• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
27.5 a 28.5 mám přímačky
15. dub 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den já v tom počasí obvykle makám...a co se děje doma nemám vůbec tucha radši.... :grinning:
16. dub 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jo to si pamatuji, že si psala, že budeš chodit do práce a kdopak ti hlídá malou?? ale jak tak koukám ven, tak to vypadá, že se vyjaňuje
16. dub 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža je na RD on
16. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakpak to zvládá, ti po ní musí být smutno, že?
16. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
den si to asi budu muset napsat do kalendáře bo to furt zapomínám :sweat_smile: ta mateřská demence :sweat_smile:

jojo, já to i někde četla na nějaké diskuzi že lucka pracuje - myslím že to byla nějaká kde byly ženy přesvědčené že na mateřské se musí být nutně do tří let, jinak horor :grinning: (podotýkám že taky občas jedu du práce, někdy s malým, někdy bez něj).
16. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den símtě nevím co furt každý píše že mi musí být smutno...
prostě to jinak nejde a pracovat musím
16. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to taky pak plánuju, že jak se malý narodí, tak do dvou let budu doma a pak do práce. Naštěstí mám tchýní už v důchodu, takže to nebude problém a Eli už stejně bude chodit do školky :grinning: :grinning: a v dnešní době jsou peníze zapotřebí :wink:
16. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jela prvně do práce když měl malej šest týdnů :sweat_smile: :grinning:
luci t y máš aspoň "omluvu", pracovat musíš, kdežto já nemusím, ale chci :grinning: což je ještě horší :grinning:
16. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen to bys teda měla. Luci myslím, že je to logické, že to skoro každého napadne...a to že to jinak nejde a pracovat se musí, nevylučuje to, že ti může být smutno. Ale taky nemusí. malá mi teď usnula, bobek už byla utahaná, že mi až usínala u oběda. taak já se válím učit a mějte se moc moc hezky!!!!
16. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den jasný myslím to tak že prostě je to sand jasný že mi je smutno a musím do rachoty dva protichůdné pocity ale nejde jinak jde mi o to že ta otázka je blbá..a nad slunce jasná že to tak je...je to jako by se tebe někdo ptal jestli chodíš přes cestu na zelenou......
16. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a chodíš? :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mě z nemocnice pustili domů hned druhý den, tak super. Noha nebolí a dokonce můžu chodit. Sice o berlích, ale našlapovat můžu. Nakonec možná na ten sraz dorazím, ale asi busem :wink:
17. dub 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi vítej zpátky!!!!
17. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee, tomi tak to by bylo bezva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen-jak dlouho a jak si se učila na státnice, já mám ze sebe celkem hrůzu, že se nedonutím dříve jak dva týdny dopředu-jako opravdu učit a nestihnu to. Tak mě prosímtě bud vyděs-že to nestihnu, nebo uklidni, jo:slight_smile:))?
17. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, no na právech asi půl roku od rána do večera vkuse :grinning: a na ekonomce 14 dní při práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn a teď si vybrat, ke které škole je ta moje blíž..................hm, určitě k ekonomce, jinak jsem ......
17. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Dneska je tam krásně co? Nechcete někdo vyrazit na Myslivnu?
18. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fen jasně že chodím ty snad taky ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
my jdem dneska do cukrošky za segrou
18. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy já bych šla v úterý s vámi na ten sraz k doktorovi se přeobědnám má být hezky na seznamu ukazují čisté sluníčko a 16 °C tak počkáte mě teda někdo na třebovické ?? :confused:
18. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni pokud dám zítra zkoušku, tak tam budem s Nikuškou vzorně nastoupené, v opačném případě bohužel nedorazíme:frowning2:(
18. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok Den tak mi tu zítra napiš ale ty to určo dáš :wink: a příjdeš za námi snad to klapne a vyjde to když už má být tak hezky :wink:
18. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni my určitě přes třebovickou půjdeme, takže tě počkáme :sunglasses: v kolik, ve dvě? to je super, že půjdeš taky :dizzy_face: :dizzy_face:
den to dáááááš a budem tam čekat na lenku spolu :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad....... :frowning2:
18. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen super tak mě tak čekejte ve dvě já tam budu možná dřív protože bych ráda nízkopodlažní tramvají at se nemusím tahat sice sporták není težký ale i tak no už se těšímmmm :dizzy_face: má být hezky a tepleji než dneska takže supééééérrrrrrrr
Den myslím na tebe tak doufám že jsi to dneska dala nebo teprv dáš to je jedno ale držím pěsti at můžeš jít s náma :wink: :dizzy_face:
19. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak my tam kolem té druhé budeme :dizzy_face: už se těšííííííííííííííííííííím :dizzy_face:
19. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska přehodila korby a malej je ve sporťáku :sunglasses: zatím teda v lehu, sice sedí, ale sám se ještě neposadí, tak to nechci uspěchat. naši ním vyrazili ven a já jdu balit a pak hurá do ostravy :dizzy_face: manža dneska úspěšně odatestoval, tak si asi večer něco dobrého dáme :sweat_smile: :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak v kolik tam máme být:slight_smile:)))))) fen, že gratulujeme!!!
19. dub 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak moje dojmy z prvního plavání v Plaváčku jsou veskrze pozitivní. Líbilo se mi to, Honzíkovi myslím taky. Jelikož nemám žádné jiné srovnání, tak nedokážu hodnotit jak dobrá byla instruktorka, ale na mě působily sympaticky, akorát mě rozčilovalo, že neustále pletla jméno jedné holčičky. A v šatnách by mohly být nějaké přebalovací pultíky, ale jinak pohoda. Jinak se nám stráášně zhoršilo usínání.. Jen maminka, tatínka u usínání vůbec nechce. Uff. Snad se to brzy zlepší! Počasí je krásné, prý vydrží i na zítřejší sraz, tak to je super!
19. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek