• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
fender dík, až kluci usnou pošlu IP
25. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
misha82: tak my už se o druhé snažíme :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapucinka, jsem z Ostravy Poruby, ale jeste donedavna jsme bydleli v Hrabuvce. A s nasima jsem velkou cast sveho dospivani stravila v centru... :grinning: Jo a momentalne zijeme v Norsku, ale v cervnu se na mesic vracime do CR :grinning: No mame to slozite. A odkud jste vy, holky???????? Treba se nektere zname osobne????

Mikijana - a jak jste na tom, jak dlouho se snazite a tak? Me uz zas silene berou materske pudy a neustale jsem na konikovi a vybiram jmena!!!!!!!!! no uchyl :grinning: Tudiz bych se nejradeji zacala snazit hned, ale zas si rikam, ze precejen, kdyz uz mam to jedno ditko doma, je lepsi porodit na jare nebo v lete, at se vsichni nemusime tolik navlikat na prochazky..coo... ty brdo, ale obdivuju te, ze uz se zacinate snazit, kdyz ma vase mala teprve rocek a mesic!!! Asi je hodna a pohodova, ze? :grinning:
25. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska ted už bydlím v Orlové, dřív Vratimov (kousek od Ostravy) takže se určitě neznáme. já otěhotněla když měl malý půl roku
25. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha: já jsem z Třebovic :grinning: Jinak my se rozhodli že chceme další a to ještě Eli neměla rok :wink: Jak jsme slavili ELinčiny narozeniny, tak jsem už byla těhu v 6 tt dle UTZ :wink: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha82: začli jsme se snažit od nového roku a chtěli bychom druhé dítě do 2 let prvního, taky proto že mám rodičák na 2 roky, tak abych tak nějak navázala:slight_smile:, ale zatím nic, mám cyklus 40 dní a ovulaci zatím moc nepoznám:frowning2:
no malá má taky někdy svoje, ale dá se a babičku máme přes cestu:slight_smile:
s tím oblíkáním máš pravdu, no na jaře by mi to taky vyhovovalo, kdybych porodila, ale kdyby to šlo tak jednoduše naplánovat:slight_smile:
taky jsme už přemýšleli nad jmény, u prvního jsme měli jedno pro holku a jedno pro kluka, takže když to nebude kluk tak pro holku už je vyčerpáno:slight_smile:
25. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka: v Třebovicích bydlí brácha s rodinou, jak jsou ty novostavby naproti kostela:slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyy jo, smekam pred vami, devcata!!!!!!!! Ale musite mit neuveritelne hodne ditka!!!!!!!!!!!!! :confused: A jak to zvladate? Da se to?
Smardik: Takze Tomasek je rijnovy a Honzik unorovy?

Zofi: Kamaradka je z Trebovic, takze znaaaaaam :slight_smile: A Eliska je taky rijnova???Mame temer stejne stara ditka :slight_smile: A jak zvladas tehu a malou?
25. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska Tomášek 25.října a Honzík 30.ledna. Jo Tomášek je šíleně hodný-spát sám se naučil v 8měsících,dodneška se v noci budí na jídlo ale jinak e to andílek
25. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: jo vím kde to je. Já tu bydlím od narození :grinning:
misha: ELi je 11. 10. ELi je hodňučká už od malička :wink: však holky víííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já si to taky nedovedla představit mít tak brzy mimuško. Původně jsme to plánovali až tak za 3 - 4 roky,ale pak mě to přešlo. JInak těhu se dá zvládat, ale teď si to vůbec nestačím užívat. Nějak ani nestačím vnímat že jsem těhu a musím zvládat všechno. Kvůli porodu jsem si musela odložit státnice až na leden.

miki: jinak s tou ovulkou mrkni na web. Mě to hodně pomohlo. Většinou je ovu tak 14 - 15 DC a taky se to dá poznat buď bolestí podbřišku a nebo taky hlenem. :wink: :wink: Já tak otěhotněla hned na poprvé :wink: :wink: teda teď jak jsem chtěli druhé. :grinning:
25. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki, tak to je teztke ovulku zjistit, kdyz mas tak dlouhy cyklus. Zkus si zacit merit bazalni teplotu a zjistis to presne. Ja bych mela dostat dlasi MS 5.4. a pokud srdce zvitezi nad rozumem, tak se zacnem snazit taky. A kdyby se zadarilo hned, bylo by to male lednatko :dizzy_face: Jo a jinak ja poznam ovulku malem jak menses. Jak pise zofi, mam silene bolesti v podbrisku i ten hlen :sweat_smile:
Holky a jak jste to mely s kojenim a tehu? Uz jste nekojily, kdyz jste otehotnely? Ja kojila 8 mesicu. Uz jsem nemohla ani o den dele. Potrebovala jsem byt zase trosku nezavisla, aby malou mohl nekdo pohlidat dele nez 3 hodiny (z lahve odmitala pit). Tak jsme zkusili pitko a hned to slo. Parada. A po tydnu po odstaveni se prestala budit i v noci!! Ale jinak je to dabel telem i dusi :grinning:
Zofi: Ja po porodu vsem taky tvrdila, ze druhe za 3-4 roky :grinning: No a vida, telo si se mnou dela, co chce :D A co studujes???
25. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska já tvrdila že druhé nejdřív za 5let no a jsou 15měsíců ale nelituju
25. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha: já jsem Eli kojila jen 3 týdny, takže jsem jako těhotná nekojila :wink: No studuju učitelství pro MŠ :grinning:
25. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: už jsem zkoušela kalkulačky s výpočtem ovulace na netu, ale každá mi vyhodila něco jiného, no nevím, kdybych měla normální cyklus 28 dní tak je to asi jednodušší, ale co nadělám, asi se musím více pozorovat:slight_smile:
misha: o té bazální teplotě jsem slyšela, ale jsem na to zatím líná, ale neříkám, že se k tomu taky nedopracuju:slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska já už taky nekojila jsem jsem otěhotněla
25. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha: jinak ledňátko není špatné, jedno mám doma:slight_smile:bylo zase dobré, že jsem rodila v zimě, nemusela jsem se potit a než trochu povyrostla tak bylo jaro:slight_smile:, ale vše má své výhody a nevýhody:slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: tak potom si ještě promluv s dr. na gyndě :wink:
25. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: no já jsem byla ráda že je Eli v říjnu. V létě už začínala chodit :wink: a teď jsem ráda že to bude v květnu :grinning:
25. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha: já jsem vydržela kojit do 7 měs., pak mi začala taky chybět ta nezávislost, jak píšeš a také to šlo bez problémů....
25. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem kojila 5měsíců, pak se Tom ze dne na den rozhodl že moje mlíko nechce a už jsem ho do něj nedostala. zkoušela jsem to i z flašky ale jak zjistil co to je začal řvát a konec, doufám že tentokrát budu kojit dýl, ráda bych kojila aspon do toho roku
25. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmmmmmmm tak to my to štěstí neměly :frowning2: ,ale co hlavně že je Eli zdravá :wink:
25. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar tak to bych taky ráda, ale mě by stačilo i těch 5 měsíců :grinning:
25. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já chtěla dýl ale bohužel to nešlo no, Tom je tvrdohlavec od malého takže jsme přešli na UM a pije ho dodnes

oba spí tak bych mohla jít taky než se jeden z nich vzbudí
25. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no eli tak už hajá a my se budíme až kolem páte na mlíko, takže v poho :wink:
25. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi:no ještě to zkusím nechat zatím na přírodě a snad to přijde:slight_smile:jinak ta ovulka by měla být plus mínus v polovině cyklu, i když je delší?,ale nemusí být, že?no budu sledovat ten hlen pečlivěji, jelikož v podbřišku mě bolí jenom při menzes:frowning2:
25. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: no my když jsme se snažili o ELi tak sjem taky měla problém s dlouhým cyklem a dr mi dal na upravení cyklu prášky, ale stejně to nepomohlo a pak mi píchnul injekci a už to bylo :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mi Tom jak kdy - jednou chce mlíko už ve 23, někdy ve 4 a někdy spí celou noc a Honzík se budí kolem 2
25. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: injekci na upravení cyklu? a po jaké době snažení si to řešila s dr.?
25. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se malá podařila asi po 3 měs. co jsem vysadila antikoncepci, ale to jsem měla menzes nepravidelnou a nijak extra jsme se nesnažili a přišlo to samo nečekaně:slight_smile: a teď je to zatím krátká doba, no a to tak bývá, jak člověk zrovna chce, tak to nejde:frowning2:
25. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: tak injekce byla na tvorbu vajíček. Na úpravu cyklu jsem dostala nějaké prášky, ale už nevím jaké :wink: A začli jsme to řešit asi po dvou letech. jak jsem byla na kontrole tak jsem se dr. zmínila že se snažíme už dlouho o mimi a že mám celkem dlouhý cyklus. On mi říkal že normální cyklus je od 28 - 42 dnů nebo tak nějak :wink:
25. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: ahaa:slight_smile:jo tak to bych se do toho normálního cyklu měla ještě vlézt
tak to je super, že se vám druhé tak rychle zadařilo:slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek