• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zofi nějak se nemůžem z těch nemocí vyhrabat-první ta prdel hrozná tak jsme byli 2x u dr., pak kašel a ATB protože krev dopadla špatně,minulý týden pravé ucho a ted to vypadá na levé ucho. dr. říkal že to je normální že jak jsou 2děti to začne, že na sebe plivou bacil takže se těš a já už se ted děsím až začne příští rok chodit do školky
26. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: neboj to bude vše v poho. No školka bude taky záhul :grinning:
26. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ono se všechno nějak sere :frowning2:
26. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to bude v poho :wink: musíš v to věřit a bude líp :wink:
26. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme doma asi 10minut od dr. Tomík řval a řval, šlo vidět že má teplotu a sestra nás tam nechala čekat hodinu a půl, no a dopadli jsme tak že po zánětu ucha ani památky, v krku taky nic nemá takže z čeho má takové teploty nevíme, zítra máme jít k našemu dr. a kdyby se přes noc zhoršil hned na pohotovost. ted leží a já tu brečím, jsem fakt bezradná, i po čípku nebo sirupu to neklesne na dýl než 2hodiny
26. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi to mě mrzí, snad bude brzy lépe :pensive: nepomohly by třeba zábaly? :pensive:
26. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender zábaly dám pokud bude mít pořád tak teplotu, ted spí tak uvidíme. jen by mě zajímalo z čeho ji má :frowning2:
26. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,Smardi takto se většinou projevuji i 6 nemoc.Malá(nejmladší) ji měla loni v létě-3-4 dny horečky 39-39,5,špatně to klesalo,nesrazila sjme to na víc 38-38,5,neměla ani kyšel,rýmu,průjem prostě nic.Jen ty horečky.4 den jsme vyrazila k dr,malá měla ráno kupodivu jen do 38 a po zbytek dne už ani to ne,ale začala se vysypávat.Nedřív na obličeji-podél vlasů a postupovalo to dolů,ve finále-večer byla rudá-slilo se to ve fleky a tam kde toho bylo mín tak to byly taková krupička a do dvou dnů už byla zas čistá.Tak uvidíš jestlio to nebude taky,je to vyloženě děcká nemoc.těch nejmenších.A jde to od hlavy dolů,na tělíčko,na ruce a nohy už pak ne. :wink:
JO a dr mi tzehdy říkala,že stačí když to klesne o půlstupně,já byl totiž taky na nervy z toho že to nekleslo na víc jak těch 38,5 když měla přes 39 nebo to prý nemusí klesnout vůlbec,hlavně by to nemělo dál stoupat.
Tak držím palce at to rychle přejde. :wink:
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0est%C3%A1_nemoc
26. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenlut šestá nemoc mě taky napadlo ale on má teploty praktickky už od středy, já si začínám fakt myslet že ucho to nebylo. za chvíli jdeme k šabratovi tak uvidíme
27. dub 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smardi hele nechci strašit ale to můžou být i ledviny....hele kdybys náhodou měla sáček doma zkus chytit lulání a dej tomudrovi :wink:
27. dub 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek ledviny už kamarádku napadli a sáček máme-zítra jsme měli přinést moč na18měsíční tak ho dostane, jak se to dává? myslíš že to může být na šestá nemoc? má ty teploty vlastně od středy - i když pak pátek a sobota byli menší a vysoké zas od soboty večer
27. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smardi hele možný je všechno....tipla bych ledviny nebo 6tou....pokud malému zatlačíš na ouško tu měkkou chrupavku co zasahuje dovnitř nepláče?????
normálě je tam lepítko a ďurka do ďurky dáš luladlo a okolo to pak bude držet a dáš normálně plínu....a prcek se vyčůrá
27. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek on ted řve jen se k oušku přiblížím takže to nezjistím. dík až se vzbudí dám sáček a půjdem k dr
27. dub 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ták tož držím pěsti
27. dub 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, čekám až se vzbudía jdem. Už jsem přemýšlela i o zubech ale on u zubů teplotu nikdy neměl, vždycky průjem a ten nemá,do pusy si taky nijak nešehá
27. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek tak je to bronchitida, aspon podle dr. i když nekašle-teda nekašlal,ted odpoledne už začíná
27. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak to je teda blbééééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: božátko malinké. Zítra se jdeme fotit ke Katve, tak jsem zvědavá :grinning: :wink:
27. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Smardi,teda chuděra malej :pensive: ,ale že se mu ta bronchitida klubala tak dlouho... :frowning2:
Tak snad už se to bude lepšit :wink:
27. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi tak aŤ je brzy lépe! :pensive:

zofi na fotky už jsem zvědaváááááááá :dizzy_face: my půjdem s malým zase k beerové až bude mít tak kolem roku :dizzy_face:
28. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: no my chodili vždy ke známé a tak máme fotky jak eli měla 2 měsíce pak v létě ještě a v roku jsme museli jet do Brušperku, protože naše fotografka pořád nemohla. No a teď chci hlavně i kvůli bříška a jdeme ke Kači Bínové a má fakt senzační fotky :wink:
28. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kolik tak berou za focení? chci někam jít s Nikuš jak bude mít dva. nechci to prošvihnout jak loni, když jsme čekaly na tu naší fotografku, tak máme pozdější fotky:frowning2:
28. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: kamarádka byla u jedné paní ve vratimove, prý je suprová a moc trpělivá, fotí u ní doma. poslu ti do ip její stránky tak muzes ,mrknout.
28. dub 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smardi no ještě že se ví co to je a má cílené ATB :wink:
brzo se uzdravte
28. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek já nevím nezdá se mi to, podle příznaků co jsou psané na netu nemá nic
28. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smar ale mudr slyší stridor když poslouchá...tohle ty nezjistíš :wink:
28. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: koukni na focení té Katky, je fakt bomba :wink: :wink: http://www.kacafoto.cz/

my jsme tam byli dneska a supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: Jak jsem nechali dělat fotky na rok Eli tak jsme zaplatili nějaké 2000, ale už nevím kolik jsme měli fotek :wink:
28. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
den my jsme byli tu: http://www.fotobeerova.cz/ a taky maximální spokojenost.
28. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím děvčátka!! tak jsem pokoukala fotečky a asi se taky nechám inspirovat!!! a necháme honzíka na rok vyfotit.. jinak vám přeji krásný víkend!
30. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mraz to ti schvaluju :sunglasses: je to super památka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak jsme teda byli dneska v sambaby kouknout na sedačky, byla jsem skoro rozhodnutá pro römer king plus, ale naživo to je strašně nepohodlné, takže budeme brát maxi cosi tobi.... teda ještěže jsme tam sjeli a neobjednala jsem tu römerku rovnou, uf :sweat_smile:
1. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender ta autosedačka záleží na dítěti, já jela pro axi cosi nebyl römer a maxi cosi se mi zdálo nepohodlné, kamošce taky, kupovala tu samou takže fakt je to o dítěti jak mu sedí, nám römer sedí víc
1. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek