• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky tak jsem psala kvůli toho obchodu z shopinu a tohle mi odpověděli: Dobrý den,

jelikož jsme se nyní přestěhovali do centrálního skladu v Ostravě Kunčičkách
a v brzké době chystáme otevření nové prodejny v Ostravě, zatím lze nakoupit
v našem centrálním skladě v Kunčičkách.
9. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Smardik-písni jestli co tak název té tašky(pokud víš)a já se zkusím domluvit s mamkou at se tam projde,bydlí v Kunčičkách,kousek od tama.Já začínám schánět slunečník na kočárek,tak chci at se mi tam zajde podívta jestli tam jsou a za jakou cenu. :wink:
9. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenlut moc díky ale není třeba, já tam dneska volala a skladem mají jen červenou barvu a jiná je jen na objednávku ale nedokázali mi říct za jak dlouho to bude takže možná za týden a možná za 2měsíce takže jsem objednala jinde a snad už tentokrát dorazí. kdyby jste něco na netu objednávali rozhodně nedoporučuju malvik
9. dub 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardi ok, :wink: Já pojedu k našim v úterý,tak se tam rovnou stavím auvidím jestli bude nebo ne.
9. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenlut dík :slight_smile:
9. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo holky to mi neříkejte...že v šopu nejsou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: by mě zajímalo kde bude nová prodejna když tam to měli ideální :sweat_smile:
10. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky jsem s Ov-Zábřeh.................chodí někdo do Běláku na procházky???
10. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek nejsou, nová prodejna v ostravě bude ale kde nevím
10. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kámoška tam dělala...tak snad ji potkám a optám se na info....divné že takprosperující obchod a takové dobré umístění navíc jedníné v OV a toto
10. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba potřebujou víc prostoru :sweat_smile: a budou se stěhovat do většího......
obchod to byl dobrý, taky odtamtud máme nějaké věci, ale ty ceny tam mi přišly dost vysoké, když to srovnám třeba s internetovýma.... ale to je asi problém většiny kamenných obchodů :pensive:
10. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak počasí na úterý zatím nehlásí nic extra :confounded: doufám, že se to zlepší a aspoň nebude pršet...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..omlouvám se, že Vám sem lezu, kdyžtak to ignorujte.
Sháním maminku, která by si chtěla přivydělat - umí polsky a třeba do Polska i častěji jezdí.
Vše vysvětlím. Nechte mi kdyžtak prosím v IP kontakt (mail, telefon) a já se ozvu.
Díky Renata
10. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já teda doufám že v pterý bude hezky a že dorazím :grinning: :grinning: :grinning: věe bude záležet na okolnostech :wink: :sweat_smile:
10. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky snad to uterý vyjde počasí zatím fakt nic moc taky to sleduju :slight_smile: ....jinak smradik já přes malvik objednávám celkem často a jsem spokojená naštěstí :wink: zatím mi přišlo vše tak do čtyř dnů takže jsem neměla problém takže je fakt že nemám odzkoušenou komunikaci :wink: žofi jaképak okolnosti :confused:
10. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek to bud ráda jak jsem se tak ptala tak jsi snad první kdo je s malvíkem spokojen, jinak samé stížnosti. já už u nich nikdy víc
10. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se srazem nevím. Malého mám pořád nemocného a malá je trošičku nachlazená, tak jí nechci nikde na dlouho tahat :frowning2: A počasí taky na prd, nevím jak bude v době srazu, ale snad hezky at Vám to výjde.
10. dub 2010 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no ve středu jsem byla na poradně a dr. mi řekl že se mi zkracuje hrdloa že mám odpočívat a dneska mi nejspíš začaly poslíčky, ale zatím to vypadá že je to zažehnáno :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak se šetři i když jak s malou že. Tom má antibiotika tak sedíme doma a Honzík to blbě snáší, je to režimové dítě jak hrom a každá změna hrůza a manža mi tu umírá a nepomůže
10. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no snažím se ale nějak to nejde. Ne že by Eli byla nějaký divoch, ale prostě potřebuje mou pozornost :wink:
10. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi je mi jasné taky nevím jak bych s Tomáškem odpočívala. hele taky se ti Eli tak vzteká nebo jen já mám tak uvztekané dítě
10. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky krize postihla většinu prodejců.. no např. Sam baby v OC Karolína je taky zrušeno, zůstal jenom velkosklad v Radvanicích :slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chicco prý bude mít novou prodejnu někde v ostravě jen je otázka kde
10. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bydlím v Ostravě teprve rok a hezky jsem si tady početla :slight_smile: Informace jsou potřeba! Zrovna se chystáme taky na plavání, budeme se čvachat v Plaváčku, v pondělí to tam jdeme omrknout. Prý to mají v tom novém hezké, tak uvidíme!
10. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrazulka ahoj,pak dej vědět jak to na tom plavání vypadá, taky se někde chystáme jen ještě nevím kam
10. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě to víceméně vyřešila kamarádka, máme stejně staré děti a ona je, na rozdíl ode mě, Ostravačka, tak se trošku vezu s ní :slight_smile:) Určitě pak hodím info..
10. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu vám tady nahlížet častěji :slight_smile: Mám tady jen 2 kamarádky, tak ráda poznám nové maminky..
10. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že tady řešíte plavání, my chodily do Atomu, nebylo to tam špatné, ale chtěla bych změnu a uvažuji o Aquaparku Kravaře, nemáte někdo zkušenost?
11. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky počasí nic moc nevidím to uterý úspěšně :confounded: žofi to věřím s tím odpočíváním já si u malé neumím představit odpočívat za prvé je to divoška posedí snad opravdu jen u oběda a za druhé i když si s ní hraje David nebo babička nebo prostě někdo stále vyžaduje i mou pozornost :wink: jinak malá už týden chodí na nočníkkkkkk :dizzy_face: a tři dny už do něj i kaká tak my máme plínku jen dá se říct na spaní a ven ale i venku si říká ale jak ji svlíknu nevyčůrá se tak nevím jestli nechápe že má na tu trávu nebo co :confused: a po odpoledním spaní mívá suchou a hned jde pak na nočník :dizzy_face: no ale kolikrát už si říkám jak byly plínky pohodlné :sweat_smile: ona chodí snad co chvilku po troškách a jak se ji tleská a chválí tak už běží na záchod že se tam nočník vylívá tak se ji to moooc líbí takže to šlo opravdu samo a to jsem si říkala že začnu tak někdy k létu s učením na nočník :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my jsme chodily do Delfínku - to je na městském stadionu a bylo to fajn.

jinak my plíny máme na spaní , ven když je škarede - pri hezkém počasí se snažíme bez, a kakání hrůza stále do kalhotek :frowning2: , a pritom rika ze se to nedela, ze musi na nocnik , tak to nechápu proč to nedelá.
11. dub 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme plíny pořád, nočník je zatím nepřítel tak na to kašlu a uvidíme co v létě
11. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek