• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
a nestihas to treba na 19:00? Tech osm vecer uz je na me dost pozde a pak jsem nabuzena a nemuzu usnout, ale klidne se muzeme nekdy domluvit i na tu osmou-dam si pak dvojku vina na usnuti :grinning: Uterky chodi muj drahy na florbal a jinak casto slouzi, takze mam casto vecer sama pro sebe. jen se tam fakt musi objednavat. Zrovna koukam, ze na u osmou ale nebyva naval...jindy je pomerne slozite se tam dostat:slight_smile: tak kdy vyrazime?? muzu klidne pozitri, to milacek pracuje :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, ja prvni musim zjistit co ma drahy v planu tenhle tyden, ale myslim, ze ten ctvrtek bych snad mohla aj od tech 7....jeste napisu az dorazi domu :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ty budes ale urcite namakana a budes se mi smat, ja su desna lemra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co lucenek, nepridas se? :wink:
11. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji klidně pisněte kdy...pátek sem pryč a čtvrtek v proskovicích to nebudu stíhat
11. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja zas nestiham uterky a stredy, ach jo... :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím jen tento týden mám směny takže já jsme nepravidelnáááá
11. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob, neboj, ja se nikomu nesmeju :wink: hlavni je, ze clovek neco dela pro sebe....snaha se ceni a radeji te budu pozitivne motivovat, jak jsi sikovna :slight_smile: ted je mi mozna hej, ale po dvou detech, bez pravidelneho pohybu, to se mnou taky pak nebude moc slavne. Ty mas jine zasluhy....a lucenek, berem kazdou zajemkyni, bude nas vic, nebudeme se bat vlka nic :slight_smile: a ve vice lidech se to lepe tahne...tak napis maji, az drahy dorazi a udelame plan na ctvrtecni vypravu :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ctvrtek je od sedmi uz plno, takze to asi dame na tu osmou, pokud to vyjde :slight_smile: lucenek, neslouzis ctvrtek noc na rychle?? muj drahy ano :wink:
11. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru ee mám službu až 27 a to mám lékařskou tak nevím jak má tvůj drahý :grinning:
jinak červen tam mám asi 6-7 služeb
ten čtvrtek na 8 bych možná stihla...a kam teda jdete?????????
11. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru a jak ta hodina vubec probiha? :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Cerne perly na walking...chodi se tam na chodicich pasech. organizovana hodina se cvicitelkou. a ta cvicitelka je moje kamaradka a je uplne super. Neevim, jak ma dal sluzby...uz jsem u x krat rikala, az mi ten rozpis nalepi na lednicku, at mam prehled, jak pracuje....no a nic...takze to vzdy vim max na tyden dopredu. A ted je na sluzebce, takze pristi tyden jeste nevim a ten dalsi uz vubec. Kdybychom se rozhodly jit, tak tam zavolam, at objednaji me plus dve osoby. Mam tam sice rezervaci pres net, ale to zase nemate zatim vy dve.....s tim objednavanim je to trochu pruda...
11. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, cvicitelka ti vysvetli, jak nastavit pas...pak se jde na zahrati v takovem pomalem tempu, pohodicka...no a potom jsou ruzne hruhy chuze, uchopu rukou, sklonu pasu...ale uklidnim vas..nebeha se tam :slight_smile: proste chuze, po rovince, do kopecka...imitace ruzneho terenu...to je asi pulka hodiny a druhou pulku se posiluji problemove partie...tedy hlavne brisko :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, to bude sranda, uz se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zjisti, co a jak...a kdyztak vyrazime do boje :slight_smile: jdu neco zatim pozehlit, objevim se tu pozdeji :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, tak co, uz vis??? prisla me navstivit mamka, tak jsem toho moc nepozehlila..... :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve ctvrtek v 8 su volna jako ptaaaak :grinning: objednas to teda? :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, teď jsem dorazila do práce a dneska tady budu mít fofry jako blázen, takže bych na to mohla zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem si dala online rezervačku na tu osmou večer. Brnkni si prosím na 596 912 138 :slight_smile: a objednej se. Jak se zase dostanu do kanclu k PC, tak si napíšem, jak to provedem :slight_smile:
12. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi: gratulujeme k Danečkovi, je krásný..

holky já chodím cvičit Zumbu na Varenskou a je to super, teda neco pro me, jsou tam taneční prvky s aerobními. fakt bomba.
a vy holky z Poruby to máte prý taky mít v tom Pokladu, aspon ségra mi o tom říkala,že to tam má být akorát se to jmenuje trochu jinak než Zumba. a nevím jaké to tam zrovna je.
12. kvě 2010 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači to je něco jako dane nike fit ne? to mám na dvd je to fakt super
12. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači jo, v pokladu se to jmenuje cumbia :wink:
12. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen : jj přesně tak ,nemohla jsem si vzpomenout :_) a byla jsi na tom?
12. kvě 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: jé to já zase nevím co je dane nike fit :slight_smile: ale mrkni na www.zumbahavirov.cz - cvičitelka Dominika tam má videa a toto cvičíme
12. kvě 2010 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky žofinka už ma Danečka u sebe opustil svuj dočasny domeček a byl nucen byt v nahradním ale i ten už opustil a je s maminkou :wink:
12. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky: ano ano, taky sleduju FB :dizzy_face: je to šikula, byl tam jen jeden den :dizzy_face: :dizzy_face:

kačko, ne, ale hodně kamarádek na to chodí. já chodím na bosu.
12. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde vás najdu na fb?
12. kvě 2010 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky: zrovna koukám, že se snažíte o třetí ... to klobouk dolů, obdivuju takové maminky :slight_smile:,,, já se rozhoduju furt nad druhým :-
)
12. kvě 2010 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo kykky třetí jo?????
kači, my taky alemnejspíš jo, pudy vítězí, jen si počkáme na vhodnou dobu..manžel až bude mít pořádnou práci tak pak joooo
12. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, kyky zavidim, ja bych se taky snazila hned, ale muz dalsi zatim nechce, tak mam smulu :sweat_smile: tak at se rychle zadari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji taky by jste chtěli třetí? my jo tak za 8,9 let :grinning: :grinning: :grinning: tu holčičku do třetice
12. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek