• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj. Počasí je fakt super. Dopoledne jsem byla v centru se podívat po obchodech :wink: a musela jsem jít vyřídit dětské přidavky. No děs a hrůza co tam bylo lidí. Chodím tam jen 1 ročně a stačilo mi to :grinning:
Jinak se taky chystame odpoledne ven. Půjdeme na zahradu a do parku zbírat kaštany (budeme stavět zvířatka) :grinning: :wink:
29. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se zrovna vrátila z nákupu. V porubském MC krteček mají tento týden bazárek podzimních a zimních věcí a bylo to tam fakt super. Měli tam docela hodně věcí. Taky jsem si něco ještě koupila. :grinning:
29. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj bylo fajn že? a ty moje nohy s kočárkem se fakt nedrandím večer vás dpčtu pá
29. zář 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme přišli z venku bylo tam super :slight_smile: uděla jsem si pěknou procházku.A teď musím nachystat malého na spinkaní.Tak snad mi dneska zbyde čas abch sem večer nakoukla. :wink:
29. zář 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje malá už spinká,odpoledne nespala tak už mám klid :slight_smile:
ale bolí mě v krku tak se léčím,zítra mi bude kámoška dělat nehty tak ať ji nepopčikám :grinning:
29. zář 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
30. zář 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ostravo radu no že ty sem ještě doješ...není čásek?
30. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ked je pekne, tak cely den trajdame po vonku...je to asi jedine miesto, kde mala spi viac ako 30 min. :grinning: v poslednej dobe sa jej nejak nechce spat. no a poobede sa musim chvilku venovat aj Stefi :wink:
30. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsechny :slight_smile: nehcete nekdo odpoledne vyrazit ven (Poruba nebo centrum) a pokecat? :grinning:
30. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne,já bych šla hned ven,ale nějak se mě drží chřipajzna :unamused: .Čekám až se uzdravím a pojedu aspoň hned za segrou,zrovna je venku docela hezky a až vylezu já tak bude zas lít a kosa :cry: .Jinak jsme dneska vstávaly ve 4hod.malá měla průjem vůbec nevím z čeho? :unamused: Pak jsem ještě usla na dvě hoďky. :grinning:
30. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAji, kedy sa stahujete, nech mozme niekde vyrazit?
30. zář 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maja já jdu ven malá mi venku spí 4 hodiny doma max 30 radu stejně jako tobě
30. zář 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - no neviem co sa s tymi nasimi detickami stalo :grinning: :grinning: asi sa na nas dohodli
30. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu venku se líp spí to je jasné akorát ty nohy bych potřebovala vyměnit
30. zář 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne ostravo! :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
půjdu do teska hanymu nakoupit kalhoty a tak na narozky a vánoce džíny super a kalhioty maj 70% slevy v jendom butiku a slečka mi je do mateřské odloží tak to je super :grinning:
30. zář 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
radus v listopadu už by to mělo být 100% v říjnu jdeme podepisovat smlouvu takže do konce října budem ještě tady a pak stěhováček převeze naše věci :grinning:
30. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám všem krásný den :slight_smile: .Tak co budete dneska holky dělat?Já opět vyrážím až se malý vyspí ven naprocházku dokud to jde tak budeme trajdat venku. :slight_smile: Ještě musím využít pěkného počasí. :wink:
30. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska bude dělat moje bývalá kolegyně a kamarádka nehty :grinning: ,koupila si nehtové studio tak budu pokusný králík,ale ani se nebojím sobě udělala hezké nehty :slight_smile:
Jinak ven se moc nedostanu tak si to užijte i za mě :slight_smile:
30. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já ybch taky brala umělé nehty už sena to chystám velice dlouho a stále jsem nebyla schopná nikam dojít.A už se mi nehty pěkně lámou , protože stále kojím tak je nemám moc pěkné.Tak to já sitoužiju i za tebe.Tak ať ti dobře dopadnou nehtíky :wink:
30. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!! Tak my taky sedíme doma, Míša snoplí jak nic a už začínám i já.... Takže paráda.
30. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky hlavně rychle uzdravte .Aby jste taky mohli chodit na špacír :wink:
30. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nehtíky už mám :slight_smile: vypadají docela dobře,je to holka šikovná :slight_smile: Zas vypadám jako člověk a né jako drban.
Dám si pár paralenu a budu se potit u ordinace v růžové zahradě :grinning:
30. zář 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak to já mám taky nehty. Jsem se naštvala a nechala si udělat,ale nemám umělé ale své :grinning: . Nechala jsem si je potáhnout gelem a jsem moc spoko. Mám super paní a hlavně levnou :grinning: :wink:
30. zář 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dneska prošla třebky a koukala po baráčcích jestli se nějakýž neprodává ono nic...škoda no tam bys se mi moc líbilo
30. zář 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci tak to ti věřím. No ale zrivna u nás na ulici se staví, teda staví tu soused a ty je znáš :grinning: Myslím tím Kukinka :grinning:
30. zář 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééé zapomněla jsem ti pochválit fotenky. Jsou prostě úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééééééééééééééééééé :wink:
30. zář 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jen z beremka....tež bych sousedila a le není volný bejvák :grinning:
30. zář 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ti věříííííííííííííííííííííííííííííím. Já jsem ráda že my máme barák jak krávu a máme kde bydlet :grinning:
30. zář 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek