• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
žofi: držím moc palečky at to jde rychle a nemáš bolesti :wink:

holky vy máte na fb nejakou svou diskuzi? že bych se přidala :wink:
10. kvě 2010 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka: taky když jsme malou ze začátku dávali na noc tak mi bylo divně..ale zvykneš si :grinning: , já si zvykla a ted si jí babičky moc neberou.
10. kvě 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu zase nebyla :slight_smile: jak se vsechny mate?
koukam je tu par maminek ktery neznam :slight_smile:
porubacky nechcete nekdo chodit na nejaky cviceni nebo neco? potrebuju se zacit hybat a samotne se mi strasne nechce :grinning:
10. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: ja sice jeste nejsem maminka a vlastne se ani nezname, ale jsem z Poruby a cvicit chodim docela casto:slight_smile: treba na powerjogu na bazen:slight_smile: a kdyz je sparingpartenrka, jde to vzdy lepe:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přiznám se měla bych taky začít makat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja, taky chodím, do Pokladu na bosu :wink:
10. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo ví, co zofi... psala mi ještě odpoledne smsku, že se to zatím nerozjelo, tak že ještě nerodí, hlavně ať to mají brzy v pořádku za sebou :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ani jsem necekala, ze se nekdo ozve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baru, bazen mam zatim kousicek, to bych se rada pridala :slight_smile:
fender, to je co? kde je poklad? :confused:
10. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, tak zacnem spolu? :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, ja prehlidla, ze zofi rodi :confused: tak drzim palec :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a přiberem baru7 :grinning: :grinning: :grinning: fak musím sem jeden velkej špek, jenžeb co mám 2 práce jsme ko věčně :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak kdy vyrazime? :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žofi je otevřena a voda odtekla dá mi hned vědět co a jak :wink: jinak ahojky holky po dlouhe době :wink:
10. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak už se to narodilo :slight_smile: Jmenuje se Daniel má 47 cm a 2800g. :dizzy_face:. Blahopřeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluji :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
11. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANEČEK OD ZOFI
11. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja, poklad je kousek od Alšáku :wink:
11. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak Daneček je v inkubátoru, narodil se dnes v 0:50 hod, Lucka je bez nástřihu a zněla úplně v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci moc moc moc gratulujemeeeeee hlavně zdravíčko oběma Daneček je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych potřebovala začít cvičit ale samotná nikdy nezačnu :grinning: jenže Porubu mám daleko
11. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob a lucenek: powerjoga na bazéně je ve štředu od 19:00 a v neděli od 18:00. Cvičitelka je moje kamarádka, maminka 18-ti měsíčního chlapečka, takže něco pro vás: :wink: takže kdy vyrazíme??? :slight_smile: jinak na bazéně je výborné cvičení v úterky od 17:00 - to je aerobic. Do Pokladu taky občas zajdu na spinning a sem tam do Jantaru, to je na Podroužkově ulici - mám to blízko.
11. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru a netusis jestli je nekde hlidani deti? asi ne, co? z toho cos psala bych mohla akorat v nedeli a jeste ne kazdou... :sweat_smile:
a neni powerjoga nuda? kdysi jsem byla na nejake asi normalni a malem jsem se tam umlatila nudou a navic nejsu nejak dvakrat ohebna, tak jsem tam vylozene trpela :grinning:
11. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem dnes hledala na netu kde v ov je hlídání dětí ale nic jsem nenašla..
11. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka ja jsem nekde videla aj aerobik s hlidanim...ale kde to bylo.... :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: tak jsem se presunula z prace domu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: cviceni s hlidanim maji v Cerne perle (www.clubfemm.cz) ve ctvrtky od 17:00, tam maji walking tj. chozeni na pasech, je to docela fajn a dost se pritom clovek zapoti, jen je to drazsi, nebo pilates, ale vzhledem k tomu, jak jsi nadsena z jogy, tak to asi nebude to prave :grinning: jinak o joze jsem si myslela totez, ale je to docela makacka a clovek zapoji svaly, ktere normalne nepouziva a vyborne se protahne. Je to pomerne staticke, ale zase dynamictejsi nez klasicka joga...ja se u toho treba dost zapotim :grinning: vysledky jsou videt hodne rychle, je to fajn na bolava zada a celkove protazeni a ten relax na zaver, jak lezis a poslouchas relaxacni hudbu...no veget :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ty pasy by me bavily si myslim, taky uz jsem se na ne divala :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v tom pripade vrele doporucuju, protoze ta cvicitelka, co to ma, je moc fajn...jen se tam musi objednavat, to je trochu blbe a pak ta cena, lae pokud chce clovek fakt neco delat, tak zkousne i tohle :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, tak zas jednou tydne su ochotna do sebe tech 130 korun investovat :slight_smile: a koukam, ze jsou aj od 20.00, to bych ani to hlidani nepotrebovala :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, presne tak....jednou tydne pohoda :slight_smile: ja jsem chodila dvakrat a k tomu i na jine cviceni, a to uz se docela projevilo. Kazdopadne to vyzkousej, myslim, ze budes spokojena :slight_smile: a od tech 20:00 pak doporucuju uterky a ctvrtky, cvicitelka je opet moje kamaradka a je naprosto vyborna. Cvici tak, aby to melo efekt, ne aby ses tam uhnala a pak se nemohla dva tydny hnout :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru a ty bys na to se mnou nesla? :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek