• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
žofi teda to jsi mě potěšila že vám malá trvala 2 roky a ted napoprvé, my se o Káju snažili 2,5 roku a bojím že to bude znova....my byli i na vyšetření v Praze podolí..na imunologii
5. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
petka: no nám tehdy pomohl můj dr. na gyndě a teď už jsem i věděla co a jak, tak to vyšlo a hlavně jsem to tak moc už neřešila :wink:
5. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
petka jo tak to bude asi tím, 2500 se mi dávat fakt nechtělo umím to využít jinak :grinning: :grinning: :grinning: a nakonec jsem byla ráda že jsem ho neměla
5. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No já bych to asi taky nedala dostala jsem kartu jako dárek od tchánovců:slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
petka tak to jo, tak moji tchánovci škoda mluvit. ale já nakonec fakt byla ráda našla jsem tam super kámošku a stýkáme se dodneska, hlídáme si děti apod. zrovna si s ní píšu na icq a zítra k ní s klukama jdem na obídek :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
smar: tak to se teda máš. A u Honzíka jsi taky neměla nadstandart?
5. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi neměla, ani jsem ho pak nezvažovala jak jsem se rozhodla že Toma brát na návštěvy nebudu
5. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to jo a vydržel to bez tebe doma? Já bych právě ten nadstandart brala :wink: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi jo v pohodě,nám to vyšlo dobře-večer jsem ho uložila a neviděl mě odjíždět-přišlo to v noci a jak se ráno vzbudil byla tu babi a děda a ty on má rád takže žádný problém, vzali si ho k nim a druhý den si ho vyzvedl manža a bojovali spolu a žádný problém nebyl :slight_smile: :slight_smile: spíš si na něj zvyknul a tak ten první týden co jsme dojeli z porodky byl furt tatínkovi za zadkem a mě nechtěl, prostě výměna rolí. Tom měl právě období kdy chtěl jen mě a jak jsem odešla velký řev takže jsem se rozhodla že do porodky nepůjde a nelituju, sice mi chyběl ale bylo to bez pláče, v klidu
5. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je super. No my naštěstí takového nic neprožíváme, tak snad to bude v poho, ale stejně budu chtít nadstandart jestli teda bude volný :wink:
5. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě na jednu stranu mrzelo že si nemám s kým poklábosit, ale zase manžel jezdí z práce až po 17 h takže jsem ho chtěla kvůli návštěv...
5. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, to počasí opravdu stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dnešní plán je sedět doma, protože ELi měla v noci horečku :frowning2:
6. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi my taky sedíme doma protože od rána leje a leje a i když v dešti ven chodíme v tomhle ven odmítám jít
6. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
smar: no je to na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale so se dá dělat
6. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sluníííííííííííííííííííííííííííčko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsme hned vyběhli ven jak vykouklo :slight_smile: :wink:
6. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no my ven nevyběhli mi jsme spali :grinning:
6. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ähojky,Petka já tě taky potěším-my to měli s počětím druhé a třetí taky stejěn jako Smardik. :slight_smile:
POprvé jsme otěhotněla neplánovaně okamžitě po vysazení antiko(nestihlůa sjme si ji vyzvednout a dopadlo to tak jak to dopadlo-nejstarší má latos 11 :grinning: ),ale druhé těhu nám trvalo 1,5roku,už jsme z toho byli trochu na nervy,ale moje dr mi tehdy řekla že to bude řešit až jak to budou 2 roky,že dřív se tím zabývat nebude. :rolling_eyes: A vůbec nebrala v potaz že už jsme jedno dítě doma měla a že to šlo jak "po másle",ale 3 těhu bylo opět neplánované ato teda hoooodně :grinning: na záchodě jsme ty // pěkně ořvala,ale ndeks jsme ráda.Je to zlatíčko,hlavně oproti té druhé,ta je malej dábel :stuck_out_tongue_closed_eyes: JInka -mám rozestp 26 měsíců a zapadla sjem když bylo té druhé 1,5roku.A z odjezedm do porodky jsme to měla úplně stejné jako Smardik,taky večer aby mě neviděla(bolesti jsme měla už sice od rána ,ale takové nijaké,rozjelo se to až kolem 21h večer,příjem v porodce jsme měla kolem 22.30 a na sál jsme šla kolem 23 av 0,45 byly malá venku. :slight_smile: )Do porodky jsme ji taky nebrali přesně ze stejného důvodu jako Smardik,malá byla hodně na mě fixovaná,takže jsem měli strach že by nepochopila proč ona jde domů a já ne,jen ji řekli že jsme jela pro miminko a kupodivu ses stím spokojila,prý se sice po mě ptala,ale vždy to nějak zahráli do "autu".Prý ten týden(nebo spíš 4 dny,ve čtrtek po půlnoci jsme porodila a v pondělí jsme byla doma)zvlůádli v pohodě :wink:
6. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: ale mám takový dotaz malá je totiž asi tak měsíc bez plínek má jen na noc odpolední spaní taky už nemá dám ji vždycky nočník k posteli a ona se vzbudí jenže venku je problém řekne že chce ale jakmile ji svlíknu a držím tak se nevyčůrá nedokáže pochopit že se do té trávy čůrá nebo já nevím :confused: takže se to snaži držet a když nestihnem domů tak se počůrá :frowning2: plínku moc nechce jinak bych to nějak neřešila :frowning2: a taky mi přijde zbytečné ji říkat čůrej do plínky když už si umí tak hezky říct už sem se ji snažila vysvětlit a ukázala že pes taky čůrá do trávy nechápe noo :grinning: tak kdybyste někdo věděli nějakou radu budu ráda :wink: žofi a vy jste bez plínek už i venku nebo na ven ještě má Eli plínku?
7. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leninek my jsme s plínou...sára to bojkotuje na nočník si bez řevu sedne jedině oblečená a na záchod to samé, pokorok je to že řekné luli luli a půůůůů ato už je hotovo
7. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no luci na druhou stranu máš aspon ještě klídek malá začala sama pořád se svlíkala i plínku ze začátku čůralal mimo nebo prostě chtěla nasadit plínku jak lítala nahá nosila plínku dalal jsem a vyčůrala se do plínky nočník taky nechtěla a pak začala z ničeho nic sama já bych to totiž jinak neřešila jsem byla líná ji posazovat a učit jsem si plánovala že začnu v létě no a přišlo to bez problému dřív jen mě ted teda štve venku nevím jak ji to mám vysvětlit přece nebudu nosit sebou nočník to fakt ne :grinning: doma si nechce jak jdeme ven nasadit plínu nasadíme ji s řevem a pak má depresi vyčůrat se do ní i venku když je na hřišti nebo nějak zabraná tak do ní čůra ale jakmile jdeme samotné nebo sedí v kočárku tak řve že chce prostě čůrat když ji řeknu do plínky řve nene když ji sundám gatě a držím nad trávou tak se nevyčůrá už mě to někdy fakt štve :frowning2: nevím co dělat noo
7. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: my ven chodíme ještě s plínkou, teda já kupuju ty plenkové kalhotky, protože je to jednodušší na svlékání a pak se to i líp dává zpět. My s čůráním venku nemáme problém, prostě ji vezmu a ona se vyčůrá. My tak venku čůráme už hodně dlouho a na záchodě se taky v poho kdekoliv vyčůrá :wink: Je ale fakt, že když má ty plenkové kalhotky a jdeme ven, tak jak přijdem tak je suchá a vyčůrá se bez problému doma :wink:
7. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi tak to máte fajn na záchodě i na nočníku se mi taky kdekoliv vyčůrá ale venku prostě ne jde spíš o to že doma než jdeme ven je to fakt boj a spíš bych chtěla asby už bez té plínky byla máme ji jinak fakt jen na noc a nehody doma nejsou máááálokdy ted dlouho zase nebyla...........a nad těmi plenkovými kalhotkami jsem taky uvažovala asi je koupím přece jenom je to snadnější už asi hlavně venku
7. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo leni je to snadnější. Já jsem je koupila až jak jsme byli v Rožnově a tam ani na jednom záchodě neměli přebalovací pult a ta plína se opravdu špatně ve stoje dává zpět. Ty kalhotky prostě stáhneš a zase natáhneš. :wink: :wink: A my kupujeme ty plenkové kalhotky v Dmku. Je jich tam 22 ks a jsou supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer a jsou levné. Stojí kolem 150 Kč. Měla jsem i z tesca ty jejich a ty nebyly tak dobré jako ty z toho DMka :wink:
7. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak díky za tip tak si zajdu po víkendu do DM a vyzkoušíme :wink: jo i venku jak jsme bez kočárku je to na houby to přebalování a halvně to naše věčné zkoušení čůrání na trávu :rolling_eyes:
8. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,nechystáte se někdo dnes do Zoo,chci jít s dcerou a nechceme jít samy,přidá se někdo?
8. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky tak teda Káju jsme dnes dali poprvé na noc k babičce a dědovi... už ted je mi nějak divně připadám si jako bych ho odložila :frowning2:
8. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar holky jedeme rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem to četla na FB :sunglasses: :sunglasses: tak držím palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Luci to je paráda tak at už máš Danečka co nejdřív u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek