• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
maja - jasná věc, bydlím za duhou.. v pondělí nemůžu, to chodíme s malým plavat a konečně jdeme s kamarádkou na vínko :slight_smile: čtvrtek a pátek budu v karviné, máme koncert.. příští týden mi to asi vůbec nevýjde, ale ten další týden se určitě ráda přidám!
15. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo pondělí mám free...ale před denní e takhle odkrágnout uvidím písnu vám :wink:
15. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: to zmaknes...vsak si budes cvicit svym tempem, zadne prehaneni...a to jsou takove taneck,y to by nemelo byt tak narocne :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru nevim nevim s mou kondičkou...uvidím :wink:
15. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, maja taky prezila prvni hodinu....neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se....a vis, ze rychlou ja zavolat umim :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru já vim uvidim ju?
16. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo..kazdopdne te rady uvidime a podporime :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ráno všem to je děs ta voda co? :frowning2:
Baruš, dnes nejdu, jedu za kolegou z rychlé...je na tom velice špatně,umírá na rakovinu, takže není nálada.....
17. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ani nemluv.... naši bydlí ve VM a v půl páté ráno už byli skládat pytle s pískem, nicméně Bečva se už vylila a má pršet až do zítřka, takže to bude asi stát za to :confounded:
17. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no valmez je těžce v řiti i Koblov a u třince vesnice, je to na pytel
17. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jasne, chápu....jinak nás možná za chvíli vyžene voda z práce...to by mi teda nevadilo :wink:
17. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru ty pracováš kde?
17. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko to je hnus venku už mě to počasí nebaví :rolling_eyes: malá protivná pořád by chtěla ven sedí u okna dopoledne jdeme aspon procházkou do obchodu odpoledne chodíme na dýl ale včera jsme byly jen půl hodinky pršelo v kuse a byl hnusný vítr takže se nedalo :frowning2: a ke všemu se nám díky počasí zase změnil spánek vstává až kolem třičtvrtě na devět odpoledne jde až kolem půl druhé a večer mi tři dny za sebou tím pádem usla až o půl desáté tak jsem to včera zkusila bez odpoledního spánku byla od sedmi na zabití tak šla o půl osmé a byl řev takže šla stejně kousek po deváté takže nevím jestli už si stihla navyknout :confused: no snad se to zas nějak líp upraví až budeme zase venku trávit více času ................. jo a hlavně se musíme pochlubit že čůráme venkuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: a dneska mě dokonce vzbudila dvakrát v noci :dizzy_face: :dizzy_face: plínka sice suchá nebyla ale i tak super sice zase nevýhoda že mě tím pádem vzbudí ale nedá se nic dělat
17. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já pracovám :slight_smile: na krajském soudě, přímo u vody....chybí tak metr, aby se řeka vylila....vylitá z břehů už je, ale je tam regulované koryto, takže zatím se nerozlila....třeba po soudě a okolí...
17. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru ahá
tak koukám na seznam a hotová kalvárie hrozné ta voda :frowning2:
17. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děs...kolegyně z Karviné už se asi nemá jak dostat domů....
17. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maras chjo ajsme v 97 :frowning2:
baru ty děláš nějakou zapisovatelku či jsi advokát???
17. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je pocasicko, co? :grinning: mela jsem jet do Olomouce a radsi jsem zustala doma, protoze neni jisty, ze bych se aj vratila, tak se tam potahnu ve ctvrtek aj s detma a zustanem na vikend u tatky :sweat_smile:
baru, cviceni dnes plati? hrozne se tesim :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: pamatuješ jak jsme nadávali, když jsme tlačili kočáry u nás v Proskovicích do kopce? Luci tak já děkuju bohu, že tam ten kopec je. Pže ta spodní cesta, kde jsi jela busem už je na konci u křižovatky zatopená, a ty spodní baráky už jsou zatopené, lidi tam pobíhají nešťastní v gumákách, no hrůza... :fearful:
17. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu jj ale aby ste nebyli odříznutí......kurva to je maras
17. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, snad ne, ta horní cesta na Krmelín je v poho.
ale je to maras, a bůhví kdy to skončí...... :unamused:
17. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právěe v pátek má být okej snad bude......
17. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,my ač tu v Bělé nemáme řeku tak máme 30cm vody ve sklepě :rolling_eyes: a baráky dole u Teska-většinou všechyn ty nové maj kolem baráku jezera místo trávy.V tom květinářství Canea už plnili pískem pytle,bo jim to teklo dovnitř a byli tam i hasiči a pozemek co je tam vedle nich kousek,nechytsaný na stavbu,maj tam to dřevěný bednění ,asi ještě bez betonu,tak ten byl pod vodu a hasiči to tam odčerpávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mjaitel musel mít radost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ještě že nezačal stavět co???to je marné s tou vodou, člověk neví kde by už stavěl.....
17. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako holky bydlet v záplavové oblasti, v baráku, který je prakticky neprodejný, tak mě do roka vezou nohama napřed....ti lidi musí být zoufalí, fakt....
17. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO stavět ještě nezačal,jen tam má asi nachystané na ty základy.
My právě že v záplavové oblasti nejsme, aleje to tam v dolíčku,takže se tam pak po delších deštích drží voda.Tam není žádná říčka široko daleko.Je to kousek pod intesparem.
17. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
IA ty bydlíš v Proskovicích?
17. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenlut: jj
17. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím,že taky řešíte ty pitomý povodně........je to hrůza co?Ještě, že jsem v porubě na kopečku-jinak zdravím všechny. :wink:
17. kvě 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
tak ze vcerejsi Cumbie su nadsena, bylo to fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (az na to, ze jsem opet nedala posilovani :grinning: )
tyrisa, jj, taky si rikam, ze jsme si vybrali dobrej obvod bez vody :grinning: no ale ve ctvrtek se potrebuju dostat do Olomouca, tak su zvedava, trat je pod vodou :confounded:
18. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek