• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojki holky, psala mi fen že je v nemocnici na kapakách,t ak nedorazí na sraz. A já to taky nevidím moc slibně. Od dnešního rána jsem zvracela a měla průjem, tak se teď z toho dostávám :wink:

Jinak my na nočník chodíme už dlouho a někdy se nám podaří se i vykakat :wink:
11. dub 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, my jsme ještě malí, tak nočník nás teprve čeká, ale dnes honzík udělal první 3 samostatné krůčky! :slight_smile: jupí!! my jdeme zítra obkouknout plaváčka, tož uvidíme..
11. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono ani počasí nepřeje tomu srazu :frowning2: tak fen at je brzy v pořádku a doma :wink: jinak nočník byl u nás od roka kamarád a pak před dvěma měsící začal být nepřítel tak jsme to nechali tak ale malá nechtěla doma plínku pořád se svlíkala a když chtěla čůrat tak si přinesla plínku místo nočníku no a najednou sama od sebe sedla na nočník tím jak byla věčně nahatá :grinning: takže jako sama čumím že to šlo takhle rychle a bez problému jinak bych to zásadně neřešila neb jsem hlavně líná :sweat_smile: ale dle mého názoru do dvou let bych ani neřešila ....jinak mrazulka gratuluji k prvním samostatným krůčkům :wink: my je měli až tři dny po prvním roce a týden po tom chodila už celkem dost a a 14 dní na to už lítala jak drak a tak už je to pořád :grinning:
11. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, jsem doma, ale totálně hotová.... potkala jsem nějakého rotavira a takový víkend bych teda nikomu nepřála :pensive: zítra to ale fakt nedám, dneska jsempoprvé sama vstala z postele :confounded: fakt mě to štve, hrozně jsem se těšila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
koukala jsem na medarda a snad by pršet nemělo, i když počaí nebude asi nic moc :rolling_eyes:
12. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
volala jem do mlýna a zahrádka se otvírá až o víkendu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
NÁVRH: PŘESUNOUT SRAZ O TÝDEN NA ÚTERÝ 20.4.
12. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, fen co nás děsíš :wink: hlavně že už je ti dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! připojuji se k návrhu, na 75% bychom to zítra daly,, ale jestli zahrádka bude zavřená, tak vevnitř-nevím nevím
12. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak pokud se zahrádka otvírá až o víkendu, tak radši fakt to přesunout a já bych stejně asi nedorazila. Sice už mi je lépe, ale ještě to není ono :wink: Navíc mě občas pobolívá břicho, tak musím dávat na sebe pozor a odpočívat, teda pokud Eli dovolí, ale já odpočívat moc neumím, tak sjem zvědavá jak to ještě dopadne. :wink: :wink:
12. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
TAKŽEEEEEE, POZOR ZMĚNA!!!!! SRAZ POSOUVÁME O TÝDEN, NA ÚTERÝ 20.4., OPĚT OD 15:00 HOD.
12. dub 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky! Tak si to na tom srazu užijte a doufám,že uděláme pak další abych se mohla za vámi stavit :wink: příští týden budu po operci a už nechodící :cry:
12. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky příští týden nedorazím :frowning2: mám ten týden plný takže až zas na nějakém příštím srazu :wink: škoda že nám počasí a rotavirové nepřáli :rolling_eyes: je mi to líto taky jsem se dost těšila tak snad nám to ještě někdy vyjde :wink:
12. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
nojo, ono to nikdy nejde spáchat tak, aby to vyhovovalo všem :confounded: další termín uděláme až bude žofiňátko na světě a žaneta bude chodící :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se těším a fakt škoda, že to teď nevyšlo. Tak jsem se těšila, že si ještě poslední chodící dny užiju :confounded:
12. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jak dlouho budeš mít tu sádru?

s lenkou se můžem srazit někdy přes ten další týden třeba, když bude hezky :sunglasses:
12. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No sádru možná mít nebudu, ale dva týdny nebudu moct chodit kvůli stehům :frowning2: a pak nevím
12. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, takže dneska jsme byly s kamarádkou a dětmi obhlídnout plaváčka.. můj dojem dobrý.. je to tam takové malé, ale vcelku útulné, je tam teplo - až moc :slight_smile: paní byla příjemná, bazének je menší a zrovna jsme se koukaly na hodinu, kde byli samí tatínci :slight_smile:, tak snad to inspiruje i toho našeho.. plavat začínáme příští pondělí v 16:30 hod, pak poreferuji, jak se nám to líbilo..
leninnek - krůčky sice včera proběhly, ale dneska se honzíkovi moc nechtělo :slight_smile: ale není kam spěchat..
12. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mrazulka: prosím kde ten plaváček je? sestra chce s malým chodit také plavat, tak abych jí poradila :slight_smile:. a kolik to tam stojí?
12. dub 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katka_j - je to na sokolské ulici směrem z přívozu k nové radnici.. je to budova zelená budova firmy hochtief, 4. patro.. naproti penny marketu.. cena je 1700,- za 10 lekcí + 3 náhradní..
12. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mrazulka: tak to myslíš Kenny ne?
12. dub 2010 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katka_j - nevím, kde je kenny.. já nejsem ostravačka, takhle mi to nadiktoval přítel.. bydlím v porubě, a to teprve rok.. takže některé názvy a kde co je ještě neznám.. penny market a ta budova, jsou prakticky vedle sebe.. je to taková moderní budova.. přesná adresa je Sokolská třída 99, Moravská Ostrava.
12. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mrazulka: no já bydlím kousek od penny marketu, takže přesne vím jaká je to budova, ale právě vím , že tam je kenny klub a to bude nejspíš ono, protože i ta cena odpovídá Kenny. sestra se dnes byla totiž ptát v Porubě na bazénu a tam prý je taky Kenny a řekli jí tuto cenu za 9 lekcí , což se mi zdá dost.
a proč teda nechodíš do Poruby, když si z Poruby? kde v Porube bydlíš? sestra tam také žjje.
12. dub 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katka: já chodila do plaváčka a cena opravdu byla 1700,- za 10 lekcí :wink: a stěhovali se někam, ale nevím kam a kámoška tam byla prý je to tam dobré :wink:
12. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
katka tak tady to prý je na Sokolské, budova ICCE nebo tak nějak, vedle Penymarketu, taková nová budova :wink:
12. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
katka_j - chodím s kamarádkou, máme stejně staré děti, a ta chtěla chodit tam, tak jsem se přizpůsobila.. na razítku je napsáno baby club plaváček.. bydlíme za duhou, kousek od arrows..
zofinecka - přestěhovali se právě na tu sokolskou, paní říkala, že už se do těch starých prostor zřejmě nevrátí, že majitel z prahy už do toho nechtěl investovat, že v praze se za plavání s miminky platí 5 tis., že těch 1700.- si vydělá rychleji prodáváním párků v rohlíku na václaváku.. no, co na to říct.. jsou to takové malé, příjemné a útulné prostory.. a hlavně tam mají teplo, paní říkala, že v těch původních byla dost zima..
12. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mrazulka tak pak piš všechny dojmy, já chci taky s malým chodit, ale až bude mít aspoň rok.
do poruby do kenny bych nešla, slyšela jsem jen amé negativní reference :confounded:
12. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
fender - určitě dám vědět, co a jak, ale zatím to na mě působilo dobře.. když jsem koukala na ty čvachtající se tatínky se svými prcky, tak jsem se usmívala :slight_smile:) tak příští pondělí poreferuji podrobněji.. honzík bude mít rok za 2 měsíce.
12. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mrazulka když jsi z poruby, tak to můžem někdy vyrazit spolu ven :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
fender - to víš, že můžeme, jasná věc.. kde bydlíš?
12. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mrazu, kousek od intersparu... kdyžtak písni do IP :sunglasses: my budem jedině rádi :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mrazulka:tak třeba ten Kenny už tam není a je místo toho ten plaváček :wink:
12. dub 2010 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek