• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
fender - ok, písnu.. a budu se těšit! mám tady jen 2 kamarádky, takže moc ráda poznám nové!
12. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj kenny býval tam co je ted plaváček a trvale je Kenny v porubě na kryťáku...ale hnus ledová voda, pro děcka cca 25C je fakt síla...
12. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j - jasná věc :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrazu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci jojo, známí to taky říkali, že kosa jak blázen a ty hodiny prý taky nic moc :confounded:
12. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já na kenny slyšela ty samé stížnosti jen tady v Orlové proto jsem tam ani nešla a dojížděli jsme s Tomem do Ostravy
12. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v plaváčkovi to bylo jako v sauně :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám krytý 5 min od baráku a chodím tam jen v létě a ven...dovnitř vůbec, to radši jedu do atomu
12. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já asi deset, plavat tam sem tam chodím, ale je tam kosa i na normálním bazéně :angry: což teda chápu, když se tam plavou závody tak to být musí - ale právě proto tam chodím nerada a fakt jen občas :confounded:
12. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, pro dnešek se loučím.. dobrou noc všem!
12. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen klidánko pidánko se pak můžem domluvit třeba s den nebo žofi když bude hezky dojedu odpoledne a zajdem třeba do parku nebo i sednout udělat mini sraz :wink: a velký zas naplánujem až bude Daneček na světě a žaneta bude moct chodit no ale těšila jsem se taky Kája by si to náramně užila .... my jsme dneska malé koupily panenku s lahvičkou tak ji pořád krmila i sebe panenka pláče a směje se, byla úplně nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: měla zatím jen takové ty hadrové celé malé na narozeniny pak dostane v létě nějakou vlasatou a zas o něco větší myslela jsem že si ještě tak nevyhraje s ní a jak jsem se spletla :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do plaváčku chodila do těch starých prostor a někdy tam bylo neuvěřitelné vedro a někdy zase zima. A nejvíc nás štvalo, že se strašně brzo končilo před Vánocema a pak se začínalo až druhý týden v lednu a tak děcka měly i 3 - 4 týdny prodlevu :wink:
13. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no svérázná paní majitelka byla celkem divná na tyto pauzy, škoda těch onstruktorek , které odešly, dělaly jí velmi dobré jméno...teda co vím pátek když ji odešla Naďa, tak nikdo neprodloužil plavčo a šel jinam......
13. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: jojo přesně tak, a Klečková už taky odešla. Měla vaničky a pak nás měla i na plavčo a byla supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ale teď ještě chodí kámoška právě do těch nových prostor a zátím prý v poho, tak se pak uvidí :wink: Ale chtěla bych zkusit Atom. Ty jsi tam přešla ne? :slight_smile:
13. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo přešla je to tam jako dobré...není to sice Naďa ta byla nej.....ve všem, ale dá se....
ta čermáková nebo jak se jmenuje děs běs ta baba.......
na atomu jsem spokojená...
13. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: měla jsem ke konci taky ten dojem :grinning:
13. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže myslím že jí plaváček asi krcne....přišla o dobré instrulktorky at si tam plave sama..baba jedna
13. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci asi jo. Nevíš prosímtě jestli v Atomu mají i vaničky? a je tam nějaká hernička? :wink:
13. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vaničky nemaja hernička no místnost s lehátky a jednou ohrádkou je to nacvakané nedá se tam hnout
13. dub 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je blbé :frowning2: já si myslela že mají i vaničky. a krmit se tam někde dá? V plaváčkovi byla zase super ta hernička a v těch nových prostorách prý to je taky tak nevím
13. dub 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj sjou tam dvě židličky a mikrovlnka
13. dub 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i to je dobré. Já mám takový pocit že jsem teď na netu četla že budou znovu i vaničky, ale nevím zda je to pravda. Budu to řešit až později :wink:
13. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi v atomu vaničky nemají, chodí za tebou domu. Hernička ne jsou tam jen ohrádky ale i tak jsem byla spokojena, židlička na krmení je tam-mimochodem nikdy jsem nevyužila
13. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v plaváčkovi v nových prostorách hernička je.. hned při vstupu, taková malá, ale děti si tam docela vyhrály..
13. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Plaváčka chodíme taky, ty nové prostory jsou opravdu o hodně lepší než ve Vítkovicích, ale velké mínus je parkování. Parkoviště u Penny je miniaturní a věčně nacvakané a ve dvoře budovy ICCE se parkovat nemůže, takže já jsem parkovala přes Nádražní na Suchardové u obytných domů. Hernička tam je, ale malá, mikrovlnka, židličky, infrasauna.

Prubli jsme i aquapark v Olešné, není to špatné, je tam 1 bazének pro děti, ale je tam zima. V Kravařích je to super, 2 bazénky, teplo.
13. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no neříkejte, že všechny spíte v tom počasí:slight_smile: kdepak se touláte?
15. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: já bavím své dítě když je tak škarede, musím jí vymýšlet program aspon na doma :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka co celý den děláte? potřebuju inspiraci, být s oběma doma a nemoct ven je hrozné
15. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, koukala jsem na fotky, supr, kde jste nakonec byli?

den, já se flákám u našich :wink: až do pondělka.
15. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardík fotky fakt pěkné, fen to se někdo má-se flákat, já mám v pondělí jednu zkoušku a to bude chutovka...... já mám práce nad hlavu, nikuška si hodně vyhraje sama, ale jak ji to už nebaví tak mi veme papíry, odnese, nebo že čityčity se mnou. a když se ji zeptám, zda mi jde pomoct, ozve se jojojjo a už ji mám na klíně, bobek to má ted se mnou někdy těžké, ale snad už bude brzy klid:....
15. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
den a kdy máš ty státnice?
15. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek