• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
moni: no a v květnu se mají prý rekonstruovat fifejdy, tak jsem zvědavá kam pojedu rodit :grinning:
10. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, já vím no. Četla jsem o tom, ale snad nebude top stav v obou nemocnic at nemusím na Fifejdy, tam to moc nemusím a nechci tam :sweat_smile: :grinning:
A ty tam chceš rodit?
10. bře 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já chci taky FN, ale kdoví jak to bude v květnu
10. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máš aspon jistotu, že Tě nepošlou na fifejdy :grinning:
10. bře 2010 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jste hodné,díky za odpovědi,ušetřili jste mi doooost chechtáků :grinning:
M.o.n.i.-tak já mám rizikové těhu a už jsem tam domluvená na pondělní příjem s Dr.Michalcem a Dr.Buchtovou,tak snad mě jinam nepošlou.
10. bře 2010 v 19:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy.m já mám taky rizikovku od 28tt, ale tím, že jsem 40tt, tak prý mě můžou a nemusí vzít, že ž nejsem riziková, protože jsme donošení. Ale ty máš asi jiný problém co? :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moni ty tady co ještě děláš :grinning:
11. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.,mám v těle nedostatek oxytocinu,takže hrozí nepostupující porod a nesmím přenášet.Dnes jsem tam byla na KTG a během hodinky hospitalizovali 3 maminky,takže asi stop stav nemají.A Ty se chystáš rodit kdy??? :grinning: Třeba se tam potkáme,já mám nástup v pondělí :wink:
11. bře 2010 ve 13:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy.m aha, tak to at Tě tam vezmou, tam mají vše dobře vybavené a určitě budeš spokojená :slight_smile:
Já byla dnes u dr. a ta mě napsala na zítřek žádanku na ko do nemocnice, volala do Poruby a prý tam mají dost rodících maminek, že na pokoje dávali přistýlky a že než se rozrodím, tak můžou mít úplně plno, tak jsem se na to vykašlala a napsala mi žádanku do Vítkovic. Tak jsem zvědavá, protože můžou mít plno i tam, ale na ko budu jezdit do Vítek, tam to mám blíže.
Tak to budeš mít už za chvíli za sebou :dizzy_face:
11. bře 2010 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde všechny jste, když je venku tak hnusně? :confused:
12. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen já jsem tu :grinning: ale my jsme denně i venku co taky celej den doma to bych asi psychicky nezvládla takže aspon hodku dáváme :grinning: já jsem dneska samotinká malá spí a já bych si dala zrovna říct ..... :grinning: :grinning: :grinning: takže to asi balím a jdu spát :grinning:
12. bře 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se těším, až bude jaro :angry:
malej je děsně srandovní s tím svým půlzubem, do všeho hlodá :grinning: plasovou lžičku kterou má na kaši má zespoda už celou poškrábanou :sweat_smile: :grinning:
13. bře 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u mě jee pracovně, furt něco. fen a kojíš ještě-to musíš být chudák.... příští týdne má PRÝ být 11stupnu a další skoro dvacet, že jaro má přít rychle.
13. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/560/, jak budete mít čas, tak nám dejte hlas, díky
13. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRé ránko mě v noci pochytila nějaká ta nemoc bolí mě v krku nemůžu polknout šimrá mě v nose takže z toho bude i rýma ach jo :frowning2: david jde do práce má odpolední až do pondělí tak jsem vyslala malou k babičce aspon do zítřka at se dneska trošku vyležím :wink: jo taky jsem slyšela že snad příští týden už se oteplí mohlo by tadle zima je fakt hrozně dlouhá :rolling_eyes:
13. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, jo ještě kojím, ale do mě zatím nekouše :sunglasses: zatím mám vynechané jedno-dvě kojení za den, jak kdy. ono to ještě chvilku potrvá, než to utnem :sweat_smile:

leni tak se hezky vylež, aŤ je brzo lépe! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na to jaro jsem teda fakt zvědavá :confounded:
13. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, moni tak jak, už máme Nelinku mezi námi?? fen tak to je dobře, mimojiné nám teď v batě řádí zedníci, příští týden je v plánu malování a snad potom podlaha a už to pojede. a pozor..... bakalářku mám skoro hotovou. jen mi příjde, že do toho úvodu píšu kraviny. nejsem s tím pořád spokojena... :frowning2:
13. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj den, né já jsem ještě v celku, mám tel. na Niki, tak kdyby něco Vám napíše :slight_smile:
Byla jsem ze včerejška na dnešek v nemocnici na zátěžovém testu a vše ok, tak mě pustili dnes domů.
Už bych chtěla rodit :unamused:
13. bře 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni no to se ti teda vůbec nedivím :pensive:
13. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, no tak super, už se nemůžu dočkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a míša už se na nikouše taky těší :sunglasses:
kdy máš termín na odevzdání?

malej dneska s tím svým půlzubem celkem bojuje, ach jo. už aby byl úplně venku :pensive:
13. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :slight_smile: mě už je celkem do smíchu jsem prospala málem den no a tantum verde mi zas a opet pomohlo :wink: ted koukám na zloděje životů akorát je to divné být uplně sama doma bez Davida a hlavně bez malé mám tu jen hafana dokoukám film zajdem ven a jdu chrupkat :dizzy_face: .....fen já myslela že když už se prořeže zoubek že už nebolí malé vždy jak se prořezal byl klid tak ještě že tak .... jo a babička si teda užívalal dnes prej už ji nehlídá :grinning: ale to říká pokaždé co ji hlídá :grinning: hold je to divoženka :grinning: ......... jinak mony teda vlbec ti to přenášení nezávidím snad se malá brzy rozhodne sama a nebudeš muset na vyvolávačku :wink:
13. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je nekde u Vas v OVE bazen se slanou vodou? Staci detsky, je to pro malou.
14. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen 9.4., ale počítám, že bude chtít spoustu věcí opravit, nejsem moc velký optimista:frowning2:(
14. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni netuším, má ho kus venku, ještě ne celej, tak možná ho to bolí, než to vyleze úplně.... nejlíp tak kdyby vylezly naráz všechny, ať to máme z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

den neklesej na mysli, určitě to nakonec nebude tak strašné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzik, nejsem si jistá, ale myslím, že slaná voda je v bazénu v imperialu :wink:
14. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
otříská mi o hlavu úvod a beztak i závěr, mám to slátaninu nesmyslů....:frowning2: jakpak si to tvořila ty??
15. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy M.o.n.i.c.e se dnes narodila Nelinka v 9:52hod. 3900g a 52cm :grinning:
15. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tys mě předběhla...teď mi přišla zprává. :wink: :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je supeeeeeeeeeeeeeer gratulace :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,o5 jsem nakoukla po dlouhé době,od Nového pracuju,tak nemám čas sem moc chodit,i když pracuji z domu Monice gratuluji k malé,my se chystáme v létě začít pracovat na druhé, tak snad to půjde hned jako u Sofinky:slight_smile: Den na domečku je dobře,jen mě štve ten sníh,malá je furt nemocná,každý týden něco a doktoři by ji cpali jen samé ATB,tak se mějte hezky a budu se snažit sem nakukovat častěji :wink:
15. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mocinky moc gratulujeme a přejeme jen to nej!!! jaruš co se dá dělat, ale už má být lépe. u nás už se rekonsrukce přehoupla přes polovinu, tu nejhorší tak snad už bude lépe. copak děláš za práci, jjá bych taky chtěla, ale teď to je časově nereálné:frowning2:
15. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek