• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak se nám to počasí má zase zkazit :confounded: no ještěže aspoň na víkend hlásí hezky :dizzy_face:
co budete podnikat na velikonoce? nás akorát čeká třetí hexa, už se těším :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po večeři a za chvíli malá pošupajdí do hajan to bude klídeček dneska byla neuvěřitelně hodná :dizzy_face: takže ani nějak nejsem dneska off :grinning: jinak velikonoce zrovna neslavím jako nedělám výzdobu apod. David mě sice vždycky vyšlehá protože si prý nechce odepřít aspon jeden den v roce kdy mě může zbít :grinning: :rolling_eyes: ale jinak nic zvláštního až možná příští rok až to malá bude chápat dokud nechápe mám klídek pak to budeme slavit a dělat výzdobu kvůli malé :wink: a jinak nás tenhle víkend čeká doma David ho má pracovní....fen snad to malý zvládne bez reakcí :wink:
30. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni snad jo, první měl v pohodě a po druhé měl den teploty, tak uvidíme, no. super, že byla malá hodná, to naše mrně teda neskutečně prudilo skoro celý den, asi půjdu spát, jak jsem hotová. zítra jedem navíc do práce.
30. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak po půlhodinovém křiku už malá pravděpodobně usíná! Jsem totálně grogy :rolling_eyes: Jinak byl dnešek docela fajn, už druhý den na mě lezla depka, tak mě drahý vytáhl do posilovny. jsem mu za to vděčná, protože je mi od té chvíle líp a sama bych se dneska určitě nedonutila. Už jenom týden a letíme na 14 dní domů!!! Těším se jak malá :grinning:
Jinak Sofi je po očkování vždycky den k.o., je mrzutá a má teploty... Ale dá se to zvládnout. Na Velikonoce někam vyjet, změnit na pár dní prostředí, ale ještě nevíme kam... Takže jako vždy to necháme na poslední chvíli :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Velikonoce CHCEME někam vyjet...nějak mi vypadlo sloveso :grinning:
30. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro mě Velikonoce už začaly v neděli :grinning: a pokračuje to ve středu a až do pondělka. V neděli se chystáme jako každý rok do ROžnova :wink: Pro mě nejsou velikonoce jen pomlázka a tak, ale je to trochu významnější :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi do rožnova možná pojedeme taky, ale nevím, jestli spíše ne v sobotu :sunglasses:
koukaly jste na fb na ten sraz? za chvilku abychom tam volaly a udělaly nám nějakou rezervaci :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my v sobotu nemůžem a vždy jezdíme v neděli :wink:
30. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala že se to tam nějak namnožilo ale myslím si že to nebude tak horké no necháme se překvapit :wink: já čekám na muže a pak jdu na procházku :wink: zítra by mohla být malá taky tak hodnoučká jenže jestli bude pršet a budemem celý den doma tak nevím nevím nemám ráda když jsme celý den samotné doma a nemám ani nic domluvené vždycky když má David odpolední jak naschvál nikdo nemá čas nás poctít návštěvou či jít ven :frowning2:
30. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pršení leni hlásí :rolling_eyes: mně se v dešti zas nebude moc chtít autem do té práce, no ale co už, když to tak blbě vyšlo.
30. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenninek - my máme vždycky podobný prblém, když prší :frowning2: Dneska teda vyrážíme za mamkou, ale jindy to bývá taky naprd. Tak co je někdy zabavit společně, pokud to nemáme moc daleko :wink:
31. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky... nemám přece jenom do toho mlýna zavolat? :grinning: kolik je tam místa? je nás už osm co řekly že určitě půjdou... a bokem tam máme dalších 15 lidí :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen nevím, možná radši jo, ale když bude pršet budeme potřebovat salonek a kdoví jestli i na tu rezervaci na zahradu nebudou chtít nějakou zálohu, zavolej a uvidíme zda nějakou budou chtít či nikoliv a podle toho uvdidíme. holky pokudd se něco nevyto tak mám všechny práce hotové a už nebudu muset na počitač psát, jedině si upravovvat otázky. uiuaaaa - jupíííí
31. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ještě dotaz: funguje Vám bez problému facebook? mi najede, ale nezobrazí se mi příspěvky:frowning2:
31. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ó ká tak já tam zítra zavolám a poptám se.
fb mi jde....

den tak super, že už to máš :dizzy_face: teď to ještě odevzdat a přestěhovat se za náma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak možná asi raději jo ale jako jestli bude pršet tak já určitě nedorazím protože takovou dálku v dešti se mi opravdu chtít nebude tak snad chápete :slight_smile: a jinak fb mi jde celý den v pohodě ale občas se mi taky stane že nejde nebo tam něco nenajede nebo jakkoliv mi to blbne :rolling_eyes:
31. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím, prostě ty příspěvky a co kdo napíše mám prázdné. nějak se to se mnou nebaví:frowning2:(
31. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, cos tomu fb provedla, že se s tebou nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: kámošce to ale takhle blbo včera.
leni netraš prosímtě, snad pršet nebude :confused:
31. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen nestraším doufám že nám počasí bude přát :dizzy_face: ale já jen že byla řeč o salonku tak to já jen at semnou tím pádem nepočítáte to by mi tam malá nevydržela a byla by to pro mě vážně otrava to už pak jedině nějaká hernička kde by se mi vyblbla to jo ale salonek bez dětského koutku nebo jen s malinkým koutkem pro tolik dětí neee to by bylo pro nás vážně náročné :wink: .....jinak mě nejčastěji na fb blbne tím stylem že napíšu komentář a on tam není napíšu podruhé není a na druhý den ho tam mám anebo naopak a pak mi často blbne nahrávání fotek :rolling_eyes: :angry: Den jinak sem si všimla že nám na sraz možná dorazí eva a lucka F. :confused: tož to jsem vážně zvědavá :confused:
31. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle mě kdyby hlásili nějak fest škaredě, tak bychom to asi tak jak tak musely odpískat, protože vevnitř by asi nikdo s dítětem nevydržel :confounded:
31. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě ale já doufám že bude hezky nebo aspon at prostě neprší nemusí být pařáček stačí at neprší a dá se vydržet hezky venku :dizzy_face: :dizzy_face: budeme doufat že nám to vyjde :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, však předpovědi jsou celkem dlouho dopředu, tak to budem sledovat a budem hromadně provozovat nějaké meditace za pěkné počasí :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
31. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo tak musíme připsat pak na fb at meditujou všichni tu nikdo nechodí :grinning:
31. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře :grinning: předpověď budu sledovat a pak to kdyžtak napíšem na zeď, i s přesnou hodinou meditace :grinning:
31. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Fen rezervace není třeba, zahrádka je veliká a jdeme tam ve středu, tak tam tolik lidí nebude, horší by to bylo v sobotu :wink: Počasí bych se nebála ti naši neumí napsat přesnou předpověď ani na tři dny natoš na týden :grinning:
1. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda úterý :grinning:
1. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi ó ká, tak když je to velký, tak snad se vlezem :sunglasses:
1. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj tam jsou velké stoly :wink:
1. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi mě uklidnila :sunglasses:
1. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tady dneska nikoho není :confused: copak jste dělaly v tom hezkém počasí? my byli klasicky venku na večeři jsme si udělali chlebíčky ze zbytku brambor. salátu no a hezky jsem se nechala nachytat na apríla :rolling_eyes: a to od mého sedmiletého synovce :rolling_eyes: nu což my s Davidem nachytali kamaráda jinak nám navzájem se nachytat nepodařilo :sweat_smile: ale den ještě nekončí :grinning:
1. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek