• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
leni rozestup mezi očkem by měl být měsíc...pokud květen máš mmr a pak v létě prevenar ničemu to nevadí trvala bych na svém nedej se pokud to chceš :wink:
21. dub 2010 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, sory že vám tady lezu, chci se jen zeptat, jestli máte některá z vás zkušenosti s panem doktorem Kempným?
dík za odpovědi :wink:
21. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
orchidejka kukni na www.znamylekar.cz tam najdeš všijo
21. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
orchidejka: s MUDr. Kempným mám osobní zkušenost, takže můžu referovat. Pokud máš nervy sedět v čekárně asi 3 hodiny, ačkoli jsi objednaná na konkrétní hodinu, pokud překousneš naprosto arogantní a nepříjemné sestry, které tě budou vyslýchat o osbních věcech před zbytkem pacientek, pokud překousneš, že si v kabince vyslechneš trápení předchozí pacientky a stejně tak si ta následující vyslechne tvé, tak možná...ale ani po odborné stránce jsem nebyla příliš spokojená. Pořád, že je něco na cytolce, ale nebyli mi schopni říct, co to je...ani mi to nikdo neměl snahu vysvětlit, jen přijďte za půl roku...když jsem vyměnila za jiného lékaře, tak přístup byl naprosto jiný - nečekáš, milá sestřička, ale taky bohužel nepřišel na to, co se mnou. Problém musela vyřešit až moje kamarádka neatestovaná gynekoložka, která na to přišla hned a byla to naprostá banalita, která mi jen komplikovala život:slight_smile: Moje mamča měla s MUDr. Kempným stejnou zkušenost.
21. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
baru teda.....to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenek: všimla jsem si, že jsi zdravotník, vím, že to nemáte jednoduché a nerada se pouštím do kritiky v tomto směru :sweat_smile: ...sama mám doma doktora. Ale myslím, že některé věci jsou o lidských vlastnostech a přesně tohle jsem u MUDr. Kempného postrádala....a to čekání bylo děsné....sestra se pokaždé divila, že mám vysoký tlak...kdo by neměl..byla jsem tak vytočená :grinning:
21. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
baru jasný jako nikoho se nechci zastávat pár takových bych i ve svých řadách našla...to je fakt
jako tohle povolání je minimálně z 50ˇo empatii...pokud ji nemáš...bohužel naše profka na zdrávce říkávala jednu větu pacient radši snese nešikovné ruce než studené srdce a je to 100% pravda
21. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlas.... a to jsem si vzala cholerického a mnohdy arogantního doktora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak já ke Kempnému teda chodím a jsem naprosto spokojená. Nikdy jsem neměla žádný problém. Je fakt že se tam dlouho čeká,ale hodně mi pomohl při prvním těhu a za to jsem mu vděčná. Já si nemůžu stežovat :wink:
21. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, to si nevybereš.. někomu vyhovuje ten, jinému zas onen :slight_smile: hlavní je spokojenost.. my dnes máme uplakaný den :( asi ta změna počasí, či co..
21. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo..přesně tak, asi se nenajde nikdo, kdy by vyhovoval všem..pro mě tam bohužel bylo tak moc negativ, že jsem to teda nerozdýchala :grinning:
21. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
cožeeeee, ten smíšek umí i brečet? :fearful: to se mi nechce věřit :sweat_smile: my máme den standardně prudící :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
achoj tak kdy jste to včera ukončily?
21. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ty zuby mě zabijou, já dnes slapa max 45 minut v kuse
21. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a s těma gynekologama, to je nekdy těžké..., já mám výbornoho je z fulneku.
21. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
keira neboj, těch zubů je jenom dvacet :grinning: :grinning: :grinning: já šla s den, zofi a mrazu tak cca 20 min po tobě myslím.
21. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
fen - to si piš, že umí plakat :slight_smile:) nebrečí nijak zvlášť často, nicméně asi ho štvalo to počasí :slight_smile: zase ale přes den díky tomu krásně usínal a spal :slight_smile:
keira - já jsem dneska taky skoro nespala, malý se tak mlel, že jsem byla každou chvíli vzhůru.. taky to přičítám zoubkům :( co se týče gynekologů, tak já chodím k vykopalové, všichni ji chválí, já u ní byla zatím jen jednou, protože jsem přecházela z karviné.. ale v pohodě.
21. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak já ráno absolvovala návštěvu u kožní a řekla mi, že by si ty moje ruce tam nejraději nechala, aby měla jistotu , že nebudou nic dělat. nejradši by mi zakázala jakýkoliv styk s vodou a uklízecími prostředky. to zas bude, jinak Fen poslalal bys mi prosím ten odkaz na kočárek, já už ji o něm začla básnit a nemám odkaz a ona je strašně na něj zvědavá.... :wink:
22. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
den copak máš s rukama? atop. ex?
22. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
den - tak to moc na bazén nevypadá :(
22. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě, ono to nevvypadá nanic, exzem neříkala - řekněme alergie na jar a saponáty, která je ted ve stádiu, že mi ty ruce podráždí naprosto všechno. zelenina, maso, apod. Bazén nejdříve příští týden, až se mi ten nejhorší prst trochu zahojí a nebude tak náchylný. bolí jak .,............. fen děkuji!!!
22. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čuste babky jdete někdoi do ZOO? my jo.....je krásně :dizzy_face:
25. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jakpak jste si užily víkendu? my krásně, bylo takové správné odpočinkovéé, alespon včerejší odpoledne
26. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, bylo super :dizzy_face: i dneska je krásně, až se malej vychrní tak půjdem ven... takové počasí už by klidně mohlo vydržet :sunglasses:
26. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se chystáme ven, ale jen do parku. Dneska jsem šla na cvičení a myslela jsem že tam nedojdu :grinning: :grinning: :grinning: a na zpátek jsem se stavila ještě do DMka :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
my sedíme doma, Tom má zas 40horečku takže po 16hodině jdem na ušní
26. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
smar: jak to? chudáček malý ať ho to brzy přejde bobiška :wink:
26. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi vypadá to pro změnu na levé ucho :angry:
26. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda :o((((( no tak snad bude brzo líp :wink:
26. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek