• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
smardik, ja klidne aj 4, 5 :sweat_smile: ale asi to na vic jak ty tri neukecam a to jeste tak za 5 let nejdriv :confounded:
12. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji já taky klidně i 4nebo 5 ale má to dost podstatný háček-peníze takže fakt 3maximum a to za 8,9 let na staré kolena at nás omladí a ještě si to užijem a pak se už budu těšit na vnoučátka
12. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar, ja chtela mit ve triceti odrozeno, tak su zvedava :grinning:
12. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji no tak mi bude ted 26 a ta Eliška fakt až za pár let, do 30to neplánuju stihnout :sunglasses: uvidíme no, jak půjdu do práce uvažujem o hypotéce a vlastním domečku-ted platíme hromadu manžových dluhů a nic z toho tak pak by aspon byl domeček, máme to ještě na 2roky splácení a pak fakt možná hypotéka ale s rodičák odvahu nemáme tak uvidíme no, asi až jak půjdu do práce
12. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: no ty jsi mladinká a máš už děti dvě :slight_smile: .. ty jo jak jsi to dokázala :slight_smile: já mela Kiki až ve 28 :grinning: a ted mi je třicet, takže spíše mne tlačí ten vek... :wink:
12. kvě 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky...ja z vas mam depku...ja uz bych chtela alespon to prvni, jen nejak nevim, jak o tom presvedcit meho draheho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru tvůj drahý nechce? u nás s tím přišel manža první že chce :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rekla bych, ze jeste na to neni zcela pripraven....ma sitovy graf....prvni dovolena, prvni auto :grinning: a pak az bude splnenno, tak prvni dite...ale me do te doby trefi...vzdyt ne vsechno jde planovat...
12. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko, nemáme žádnou spešl diskuzi, jen tam víceméně všechny jsme, takže o sobě víme :wink: jestli chceš, pošli IP :wink:
12. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, jj, taky ted musime doresit skoly a pak bydleni a praci...ach jo :slight_smile:
katka, ja ti ani nevim, proste jsme se rozhodli, ono se povedlo, narodilo, rozhodli, povedlo, narodilo.... :grinning:
baru a kolik z planu jeste chybi? :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru tak to jo, tak to my vzali te jeho graf odzadu-auto nemáme, první dovolená byla svatební cesta a to už jsme Toma měli a já byla těhu s Honzíkem :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: podle toho, co jsem napsala, jep lan splnen...to bylo jako obrazne, ze se napred musi zvladnout spousta jinych veci a pak prijdou na radu deti :slight_smile: jsem se koukala, ze jsi mladoska...fakt sikulka :slight_smile: copak studujete? my uz mame oba vystudovano, ja uz mam i odbornou zkousku a ted jeste musi drahy udelat atestaci a pak uz snad podlehne :slight_smile: :slight_smile:

smar: no kdyby bylo po mem, tak uz mam materskou skolku :slight_smile: ale vy jste to taky meli pekne, takove jak to zivot prinesl....ja bych to nejradeji taky az tak moc neplanovala a nechala to samo plynout, ale na to jaksi musi byt dva, ze :wink:
12. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo maji, cislo mam ulozene a zitra vyrazime :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru musí být 2 přesně, my chtěli tak jsme se nechránili a nechali to na přírodě no a máme 2 prcky. no ale fakt je že by děti pořídili hodně brzo po seznámení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, ty sis dělala rigo?
12. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: jojo...dva...a zase ho nechci az tak moc stresovat nebo do neceho tlacit, mam slibeno, ze zacnem na zacatku pristiho roku :slight_smile:
fen: nene..na rigo se nejak nemuzu zmoct...se mi nechce..delala jsem justicky :slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru netlač aby se nezasekl úplně
12. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no presne tak to vidim...co je v celem zivote nejaky pulrok, ze...ale uz bych si dala rict, navic jsou vsechny me kamaradky tehotne nebo s miminky, takze je to docela tezke...tak se chodim aspon koukat na jejich miminka a jsem nekolikanasobna "teta" :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru taky se nejsem schopna do toho dokopat :confounded: a to už to jde i u nás na fakultě :pensive:
12. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: myslis v Olomouci??? kdy jsi koncila?? mam dojem, ze te znam :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, samozřejmě že mě znáš :sweat_smile: :grinning:
o rok jsem si to protáhla, byla jsem na stáži, takže jsem končila 2006.
12. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze se mnou.....sakris, ktera ty jses..mam jeden tip, ale nechci se uplne seknout, at me pak nepomluvis :grinning: :grinning: :grinning: Tereza?? :wink:
12. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, ja delam muzikologii a manzel je klavirista :slight_smile:
smar, jak rychle se vam zadarilo?
my jsme se seznamili v srpnu 2006, po osmi spolecnych vikendech jsem byla pozadana o ruku (duben 2007) a za dalsi tri mesice uz jsem byla tehotna (cervenec 2007), pak se narodil v dubnu 2008 Tobik, pak v cervnu 2009 absolutorium na konzerve a to uz jsem byla zas tehotna, v cervenci 2009 konecne po necelych trech letech spolu svatba a v unoru 2010 se narodila Bea :grinning: a ted je takovy nejaky mrtvo, az pristi rok delame oba bakalarky (snad) a pak zas dlouho nic, magistersky (ja uz asi ne) a pak stehovani, oprava domku, zacit zemedelcit a pracovat a pak se uvidi... to jsem vam to hezky popsala, co? :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, to je ale hezkeeeee :slight_smile: takova romantika....jde videt, ze jste umelci a nemate potrebu cokoli planovat. Zato u nas se na to jde skoro vedecky.... :grinning: ale ja jsem byla strasne dlouho sama, takze jsem moc rada, ze ted mam takove zlaticko chlapa a uzivam si to :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru: ip

maja: to každopádně :grinning: vzali jste to docela hopem, to jste ještě lepší, než my :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu něco zrobit do práce, dokud malej spí, přes den jsem zas prd udělala :pensive:
12. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji v listopadu 2007 jsme se seznámili, od 1.1.2008 jsem nebrala prášky a TOm je narozený 25.10.2008 takže rychlovka a ted Honzík byl tak napůl neplánovaný-já chtěla druhé dítě tak za 5let, manža hned a já po něm začla toužit no takže byl jeden pokus a pak nějak nebyla nějak chut (problémy v práci) a domluvili jsme se že ještě počkáme že se bojíme mít je tak brzo od sebe, já si nechala napsat HA no a druhý den jsem si jen tak ze srandy udělala test a byli tam //, vím přesně kdy jsem otěhotněla-13.května takže zítra to bude rok co jsme Honzíka udělali
12. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi...to je hezke, ty vase pribehy...ja si pak prijdu pro recept, aby se taky tak rychle zadarilo :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, ty jo, super :dizzy_face: kde jste se seznamili? :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru :grinning: v kucharce na strane 217 :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek