• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, my na nějaký sraz budeme moci až po 9.4 - to odevzdávám bakalářku, myslím, že je to pátek a já bych to chtěla odevzdat ve čtvrtek tak ten pátek 9.4 by mohl jít, zajdem hromadně na oběd? :wink: já dříve nebudu moci :frowning2:
28. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, tak to ti toho 13.4. vyjde, ne? :sunglasses:
28. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě klidně 9 i 13 :wink: a já bych teda akorát raději malé dala oběd doma takže já spíš aspon tak ve dvě nooo ale přizpůsobím se pokud chcete už na oběd udělat sraz ale já bych radši kdybych si káju nakrmila doma o mě nejde mě je to jedno kde se najím ale malá je taková vybíravka a s tím jídlem celkově nic moc no ale jak teda chcete :wink: jen aby vyšlo počasí :confused:
28. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já souhlasím s lenkou, taky bych raději malého krmila doma, takže ty dvě by byly super. akorát nevím jestli to nebude brzo na zofi :grinning: devátého ještě nevím, co máme, ale to zase nemůžou přeshraniční... myslím, že tu budou od 12.4. :confused:
28. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Eli dlouho spinká :slight_smile: nám je to fuk my někdy spíme někdy ne ale i když nespíme jsme protivné stejně jako když spíme takže nám je to vážně fuk jsme tedy plně přizpůsobivé :grinning: :wink:
28. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: :grinning: tak pokud bychom se sešly v tom mlýně, tak myslím, že by bylo reálné třeba v půl 3 na té zastávce, zofi to má kousek a to tam dojdou, i když vstanou ve dvě :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně takže ted ještě at se teda nějak co nejdřív vyjádří zbytek který se srazíku zůčastní a teda to datum a můžem se těšit a hlavně modlit at nám přeje počasí :slight_smile: .........já jsem zase samotinká doma asi si pustím horůrek chtěla jsem 2012 ale David mi zakázal chce koukat semnou a na horůrek nechce :angry: a mě se nechce opět spát nevím zda je to tou změnou času či co to zas je :rolling_eyes:
28. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja budu moct nejdriv toho 13., jsem u vas nova, tak bych se pak musela s nekym z vas zkontaktovat, abych vas nasla. My po obidku spime hodinku a pul, takze pro me by bylo idelani 14.30, klidne i 15 :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem sem nahlídla po dlouhééé době :slight_smile: a jak tu čtu, tak se některým z vás narodili další dětičky a nebo jste těhulky, tak to všem moc gratuluji :slight_smile:)
My možná taky v létě budeme zadělávat na druhé miminko :slight_smile:
29. bře 2010 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kači teda, to bude neomluvená absence, holky datum je mi fuk a celkem aj ta hodina, Nikuš zbaští v podstatě cokoliv, takže jíst doma nebo venku u nás nerozhoduje, pokud to bude po 9.4 tak je mi to fuk. fen: dneska nám začli dělat kuchynnnn................ppomalu a jistě sháněj lucernu!!!!! se těším až dáme kafe:slight_smile:)
29. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, my se taky zaciname v lete snazit o druhe :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
den : no jo no :slight_smile:, bud nebyl čas nebo jsem na diskuzi březnovek :slight_smile:, ale tak nejak jsem narazila na oV, tak se pokusím znova s vámi zkontaktovat :slight_smile:)) ... pokud mne neodmítnete :slight_smile:))
29. bře 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha, to není problém, jestli budeš v porubě, tak se domluvíme a vyrazíme spolu :wink:

takže holky, toho 13.4. to zatím vyhovuje mně, Lence, Den, Mishe. Žanetě asi taky (doufám, bez ní a Tomáška nikam nejdu, co by tam malej dělal s tolika babama??? :grinning:) tak ještě zofi s Nikolou a keira.... Mája se Zdenkou asi chodí do práce, co? :confused: Pokud se domluvíme tak já to pak hodím na FB do událostí, stejně jsme tam víceméně všechny :sweat_smile: i Monča akykynka co tu moc nechodí, tak o tom aspoň budou vědět,
29. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak si píšu do kalendáře 13.4. a Leni ve dvě na zastávce tramvaje jako vždy? Fen neboj určo ze svojím chlapem dorazím :wink:
29. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :dizzy_face: a kde vás máme počkat? na zastávce tram třebovická nebo bus u pošty?
29. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu Fen čekat na zastávce tramvaje třebovická kvůli Lenky. Scházíme se tam vždy. Jinak jsem přemluvila i manžílka a půjde se mnou, aspoň mi bude hlídat malého a já s váma můžu pokecat.
29. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, takže já budu taky na třebovické. dvě by bylo fajn, než dojdem k poště to se akorát zofi s eliškou vypraví. dám to na fb :dizzy_face:
29. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no tak já už nemám co dodat. Fen to vyřídí za mě :grinning: :grinning: Mě je to celkem jedno kterého my máme čas odpo pořád :wink: a fen už ví jak to u nás chodí takže tak :wink:
29. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo super, ve dvě je dobrý čas půjdeme hned po školce. Já jdu s malým pěšky, tak mi to bude chvíli trvat. Ještě se kdyžtak stavíme na Bulharské na hřiště.
29. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
není nad to mít vlastního tiskového mluvčího :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi tak to vás tam můžem vyzvednout :grinning:
jen doufám, že bude hezky :sweat_smile:

pokud se tu neobjeví keira tak jí písnu sms... a holky co nás ještě nemáte na FB tak šup šup :grinning: kdyžtak písněte do IP mail a zkontaktujem se.
29. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám, že nám počasí výjde :wink:
29. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooj díky moc za info, doufám že mi to vyjde, možná bych se tu na bulharské k vám nekde přidala
29. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tu nestíhám všechno číst. kam se jde?
29. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira: jde se do třebovic do Třebovického mlýna :wink:
29. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet dobrá ve dvě mě čekej na zastávce nebo čekejte :wink: budu tam hlavně at to počasí nám vyjde jinak žanet nechce manžílek hlídat děti dvě :grinning: :grinning: já to vidím že budu stát jen u té klouzačky jinde se nehnu :grinning: :rolling_eyes: a nikol s námi jde? zatím tady ještě nebyla :confused:
29. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, super, ja ted jeste nemuzu najisto nic rict, protoze presne nevim, kdy priletim a tak. Takze bych ti pak zavcas napsala a domluvily bychom se na presnem case. Jinak vy si pisete i pres FB? To je super!!! Jak vas najdu? Ja jsem pod Michaela Zdráhalová :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bych se taky ráda přidala. Jen nevím, jak nám to vyjde s tou hodinou.My jíme až kolem jedné a pak většinou od tří spí. Taky nevím, jak se tam z Hrabůvky dostanu. Vůbec to tam neznám.
29. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha, už jsem tě našla :wink:
keira tak se sejdem za pět dvě před větrníkem, což?
nikola na fb dávala že se možná zúčastní, i monča.

kapucinka, tady je odkaz http://www.trebovickymlyn.cz/seznam/na_mape/na_mape.htm
29. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, dík. Nevíš, jaké tam jedou tramvaje nebo busy?
29. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek