Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
majatob
12. kvě 2010
smardik, ja klidne aj 4, 5 :-N ale asi to na vic jak ty tri neukecam a to jeste tak za 5 let nejdriv :-S
smardik
12. kvě 2010
maji já taky klidně i 4nebo 5 ale má to dost podstatný háček-peníze takže fakt 3maximum a to za 8,9 let na staré kolena at nás omladí a ještě si to užijem a pak se už budu těšit na vnoučátka
majatob
12. kvě 2010
smar, ja chtela mit ve triceti odrozeno, tak su zvedava 😃
smardik
12. kvě 2010
maji no tak mi bude ted 26 a ta Eliška fakt až za pár let, do 30to neplánuju stihnout 😎 uvidíme no, jak půjdu do práce uvažujem o hypotéce a vlastním domečku-ted platíme hromadu manžových dluhů a nic z toho tak pak by aspon byl domeček, máme to ještě na 2roky splácení a pak fakt možná hypotéka ale s rodičák odvahu nemáme tak uvidíme no, asi až jak půjdu do práce
katka_j
12. kvě 2010
maja: no ty jsi mladinká a máš už děti dvě 🙂 .. ty jo jak jsi to dokázala 🙂 já mela Kiki až ve 28 😃 a ted mi je třicet, takže spíše mne tlačí ten vek... 😉
baru7
12. kvě 2010
kocky...ja z vas mam depku...ja uz bych chtela alespon to prvni, jen nejak nevim, jak o tom presvedcit meho draheho.... :-p
smardik
12. kvě 2010
baru tvůj drahý nechce? u nás s tím přišel manža první že chce 😃 😃
baru7
12. kvě 2010
no rekla bych, ze jeste na to neni zcela pripraven....ma sitovy graf....prvni dovolena, prvni auto 😃 a pak az bude splnenno, tak prvni dite...ale me do te doby trefi...vzdyt ne vsechno jde planovat...
fender
12. kvě 2010
kačko, nemáme žádnou spešl diskuzi, jen tam víceméně všechny jsme, takže o sobě víme 😉 jestli chceš, pošli IP 😉
majatob
12. kvě 2010
smardik, jj, taky ted musime doresit skoly a pak bydleni a praci...ach jo 🙂
katka, ja ti ani nevim, proste jsme se rozhodli, ono se povedlo, narodilo, rozhodli, povedlo, narodilo.... 😃
baru a kolik z planu jeste chybi? :-N
smardik
12. kvě 2010
baru tak to jo, tak to my vzali te jeho graf odzadu-auto nemáme, první dovolená byla svatební cesta a to už jsme Toma měli a já byla těhu s Honzíkem 😃 😃 😃
baru7
12. kvě 2010
maji: podle toho, co jsem napsala, jep lan splnen...to bylo jako obrazne, ze se napred musi zvladnout spousta jinych veci a pak prijdou na radu deti 🙂 jsem se koukala, ze jsi mladoska...fakt sikulka 🙂 copak studujete? my uz mame oba vystudovano, ja uz mam i odbornou zkousku a ted jeste musi drahy udelat atestaci a pak uz snad podlehne 🙂 🙂

smar: no kdyby bylo po mem, tak uz mam materskou skolku 🙂 ale vy jste to taky meli pekne, takove jak to zivot prinesl....ja bych to nejradeji taky az tak moc neplanovala a nechala to samo plynout, ale na to jaksi musi byt dva, ze 😉
baru7
12. kvě 2010
jo maji, cislo mam ulozene a zitra vyrazime 🙂 🙂
smardik
12. kvě 2010
baru musí být 2 přesně, my chtěli tak jsme se nechránili a nechali to na přírodě no a máme 2 prcky. no ale fakt je že by děti pořídili hodně brzo po seznámení 😃 😃 😃 😃 😃
fender
12. kvě 2010
baru, ty sis dělala rigo?
baru7
12. kvě 2010
smar: jojo...dva...a zase ho nechci az tak moc stresovat nebo do neceho tlacit, mam slibeno, ze zacnem na zacatku pristiho roku 🙂
fen: nene..na rigo se nejak nemuzu zmoct...se mi nechce..delala jsem justicky 🙂
smardik
12. kvě 2010
baru netlač aby se nezasekl úplně
baru7
12. kvě 2010
smar: no presne tak to vidim...co je v celem zivote nejaky pulrok, ze...ale uz bych si dala rict, navic jsou vsechny me kamaradky tehotne nebo s miminky, takze je to docela tezke...tak se chodim aspon koukat na jejich miminka a jsem nekolikanasobna "teta" 🙂
fender
12. kvě 2010
baru taky se nejsem schopna do toho dokopat :-S a to už to jde i u nás na fakultě |-|
baru7
12. kvě 2010
fen: myslis v Olomouci??? kdy jsi koncila?? mam dojem, ze te znam 🙂
fender
12. kvě 2010
baru, samozřejmě že mě znáš :-N 😃
o rok jsem si to protáhla, byla jsem na stáži, takže jsem končila 2006.
baru7
12. kvě 2010
takze se mnou.....sakris, ktera ty jses..mam jeden tip, ale nechci se uplne seknout, at me pak nepomluvis 😃 😃 😃 Tereza?? 😉
majatob
12. kvě 2010
baru, ja delam muzikologii a manzel je klavirista 🙂
smar, jak rychle se vam zadarilo?
my jsme se seznamili v srpnu 2006, po osmi spolecnych vikendech jsem byla pozadana o ruku (duben 2007) a za dalsi tri mesice uz jsem byla tehotna (cervenec 2007), pak se narodil v dubnu 2008 Tobik, pak v cervnu 2009 absolutorium na konzerve a to uz jsem byla zas tehotna, v cervenci 2009 konecne po necelych trech letech spolu svatba a v unoru 2010 se narodila Bea 😃 a ted je takovy nejaky mrtvo, az pristi rok delame oba bakalarky (snad) a pak zas dlouho nic, magistersky (ja uz asi ne) a pak stehovani, oprava domku, zacit zemedelcit a pracovat a pak se uvidi... to jsem vam to hezky popsala, co? 😃
baru7
12. kvě 2010
maji, to je ale hezkeeeee 🙂 takova romantika....jde videt, ze jste umelci a nemate potrebu cokoli planovat. Zato u nas se na to jde skoro vedecky.... 😃 ale ja jsem byla strasne dlouho sama, takze jsem moc rada, ze ted mam takove zlaticko chlapa a uzivam si to 🙂
fender
12. kvě 2010
baru: ip

maja: to každopádně 😃 vzali jste to docela hopem, to jste ještě lepší, než my 😃
fender
12. kvě 2010
jdu něco zrobit do práce, dokud malej spí, přes den jsem zas prd udělala |-|
smardik
12. kvě 2010
maji v listopadu 2007 jsme se seznámili, od 1.1.2008 jsem nebrala prášky a TOm je narozený 25.10.2008 takže rychlovka a ted Honzík byl tak napůl neplánovaný-já chtěla druhé dítě tak za 5let, manža hned a já po něm začla toužit no takže byl jeden pokus a pak nějak nebyla nějak chut (problémy v práci) a domluvili jsme se že ještě počkáme že se bojíme mít je tak brzo od sebe, já si nechala napsat HA no a druhý den jsem si jen tak ze srandy udělala test a byli tam //, vím přesně kdy jsem otěhotněla-13.května takže zítra to bude rok co jsme Honzíka udělali
baru7
12. kvě 2010
chichi...to je hezke, ty vase pribehy...ja si pak prijdu pro recept, aby se taky tak rychle zadarilo 🙂
majatob
12. kvě 2010
smardik, ty jo, super x-) kde jste se seznamili? 🙂
majatob
12. kvě 2010
baru 😃 v kucharce na strane 217 😃