• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni: však ona si jednou donese i ten nočník :wink: Já jsem to už začala řešit i kvůli mimču a taky že příští rok v září už bude Eli chodit do školky, tak i proto :wink:
21. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ok, tak písni sms :sunglasses: já jdu chrnět, jsem nějaká hotová :pensive: brou brou
21. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi jasně kámoška taky řešila brzy protože měla druhé mimčo po 16 měsících ...... a nestraš my jdemem příští rok taky do školky :zipper_mouth: já mám sice mateřskou automaticky na 4 roky ale chci to příští rok v srpnu ukončit a jít do práce na plný úvazek :wink: no nic půjdu taky do hajánek jsem se tu ted zase kapku rozčílila z jedné osoby :rolling_eyes:
21. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen. aha to jsem vubec nevedela že bolívají uška, na calgel čekám v lékárně je objednaný ale o uškách to vubec nevím eště nám asi zubky nerostou nevím nemá je červé ty dásínka.
22. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira malý taky neměl dásně červené, u něj to začíná tak, že se mu v té dásni udělá taková "díra" která jde vidět, tou se pak ten zub prořezává. z btoho prvního má venku půlku a roste mu druhej hned vedle. buď ráda, že máte ještě klid :sweat_smile:

aeni ty se nerozčiluj :sunglasses:
22. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
som voľaká zmetěná s teho nového koníka :grinning:
22. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji nejsi sama :grinning:
Jinak holky ahoj :slight_smile:
Ta starší verze byla lepší, přehlednější, tak snad si brzy zvyknu i na tuto :grinning:
23. bře 2010 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Bydlíme v Hrabůvce, ale nikoho tu moc neznám, nejsem odtud. Docela ráda bych občas s někým pokecala. Ale spíš na prochajdě, protože Lukášek mě u PC nechá jen když spí a to je málokdy :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moni, tak co mrně? :dizzy_face:

kapucinka vítej :sunglasses: :sunglasses:
23. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fen, ale jo malá je zatím moc hodná. V nemocnici mi byla vzhůru v noci i 3 hodiny v kuse, chodila jsem sní po pokoji už jak spící mrtvolka, doma první noc taky nechtěla spinkat, ale už se to zpravilo a v pohodě.Jen doma nestíhám s úklidem a ták
:sweat_smile: Taky Tě vítám kapucinka.
23. bře 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za uvítání. Moni - Gratulace k Nelince!!! My jsme původně chtěli do 2 až 3 let druhé, ale teď si to nějak nedokážu představit, protože Lukášek cca od 5. měsíce (se začátkem růstu zubů) strašně špatně spí. Když spí hodinu v kuse, tak je to zázrak :frowning2: Ale zase jinak už je to fajn, vyhraje si, venku už cupitá.... První 4 měsíce totiž zase vůbec nespal přes den a když nejedl, tak jen křičel.
23. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapucinka: vítám tě, :wink: Já jsem si taky nedovedla po porodu představit, že bych za rok a něco měla další mimi a dlouhou dobu jsem tvrdila, že další tak za 3 - 4 roky no a skutečnost je jinačí :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale jsem za to ráda a už bych neměnila :wink:
23. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ten čas šileně letí, vždyť za +- 2 měsíce tu budeme vítat Danečka, ježiškote toto letí...................... člověk se jenom otočí a rok v tahu. zofi ve škole máš teď asi volněji, když sis to posunula, že ? nebo zkoušky a všechno jedeš normálně, akorát bc. a státnice sis posunula. Já je budu mít 27.května, ted mě tak trklo, že ty budeš mít u sebe asi už malého a já budu na popravišti. na 100% předpokládám, že ti budu závidět! Malý určitě roste a roste.
23. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapuc no nestraš, že to bude se zubama nějak moc horší.... malýmu už rostou, al spí celkem dobře. teda přes den moc ne, pokud netrajdáme venku, ale v noci jo :sunglasses:

den no to mi povídej! nám už se prtě bude za chvilku samo pohybovat, to bude úlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a neboj, brzo to budeš mt úspěšně za sebou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

zofi nemáte v plánu jít někdy k odpo vám do parku, že bychom se tam s malým vypravili?
23. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: odložila jsem si jenom státnice a bc. :wink: zkoušky si dodělávám ještě teď ať mám pak klid na státnice :wink: A jinak to teda letí rychlosti blesku,ani nestíhám uvažovat a myslet na to že jsem těhu. ELi je pořád v pohybu a já s ní.

fen: my do parku chodíme skoro každý den :wink:
23. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
minule jsem psala honem honem a úplně jsem zapoměla nahlásit novinky: na nočník chodíme jak kdy, ikdyž dneska se pokaždé vyčůrala, ne moc ale aspon něco. jinak papáme už sami, aj polévku-z té jsem měla hrůzu, ale nikuš to zvládla. jiinak dneska jsme byly nakupovat bez kočárku-teda velkého, panenka Michalka kočárek měla a jak nám to šlo:slight_smile:) zítra jedu opět učit,ale kupodivu se aj těším-nakonec mi to bude chybět.
23. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo tady se to dneska kecá :slight_smile: no my nočník teda zatím moc nezvládáme ale jíst už jíme samotné nějak od listopadu tak aspon něco :wink: žo fi no jo vždyt ty za chvilku rodíš a kterého máš termín? mohl by malej přijít na svět páteho hezké datum ke všemu významný den květnové povstání českého lidu a svátek má klaudie :grinning: a jak to vím protože na to krásné datum jsem se narodila já :grinning: :grinning: .... jinak já dneska prala kočárek sundala jsem nánožník a teda to byl děs jak to bylo uvntř špinavé polité nějak jsem to neviděla nebo spíš vidět nechtěla :grinning: tak je vypraný stejně skoro v kočárku nejezdíme jen někam dál ale doufám že v létě už udemem úplně bez kočárku samo teda že na nějaký celodenní výlet vezmu :wink:....... jo a jinak vám ty miminka tak nějak závidím :dizzy_face:říkala jsem že dřív jak za čtyři roky nee ale dala bych si klidně říct :dizzy_face:ale bohužel to ted nejde :wink: den to malá zachce z bytu bez motorky ani ránu jak neberem motorku vycházíme s řevem :rolling_eyes:
23. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no blíží se to jak hrom. Termín mám 26.5., tak doufám že to nebude až tak moc brzo. Malý je stejně KP, tak zatím nic nehrozí, ale to se může změnit. Já už se těším jak hrom až bude venku. :wink: Tak my teda na nočník už chodíme dlouho a doma už nám to bez plínky celkem i jde :dizzy_face: už nemáme takovou spotřebu tepláčku a štramplíku a občas se ji i podaří zavolat, že chce čurat. :wink: No a s chozením si hold musí zvykat, jelikož v květnu už v kočáru prostě nebude :grinning:
23. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to jsem zvědavá, kdy to chytne mě :grinning: protože já si teď říkám, že se snažením o druhé nejdřív začnem až bude mít Míša tři roky :sweat_smile: no limitovaní jsme 2r kvůli císaři, tak pak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zofi tak nám by se to asi hodilo více zítra odpo :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak jo tak dej vědět, my půjdem ven zase asi tak kolem půl třetí. Jo a kámoška měla taky první císaře a druhé se ji narodilo teď v březnu a malý bude mít teprve v dubnu dva roky a v poho. A to druhé měla plánovaného císaře :wink:
23. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak prima, my bychom vyrazili tak o hoďku dříve, pochodíme tu po porubě a pak bychom dorazili, což? :dizzy_face: za jak dlouho tam tak od nás dojdem?
23. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do parku je to asi tak 10 - 15 min. :wink: počítám od tram zastávky Třebovická :wink:
23. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super. tak my tam dorazíme plus mínus na tu půl třetí, kdybyste spaly nějak moc dlouho tak dej vědět :sunglasses:
23. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo neboj kdyby náhodou tak se ozvu :wink:
23. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to pak jo žofi když máš až konec května tak to at si tam hezky pobude :dizzy_face: :wink: no malá dneska opět lítala nahatá ona se totiž svlíká sama a opět když chtěla čůrat strkala mi plínku takže u nás je to chození na plínku :grinning: no my jsme bez kočárku dá se říct od prosince do obchodu a na návštěvy v okolí chodíme bez ale někde dál beru kočárek neb bych musela vyjít někam tak o dvě hodky dřív stojíme totiž snad i u popelnice musí si ji prohlídnout a nejlíp kdyby ji mohla i prohrábnout :rolling_eyes: ....jinak fen u nás by to šlo ale dokud nebude větší byt tak nechci čtyři už bychom se tady opravdu nenamačkali takže určitě minimálně dva roky čekat budeme taky z toho důvodu chci mateřskou příští rok ukončit stačí že ted budeme od května válčit s penězi sníží mi mateřskou a hlídání není takže práce na půl uvazku mi nehrozí jen prostě příležitostné brigády :frowning2: ........ a jinak s císařem jsme na tom stejně :wink:
23. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jo času má dost a navíc dr. mi říkal že je stejně o týden menší, ale to nic neznamená. ELi byla o dva týdny menší a narodila se o 6 dní dříve :wink: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty jsi taky rodila cř? to jsem nevěděla :sunglasses: ty jsi měla rodičák na 4 roky původně, že? já si dala na tři, ale od května mě stejně eká robota, nejdřív jen 1x za 14 dní na 2-3 hod, super je, že můžu brát mrně s sebou :dizzy_face: a až se denber přestěhuje, tak z ní udělám příležitostnou au pair :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zofi Ó KÁ :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender - No u ná je každý zub katastrofa. Přes den na to zapomene, ale v noci ho to budí. Jeden zub znamená třeba měsíc nespaní. A Nurofen atd. furt dávat nemůžu.

Holky a není tu někdo z Hrabůvky a okolí? Že bychom si taky vyrazili na společnou prochajdu. Už mi z těch procházek jen s Lukáškem hrabe. Mám tu jednu kámošku se stejně starou holčičkou, ale ta pracuje, takže věčně nemá čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fen já bohužel neměla na výběr jestli na 3 nebo na 4 takže tak nemám odpracováno :frowning2: a jinak císař byl takovej akčně rychlej a hlavně úlevovej po 37 hodinách pro nepostupující porod pro mě to byl fakt očistec užila jsem si ale za to štěstí to stálo :dizzy_face: :wink: jen po tom hororu bolestí bych byla fakt štastná kdybych druhé mohla mít opět císařem ale to je ve hvězdách :wink: já bych šla jinak do práce hned jen to hlídání bohužel není a david ke všemu od příštího měsíce bude doma ještě mín takže tak no :wink:
jo a jinak jsem zapoměla přivítat novou maminku :slight_smile: takže kapucinka vítám tě a jinak já jsem z dubiny kde v hrabůvce bydlíš přesněji znám to tam jako svoje botky :wink:
23. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapuc a zkoušeli jste calgel na dásně? asi jo, co :sweat_smile: nám v přípaě nouze zabral ten calgel a jednou když ho bolely od toho i uši tak jsme kapali otipax a zabralo to skoro hned :sunglasses:

leni 37 hodin :fearful: :fearful: :fearful: já byla mrtvá po osmi :zipper_mouth:
23. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek