• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
HOLKY! vy jste už některé na FB fanynky Třebovického mlýna :slight_smile: nechcete tam pínout zprávu ohledně toho srazu? už je nás 11 potvrzených :fearful: :fearful: :fearful: :grinning:
2. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak nějak co bych pro děti neudělala :grinning: :grinning: jo oba spí a já tu straším, Honzík má dneska rekord spí už od 20:30, normálně se budí ve 4 a dneska nic a spí furt
3. dub 2010 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko dneska bude hezky :dizzy_face: fen neboj k jednomu stolu se nás vleze tak osm pohoda a neboj nevěřím tomu že třeba já posedím :rolling_eyes: takže myslím neměj obavy :wink:
3. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jakpak si užíváte neděli, já teď dovysávala a dovytírala a jsem zralá jít znova spinkat. bych si nejradši lehla a ještě chci uklízet-protože se blíží další zkouška tak at mám klid. jinak bakalářka už je napsána, tak uvidíme. ted už jenom dvě zkoušky a pak taková prkotina jako státnice. fen už máme kuchyn-v obýváku sedačku, podlahu položenou-tak už to utíká, ale pochybuji, že se to stihne do státnic:frowning2:( v což jsem doufala:frowning2: na kdy je s konečnou platností ten Mlýn? at si to zavedu do paměti:slight_smile:
4. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
den 13.4. pokud nebude pršet :dizzy_face:
super, tak za chvilku už jsi souedka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty zkoušky a státnice určitě zvládneš, budem na tebe myslet :sunglasses:
4. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak sraz je ohrožen. Mlýn je celý rozkopaný,protože tam dělají nové věci pro malé děti. A do 13 to asi nestihnou. Co teď?
5. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem teď mluvila s holkou co tam pracuje a prý by to měli za týden stihnout. Tak nevím
5. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
O jéééééje.... tak ať si pohnou :sweat_smile: :grinning: jinak bychom to museli někam přeunout, ale kam????
5. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,a neuvažovali sjte o centru-KOmenského sadech?je tam i hernička s harčkami. :wink:
5. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že uvidíme jak to dopadne tady s Mlýnem a případně i kousek od Slavíkové(vozovna poruba) je Krteček- taky pěkné, ale záleželo by natom kolik nás půjdu. co jinak holky, jak je po velikonocích. u nás jedem ve starých kolejích, tatka nám odjel do Španělska, atk uvidíme co budmeme dělat.
6. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidičky, co děláte v tak super počasí-my s nikuš sedíme doma a děláme úklid. aspon něco z toho, že je hnusně
6. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vegetuju u našich, neboť mám roku v dlaze :confounded:
7. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je ještě v shoppinu obchod baby expert? chtěla jsem zjistit zda tam něco mají at se tam neženu zbytečně, pevná linka nefunguje a dovolala jsem se na mobil a paní mi řekla že už tam nejsou ale cca před měsícem tam normálně byli tak ted nevím zda jse mblb já nebo ona
8. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím vás tady taky Ostrava.Nemáte někde na prodej těhotenské věci?
8. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: ja mam dojem ,ze porad je. mrkni na web stránky http://www.ostrava.avionshoppingpark.cz/Store%20Locator/Chicco.aspx

ivikprvni: moje svagrova chce ted prodavat, zalezi jakou velikost mas :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka na stránkách je furt psaný ale když volám na pevnou linku co je uvedené tak číslo neexistuje a dovolala jsem se na mobil a tam mi paní řekla že už tam nejsou a já něco nutně potřebuju a nikde jinde to neseženu, na netu to mám už přes týden objednané ale narazila jsem na blbý obchod kde komunikace nulová a doručení zboží taky
8. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
SMARDIK: aha tak to je zvláštní, protože jsem si myslela ze kdyz to zrušili tehdy ve Futuru tak to nechají aspon v shoppinu, zvláštní ale kdyz ti to řekli na mobilu tak to asi pravda bude.
a co potřebuješ? a v sambaby to nemají?
8. dub 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka potřebuju vložnou tašku do našeho kočáru, zn. Phil a teds. musím s klukama sedět doma protože ji nemáme a je to děs jsou oba protivní jak hrom,měla jsem tu tašku objednanou ale je to týden a obchod nereaguje vůbec-telefon nezvedají, emeil nereagují
8. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsi mela objednané pres to chicco jako pres net obchod jo? divné a tak zkus zavolat do toho sam baby velkoskladu jestli to treba nemaji
8. dub 2010 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka nene měla jsem to objednané přes obchod malvík, já už mám doma kočár a tam můžu vozit jednoho ale potřebuju ještě tašku abych mohla vozit oba dva
8. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím co máš na mysli.... opravdu zkus jeste to sambaby tam maji hodne veci, www.sambaby.com
ale je to teda pech kdyz nereaguji na emaily ani telefony, je to divné
8. dub 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka v sambaby to nemají tam takové ty modernější kočáry vůbec nemají
8. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to budu drzet pesti at se jim tam dovoláš....
8. dub 2010 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík no když tak objednám jinde ale zas než to dojde :frowning2: zítra už je pátek tak stejně to bude příští týden, na prd fakt
8. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivik záleží, co bys potřebovala a jak velké.... :sunglasses:

jaký je to obchod, takový ten na dvě patra, jak tam byly kočárky a dětské věci, úplně tam jakoby na kraji? ten tam byl ještě před 14 dny :sweat_smile:
8. dub 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender jo to byl on ale už vím že tam není :frowning2: kamarádka tam byla psala že není - ale že jsou výlohy zadělané tak že neví zda se jen předělává nebo je to zrušené úplně ale v telefonu paní říkala že to zrušili
8. dub 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: mi dnes kámoška říkala, že to prý zrušili ... a já mám od nich tříkolku a nejak nejde na ní šlapat ,tak to chci reklamovat a ted nevím jako kde.
8. dub 2010 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka jo asi to zrušili, mají prodejnu ještě v Ostravě-kunčičkách, najdu a dám to tu mám to někde napsané
8. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukala jsem na jejich stránky http://www.babyexpert.cz/menu/prodejny/ a v prodejnách už není, i když v kontaktech jo....
8. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender paní v telefonu mluvila o skladu tak asi tam to reklamuj, adresa je BABY expert, s.r.o. Vratimovská 624/11 718 00 Ostrava - Kunčičky

já tam asi pojedu zítra nebo v sobotu kvůli té tašky zda tam je či ne
8. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek