si to tvořila ty??
marie83
15. bře 2010
Ahoj ženy M.o.n.i.c.e se dnes narodila Nelinka v 9:52hod. 3900g a 52cm 😃
zanetka82
15. bře 2010
Tys mě předběhla...teď mi přišla zprává. 😉 🙂
zofinecka
15. bře 2010
tak to je supeeeeeeeeeeeeeer gratulace 😉 x-) x-)
jaruschk
15. bře 2010
Ahojky holky,o5 jsem nakoukla po dlouhé době,od Nového pracuju,tak nemám čas sem moc chodit,i když pracuji z domu Monice gratuluji k malé,my se chystáme v létě začít pracovat na druhé, tak snad to půjde hned jako u Sofinky🙂 Den na domečku je dobře,jen mě štve ten sníh,malá je furt nemocná,každý týden něco a doktoři by ji cpali jen samé ATB,tak se mějte hezky a budu se snažit sem nakukovat častěji 😉
denber
15. bře 2010
mocinky moc gratulujeme a přejeme jen to nej!!! jaruš co se dá dělat, ale už má být lépe. u nás už se rekonsrukce přehoupla přes polovinu, tu nejhorší tak snad už bude lépe. copak děláš za práci, jjá bych taky chtěla, ale teď to je časově nereálné😞