• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
smardi jojo, to je jasný :wink: na Míšu byla strašně úzká, teď to měl tak akorát, takže by z toho během pár měsíců vyrostl :unamused:
1. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender mě zas přišel Tom strašně namačkaný v té maxi cosi, máme ten römer a je tam spokojený a tváří se u toho strašně důležitě :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? to je sranda :sweat_smile: je třeba to prostě vyzkoušet. malej je ještě zatím ve vajíčku, ale důležitý pak bude beztak taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo fakt ve vajcu už mi řval že nic neviděl ale v tom je spokojený, sedí si tam a směje se, kouká z okna a jak sedím vzadu dělá na mě kuk, ukazuje ven když se mu něco líbí a fakt se tváří důležitě a směje se tomu. co máme velkou sedačku nebrečel v ní snad ani jednou
1. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :dizzy_face: do kdy byl ve vajíčku? Malej už ho má tak tak, je to kus chlapa :sweat_smile: zatím tam teda neřve, ale i to může přijít :zipper_mouth:
1. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen - a malý už má 9 kg, že už kupujete novou? honzík má teprve teď něco málo přes 9 kg.. míša už se do vajíčka nevejde? někdy jsou fakt malá :(
1. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fen taky mám tobinu a jsem max spokojená další bude taky MC ale Rodi ...takže jedem v jedné lajně :grinning:
a taky jsme si šla zkoušet.....
1. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem chtěla tobinu, ale honzík neměl ještě 9 kg, tak jsem ho nechtěla dávat do velké sedačky, nakonec jsme koupili britax-romer 0-18 kg a ještě ho tak do ročku budu vozit proti směru jízdy a pak ho otočíme.. je tam spokojený.. ale jasné, že ty autosedačky pro jednotlivé kategorie jsou lepší, ale takhle vyšla v testu ok..
1. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mratul my šli do tobiny s 8800g ale mín bych asi nedala, hlvní je pevnost krku,a to že dítko samo sedí
1. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :sunglasses:

mrazu, jojo, má už 9 kg, však víš, jak je veliký :sweat_smile: zatím se do vajíčka ještě vleze taktak, takže chci mít větší už koupenou. sám si ještě nesedne, jinak už bez opory sedět umí.... ale dokud se mi vleze do vajíčka, tak ho chci nechat v něm.
1. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete jet někdo s námi na chatu? chtěli bychom si s klukama v létě pronajmout chatu-na týden ale chata co se nám líbí a všestranně vyhovuje - není daleko, komplet vybavená-dětské postýlky, židličky, herna pro děti, vybavena zahrada stojí 16 000 a je pro 6rodin ale my jsme sami, nejeli by jste někdo s námi? na týden to vychází ani ne 3 000 což je dobré, kdy je volný termín ještě nevím ale už jsem paní psala
2. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen - to máš pravdu, míša je kus chlapíka :slight_smile: a to je šikovný, že už sedí bez opory v půl ročku.. já vlastně ani nevím, kdy začal honzík sedět bez opory, registruju jen, kdy se dokázal posadit sám.. to bylo tuším kolem 8. měsíce.. prvně seděl na bočku a pak si začal sedat na celou prdelku.. my jsme měli při posledním vážení 8,98 kg :slight_smile: to bylo před 3 týdny.. jsem zvědavá, kolik bude mít při další kontrole, docela se rozbaštil :slight_smile:)

luci - honzík měl kolem 8000 g, když jsme kupovali novou, ve vajíčku už byl dost napresovaný, tak jsem hledala v různých diskuzích a nakonec jsme koupili tu britax-romer.. sice už v té době seděl sám, pevný je krásněě, ale přeci jen byl ještě malý..

jinak jsem prozvracela noc, plus průjem, tak jsem dnes bez malého a ležím, ale už je mi lépe.. nicméně ráno jsem byla úplně mrtvá, čaj jsem pila s honzíkovy láhve s brčkem, neudržela jsem ani hrnek.. ble..
2. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi já vůbec netuším, kdy bude mít manža dovču :confounded:

mrazu už je mu sedm měsíců :fearful: :sweat_smile:
hm, koukám, že nějakou střevní chřipku si tu v poslední době užil snad každý :rolling_eyes: mě ty slavné rotaviry stály MM :pensive: :frowning2: :angry: no zas mi malej po sunaru spí až do rána celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen - ano, má 7 měsíců :slight_smile: no, žaludek mám na placku, fuj.. my jsme na UM prakticky od narození, ale spát celou noc se naučil až v 8 měsících, ale je pravda, že sunar je takový hustší, my jsme na nutrilonu, ale teď už to prokládám sunarem.. přeci jen je levnější :slight_smile: ikdyž dneska se vzbudil už ve 3, ale poslední dobou nechce moc kašičku na dobrou noc, tak sní jen třeba půlku a pak se budí.. nicméně vtipné bylo, že ve 3 ráno seděl a dělal paci paci :slight_smile:)) to mě pobavilo :slight_smile:))
3. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mrazul právě že je sunar dražší :wink:
sunar je ted nově dělaná 600g za 249kč a Nutráč klasika 299 nebo 339 za 800g když si to člověk přepočte tak sunar je o kapku dražší......
u nás se spí celou noc taky od 8-9m a díky bohu za to :grinning:
3. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - já vím, že sunaru je 600 g, já jsem ho ale teď kupovala za 189,-, takže když to přepočtu, tak trošku levněji vychází.. honzík sice spí celou noc, ale děsne sebou mele a ze spánku vstává a sedá si, takže on spí a já jsem vzhůru :slight_smile:)
3. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak pokud je za 189tak to jo
3. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem objevila zoubek, v pořadí pátý :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky ted byl v globusu-ostravském sunar za 179,- jak jinak trávíte dnešní den, my se tak trochu poflakujeme, ráno jsme byly vyzvednout bolerko k šatům na státnice a od te doby blbneme.
3. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky dneska flákáme. už to, den, všechno umíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se taky flákali :slight_smile: a já jsem ještě odpočívala.. zítra jedeme k našim, tak mě čeká rozmazlování a válení :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budu muset konečně se vypravit do toho globusu každej ho chválí...tak uvidíme, mám to kousek
3. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme globus taky kousek, nakupuje se tam dobře.. brácha dělal 5 let v globu v praze na zličíně, ale to už je páár let.. hlavně, když něco nemůžu najít, tak ať se zeptám kohokoli z personálu, tak mě pošlou přesně tam, kde se to nachází..
3. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no budu mušet zajít na čumendu
3. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: my tam chodíme nakupovat každý měsíc a je to tam teda lepší než v Tescu a to mám Tesco skoro u baráku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nic si z toho nedělej, my tam taky ještě nebyli :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosím prosím o hlasík díky http://nasesny.cz/s/i88Fp
4. kvě 2010 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,máš to tam :wink:
4. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co tohle 9.5????
www.mamotato.net
4. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor