Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
katka_j
10. kvě 2010
žofi: držím moc palečky at to jde rychle a nemáš bolesti 😉

holky vy máte na fb nejakou svou diskuzi? že bych se přidala 😉
katka_j
10. kvě 2010
petka: taky když jsme malou ze začátku dávali na noc tak mi bylo divně..ale zvykneš si 😃 , já si zvykla a ted si jí babičky moc neberou.
majatob
10. kvě 2010
ahoj holky, dlouho jsem tu zase nebyla 🙂 jak se vsechny mate?
koukam je tu par maminek ktery neznam 🙂
porubacky nechcete nekdo chodit na nejaky cviceni nebo neco? potrebuju se zacit hybat a samotne se mi strasne nechce 😃
baru7
10. kvě 2010
majatob: ja sice jeste nejsem maminka a vlastne se ani nezname, ale jsem z Poruby a cvicit chodim docela casto:) treba na powerjogu na bazen🙂 a kdyz je sparingpartenrka, jde to vzdy lepe🙂
lucenekautor
10. kvě 2010
no přiznám se měla bych taky začít makat :-N :-N :-N
fender
10. kvě 2010
maja, taky chodím, do Pokladu na bosu 😉
fender
10. kvě 2010
kdo ví, co zofi... psala mi ještě odpoledne smsku, že se to zatím nerozjelo, tak že ještě nerodí, hlavně ať to mají brzy v pořádku za sebou x-)
majatob
10. kvě 2010
jeee, ani jsem necekala, ze se nekdo ozve x-) x-) x-)
baru, bazen mam zatim kousicek, to bych se rada pridala 🙂
fender, to je co? kde je poklad? =-)
majatob
10. kvě 2010
lucenek, tak zacnem spolu? 😃
majatob
10. kvě 2010
jee, ja prehlidla, ze zofi rodi =-) tak drzim palec x-) x-)
lucenekautor
10. kvě 2010
a přiberem baru7 😃 😃 😃 fak musím sem jeden velkej špek, jenžeb co mám 2 práce jsme ko věčně :-N
majatob
10. kvě 2010
jee, tak kdy vyrazime? 😃
kykynka
10. kvě 2010
Ahojky žofi je otevřena a voda odtekla dá mi hned vědět co a jak 😉 jinak ahojky holky po dlouhe době 😉
zanetka82
11. kvě 2010
Ahoj.
Tak už se to narodilo 🙂 Jmenuje se Daniel má 47 cm a 2800g. x-). Blahopřeji x-) x-) x-) x-)
petka28
11. kvě 2010
Taky moc gratuluji 🙂 x-) 🙂
fender
11. kvě 2010
DANEČEK OD ZOFI
fender
11. kvě 2010
maja, poklad je kousek od Alšáku 😉
fender
11. kvě 2010
a jinak Daneček je v inkubátoru, narodil se dnes v 0:50 hod, Lucka je bez nástřihu a zněla úplně v pohodě x-) x-) x-)
leninnek
11. kvě 2010
Luci moc moc moc gratulujemeeeeee hlavně zdravíčko oběma Daneček je nádhernej x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
petka28
11. kvě 2010
Taky bych potřebovala začít cvičit ale samotná nikdy nezačnu 😃 jenže Porubu mám daleko
baru7
11. kvě 2010
majatob a lucenek: powerjoga na bazéně je ve štředu od 19:00 a v neděli od 18:00. Cvičitelka je moje kamarádka, maminka 18-ti měsíčního chlapečka, takže něco pro vás: 😉 takže kdy vyrazíme??? 🙂 jinak na bazéně je výborné cvičení v úterky od 17:00 - to je aerobic. Do Pokladu taky občas zajdu na spinning a sem tam do Jantaru, to je na Podroužkově ulici - mám to blízko.
majatob
11. kvě 2010
baru a netusis jestli je nekde hlidani deti? asi ne, co? z toho cos psala bych mohla akorat v nedeli a jeste ne kazdou... :-N
a neni powerjoga nuda? kdysi jsem byla na nejake asi normalni a malem jsem se tam umlatila nudou a navic nejsu nejak dvakrat ohebna, tak jsem tam vylozene trpela 😃
petka28
11. kvě 2010
taky jsem dnes hledala na netu kde v ov je hlídání dětí ale nic jsem nenašla..
majatob
11. kvě 2010
petka ja jsem nekde videla aj aerobik s hlidanim...ale kde to bylo.... :-N
baru7
11. kvě 2010
majatob: tak jsem se presunula z prace domu.... :-p cviceni s hlidanim maji v Cerne perle (www.clubfemm.cz) ve ctvrtky od 17:00, tam maji walking tj. chozeni na pasech, je to docela fajn a dost se pritom clovek zapoti, jen je to drazsi, nebo pilates, ale vzhledem k tomu, jak jsi nadsena z jogy, tak to asi nebude to prave 😃 jinak o joze jsem si myslela totez, ale je to docela makacka a clovek zapoji svaly, ktere normalne nepouziva a vyborne se protahne. Je to pomerne staticke, ale zase dynamictejsi nez klasicka joga...ja se u toho treba dost zapotim 😃 vysledky jsou videt hodne rychle, je to fajn na bolava zada a celkove protazeni a ten relax na zaver, jak lezis a poslouchas relaxacni hudbu...no veget 🙂
majatob
11. kvě 2010
jeee, ty pasy by me bavily si myslim, taky uz jsem se na ne divala 🙂
baru7
11. kvě 2010
tak v tom pripade vrele doporucuju, protoze ta cvicitelka, co to ma, je moc fajn...jen se tam musi objednavat, to je trochu blbe a pak ta cena, lae pokud chce clovek fakt neco delat, tak zkousne i tohle 🙂
majatob
11. kvě 2010
baru, tak zas jednou tydne su ochotna do sebe tech 130 korun investovat 🙂 a koukam, ze jsou aj od 20.00, to bych ani to hlidani nepotrebovala 🙂
baru7
11. kvě 2010
no, presne tak....jednou tydne pohoda 🙂 ja jsem chodila dvakrat a k tomu i na jine cviceni, a to uz se docela projevilo. Kazdopadne to vyzkousej, myslim, ze budes spokojena 🙂 a od tech 20:00 pak doporucuju uterky a ctvrtky, cvicitelka je opet moje kamaradka a je naprosto vyborna. Cvici tak, aby to melo efekt, ne aby ses tam uhnala a pak se nemohla dva tydny hnout 🙂
majatob
11. kvě 2010
baru a ty bys na to se mnou nesla? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli