• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no fen právě že já už byla taky mrtvá oni chtěli kleště ale my jsme nedovolili takže pak na sál jsem si pospinkala .... jinak nám calgel nepomáhal absolutně vůbec ani ty chladící kousátka to malá nechtěla nikdy ani vidět ale u nás teda naštěstí bolesti byly jen přes den v noci spala celou noc takže až tak hrozné jsme to neměli i když ty její nálady stály za to ale hold se nedá nic dělat stačilo když mi rostly osmičky ta bolest takže co chudák ty mrnata :pensive: a uši jsme měli taky bolavé od zubů jednou taky jsme dostali u doktorky kapky ale jaké to už si nevzpomenu :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: tak mě plodovka odtekla den předem kolem půl jedenácté v noci a ELi se narodila až na druhý den v 11.45, ale já byla v poho celou dobu. Neměla jsem žádné kontrakce, ty začaly až ráno :wink:
23. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni kleště bych taky nechtěla :pensive:
mě rupla voda v půl šesté a kontrakce začly tak kolem půl osmé, osmé a hned tak co dvě minuty, to byl děs :sweat_smile: pak už to bylo všechno jedna velká kontrakce :grinning: i se spinálem měli problém, protože jsem pořád neměla žádnou klidovou fázi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím že kdyby mi porod nevyvolávali tak to nebylo tak strašné myslím si že jsem klidně mohla donosit do termínu ale tak to už je fuk no vrátit se to nedá :slight_smile: ježiš žofi to já měla bolestivé už před vodou a myslela jsem že umřu a jak mi píchli vodu tak to teprve bylo něco já si ani některé okamžiky nepamatuju jen co david vyprávěl byla jsem fakt mimo :pensive:
23. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já měla teda v poho. Jsem zvědavá jak to bude teď :wink: :grinning:
23. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no žofi snad taky tak v pohodě a rychle :wink: moje švagrová druhé rodila doma než přijela sanitka malej byl na světě a to byl kp mazec jeste ji doktori zdrbli jak riskovala ale prej nemohla nic delat slo to samo :confused: ještě teda jako že měla manžela doma ten si ho odrodil :slight_smile: takže to měla akční
23. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda síla, tak jen doufám že mě to nepotká :wink:
23. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k tobě by to sanitka určo stihla oni bydlí v takové řiti světa :zipper_mouth: :grinning: nu nic já se pro dnešek loučím za chvíli se mi vrátí muž :wink:
23. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenninek - Bydlíme na Krakovské kousek od střední školy společného stravování a taky kousek od helbicha. Kolem dokola samé školky :slight_smile:

Jinak holky já měla porod taky hrozný. Trefila jsem nerozhodného doktora, porod nepostupoval, malý se napil zkalené vody a měl pak zápal plic. Odvezli mi ho na Fifejdy a tam mě nechtěli vzít, protože jsem byla tak šitá, že hrozilo, že se to rozpadne. Dostala jsem i infuze atd. No, radši nevzpomínat.... :frowning2:

Zkoušeli jsme Calgel, nezabral vůbec. Trošku zabírá Mundisal, ale taky nic moc. Asi je Lukášek na ty zuby příliš velký cíťa.
24. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapuc no to je síla :zipper_mouth:
a nemůžou ho spíš než zuby bolet od těch zubů uši? :confused:

leni švagrová taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach bože :grinning: já jsem tak ráda, že jsem tam měla mého tátu :sweat_smile: nebýt jeho tak je malý buď přidušený nebo taky klidně mrtvý :frowning2: no brrr, radši nemyslet, hlavně že to máme všechno v pohodě za sebou a naše těhule to bude mít zase úplně v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim prosim, poradte někdo dobrého fotografa v Ostravě, nejlíp v centru! děkuju.. :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri, podle toho, co chceš za fotky ..... není to sice v centru, ale ve vítkovicích je paní Beerová (fotobeerova . cz) a ta je výborná a není moc drahá.
24. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender dík! :dizzy_face:
no klidně i kdyby to bylo dražší..nějakou krásnou fotku se synem....
ve vítkovicích znám celkem dobře centrum, pak už to vázne.. :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender - fakt nevím, ale dětská nám nic jiného nedala, i když jsem jí všechno řekla.
24. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri tak to stopro zkus tu beerovou. nám fotila těhu fotky (dvě mám v albu). s malým se tam taky chystáme, až bude trochu větší.

zofi pošlu ti přes úschovnu fotky ze dneška, něco hodím na FB :sunglasses:
24. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dívala jsem se na ty fotečky a moc pěkné..děkuju... :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen jo díky :wink:
24. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: mě to nejde oetevřít :frowning2: máš to v raru a to mi nejde :frowning2: :frowning2:
24. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde ti to rozbalit? tak já ti to pošlu nezabalené, ale bude to na víckrát.
24. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to neva že to bude na víckrát :wink:
24. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už bys to tam měla mít :wink:
24. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díííííííííííííííííííííík mám :wink:
24. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Vítám nové maminky dost dlouho jsem tady nebyla jsem spíše na facebooku :grinning: Malý má teď zánět spojivek, tak válčíme doma a ven chodíme jen ze slunečníma brýlama. Ale už se to lepší, tak snad budeme o víkendu v poho. Já jsem zase a opět nemocná asi si to vybírám na celý rok dopředu :angry:
25. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám prosbu nepůjdete některá dneska nebo zítra do rossmanu? kdyby jo nekouknete se na plínky zda tam josu a případně mi je koupit? peníze bych hned poslal a někdy vyzvedla, u nás už je nemají, dneska jsem brala poslední balík a už ani nebudou do konce akce
25. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

chodim na konika uz hrozne dlouho, ale nikdy me nenapadlo spojit se s Ostravackama :sweat_smile: Tak jdu k vam, jestli mohu :dizzy_face: Planujete tady nektera snazit se o mimi ted v lete? My zacneme v cervenci :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek - tak to nezávidím, my jsme teď taky byly furt nemocní. Je to otrava :frowning2:

Ahoj misha, já jsem se taky přihlásila až před chvílí. Odkud z Ostravy jsi? My budem zkoušet druhé asi až příští rok. Nějak si to zatím nedovedu představit. Nemáme zrovna hodné a spavé dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha ahoj, já už druhé dítě mám-kluci jsou od sebe 15měsíců a třetí v dohledné době neplánujem
25. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vítám další maminu. No tak u nás taky snažení nehrozí, jelikož za chvilku rodím :grinning:
smar jí do roosmanu nechodím :frowning2:
25. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi škoda :frowning2:
25. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! :dizzy_face: tož vítajte :dizzy_face:
já se přidám k ne-snažilkám :grinning: jeden půlroční dáblík doma na chvíli bohatě stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

smardik já chodím do dm... ale rossman odtud není zas až tak daleko, co za plínky bys potřebovala? podívat se ti zítra můžu :wink:
25. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek