• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky můžem se k vám s Kájou přidat?:slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petka určitě se můžeš přidat :wink:
4. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že máme stejně staré prcky:slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo máme :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jste se byli taky fotit u Kači :wink: :grinning:
4. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo byli fotila nás když měl Kájik rok, ty fotky jsme použili na oznámení a pak nám fotila svatbu:slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my u ní byli minulý týden a fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer už se těším na fotky :wink:
4. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jupiiii, tak tu máme dalšího malého chlapa :grinning: tak ještě ke Karlíkovi Danečka a už tu snad ten můj nebude v takové menšině :grinning:
4. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda žofi obdivuje tě že už budete mít další mimi:slight_smile: já chvílemi nevím co s tím jedním:D je k neutahání...:slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka ahoj, náš Tomík je stejně starý :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka: no já jsem si myslela že to bude později, ale nějak se to povedlo napoprvé :grinning: :grinning: a to jsme na Eli čekali 2 roky :grinning: :grinning:

fen: neboj za chvilku bude Danýsek venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska byl zase den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo super den, Honzík už není v bezpečí nikde protože ode dneška už Tom umí vylézt i na postel
4. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak to my už umíme teda hodně dávno a dlouho a je to docela sranda. Ale Eli už umí i slézt dolů a navíc už spinká na velké posteli, už žádná postýlka :grinning: :grinning: A jak jinak? :wink:
4. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no Tom gauč umí asi 3dny-takže se mu snaží vlézt do postýlky a zatím jak jsem chtěla at má Honzík klid jsem ho dala k sobě do postele a nad něj hrazdičku a on si tam hrál a bylo to ale dneska už tam Tom vylezl takže není v bezpečí fakt nikde a nevím kde ho budu dávat, on už jen v postýlce být nechce. Slézt dolů z postele, sedačky už umí dávno to jsme ho naučili brzo ale vlézt ještě ne a zatím spí v malé postýlce, on šíleně cestuje a mám strach že spadne (to by asi vyřešili postranice) ale hlavně že by mi utíkal z postele, i když si pořád s tou myšlenkou velké postele pohrávám do toho nového bytu. Jo jinak to jakž takž jde, oba jsou hodní, Tom je zdravý, jen s Honzíkem musím na kardiologii
4. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no já jsem se taky toho obávala, ale jak Eli začala spát na velké posteli tak rázem se ji spí lépe. Taky mi v postýlce cestovala a teď ne. A taky jsem měla strach aby mi v noci neslezla, ale nesleze až ráno a to přijde za náma do ložnice. Jinak já mám doma ohrádku, takže to budu řešit tím :wink: Jo a s Eli jsem byla taky na kardiologii a je to v poho :wink: , tak se neboj :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi uvidím budem se stěhovat až v září asi takže do září je času dost a pak uvidíme co a jak, když tak bych koupila nějakou obyč postýlku protože až půjde do velké i Honzík budem nechávat dělat na zakázku nějakou s uložným prostorem.
my jdem na kardio kvůli šelestu tak uvidíme no, jedem na Fifejdy,do Havířova ani do Karviné už fakt po zkušenosti s pohotovostí nechci
4. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: my jsme byli taky proto na kardiologii a v poho a byla jsem na fifejdách a jsou fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink: my máme z Ikei dám ti tu odkaz. Je levná a stačí :wink:
4. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo na ty fifejdy jsem dostala doporučení že jsou super tak jdem tam :slight_smile:, jdem 27. takže Tom pošupajdí ke kamarádce-pohraje si s její malou a my pojedem do ostravy. jo za odkaz budu ráda
autor
jo a sestřička Anička v ambulanci je anděl hotovej, fakt člověk na svém místě :wink:
autor
zofi a je stabilní já bych chtěla tu samou ale s tím vyšším rámem na konci a tvrdé dřebvo cena myslím 1900-2000Kč
4. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: taky jste tam byli? :wink: fakt i super sestřička a doktor taky v poho :wink:

smar: nám taky dr. doporučila Fifejdy
4. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi vypadá dobře,koukala jsem na ni
4. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mi můj dr. právě říkal Karviná nebo Fifejdy (to je tím že žijem v Orlové) ale já tam fakt nechci, stačila mi pohotovost a díky ne. lucenek mi doporučila Fifejdy tak jdem tam
4. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jo stabilní je. Já nechtěla vrážet do dražší protože pak budeme kupovat pro Eli a malého jiné a ty už budou z jinačího dřeva a na teď ji to stačí :wink:
4. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jde o to že v celé ostravě je specka dětská kardiologie jako nemocniční jendotka právě tam, když nepočítám dětské kardiology jako jen ambulance.....a těch tu taky moc není snad jen dva....a FN kardio nemá,myslím dětské
4. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi a jakoumáte matraci do toho????
4. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek já doufám že tam teda často chodit nebudem, že nám řeknou dobrý je to na sledování co půl roku a naschle
4. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: no právě že já chtěla zase kokos pohanku a nakonec jsem ji sehnala na mimibazaru a byla dražší než postel,ale zase je to na dlouho :wink:
smar: my jdeme na kontrolu až ve třech letech :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek