• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
fen jsme na tom stejně taky druhé až po 30tce už nestihnem no
13. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to neva, že nestihnem, jsem ráda, že jsem před 30 stihla to první :dizzy_face: my spolu s manžou začali když mi bylo 26, brali jsme se když mi bylo 28, takže tak..... možná že kdybych byla mládě jako holky, tak bych nad třetím pak taky uvažovala, ale rozhodně ne.
13. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chybí mi tam slovo, ale takhle rozhodně ne :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si tři nedovedu představit dvě jo...takže tak, ale kdo ví, jak budu mluvit po druhém porodu že?
Je třeba myslet na zadní kolečka, jestli to pak utáhnem kdyby něco.....
taky jsem netušila že manža přijde o práci přitom x let to dělal a v poho žádnj problém..a pak totok
13. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to blbě napsala-to je tak když rychle přemýšlím a ale sjetně rychle psát jako přemýšlet neumím :grinning: myslela jsme to tak že jedn měsíc se koupí boty nejstarší a pak další měsíc těm dvěma malým. :slight_smile:
JInka mě by ani ve s nu nenapdlo že do 30 stihnu mít ty děti 3 :grinning: první jsme měla krátce po 21,pak jsme se začli snažit o druhou(to bylo 2004,ale zadařilo se v únoru 2006) a pak nečekaně-hoodně nečekaně,Natálka,ta je v lednu 2009. :grinning:
Já chtěla stihnout to 3 do 35let(ale tak nějak jsme tušila že tak pozdě to nebude,ta prostřední je dábel,takže kdybych neotěhotněla neplánovaně tak by to 3 asi nebylo ani později,přešla by mě chut jen bych koukla na toho malýho dábla co mám doma :grinning: představa dalšího takovýho dítěte jako je Terka by mě odradila zcela spolehlivě.naštěstí je Ntaálka úplně jiná než ona tak se to dá.Ale další už teda fakt ne :grinning:
JInka s prací-manža je ten typ co si práci zatím pokaždé našel,zatím tedy výpověd nedostal,vždy odcházel sám za lepším,ale když to vypadalo že mu neprodlouží smlouvu tak už hledal a už měl v záloze nějaké místo.Je soustružník a po těch je naštěsatí celkem poptávka :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jojo, moje řeč :sunglasses:
13. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek vy jste se tu teda rozjely :slight_smile:
žehlení mě pobavilo no dobrej kšeft ale to by mě muselo bavit :grinning: což mě teda nebaví ale ani mi to nevadí žehlím jen malé a nám max trička a pak věci co se prostě bez žehlení neobejdou :sweat_smile:
jinak s těmi dětmi určitě to finančně zvládnout jde pokud má aspon jeden rodič dobrou práci my taky plánujem ještě jedno a poslední ale až tak za dva roky nejdříve se zbavíme jednoho úvěru kterej máme a pak budeme měnit byt za větší a do toho si pořídíme druhé mrně :dizzy_face: tady bychom se nevlezli ale dvěma to končí myslím že víc bychom asi neutáhli pro mě je to i o spoření pro děti aby pak měly něco do začátku svého života, výlety určitě aspon ob rok pak i nějaká ta dovolená nepotřebuju moře cizinu stačí nějaké hory prostě relax větší děti určitě tábory zážitky a todle všechno jde prostě do peněz já todle jako dítě neměla dovolené tábory nic nemůžu si na dětství stěžovat to ne ale prostě chci svým dětem dopřát i něco víc :wink: a vyhlídky na dobrou práci nemám takže to jinak nevidím my si s přítelem začali sami od nuly vše co máme tak svým přídělem ani jeden z nás si z domů od rodičů apod nic nepřinesl ani peníze ani majetek ve všech problémech at ffinančních i jiných spoléháme opravdu jen sami na sebe (neříkám občas samozřejmě peníze od babiček dostaneme ale nejedná se o závratné částky za které bychom si mohli popř.koupit něco do bytu) a proto bych prostě chtěla aby naše děti měli v nás oporu ve všem nevím jak to správně říct aby mě někdo nepochopil blbě :wink: já si neumím představit mít na krku hypotéku na x let a přitom děti my ted máme úvěr nějaké přítelové dluhy do dvou let máme konec se vším vyměníme byt za větší na to si samozřejmě něco půjčit budeme muset ale tot vše prostě vím jaké je to ted s dluhy a půjčkou do toho malá dva roky přežijem a pak už to takhle rozhodně nechci člověk nikdy neví kdy se ocitne bez práce a na tohle chci prostě myslet dopředu ..... malou jsme si ale plánovali i s tím co jsme měli na krku a ted to bude těžké jelikož se mi sníží rodičák a s hlídáním je kapku problém takže je a bude fuška najít si brigádu samozřejmě to zvládnem i kdybych nic nenašla ale 4000kč poznat prostě půjdou že ale to už prostě přežijem chci mateřskou ukonči příští rok pokud mi teda malou vemzou někam do školky :wink: a pak už to bude jen a jen lepší ............a jinak my jsme s přítelem spolu ted v dubnu slavili 9.výročí duben 2001 jsme se poznali duben 2004 jsme začli spolu bydlet a leden 2007 jsme se rozhodli pro malou a prosinec 2007 se zadařilo :wink: ...........no a jinak je ovšem taky možné že někdy ve třiceti na tom budeme dobře a třeba si taky třetí dáme říct že jo :grinning: :sunglasses:
13. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžete pomoct,hledáme blondatou usmevavou malou hollcicku 9let jmenuje se Michaela kdo by jí viděl Havířov, Ostrava dejte urychleně vědět děkuji ....

dávám tady její fotku,kdyby jste ji viděli dejte vědět, je nezvěstná 14dní ale teprve ted se to dozvěděla i kamarádka která ji hledám doted to nikdo neřešil, sociálka o tom ví
13. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neměla by ji hledat policie? tam totiž o téhle holčičce není ani zmínka..http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/DiteVOhrozeni.aspx
13. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no tak to byla fakt sranda :sweat_smile: prisla jsem do fitka o trictvrte abych v satne zjistila, ze jsem nechala doma botasky. Tak jsem tam nechala veci a padila pro ne domu. Cestou jsem se malem zabila, protoze mi padaly boty :grinning: Prisla jsem o pet minut pozdej (no snad to az tak nevadilo), spocena az na zadku a hned si vyzunkla vsechno piti (pak jsem hodinu nasosavala z prazdne flasky aby o nevypadalo blbe, ze jedina nepiju). Pak nasledoval 45 minutovej boj s pasem a myma nohama, at jsem slapala jak jsem slapala, stejne si delal co chtel :grinning: U posilovani jsem po druhe serii lehsedu odpadla :grinning: Byly tam dve padesatnice, co na tom byly s fyzickou asi tak o 200% lip nez ja :grinning: :grinning: No cekala jsem, ze su na tom mizerne, ale ze az tak :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, snaha se ceni...a vysledky se dostavi rychle uvidis...jsi kratce po porodu, je jasne, ze nebudes tak fit jako baby, ktere jsou ve fitku nekolikrat tydne...ale to pujde, neboj :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej barus, ja ti zroivna poslala smsku :slight_smile:
no jako bylo nas sest - dve namakany, dve padesatnice, jedna slecna trochu pri tele a ja...a pripadala jsem si jak trotl :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji :grinning: :grinning: :grinning: jo to znám, takhle nějak jsem se cítila po první hodině bosu :grinning: musela jsem si dělat přestávky zcela mimo čas na přestávky :sweat_smile: a při posilování břicha jsem máem zemřela. teď už to celkem zvládám - až na to břicho, to m furt dělá problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni, jo, já ti naprosto rozumím. taky bych chtěla, abych mohla dát jednou dětem nějaký základ do života, abychom jim mohli zaplatit koníčky apod.
13. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt me mrzi, ze jsem te v tom nechala....tesila jsem se...co pristi tyden?? muzem zase pasy nebo v utery aerobic? ale ten je na 17hod. a to asi nemas hlidani...
13. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender :grinning: jako ono to samo o sobe nebylo zas tak strasny, akorat to posilovani, jen s pasem jsem se proste nejak neszila :grinning:
baru, ja su na tom s casem mizerne prave kvuli detem, ptala jsem se na ty hodiny s hlidanim, ale ze Beu tam prej asi nemuzu nechat, ze je moc mala :confounded: jdu uspat Tobika a pak mrknu na ten rozpis a napisu ti, co bych stihala, ju?
13. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji:jojo...je mi jasne, ze to mas omezene kvuli detem, vsak to nejak nakombinujem :slight_smile: prece jen se lepe cvici, kdyz ma clovek sparinga...vzajemne hecovani je fajn. Jo a jezdivam s kamoskou cvicitelkou na cvicici vikendy na hory, do Beskyd, tam se berou i deti, vzajemne hlidani zajisteno...je tam i bazen, takze pohodicka...vsak jak vyrazime na cviceni,k tak ti to vylicim v takovych barvach, ze buds chtit hned jet:slight_smile: asi uz si pujdu pomalu lehnout, kdyz jsem ten lazar :slight_smile: zitra do prace jen na otocku, dodelat resty a zpatky domu odpocivat, protoze v pondeli mi zacne ten stres nanovo....takze kdbych tady uz nebyla, tak dobrou noc a napisu ti zitra zprace a domluvime cviceni
13. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz su tady, konecne odpadl, byl dnes k neutahani :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, no tak je to jednoduchy, z jejich vyberu muzu akorat v pondeli od 19 na Cumbiu nebo pasy, v utery a ctvrtek na 20 pasy
13. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jsem se jeste divala na Relax na Duze, ze je tam v sobotu vecer Zumba, to bych taky rada zkusila :slight_smile: a mely bysme to obe za rohem, co? :slight_smile: teda hned co se prestehujem :grinning:
13. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentulko přesně co píšeš ty bych napsala i ja jen ta hypoteka mame byt ale co se tyčebytu mi zustane a před měsíce jsem byla u soudu na dědictví a zdědila jsem 2generační barak takže toto neřeším byt dame do pronajmu hlídání mam a budeme mít jako by 3 platy ja /když najdu praci/ muj a podnajem z bytu takže krásně zvaladame i bez uhon uřadu a exekucí ktere nikdy nebudou hrozit :wink: jinak fakt uvažujeme a chceme 3mimi jak se zadaří tak se zadaří... :sweat_smile: nějak nespěchame :wink:
13. kvě 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky vy máte super příběhy :grinning:
smar : tvůj se mi hrozně líbí s tím vlakem :slight_smile: to bych čekala jen snad ve filmu :grinning:
14. kvě 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: taky máte hezký příběh

to my se s manžou známe od mých 19 let, poznali jsme se na jedné akcičce, spíše jsem se bavila s jeho sestrou a ona mne s ním seznámila, ale mel přítelkyni,takže jsem si nedelala žádné iluze, jenže nakonec to skončilo tak že jsme to skoro rok a půl spolu táhli jako milenci. a já to pak ukončila, už mi nestačil jako milenec. takže jsme zůstali jako přátelé, když nám bylo ouvej tak jsme se sešli na pokec na vínečko a toť vše ...

po pár letech mi volal , říkal ze je v anglii a ze uz je sám... jsem mu popřála stestí v UK a ani jsem netušila, ze nakonec budeme spolu. pořád mi volal, psal a kdyz prijel domů tak jsme spolu skončili u neho doma :slight_smile: no a tak jsme spolu znova začali, ale bylo to na dálku, takže jsem ani moc nedoufala ze to výjde. rok jsme to tak táhli a pak jsem dala v práci výpoved a odjela za ním. tam jsme spolu bydleli dva roky, pak jsme se vrátili do česka už těhotní :slight_smile: takže svatba se odložila a brali jsme se loni :slight_smile:
14. kvě 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, nenapsala jsem, ze jsme se seznamili na hudebnim tabore a ze hraju na pricnou fletnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to jako fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen, vsak se smej, ja su zvykla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to teda brzo, hlavněže nevěděli, jestli vás pustí po čtyřech dnech :sweat_smile: :grinning:
15. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám všechny po delší době zdravím!!! všechno jsem si hezky přečetla :slight_smile:
v první řadě: zofi - moooooc gratuluji ke krásnému chlapečkovi!! jsem moc ráda, že je všechno v pořádku, a že už jste konečně doma!!!

tak jsem si říkala, že už bych se taky mohla začít hýbat.. honzík začal spát už jen 1x denně :( a chodí poměrně brzy spát, protože se naučil chodit spát tak blbě - 10.30 - 12,30, no takže je ospalý tak nejdříve v 15,30, spí 2 hodiny a pak mi nechce spinkat, minule usnul až ve 21 hod.. tak už ho spinkat nedávám a před 19 hod je KO :slight_smile:, takže bych se také mohla přidat na pásy..
15. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, co se týče seznámení a rychlosti otěhotnění, tak my to máme taky rychlovku :slight_smile: začali jsme spolu chodit v únoru 2008, v září 2008 jsem otěhotněla :slight_smile: na to, že už nejsem úplně mladice :slight_smile:))), tak to šlo šup šup :slight_smile: díkybohu.. dělala jsem si test, když jsem měla 2 dny zpoždění, já nechtěla, chtěla jsem počkat aspoň týden, ale muž do mě hustil :slight_smile: tak jsem si ho udělala a ono - // :slight_smile: tak jsem na to koukala a chvilku mi to nedocházelo a pak jsem začala křičet - mirkuuuuuuuuu, mirkuuuuuuuuuuuu :slight_smile: a jeli jsme do tesco koupit další testy, abychom se přesvědčili, že fakt :slight_smile:) začali jsme spolu bydlet cca po 14 dnech známosti.. manželé zatím nejsme, ale svatbu plánujeme na příští rok, tak snad to výjde :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrazulko, ty ses taky porubacka? to vis ze jo, klidne se pridej :slight_smile: tedka jdeme v pondeli na Cumbii :wink:
15. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek