• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
akorát nevadí ti bejvání s rodiči a tak? co se týče tře¨ba jánevím grilování upravy zahrady jinak dětské hřištátko?
30. zář 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ani ne. Je pravda že mi někdy lezou na nervy, ale už jsme si zvykli a to tu je ještě děda a babi a ještě tu máme bráchu :grinning: . Na zahradu máme stejný názor a vždy se s mamkou nějak domluvíme a grilování je taky v poho. No a naši už i plánují pískoviště pro naší malou, takže celkem v klidu :wink: :grinning:
30. zář 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň se nenudíš zofi :grinning: ,já bych to asi z mojí máti nedala,jsem ráda když je tu ale pořád to bych se šla oběsit :slight_smile:
30. zář 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji je fakt že se nenudím, ale na druhou stranu jsem i ráda a člověk si zvykne na vše když musí :grinning:
30. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo segra teď taky bydlí z rodičema od manžela,než dostaví a je v pohodě,navíc jsou všichni v práci tak ona má klid přes týden a může se v klidu starat o dvě cácorky :slight_smile:
30. zář 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky :slight_smile: přejí vám všem dobré ránko.Zase nám prší tak to budu muset něco vymyslet aby jsme se nenudili doma.No snad něco vymyslíme.holky nešli by jste na Krtečka :wink:
1. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Krtečka?Já se jen ptám,stejně nemůžu protože bych nerada nakazila půlku Ostravy :slight_smile: nějak se mě ten kašel drží zuby nehty :unamused:
1. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Win dopolední program v krtečku není, jelikož tam je bazárek :wink:
Jinak dobré ráno
1. říj 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko Winí nechceš to nechat až budeme všichni zdraví Kyky bere antibiotika Miška už je v poho a já ho dobírám. :frowning2:
1. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já bych to nechala až budete všichni zdraví a potom si to užijeme :wink: A to jsem nevěděla že tam není dopolední program.Tak ,ale mohla bych se zajít podívat do bazárku co tam mají pěkného. :slight_smile:
1. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Win já tam byla v pondělí a mají tam spoustu věcí. Jsou to většinou podzimní a zimní věci. A docela bych si vybrala toho hodně, ale už toho máme dost, tak jsem se musela krotit :grinning:
1. říj 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Nám se ta nemoc asi taky nevyhne. Mě začíná bolet v krku, manžela trapí rýma jak hrom. Jenom děti se nějak drží (zatím). Venklu je opravdu hnusně, musela jsem do školky a je tam strašný vítr a zima. :unamused: Odpoledne se chystam že budu s klukama stavět zvířatka s kaštnu. :wink: :slight_smile:
1. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já píšu jak tatar :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď budem nemocní všichni v takovém počasí hnusném :unamused:
1. říj 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já i moje děti jsme v pohodě. :slight_smile: Zatím ani rýma a ani kašel a doufám že to tak zůstane.Taky bude stavět z kaštanů malá to má ráda,ale doufám že nebudu muset kaštany navrtávat nebozízkem jako loni.Nešly nám tam špejle zapíchnot. :grinning:
1. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás se zatím držíme-musím zaklepat. my jdeme dneska s kámoškou juknout do krtka na masáže pro děti, nebo cvičení-nevím co je dneska. holt mám sklerózu- což se potvrdilo i v dalším případě. zofi jak sem se ptala na tu uč. tak sme ji měli už loni-akorát mi prostě vypadla. jinak neznáš-Věru Filipi. taková mladá učitelka, dělá soc.pedagogiku. celkem sranda:slight_smile: jak jinak se máte, já dneska musím gruntovat a pak do krtka, nejradší bych ležela-sem posl.dobou strašně unavená-snad to nepředpovídá, že na měněco leze:frowning2:
1. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj denber řekneš mi jaké jsou masáže miminek?Taky jsem to chtěla skusit a nevím co mám od toho čekat. :wink:
1. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
FUJ TO JE KOSA CO? :confounded:
1. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku tak kdy ten tvůj švagr otevře to baby kafe :grinning:
1. říj 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravotky prosí prosím o radu kyky mu po 4 denní horečce se osypala je možné že 6.nemoc může být u v 2 a půl letech?? Sice se k 6 nemoci přikláním ale prý se oběvuje jen do 2 let...TAK NEVÍM :frowning2:
1. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím že nemoc se nedívá jestlije malé tolik let a já si myslím že je to možné.Tak už jenom stačí vydržet a vyrážka bude za chvíli pryč.Tak ať se ti Kristýnka co nejdříve uzdraví. :wink:
1. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bo měla zanet nohohrtanu a hrtanu dostala antibiotika byla 4 dny v horečkách a teď se osypala ale přesně jak míša jen nahoře na těle a pak dole na nohách uplně stejně. :unamused:
1. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemůže to být jen reakce na antibiotika ?
1. říj 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maja už jsem mu psala sms zatím neodepsal tak nevim
kyky ta vyrážka je reakce na prudkou změnu teploty kdy se tělo prudce zahřeje pak schladí a kůže to nestačí zpracovat
1. říj 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už fakt hrabe já tady půl hodiny uvažuju že jaký zánět to měla od kyky malá ,protože se překlepla a má tam nohortanu,chápete jak mi hrabe?!no nic už vím že tam mělo být nosohrtanu :grinning: ach joooo :pensive:
1. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji z toho si nic nedělej, to se stává :wink: . Já jsem taky nad tím nejdřív uvažovala a pak mi došlo že to je překlep :grinning:
1. říj 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nosohrtanu omlouvám se za překlep :slight_smile: to víte jedno dítě na klíně druhe u nohou a skáče na mne, no prostě u PC moc sedět přes den nejde.... :frowning2:
1. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to chápen kyky :slight_smile: :wink:
1. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nic to pochopí každý jen já mám ucpaný nos a tím pádem asi i mozek :grinning: tak mi to pomaleji myslí.
1. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji závidím že ti to myslí,mne to nemyslí nikdy.... :grinning:
1. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek