• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni: taky jsme byli venku. U nás to zahrada jistí :grinning: :grinning: no a jelikož je dneska zelený čtvrtek, tak jsme byli na zeleném pivu a já pak šla ještě do kostela a jak jsem se večer vracela, tak jsem málem zmrzla, byla tam kosa jak hrom :wink: :astonished: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli taky venku, dneska teda v becu, protože jsem potřebovala na poštu a tam se s kočárem nedá :rolling_eyes: ale malému se to moc líbilo, koukal kolem že mu málem hlava upadla.
1. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek to je dneska počasí co :frowning2: :rolling_eyes: to bude den my dneska volali k doktorce kája už třetí den vůbec ale vůbec nic nejí s donucením včera dvakrát kousla do chleba s doncením čtyři lžíčky polívky pak si kousla dvakrát do banánu a to bylo za včerejšek její jídlo za celý den předevčírem to samé dneska opět nesnídala nic ani jogurt ani buchtu ani dobroty co má ráda třeba brumíka nic nechce pít pije jediné co by jedla je čokoláda a oplatky a bonbony a to ji samozřejmě nedám když nejí :frowning2: tak nám doktorka nasadila probiotika a uvidíme přes víkend jenže ona je tak živá že potřebuje něčím ten výdej enrgie doplnit uvidíme na oběd dělám její oblíbené těstoviny tak jsem zvědavá zda bude jíst jinak nás v úterý čeká doktorka a krev :frowning2: achjo jsem už z toho jejího jezení na nervy a přitom do toho roku jak krásně jedla a všechno jen s mlíkem jsme mívali problémy :frowning2: no nic za chvíli budeme obědvat a pak jdem spinkat co jiného se taky v tomhle počasí dá dělat :rolling_eyes:
2. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, naprosto luxusní :rolling_eyes: leni mě pro změnu malej včera zase odmítal pít :angry: už jsem i zkoušela takové finty jako dát mu čaj místo do hrnečku do flašky, ale to měli úspěch jen částečný. jak to není MM nebo UM tak to nechtěl :rolling_eyes: dneska taky nic moc, ale aspoň něco málo vypil.
2. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám na vás takový dotaz...kam chodíte, jestli teda některá z vás chodí na plavaní miminek??? Chtěla bych s Kubíkem někam chodit, ale nevím kam. On totiž miluje vodu a tak by to bylo uritě fajn. Pokud znáte i dobrý tip na nějaké dobré cviča, tak i to by se hodilo:slight_smile:....děkujii :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mona, nejlepší je to prý v atomu a nejhorší v kenny klubu v porubě.
já s malým taky chci chodit, ale až bude starší. máme v rodině astma tak to nechci provokovat :pensive:
2. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender děkuji za radu:slight_smile:....já slyšela i něco o Imperialu, ale nevím....zkoušela jsem hledat i na netu, ale moc toho tam není....Já se taky samozřejmě zeptám první dětské, jestli nám nic tomu nebrání. Astma je teda blbý :frowning2:
2. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monako: my s ELi chodili na plavání Plaváček, bývalo to ve vítkovicích, ale teď jsou někde jinde. Pak ještě si hodně chválí ten atom a ještě je jedno na Vítkovickém stadióně Plavání s Rybičkou :wink: ALe pokud chceš do bazénu tak se chodí až kolem 6. měsíce :wink: a na vaničky už dříve :wink:
2. dub 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zifi: Svagrová chodí a chodila myslím do toho Plaváčka už od 3 měsíců, asi do té vaničky a říkala, že je to tam supr. Oni ted chodí cvičit na čapkárnu než se opraví ten bazen ve Vítkovicich, prý tam zatékalo. Já jen zjištuji kde je to tak asi nejlepší:slight_smile:...V tom plaváku to stojí kolem 2tis. 10 lekcí vid???
2. dub 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
monako tady máš odkazy

BABY CLUB PLAVÁČEK
Komplexní péče o matku a dítě
info na tel.: 737 518 852 737 518 852

ZÁPIS nových dětí: 12. - 18. 4. 9.00 - 18.00

Baby Club Plaváček nabízí: Po - Pá Plavání
novorozenců, kojenců, batolat a předškoláčků
AKTIVITY NA CELÝ TÝDEN
• Nově zrekonstruovaný bazén
• Plavání novorozenců od 6. týdne do 4. měsíce
speciální vanová místnost
• Plavání novorozenců v rodinném prostředí
• Plavání dětí od 4. měsíce do 4 let
• Krásná hernička pro děti od narození do 4 let
• Saunička v průběhu plavání
• Masáže pro děti
Činnost je povolena Krajskou hygienickou stanicí.
Poskytované služby jsou vedené odbornými
instruktorkami s dlouholetou praxí

PLAVÁNÍ S RYBIČKOU
Areál Vítkovického stadionu
nově zrekonstruovaný bazén
Info na tel.: 608 243 233 608 243 233

Zápisy nových dětí 12. - 15. 4. 2010
• Ukázkové lekce pro nové děti zdarma - rezervace
• Plavání dětí od 5 měsíců do 4 let • Zdokonalovací
plavání 4 - 7 let (bez rodičů) • Plaveme dopol. a odpol.

PLAVECKÁ ŠKOLIČKA
www: http://www.plaveckaskolicka.cz

• Plavání dětí 0 - 8 let, 1. ukázková lekce zdarma
• Hotel Clarion (Atom), dopo i odpolední kurzy
• INFO a ZÁPIS: 777 07 06 04 777 07 06 04 (9.00 - 17.00)
nebo www.plaveckaskolicka.cz
2. dub 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi díky moc :slight_smile:
2. dub 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač, ale do Atomu se těžko dostává :frowning2: mají tam hodně plno :wink:
2. dub 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi my se do atomu dostali na plavání hned-volala jsem a další týden jsme nastupovali, paní ochotná. tento měsíc zas plánuju začít s Tomem chodit a chci začít i s Honzíčkem do vaniček
2. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no chtěla tam jít kámoška a když tam volala tak ji řekli že nemá šanci se tam dostat, ale já bych tam taky chtěla. Slyšela jsem jen dobré :wink:
2. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to jsme asi měli štěstí ale fakt to u nás byla rychlost, hned v úterý napíšu jestli zas můžem začít chodit tak uvidíme no, snad jo ráda bych Toma to bavilo a chci at máme něco jen pro sebe, bez Honzíka. Honzíka mi bude hlídat kamarádka. jo fakt je to tam super, jsem spokojená snad nám to vyjde
2. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, já bych pak taky ráda do toho atomu, ale my až tak po roce věku :pensive:
2. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender může se zeptat proč až po roce? my chodili už od 5měsíců-první v Havířově a pak do atomu a spokojenost a s mladším už taky chci chodit, budu se domlouvat na vaničky
2. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak my chodili i na vaničky a bylo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
2. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi kde jste chodili na vaničky? s těmi nemám zkušenost tak si nechám poradit. no otázka je zda na vaničky k nám někdo přijede do Orlové
2. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: já chodila do Baby club Plaváček. Chodili jsme asi od 3 měsíců na vaničky a pak kolem 5. měsíce už do bazénu a bylo to fakt bomba :wink: Tak chci chodit na vaničky a pak do bazénu, ale uvidím jak to půjde časově :wink:
2. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dík, já už bych chtěla začít s Honzíkem taky chodit. na ty vaničky jsu chodila do toho klubu nebo oni k vám? hlídání pro TOmíka mám tak by neměl být problém dojíždět a vana se mu líbí, směje se ve vodě jak měsíček. zkoušeli jsme kyblík ale tam se mu nelíbí vůbec, už ted jde vidět jak jsou s Tomem rozdílní
2. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: ne my jsme tam chodili. Ani evím zda je tu někdo kdo by chodil k tobě domů. A navíc ta vanička tam byla v úrovni tak pasu, takže ses nemusela ohýbat :wink:
2. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi kamarádka právě nikam nechodí a chodí k ní ale je fakt že je z Prahy. No já pozištuju a uvidíme ale máš pravdu i s tím ohybýním, u nás by to bylo na houby moje záda a máme malou vanu. no napíšu někde a uvidíme zda pro nás budou mít místo, kolik jste platili?
2. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: protože máme v rodině astma ... je prokázané, že plavání zejména takových mrňat může riziko astmatu zvyšovat :pensive: do roku nám to vůbec nebylo doporučeno, přestože jsem s ním chodit chtěla.
2. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: já platila za 10 lekcí 2000,- , ale nevybrala jsem všechny lekce, tak mi to pak převedli na plavání do bazénku :wink:
2. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender jasně to chápu,zdraví je důležitější
2. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dík to jde, my za bazén platilo 1500 za 10lekcí, to jde ne 3500 za plavání mrnat :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za plavčo jsem platila 1700 ,- 10 lekcí :wink:
2. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to jde, no v úterý to obvolám a uvidím, ale první budu volat do atomu ten máme odzkoušený a uvidíme
2. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
co bych pro děti neuděla že? :wink: :grinning:
2. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek