Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
fender
29. bře 2010
kapuc: tram ti jede na zastávku Třebovická - 3, 4, 7, 8, 9 a 17 popřípadě bus 39 na zastávku U pošty. 😎
kykynka
29. bře 2010
😃 Hoj holky kde někdo kolem majerove nebo Skupy přidám se jinak po dlouhe době ahojky 😃
leninnek
29. bře 2010
kapuc hele já jedu z dubiny 17 teda ještě jsem nekoukala v kolik přesně ale jezdí to co deset minut tak se můžeme domluvit já jedu z poledníka ty bys nastoupila u rondlu 😉 a holky už nás na třebovické budou čekat 🙂 jinak fen jo už jsem koukala já to jen potvrdila a nenapadlo mě mrknout 😃
leninnek
29. bře 2010
koukám že mi smázli fotku 8-(
fender
29. bře 2010
taky jsem koukala že ji tu už nemáš, ani žofi... mají nějaká přísná pravidla nebo co 8-(
leninnek
29. bře 2010
no měla jsem tam fotku s Kájou to být nesmí ale vydržela dlouho 😃
fender
29. bře 2010
já myslím že může, ale musíš tam být hodně vidět :-N
leninnek
29. bře 2010
tak nevím ale i tak měla jsem ji skoro rok 😃 no musím najít nějakou ucházející 😉 mám jich málo nerada se fotím 8-(
fender
29. bře 2010
no vidíš že jsi našla 😃
leninnek
29. bře 2010
😃 nooo jo už ne s malou mám tam zas jen z profilu s malou musím říct Davidovi 🙂 jsem zvědavá kolik se nás sleze na srazu 🙂
fender
29. bře 2010
tak zatím je nás šest, to je slušné, a třeba se holky ještě přidají - keira, misha, kapuc.... x-) a nikola s monikou x-) abychom se tam pak vůbec vešly 😃
leninnek
29. bře 2010
jo vlezem minule nás taky bylo dost teda předminule minule už mín a tady u nás v hrabuvce jen čtyři 8-( jen mě štve ta vysoká klouzačka tam to bude něco :-p
zofinecka
29. bře 2010
leni a nezapomeň ještě na ty kameny pod klouzačkou 😃
fender
29. bře 2010
aaaa, další nová fotka, uf než si na vás zvyknu :-N
zofinecka
29. bře 2010
fen já ji tu už měla a pak jsem si ji změnila 😉 , ale pořád jsem to jáááááááááááááááááááááááááá 😃
fender
29. bře 2010
😃 😃 😃

teď ještě někdo aby zařídil to počasí x-)
zofinecka
29. bře 2010
jojo to teda jo. No snad to vyjde 😉
leninnek
29. bře 2010
jé tu fotku si pamatuju 😃 taky si vždycky zvykám jak si někdo změní fotku 😃 no ale kdo by nám tak to počasí zařídil nikoho neznám kdo by to uměl 😃 ........... no vidíš ty kameny já uzž si to celé nevybavuju jen vím že je to vysoké a spojené ještě s nějakým mostem no bude to zajimavé 8-( ale těším se 😉
zofinecka
29. bře 2010
jo je tam most, ale docela takový šílený. Jen doufám že tam Eli nebude chtít 😃
fender
29. bře 2010
tak mě to letos ještě trápit nebude 😃 malej bude pěkně v kočárku :-p popřípadě čumákovat na rukách, snad bude hezky a teplo.
leninnek
29. bře 2010
no můžu doufat že ji nějaké dítě zabaví při zemi ale nevím nevím 8-( 😃 jo fen občas si říkám kde jsou ty časy kdy jen ležela a čumákovala a největší paradox je ten jak jsem se v té době těšila až bude běhat 😃 😃
zofinecka
29. bře 2010
leni: asi tak nějak. Kde jsou ty časy 😃 😃 😃 Teď už ji pomalu nezastavím 😃
fender
29. bře 2010
joooo holky, taky mě to čeká :-N já se docela těším až bude sedět, i kvůli tomu sporťáku, ale s chozením by spěchat nemusel 😃
leninnek
29. bře 2010
malá začala sedět v šesti měsících a týden na to se začala přemístovat stylem že se kutálela ráno jsem ji nechala v obývaku šla na záchod a ona se tam dokutálela 😃 a v sedmi už lezla a tak nějak srandovně jednu nohu měla rovně a táhla ji za sebou 😃 a v květnu už to začlo otevírání šuplíku vytahování věcí kvitka musely taky nahoru protože se papaly :-N no a od té doby už není klídeček a je to čím dál horší někdy nechápu kde se ji v té hlavičce ty nápady rodí 😃 8-(
misha82
29. bře 2010
Holky, ja moc doufam, ze taky budu moct dorazit, rada bych vas a vase drobky poznala!!! Ovsem s moji malou ciperou to bude stejne asi dost zajimave... Tusim, ze nejdriv se me bude drzet jak kliste a az se rozkouka, uz ji na miste nikdo neudrzi 😃 Tady v Norsku nema moc moznosti rozvijet socialni stranku osobnosti :-S ,tak uz se moc tesime na detskou spolecnost!!!!!!!! 😃
fender
29. bře 2010
leni, malej se kutálí taky 😃 válení sudů patří k jeho oblíbeným činnostem 😃

misha a jak dlouho v tom norsku ještě budete?
keira_
30. bře 2010
hojkY, super už vím kde to je , u těch kolejí že. ¨
fen:
ok tak za 5 2 u větrníku ale pokud to nestihnu tak dorazim az tam ju? bo smalou začináme prikrmovat tak to trva. když am nebudu tak klidne bežte. popř. napíšu sms.
misha82
30. bře 2010
Fen, my tady budem pravdepodobne do cervna. Ale pokud nezustaneme dalsi sezonu (tj.od cervence) tady, tak stejne hrozji jiny klub v Norsku nebo Dansku... Takze si v CR asi najdu praci, at MUSIM zustat doma 😉 A kazdopadne uz jsem si vcera pro me a Sofi zabookovala letenku na 8.4., takze jestli se nic zavazneho nestane, budu 13. v mlyne 😃 Ja bych ale asi dorazila pozdeji, protoze mala chodi o pul jedne spat...
A čtu, že malý Míša má dnes přesně 6 měsíců! Tak gratuluji k prvnímu půlročku x-)
fender
30. bře 2010
keira OK 😎

misha jojo, je to velký chlap už 😕 děkujem x-)
zrovna se tu pokouší plazit a šíleně u toho nadává 😃
nevestinka2010
30. bře 2010
ahojte, velzla jsem k vam kvuli dotazu: je v Ostrave nejaky obchudek s detskym, kojeneckym zbozim ale takovym tim eko a alternativnim (latkove pleny, bio bavlnene obleceni, satky na miminka a pod.) , poradite prosim? poslete prosim IP, dik!

Začni psát odpověď...

Odešli