• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
maji ve vlaku - já jela od přítele, on od přítelkyně. Byla to neděla a já dostala zásnubní prstýnek asi 14dní předtím, on tu svoji požádal o roku v sobotu-s prstýnkem za 5000 a druhý den jsme se potkali my no a ve středu jsme to oba ukončili a od té doby jsme spolu
12. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar, ty jo, tak to je sila :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, beru te za slovo, jen aby z toho nebyly treba karbenatky :grinning: :grinning: :grinning:

smar: tak to je skoro na knihu....proste clovek mini, panbuh meni....

budu muset jit dozehlit u haldu pradla.... :frowning2: :unamused: , takze maji, zitra te cekam v plne polni...fakt se tesim :slight_smile:

a hezky vecer vsem :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, ja taky :slight_smile: jeste musim vymyslet co na sebe, tehotensky teplaky asi nebudou to pravy orechovy :grinning: tak at ti jde zehleni od ruky :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi...hlavne at je ti v tom dobre a mas to pohodlne :slight_smile: tak papa zitra :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru tak nějak :slight_smile: ještě po té holčičce toužíme, jen ted to mezi námi skřípalo ale snad už jsme to zažehnali
12. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak drzim pesti, at je zase nebe bez mracku :slight_smile: a preji fajn vecer, jdu se donutit do toho zehleni :cry:
12. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, ja te v zehleni podporim, taky jdu na to, odkladam to uz tri dny :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru přijet ke mě, mám tu kupu žehlení a ještě jsem se nedonutila ale v sobotu budu muset-TOma si berou naši, manžu s Honzíkem vyšlu ven a já zlikviduju tu hnusnou kupu
12. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já žehlení miluju :dizzy_face: včera jsem dalal naráz asi 4 pračky...kámoška mi furt říká, že si mám dát inzerát :grinning: , když mě to tak baví :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek jestli si dáš inzerát hlásím se jako první zájemce :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo asi fakt dám.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik si účtuješ :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tývado vůbecnevim kolik se bere se podivám na inzeráty :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo já jdu spát tak mi pak napiš cenu do IP a já ti to s radostí dovezu-ale mluvím fakt, klidně budu platit jen at nemusím žehlit

my o žehlení hrajem člověče ale ted jsem prohrála a musím :frowning2:
12. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo čučím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
koukám na ceny a je to indivindy koš 200-400, nebo kusy...tak v tom aby se čert vyznal
jdu si dát nabídku :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci beru i za 400 jen at nemusím žehlit
12. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smardik ty jsi blázen...tolik zas nee :wink:
12. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tývado tak jsme to zkusila zadat tadyk do bazarku :grinning: ráno uvidím :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
me zhleni kdysi bavilo, tatka ma dobrou zehlicku... pak kdyz jsme se odstehovali tak jsme dostali levnou zehlicku a postupne jsem uplne prestala zehlit a kdyz jsem ju pak asi po 3 mesicich ve skrini zapla do zasuvky, tak shorela :grinning: a ted jsem na sobe nesetrila, koupila si kvalitni zehlicku a zehlim uz zase skoro vsechno, akorat musim jen kdyz deti spi, tak nez se k tomu dostanu, tak to tu vzdycky par dni lezi :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji já pokud nesloužím žehlím furt u telky ale taky večer v klidu jinak si to nedovedu představit :wink:
taky už mám šupu žehličku
12. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj stale se rozhodujeme zda už nebo počkat až michalka bude mít 4 roky ale chceme 100% 3ti baby :wink: jinak děkuji těm co mi popřály k rychlemu zadaření :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky a jde to finančně utáhnout???myslím i jako do budoucna troje školní pomůcky, školy v přírodě, dovča......
13. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Lucenek dovolím si odpovědět :wink: kyky pak taky určo písne.My 3 plánovali později,ale zadařilo se dřív než jsme chtěli.TRochu jsme taky řešila finance,ale nakonec jsme toho nechala,aprotože to bychom zůstali asi jen u jednoho dítěte. :slight_smile:
Ted je to tak že Oblečení ta nejmenší dědí hodně po té protřední,ale taky se jí kupuje nové(naštěstí jsme už pěkné věci i v sekáčcích at na netu nebo i normálně v kamenných obchodech),boty se dělí na 2 měsíce(jeden měsíc nejstarší,ta má už většinou nejdržsí boty,za cenu jejích mám zparvidla na obě malé :grinning: ) a oblečení se dokupuje průběžně jak je potřeba.
Na dovolenou jsme nejezdili(jedem ted po skoro 8-9 letech po2.,ale nijka mi to nechybí,je fakt že máme domek se zahardou,tak možná i proto,ale jinka mám ráda své pohodlí,takže mi cestování nechybí :wink: Školky a školy u nás odpoadjí-tady děti nejezdí,trochu hrůzu mám až budu platit všem stravné(1500 vyletí ani nebudu vědět jak)školní pomůcky se vypaltí nakupovat v akcích atp.No spíš je to o tom že pokud chceš 3 dítě tak na finance moc nehledíš,řekneš si že se to vždycky nějak udělá. :wink: Máme hypo na baráku+ 2 půjčky a dá se to.
a ač mám někdy nervy v kýblu,tak bych neměnila,jsem s těma 3 spokojená víc než když byly jen 2,měla jsme pocit,že mi něco chybí,že je těch dětí nějak málo,takové neúplné :grinning: po narození té 3 to zmizelo.
13. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenlut :dizzy_face:
s tema botama to nechapu... :sweat_smile:
ale jinak mam taky ten pocit, ze jeste nejsme uplna rodina jen se dvema :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak měbudou stačit bohatě dvě děti
s tou dovčou určo je to barákem máte supermožnost být venku, děti si v klidu hrají......
já botky ty dobré a min chozené nechávám ale ted už budu dávat pryč Sárula už vynosí okope
13. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ozval se ti nekdo na to zehleni? :grinning:
13. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo několik :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? ja si snad dam inzerat taky, to je dobrej kseft :grinning: akorat ja bych brala spis....ehmmmmm........utirani prachu :grinning:
13. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci taky tu mám nějaké žehlení :grinning: :grinning: :grinning:

manža chtěl vždy tři děti, já dvě - teď co máme akčního mrňouse, tak už ho to nadšení trochu přešlo :grinning: takže myslím, že zůstanem u těch dvou :sweat_smile: navíc bychom rádi rozestup minimálně tři roky, možná víc, takže to stihnu tak akorát před 35 a mít pak další mrně někdy těsně před čtyřicítkou se mi tedy nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek