Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
smardik
4. kvě 2010
zofi to jde

já asi půjdu spát, Honzík bude vstávat sice až v 5 ale o Tomovi se to říct nedá, pořád vvstává na mlíčko
zofinecka
4. kvě 2010
smar: tak běž hajat, to my zase taky vstáváme tak kolem páté na mlíčko 😃
smardik
4. kvě 2010
zofi kdyby vstával v 5 jsem ráda ale on tak kolem půlnoci, v 5 kojím a v 6 už Tom vstává
zofinecka
4. kvě 2010
tak to máte blbé, my až kolem půl šesté mlíčko a vstáváme kolem sedmé 😉
smardik
4. kvě 2010
zofi jo on vstával o půl osmé ale poslední týden se rozhodl že vstávat v 6 je lepší
zofinecka
4. kvě 2010
smar: neboj však ono se to zase zlepší 😉
smardik
4. kvě 2010
zofi jo třeba se do 18 spát celou noc naučí 😃 😃
zofinecka
4. kvě 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
petka28
4. kvě 2010
smardik myslim že jsme spolu byly i v porodnici
lucenekautor
4. kvě 2010
zofi matrac sice nadlouho ale ten rozměr postel 160 já počítám že v 5-6ti letech kupujem klasiku postel 200cm
zofinecka
4. kvě 2010
no to my taky a pak zůstane malému takže v poho
lucenekautor
4. kvě 2010
já asi tu dražší postelse mi i víc líbí a odtamma matrac, máme ikeácké i sovje a spokojenost veliká
zofinecka
4. kvě 2010
no já jsem právě tu velkou nechtěla a dětské matrace c ikei teda nic moc 😞
lucenekautor
4. kvě 2010
dyt jsou ty dražší ze stejného matroše jako ty dospělé teda aspon ty nad 1000Kč
zofinecka
4. kvě 2010
no mě se zdály všechny moc měkké a navíc jsem nechtěla pružinovou a v tom rozměru pro dospělé neměly ]-(
zofinecka
4. kvě 2010
my máme zdravotní matrace v požnici v posteli, já z Ikei nechtěla 😉 😉
lucenekautor
4. kvě 2010
no uvidímena místě mě tak špatné nepřijdou zvlášt když na nic spím já a záda mám z práce v hajzlu a spí se mi faktdobře
zofinecka
4. kvě 2010
tak jasně každému vyhovuje něco jiného. Manža má kokos a já mám takovou s tou pamětí 😉 a jsem taky spokojenááááááááááááááááá 😃 Byly sice drahé ale zase je to na dlouho 😉
lucenekautor
4. kvě 2010
to jo je to dobrá investice třeba jako kvalitní boty žejo
lucenekautor
4. kvě 2010
ale je fakt že já na lešpí matraci asi ještě nespala, taknemám s čím srovnat
zofinecka
4. kvě 2010
luci jo to teda je investice na hodně dlouho. My dlouho spali ještě na posteli co měli naši v ložnici přes dvacet let a to byla hrůza a pak jsme si koupili zdravotní, protože mě věčně bolely záda a fakt si nemůžu stěžovat a s botama je to samé. Zrovna včera jsem Eli kupovala boty 😉 a pro sebe si taky budu muset koupit pořádné boty, protože mě jinak bolí plosky noh :-p ]-(
smardik
5. kvě 2010
petka že by? Tom je narozený 25.10, a manža včera náhodou narazil na pivčo na paní které se mnou taky byla v porodce, její Emma je 26.10 🙂 🙂
petka28
5. kvě 2010
smardik no a my jsme 27.10 😃
smardik
5. kvě 2010
petka tak to jsme si viděli určitě jsme tam ještě byli 😃 😃
petka28
5. kvě 2010
smardik a ted jsi rodila zase ve Vítkovicích?
smardik
5. kvě 2010
petka jo zase, já tam byla spokojená tak jsem tam šla zas 🙂 a zas jsem měla stejnou porodní asistentku jako předtím ale jméno jsem zrovna zapomněla 😃 😃 😃
petka28
5. kvě 2010
Já ležela na nadstandartu, prý jsou ted nové🙂 Taky už se těším na další těhu ale náš tatínek je voják a rozhodl se že jede na půl roku do Afganistánu😞 takže na to vlítnem až se nám vrátí...
fender
5. kvě 2010
žišííííí, teda vy jste se rozjely 😃
smardik
5. kvě 2010
petka já jsem z toho nadstandardu ted blbá, já o něm měla zažadáno ale neměla jsem ho že jsou plné ale kdyby se uvolnil že mě přestěhují a nic a tys rodila po mě a měla jsi ho
petka28
5. kvě 2010
no já měla tu VIP kartu ty taky? možná proto? nevím...

Začni psát odpověď...

Odešli