• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Monči velkáááá gratulace k Nelince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé gratulace MOnčí super, že se maličká narodila bez komplikací a v pořádku, Snad jsou holky v pohodě.. Já to sledovala , a každý den nakoukla, zda se mládě už pustilo no a když se pustilo tak jsme to propásla.. ale jinak mooooc gratuluji :dizzy_face:

tak já zase jdu Ostravandy :wink:
15. bře 2010 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuuuuuuuu, monči moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky pokud budete shánět dortík pro děti k narozeninám( a nejen pro děti )tak koukněte
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=42570
a můžem se domluvit-v případě zájmu že vám ho dovezu a nemusíte si nikam jezdit.Jsem z Nové Bělé a vím že jste hodně z Hrabůvky,tak to není problém.Ale můžu dovézt i do Výškovic,Zábřeh,Ova centrum,jen POruba je už trochu z ruky,ale i to se nějak domluví :wink: Braly ode mě už dortík Kykynka(ta už několikrát) a Rajka.
16. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tady ani noha :confused: mě pořád není dobře dneska jsem vykoupila lékarnu tak snad už mi něco zabere :rolling_eyes: jsem bez hlasu :frowning2: no tento týden hlásili že už bude jaro ale nikde nic tak snad se brzy dočkáme venku svíti slunko a sníh nehezká kombinace :angry: ale zatím mi to ani neva když pořád ležím :frowning2: ...... no a kdoví co žanda dneska měla mít tu operaci nebo včera tak nějak to psala ne, snad ji to všechno dobře dopadlo :wink:
16. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Žaneta nešla na tu operaci. Musela jí odložit. Je nemocná a musela mít předoperační vyšetření . Takže nic čeká na další termín.
No a já jsem skončila v noci na neurologií...mám bloklou krční páteř. Dostala jsem obstřiky a injekci na uvolnění svalu. Bylo to strašné a vůbec mi to nepomohlo...sem myslela že nedožiju rána. Nemohla jsem vůbec ležet a hlava mi přišla strašně těžka :cry: :cry:. RÁno jsem jela k doktorce ta mi dala 3 silné prášky a nějakou smradlavou a hřejivou mast. Jeli jsme na rentgen...vysledky budou až zítra odpoledne. No a mám si najít nějakého neurologa :rolling_eyes: ktreý se na mě podívá a řekne mi vůbec co a jak a snad mi napíše nějaké rehabky :frowning2: Vůbec ale nevím kde mám jít. Do nemocnic prý chodit nemám tam by mi davali pořád jen tu nejakutnější pomoc a to jsou obstřiky a ty už nechci :cry: :cry: :cry:
No nic tak jsem se vypsala :grinning: :grinning: :grinning: a jdu pokračovat v gaučingu :wink:
16. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, no vy to teda vedete, jedna lepší než druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

my bojujem se zubama, chjooooo, to je děs, bobek malý, dneska zas strašně plakal, zabral calgel a otipax do uší, ale bylo mi ho tak líto :pensive:

na jaro už se taky strašně těším, ale někdy mám pocit, že asi nepřijde :rolling_eyes:
16. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jakou máte autosedačku? :confused: my budeme muset nějakou brzo pořídit, roste nám to jako z vody.... co máte vy a jak s tím jste spokojené? :sunglasses:
17. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: já ti moc nepomůžu já mám starší co jsme dostali a značka CHicco. :wink: Ale dobré jsou tady tyto: http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/Maxi-Cosi-Priori-XP-2010 tady tuto značku má leninek a den :wink:
17. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já uvažuju buď o maxi cosi nebo o römer, rozhodnutá ještě nejsem :pensive:
17. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen my se opičili po leninkovi a máme právě to maxi cosi - priori, nebo tak nějak se to píše. a jsem spokojeni, nikuška v tom ráda jezdí, dá se to polohovat, upevnění do auta není složité a drží!!! nemáme důvod měnit!!!!!
17. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto.... nevypadá to špatně, ale než si zvyknu..... :sweat_smile: a kde všechny jste?????
19. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto.... nevypadá to špatně, ale než si zvyknu..... :sweat_smile: a kde všechny jste?????
19. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: no taky nevím jak si zvyknu. :grinning: Já už jdu spinkat :wink:
19. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooojjjj :slight_smile: jako mě se to líbí tadle nová verze :sunglasses: lepší než ta stará :slight_smile: a strašně se mi líbí tedka jak to ukazuje to info o maminkách :wink: venku je hezky co my strávily dopoledne na bazéně a odpoledne venku suprovní den tak jdu do hajan takže dobrou noc :wink:
19. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooojjjj :slight_smile: jako mě se to líbí tadle nová verze :sunglasses: lepší než ta stará :slight_smile: a strašně se mi líbí tedka jak to ukazuje to info o maminkách :wink: venku je hezky co, my strávily dopoledne na bazéně a odpoledne venku suprovní den tak jdu do hajan takže dobrou noc :wink:
19. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, počasí je super :dizzy_face: prý se má ještě ochladit nebo co :confounded:
20. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo krásná holčička ještě jednou moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jinak kde jste baby :confused: my dali dneska Káji do ruky křídu to byla věc :grinning: akorát mohla jít od čepky až po boty do pračky :grinning: ale malovala vehementně kolečka a pak přišla i na to že jde malovat na lavičku :sweat_smile: no hned ty dny jinak utíkaj když jsme venku skoro celé odpoledne :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za gratulace :dizzy_face:
Jsem ráda, že už jsme doma, včera nás pustili, ale pořád něco dělám, tak je to ještě takové zbrklé doma :grinning: K tomu ty návštěvy, tak nevím kde mi hlava stojí. Teprve ted odešla návštěva a musíme koupat :dizzy_face:
Tak jsem Vás přišla pozdravit a poděkovat!!! Fotečky nějaké mám v albu :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky já tu dlouho nebyla. neco jsem dočetla ale jen tak letem sfjetem :slight_smile: kukam že mini má miminko, tak to mooc gratuluju!!! to je dobre že už je tu mezi námi.
21. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen co jste meli s ušičkama že jste kapali?
21. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuu, to je beruška :dizzy_face: moni moc krásná :dizzy_face:

keira, malému rostou zoubky :wink: a když bylo nejhůř, tak jsme krom calgelu na dásně dali ty kapky do uší - od zubů bolívají uši.
21. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my máme štěstí že nic takového nepotřebujeme. Naši ELi teď vyrostly další dva zuby :grinning: Jo a doma chodíme bez plínek a už i sama papá obídek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi buďte rádi :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák si s těma zubama celkem užívá :confounded:
mimochodem zítra má být krásně, nechystáte se po O ven? :sunglasses:
21. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: po oběě spíme doma a pak jdeme až ven, ale jdu na nehty na 16.00 :wink:
21. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak eliška je moc šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen to je blbý že to malého až tak trápí ty zoubky my si taky užili ale až tak moc ne snad mu to poroste aspon rychle at to má bobek brzy za sebou ty krušné chvíle :frowning2: .... jinak žofi plínky můžem závidět kája na nočníku seděla i čůrala ted už ale sedí ale nechtěla čůrat vyčůrala se mimo a strašně řvala vždycky tak jsme ji ukazovali že musí na nočník a ted poslední měsíc nechce čurat ani do nočníku jednou jsem ji tam posadila vyčůrala se ale strašně řvala a brečela přitom jsme ji chválily a ona ukazovala že lulu do plínky takže ted když je bez plínky a chce čůrat donese si plínku a snaží se ji nasadit už jsme ji zkoušeli dát i na záchod ne nechce ona to drží tak dlouho dokud nedostane plínku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak u nás asi odplínkování jen tak nehrozí vůbec netuším násilím toho docílit nechci takže asi dáme pauzu a počkáme jen prostě nechápu proč nechce na nočník ona totiž umí oznámit že dělá lulu nebo že se pokakala i když už má těžkou plínku donese si novou a chce přebalit takže chápat už prostě chápe tak nevím proč se jí ten nočník přestal líbit :confused: jinak počasí venku je super konečněěě malá si nosí už ráno co vstane boty a tepláky :grinning: takže dopoledne chodíme pro pečivo kolem hřiště a pak po obědě musíme projít i hřiště v dalekém okolí :grinning: ale apson ty dny hned jinak utíkaj :wink: chtěla bych do zoo musíme co nejdřív od dubna zas asi budeme bez tatínka celé dny :frowning2:
21. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemi: neboj ono to se to poddá a bude taky chodit bez plínek. Na venek ji zatím teda plínu dávám, ale stejně ji nepočůrá, tak je suchá a doma pak hned na nočník a v poho :wink: Každé dítě potřebuje jinačí čas na to aby si zvyklo :wink:
21. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni taky bych to nehrotila, když nechce.... nebo jí zkuste koupit nový, třeba se jí ten starý už nelíbí :grinning:

zofi no my bychom šli tak od půl druhé do půl 4, do 4, tak se můžem někde potkat :sunglasses:
21. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Eli bude spát tak do 14.15 a pak hned můžem vyrazit, tak já se ti ještě ozvu ju? :wink:
21. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já to nehrotím do dvou let určitě nebudu :wink: jenže ono jde o to že když jsem ji posazovala dokud ještě jakoby stejně nevěděla že čůrá tak do nočníku čůrala ještě i tak ten měsíc zpátky nedávala jsem teda pravidelně to jsem byla líná :sweat_smile: ale když jsme posadili pohoda až ted tak najednou ale těší mě že teda aspon ví a oznámí mi že čůrá do plíny nebo že si teda místo nočníku donese plínku :grinning:
21. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek