Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
smardik
9. dub 2010
holky tak jsem psala kvůli toho obchodu z shopinu a tohle mi odpověděli: Dobrý den,

jelikož jsme se nyní přestěhovali do centrálního skladu v Ostravě Kunčičkách
a v brzké době chystáme otevření nové prodejny v Ostravě, zatím lze nakoupit
v našem centrálním skladě v Kunčičkách.
lenlut
9. dub 2010
Ahojky,Smardik-písni jestli co tak název té tašky(pokud víš)a já se zkusím domluvit s mamkou at se tam projde,bydlí v Kunčičkách,kousek od tama.Já začínám schánět slunečník na kočárek,tak chci at se mi tam zajde podívta jestli tam jsou a za jakou cenu. 😉
smardik
9. dub 2010
lenlut moc díky ale není třeba, já tam dneska volala a skladem mají jen červenou barvu a jiná je jen na objednávku ale nedokázali mi říct za jak dlouho to bude takže možná za týden a možná za 2měsíce takže jsem objednala jinde a snad už tentokrát dorazí. kdyby jste něco na netu objednávali rozhodně nedoporučuju malvik
lenlut
9. dub 2010
Smardi ok, 😉 Já pojedu k našim v úterý,tak se tam rovnou stavím auvidím jestli bude nebo ne.
smardik
9. dub 2010
lenlut dík 🙂
lucenekautor
10. dub 2010
týjo holky to mi neříkejte...že v šopu nejsou :-o :-o :-o :-o by mě zajímalo kde bude nová prodejna když tam to měli ideální :-N
cassiopeas12
10. dub 2010
Ahoj,taky jsem s Ov-Zábřeh.................chodí někdo do Běláku na procházky???
smardik
10. dub 2010
lucenek nejsou, nová prodejna v ostravě bude ale kde nevím
lucenekautor
10. dub 2010
kámoška tam dělala...tak snad ji potkám a optám se na info....divné že takprosperující obchod a takové dobré umístění navíc jedníné v OV a toto
fender
10. dub 2010
třeba potřebujou víc prostoru :-N a budou se stěhovat do většího......
obchod to byl dobrý, taky odtamtud máme nějaké věci, ale ty ceny tam mi přišly dost vysoké, když to srovnám třeba s internetovýma.... ale to je asi problém většiny kamenných obchodů |-|
fender
10. dub 2010
jinak počasí na úterý zatím nehlásí nic extra :-S doufám, že se to zlepší a aspoň nebude pršet...... 8-( 8-( 8-(
tanerka
10. dub 2010
Ahoj holky..omlouvám se, že Vám sem lezu, kdyžtak to ignorujte.
Sháním maminku, která by si chtěla přivydělat - umí polsky a třeba do Polska i častěji jezdí.
Vše vysvětlím. Nechte mi kdyžtak prosím v IP kontakt (mail, telefon) a já se ozvu.
Díky Renata
zofinecka
10. dub 2010
ahojky holky, tak já teda doufám že v pterý bude hezky a že dorazím 😃 😃 😃 věe bude záležet na okolnostech 😉 :-N
leninnek
10. dub 2010
ahojky snad to uterý vyjde počasí zatím fakt nic moc taky to sleduju 🙂 ....jinak smradik já přes malvik objednávám celkem často a jsem spokojená naštěstí 😉 zatím mi přišlo vše tak do čtyř dnů takže jsem neměla problém takže je fakt že nemám odzkoušenou komunikaci 😉 žofi jaképak okolnosti =-)
smardik
10. dub 2010
leninnek to bud ráda jak jsem se tak ptala tak jsi snad první kdo je s malvíkem spokojen, jinak samé stížnosti. já už u nich nikdy víc
m.o.n.i.k.a
10. dub 2010
Ahoj holky, tak já se srazem nevím. Malého mám pořád nemocného a malá je trošičku nachlazená, tak jí nechci nikde na dlouho tahat 😞 A počasí taky na prd, nevím jak bude v době srazu, ale snad hezky at Vám to výjde.
zofinecka
10. dub 2010
leni: no ve středu jsem byla na poradně a dr. mi řekl že se mi zkracuje hrdloa že mám odpočívat a dneska mi nejspíš začaly poslíčky, ale zatím to vypadá že je to zažehnáno 😉 :-N :-N
smardik
10. dub 2010
zofi tak se šetři i když jak s malou že. Tom má antibiotika tak sedíme doma a Honzík to blbě snáší, je to režimové dítě jak hrom a každá změna hrůza a manža mi tu umírá a nepomůže
zofinecka
10. dub 2010
smar: no snažím se ale nějak to nejde. Ne že by Eli byla nějaký divoch, ale prostě potřebuje mou pozornost 😉
smardik
10. dub 2010
zofi je mi jasné taky nevím jak bych s Tomáškem odpočívala. hele taky se ti Eli tak vzteká nebo jen já mám tak uvztekané dítě
georgine
10. dub 2010
jo holky krize postihla většinu prodejců.. no např. Sam baby v OC Karolína je taky zrušeno, zůstal jenom velkosklad v Radvanicích 🙂
smardik
10. dub 2010
holky chicco prý bude mít novou prodejnu někde v ostravě jen je otázka kde
mrazulka
10. dub 2010
Ahojky, bydlím v Ostravě teprve rok a hezky jsem si tady početla 🙂 Informace jsou potřeba! Zrovna se chystáme taky na plavání, budeme se čvachat v Plaváčku, v pondělí to tam jdeme omrknout. Prý to mají v tom novém hezké, tak uvidíme!
smardik
10. dub 2010
mrazulka ahoj,pak dej vědět jak to na tom plavání vypadá, taky se někde chystáme jen ještě nevím kam
mrazulka
10. dub 2010
Za mě to víceméně vyřešila kamarádka, máme stejně staré děti a ona je, na rozdíl ode mě, Ostravačka, tak se trošku vezu s ní 🙂) Určitě pak hodím info..
mrazulka
10. dub 2010
Budu vám tady nahlížet častěji 🙂 Mám tady jen 2 kamarádky, tak ráda poznám nové maminky..
mikijana
11. dub 2010
Ahoj holky, vidím, že tady řešíte plavání, my chodily do Atomu, nebylo to tam špatné, ale chtěla bych změnu a uvažuji o Aquaparku Kravaře, nemáte někdo zkušenost?
leninnek
11. dub 2010
ahojky počasí nic moc nevidím to uterý úspěšně :-S žofi to věřím s tím odpočíváním já si u malé neumím představit odpočívat za prvé je to divoška posedí snad opravdu jen u oběda a za druhé i když si s ní hraje David nebo babička nebo prostě někdo stále vyžaduje i mou pozornost 😉 jinak malá už týden chodí na nočníkkkkkk x-) a tři dny už do něj i kaká tak my máme plínku jen dá se říct na spaní a ven ale i venku si říká ale jak ji svlíknu nevyčůrá se tak nevím jestli nechápe že má na tu trávu nebo co =-) a po odpoledním spaní mívá suchou a hned jde pak na nočník x-) no ale kolikrát už si říkám jak byly plínky pohodlné :-N ona chodí snad co chvilku po troškách a jak se ji tleská a chválí tak už běží na záchod že se tam nočník vylívá tak se ji to moooc líbí takže to šlo opravdu samo a to jsem si říkala že začnu tak někdy k létu s učením na nočník :-N
katka_j
11. dub 2010
ahoj holky,
my jsme chodily do Delfínku - to je na městském stadionu a bylo to fajn.

jinak my plíny máme na spaní , ven když je škarede - pri hezkém počasí se snažíme bez, a kakání hrůza stále do kalhotek 😞 , a pritom rika ze se to nedela, ze musi na nocnik , tak to nechápu proč to nedelá.
smardik
11. dub 2010
my máme plíny pořád, nočník je zatím nepřítel tak na to kašlu a uvidíme co v létě