• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
kapuc: tram ti jede na zastávku Třebovická - 3, 4, 7, 8, 9 a 17 popřípadě bus 39 na zastávku U pošty. :sunglasses:
29. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Hoj holky kde někdo kolem majerove nebo Skupy přidám se jinak po dlouhe době ahojky :grinning:
29. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapuc hele já jedu z dubiny 17 teda ještě jsem nekoukala v kolik přesně ale jezdí to co deset minut tak se můžeme domluvit já jedu z poledníka ty bys nastoupila u rondlu :wink: a holky už nás na třebovické budou čekat :slight_smile: jinak fen jo už jsem koukala já to jen potvrdila a nenapadlo mě mrknout :grinning:
29. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že mi smázli fotku :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala že ji tu už nemáš, ani žofi... mají nějaká přísná pravidla nebo co :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měla jsem tam fotku s Kájou to být nesmí ale vydržela dlouho :grinning:
29. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že může, ale musíš tam být hodně vidět :sweat_smile:
29. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím ale i tak měla jsem ji skoro rok :grinning: no musím najít nějakou ucházející :wink: mám jich málo nerada se fotím :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš že jsi našla :grinning:
29. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nooo jo už ne s malou mám tam zas jen z profilu s malou musím říct Davidovi :slight_smile: jsem zvědavá kolik se nás sleze na srazu :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím je nás šest, to je slušné, a třeba se holky ještě přidají - keira, misha, kapuc.... :dizzy_face: a nikola s monikou :dizzy_face: abychom se tam pak vůbec vešly :grinning:
29. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlezem minule nás taky bylo dost teda předminule minule už mín a tady u nás v hrabuvce jen čtyři :rolling_eyes: jen mě štve ta vysoká klouzačka tam to bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a nezapomeň ještě na ty kameny pod klouzačkou :grinning:
29. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa, další nová fotka, uf než si na vás zvyknu :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen já ji tu už měla a pak jsem si ji změnila :wink: , ale pořád jsem to jáááááááááááááááááááááááááá :grinning:
29. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

teď ještě někdo aby zařídil to počasí :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to teda jo. No snad to vyjde :wink:
29. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tu fotku si pamatuju :grinning: taky si vždycky zvykám jak si někdo změní fotku :grinning: no ale kdo by nám tak to počasí zařídil nikoho neznám kdo by to uměl :grinning: ........... no vidíš ty kameny já uzž si to celé nevybavuju jen vím že je to vysoké a spojené ještě s nějakým mostem no bude to zajimavé :rolling_eyes: ale těším se :wink:
29. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je tam most, ale docela takový šílený. Jen doufám že tam Eli nebude chtít :grinning:
29. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě to letos ještě trápit nebude :grinning: malej bude pěkně v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: popřípadě čumákovat na rukách, snad bude hezky a teplo.
29. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můžu doufat že ji nějaké dítě zabaví při zemi ale nevím nevím :rolling_eyes: :grinning: jo fen občas si říkám kde jsou ty časy kdy jen ležela a čumákovala a největší paradox je ten jak jsem se v té době těšila až bude běhat :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: asi tak nějak. Kde jsou ty časy :grinning: :grinning: :grinning: Teď už ji pomalu nezastavím :grinning:
29. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo holky, taky mě to čeká :sweat_smile: já se docela těším až bude sedět, i kvůli tomu sporťáku, ale s chozením by spěchat nemusel :grinning:
29. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá začala sedět v šesti měsících a týden na to se začala přemístovat stylem že se kutálela ráno jsem ji nechala v obývaku šla na záchod a ona se tam dokutálela :grinning: a v sedmi už lezla a tak nějak srandovně jednu nohu měla rovně a táhla ji za sebou :grinning: a v květnu už to začlo otevírání šuplíku vytahování věcí kvitka musely taky nahoru protože se papaly :sweat_smile: no a od té doby už není klídeček a je to čím dál horší někdy nechápu kde se ji v té hlavičce ty nápady rodí :grinning: :rolling_eyes:
29. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja moc doufam, ze taky budu moct dorazit, rada bych vas a vase drobky poznala!!! Ovsem s moji malou ciperou to bude stejne asi dost zajimave... Tusim, ze nejdriv se me bude drzet jak kliste a az se rozkouka, uz ji na miste nikdo neudrzi :grinning: Tady v Norsku nema moc moznosti rozvijet socialni stranku osobnosti :confounded: ,tak uz se moc tesime na detskou spolecnost!!!!!!!! :grinning:
29. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, malej se kutálí taky :grinning: válení sudů patří k jeho oblíbeným činnostem :grinning:

misha a jak dlouho v tom norsku ještě budete?
29. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojkY, super už vím kde to je , u těch kolejí že. ¨
fen:
ok tak za 5 2 u větrníku ale pokud to nestihnu tak dorazim az tam ju? bo smalou začináme prikrmovat tak to trva. když am nebudu tak klidne bežte. popř. napíšu sms.
30. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, my tady budem pravdepodobne do cervna. Ale pokud nezustaneme dalsi sezonu (tj.od cervence) tady, tak stejne hrozji jiny klub v Norsku nebo Dansku... Takze si v CR asi najdu praci, at MUSIM zustat doma :wink: A kazdopadne uz jsem si vcera pro me a Sofi zabookovala letenku na 8.4., takze jestli se nic zavazneho nestane, budu 13. v mlyne :grinning: Ja bych ale asi dorazila pozdeji, protoze mala chodi o pul jedne spat...
A čtu, že malý Míša má dnes přesně 6 měsíců! Tak gratuluji k prvnímu půlročku :dizzy_face:
30. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira OK :sunglasses:

misha jojo, je to velký chlap už :fearful: děkujem :dizzy_face:
zrovna se tu pokouší plazit a šíleně u toho nadává :grinning:
30. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, velzla jsem k vam kvuli dotazu: je v Ostrave nejaky obchudek s detskym, kojeneckym zbozim ale takovym tim eko a alternativnim (latkove pleny, bio bavlnene obleceni, satky na miminka a pod.) , poradite prosim? poslete prosim IP, dik!
30. bře 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek