• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jojo byla to rychlovka. Já vysadila prášky a v srpnu jsem měla MS a pak jsem hend otěhotněla :grinning: Jsem si myslela že to bude trvat déle :wink:
25. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o to to bylo větší překvapení:slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda bylo :grinning: a i pro manžu,ale ten mi pak řekl že to stejně poznal a nejvíc z toho byla vykulená moje mamka :grinning:
25. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ti chlapi jsou vnímaví na tyhle věci:slight_smile: na mě to manža u prvního taky poznal dřív než já :grinning: jo mamka, že je budete mít tak po sobě?
25. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda holkyyyyy, vy jedete :dizzy_face:
misha, já jsem taky z Poruby :wink: ale jsme tu přistěhovaní, bydlíme tu necelé čtyři roky.

jinak nám se mrně povedlo celkem neplánovaně :sweat_smile: ale jak jsme rádi, že ho máme :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: no my jsme právě pořád tvrdili že další ještě nechcem a pak jsem s tím na mamku vyrukovala a ta byla v šoku :wink:
25. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: tak to joo, to se ji nedivím :grinning:
no nic jdu do sprchy a do hajan, dobrou
25. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem blbec, už si píšu sama sobě si :grinning: asi jarní únava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fender, my v Porube bydlime vlastne teprve od listopadu, ale chodila jsem na Exil a mame v Porube spoustu pratel, takze uz se tam pohybuju vlastne nekolik let.
Miki :grinning:
Zofi: tak to bylo fajn prekvapko :slight_smile: Jinak ja jsem vystudovana ucitelka pro 2.stupen ZS, Cestina-telocvik :grinning:
A jake mate mamci? Mate hezky vztah? Moje mamka chytla nejakou druhou mizu, je porad v praci a kdyz my k nim jednou tydne nezajedem, tak bychom se snad ani nevidely. No a tchyne ta je zas pravy opak, ta mi dokonce uz nekolikrat navrhla, ze pujde na materskou ona a ja at jdu do prace :angry:
25. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha: tak já máms mamkou dobrý vztah, my bydlíme v jednom baráku a jsemm za to ráda a tchýně je na prd, škoda mluvit :grinning:
25. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dobrý vztah s mamkou i tchýní. obě jsou cca hodinu cesty autem od nás, takže si nestihneme lézt na nervy :grinning: a všechno je v pohodě :dizzy_face:
26. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mate fajn :slight_smile: A co sraziky? Schazite se obcas nekde nebo jen kecate tady?
26. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, já se vídám s zofi a s den... a už asi tři měsíce to plánujem s keirou, ale vždycky se nějak minem a to jme skoro sousedky :grinning: a na srazíku v létě jsme byly ještě i s leninkem a majou.... :sunglasses: a holky se taky vídají :wink:
26. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to je bezva. Az se v cervnu vratime z Norska, taky bych s vama nekdy rada vyrazila :slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :slight_smile: vitám nové maminky
nějak ted nestíhám jsme pořád venku zítra jedem na víkend k bráchovi....a když už jsme u těch srazíku co tak nějaký naplánovat na někdy :slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se rychle domluvte, ať to stihnu ještě před porodem :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi :grinning:

misha: jasnýýýýý :dizzy_face: manžel je hokejista? :sunglasses:

leni no já jsem pro :dizzy_face: akorát to počasí se má zkazit... ale hned jak budou hlásit nějak rozumně, aby se dalo být venku, tak se můžem slézt.
dneska malej zas prudil že nechce být v kočáru, ale převezla jsem ho - vzala jsem ho ven, sedli jsme na lavičku a koukali na auta. mohl si ukroutit hlavu a po půl hodině totálně odpadl a hodinu vkuse spal :grinning:
26. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: no to je šikulka. Jak mi Eli už povyrostla, tak jsem ji v té korbičce trochu vyvýšila a aspoň trochu viděla ven. :grinning: Já mám polohovatelnou korbičku, ale ty taky ne? :wink:
26. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme byli včera v ZOO a bylo dobře. Akorát je to tam ještě dost rozkopané, tak jsem zvědavá kdy to dodělají. Srazík by byl super. Jinak zahrádka v Třebovickým mlýnu se bude otvírat přští týden :wink:
27. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi korbu polohovací mám, ale přijde mi, že ta nejnižší poloha je i tak dost vysoká :confounded: jako hodně do sedu. leda že bych ho trochu podložila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no vida, tak že bychom se sešli tam, až se otevře a bude nějak slušně? pokud teda holky odjinud dorazí :sunglasses:
27. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomaseK: ELi byla taky včera v ZOO :grinning:

fen: no tak to mě to šlo jen o kousek a do sedu teda moc ne :wink:
27. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě šel sporťák taky jen kosek do sedu, malý v něm jezdil od 5 měsíce. Sice je fakt, že v šestém už seděl měl hodně pevné nohy.
27. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v tom Mlýně by to bylo super. Scházíme se tam každý rok ne? Pak tvarůžky na hřišti a domů :grinning: Už je to taková tradice.
27. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybyste to domluvily nekdy mezi 12 a 18.dubnem, tak bych se taky mohla zucastnit :slight_smile: To budem zrovna tyden v Ostrave, pak zas frcime... Fender, nene, manzel je hazenkar :slight_smile:
Ja uz se tak strasne tesim na jaro v CR, my tu mame pul metru snehu a v noci mrzne a snezi :frowning2: Uz pocitam hodiny do odjezdu... A do ZOO se tesim moc!!! Sofi uz vsechno vnima lip a lip, rika vsechny zvuky zviratek, tak ted je uz jen videt na zivo :grinning: Tady za polarnim kruhem by asi vsechna ta tropicka zver umrzla :sweat_smile:
27. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu jen do 14.4. 15 jdu na tu operaci a pak docela dlouho nebudu zase chodit :frowning2:
27. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi malej zatím je v hlubokým, i ten se dá polohovat, ale na můj vkus přiliš do sedu a to mu tak dávat nechci.

no tak já bych mohla v úterý 13.4., co vy na to? kdyby tedy bylo hezky.
27. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit. :slight_smile:
Trochu nestíhám, tak když mám ted klid jdu poklidit tu spoušt tady :frowning2:
Jinak doufám, že se máte fajn a uživáte hezkého dne. :slight_smile:
28. bře 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my jsme doma počasí se trošku zkazilo ale neva jinak my s malou dorazíme klidně pokud nás zase někdo počká na zastávce i když už jsem tam byla třikrát tak asi bych stále netrefila :sweat_smile: :grinning: jinak datum je mi fuk takže my se s malou přizpůsobíme :wink: takže si urečete datum hodinu nás at někdo čeká na zastávce a je to :wink: :grinning: takže se dohodněte klidně to uterý by mohlo být pokud bude moct většina tak to tu rychle dohodněte at může Žaneta a žofi at to stihne před tím porodem :grinning:
28. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni na zastávce tě klidně počkám a určitě i zofi :dizzy_face:
28. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek