• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
fen - taky moooc gratulujeme!
19. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
den gratulujem :dizzy_face: a zítra ve dvě na třebovické nebo za pět dvě u nás u větrníku :sunglasses:
19. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si scukanec užijte :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastoupíme u větrníku:slight_smile:) jinak nevíš, kde je pošta na mongolské, že bych si tam rovnou zajela vyzvednout poštu
19. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišla mi doporučená zásilka už na tu adresu: bulharká a já nevím kam si to jít vyzvednout:frowning2:((
19. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, vím kde to je, tak doraz už 13:40 a já tam s tebou skočím, což? :wink:
19. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatá zlatá zlatá zlatá, mimochodem co vaříš na oběd, my klidně dojdem ještě dříve... :wink: :grinning:
20. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: vařím nudle od chachara :grinning: :grinning: :grinning: a malej bude mít brambor se zeleninou a masem :slight_smile: klidně dojděte, včera jsme přijeli po 14 dnech, takže je tu bordel jak v tanku, potřebuju pomocníky na úklid :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli naposled na kyčlích, to zas byla show.... míša se tam na všechny strašně chechtal, některá mimina pak úplně zapomínala brečet :grinning: to naše dítě je neuvěřitelné :grinning:
20. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, celá maminka:slight_smile:)))))) my pomůžeme uklidit, ale pak nic nenajdeš:slight_smile:) taky si zajdem někam asi na oběd, jsem ještě správně kaput. vidíš, mohla bych si je taky objednat:slight_smile:)) které si objednáváš, s nudlemi ještě nemám zkušenost.
20. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kuřecí masem.... a jím to dva dny, jaká je to obří porce :wink:

OK, takže sraz 13:40 před větrníkem, ve dvě vyzvednem leninka a mrazulku na třebovické a pak žofi u pošty.... teda jestli už nerodí :fearful: :confused: :sweat_smile:
20. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojky holčiny taky dojdeme s dětma a mojim mijaškem.... :grinning:
20. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky super :dizzy_face:
20. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: neboj nerodím to bych ti dala vědět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to nestiham bo mi kiki zlitla z poschoďovky tak ji rušíme a jdeme do ikei... :frowning2: :cry:
20. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme domaaaa.... až na ten hysterický řev v kočárku super :sweat_smile: :grinning:
20. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem dorazila domů už se spícím Honzíkem. Nevzbudil se ani, když jsem ho vytahovala z autosedačky, ani když jsem ho svlékala, takže spinká už od šesti, bez kašičky a špinavý jako čuník :slight_smile:)))
20. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už taky chrníme :wink: a já jsem tak utahaná až to možné není. Jak jsme došly domů tak Eli si ještě polítala po zahradě a já jsem mezitím ještě stihla vytřít, umýt nádobí a pověsit prádlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen - díky moc za pozvání!!
20. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrazu není vůbec zač :dizzy_face:

zofi... ty jsi protě ďábel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jakej byl scukec? foteny máte?
20. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já nemám ani jednu, i když jsem měla foťák.... :confounded: malej byl dneska ve formě, fakt se předvedl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fen my dnes byly na očku prevenaru a nakonec jsme skončili v dětském ráji, čekala jsme teda že bude protiva ale vůbec....v písku blba pak sjme si půjčili to mechanické auto a já ho řídila vysílačkou....řechtaly jsme se obě :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning:
no my se rozhodli prevenar nedávat, pokud nebude mít problémy ušima.... tak uvidíme :pensive:
20. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fen já na uši trpěla děsně...dr říkala že v jsitém pohledu to může být dědičný takže navíc mám prevenar 13 (pneumokoka), neis-vac (meningokoka) a havrix (žloutenu A)
20. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ten harvix už naočkovaný máte?nám to ted doktorka nechce dát až pozdějc a ještě nám to rozmlouvala tak nevím nooo
20. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni máme je možné jej dát od roka....ke komu chodíš?Já ke králové celekm střízlivé názory....hlavně na očko a shodly se s mými :wink:
20. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áá ty jsi Dubina tak nic mám tě zafixovanou jako porubačku...tož se nedej pokud ho chceš
pro mě byl velice pádný argument to, že sjem jela s vozíčkářem bezdomovcem v jednom buse..on se tlamou dotýkal madla, kam Sára dosáhne a bradou se ho držel....a měl zchlýstané fusy a jel neskutečně,. stačila mi jedna zastávka.....než takto získat imunitu, to radši naočkuju :wink:
20. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted nám ho nechce dát z důvodu v květnu máme mít druhou dávku spalničky ..... no a v létě nás čeká to přeočkování prevenarem tak prej at toho není moc což teda chápu ale prej je to zbytečné že stačí dbát na hygienu což teda dbám ale přece jen tady na té dubině je to sam feták ne jednou tu David vola policajty na pískoviště pro použité jehly já bych pro klid chtěla ale dost lidí mi to vymlouvá i doktorka tak právě nevím no :unamused:
20. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je jasný, já ani manža jsme na to netrpěli vůbec, ale v tvém případě se nedivím, taky bych očkovala :pensive:
my zatím máme navíc rotarix, meningokoky bych chtěla taky a o žloutence taky přemýšlím, my oba jsme. až pak bude větší tak určitě i sezónní chřipku, na to nedám dopustit, ale to až bude minimálně ve školce což ještě nějaký ten pátek bude.
20. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek