Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
mrazulka
15. kvě 2010
maja - jasná věc, bydlím za duhou.. v pondělí nemůžu, to chodíme s malým plavat a konečně jdeme s kamarádkou na vínko 🙂 čtvrtek a pátek budu v karviné, máme koncert.. příští týden mi to asi vůbec nevýjde, ale ten další týden se určitě ráda přidám!
lucenekautor
15. kvě 2010
týjo pondělí mám free...ale před denní e takhle odkrágnout uvidím písnu vám 😉
baru7
15. kvě 2010
luci: to zmaknes...vsak si budes cvicit svym tempem, zadne prehaneni...a to jsou takove taneck,y to by nemelo byt tak narocne 🙂
lucenekautor
15. kvě 2010
baru nevim nevim s mou kondičkou...uvidím 😉
baru7
16. kvě 2010
luci, maja taky prezila prvni hodinu....neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se....a vis, ze rychlou ja zavolat umim 😃 😃 😃
lucenekautor
16. kvě 2010
baru já vim uvidim ju?
baru7
16. kvě 2010
jojo..kazdopdne te rady uvidime a podporime 🙂
lucenekautor
17. kvě 2010
bré ráno všem to je děs ta voda co? 😞
Baruš, dnes nejdu, jedu za kolegou z rychlé...je na tom velice špatně,umírá na rakovinu, takže není nálada.....
fender
17. kvě 2010
luci ani nemluv.... naši bydlí ve VM a v půl páté ráno už byli skládat pytle s pískem, nicméně Bečva se už vylila a má pršet až do zítřka, takže to bude asi stát za to :-S
lucenekautor
17. kvě 2010
no valmez je těžce v řiti i Koblov a u třince vesnice, je to na pytel
baru7
17. kvě 2010
Luci, jasne, chápu....jinak nás možná za chvíli vyžene voda z práce...to by mi teda nevadilo 😉
lucenekautor
17. kvě 2010
baru ty pracováš kde?
leninnek
17. kvě 2010
Dobré ránko to je hnus venku už mě to počasí nebaví 8-( malá protivná pořád by chtěla ven sedí u okna dopoledne jdeme aspon procházkou do obchodu odpoledne chodíme na dýl ale včera jsme byly jen půl hodinky pršelo v kuse a byl hnusný vítr takže se nedalo 😞 a ke všemu se nám díky počasí zase změnil spánek vstává až kolem třičtvrtě na devět odpoledne jde až kolem půl druhé a večer mi tři dny za sebou tím pádem usla až o půl desáté tak jsem to včera zkusila bez odpoledního spánku byla od sedmi na zabití tak šla o půl osmé a byl řev takže šla stejně kousek po deváté takže nevím jestli už si stihla navyknout =-) no snad se to zas nějak líp upraví až budeme zase venku trávit více času ................. jo a hlavně se musíme pochlubit že čůráme venkuuuuuu x-) x-) a dneska mě dokonce vzbudila dvakrát v noci x-) x-) plínka sice suchá nebyla ale i tak super sice zase nevýhoda že mě tím pádem vzbudí ale nedá se nic dělat
baru7
17. kvě 2010
Luci, já pracovám 🙂 na krajském soudě, přímo u vody....chybí tak metr, aby se řeka vylila....vylitá z břehů už je, ale je tam regulované koryto, takže zatím se nerozlila....třeba po soudě a okolí...
lucenekautor
17. kvě 2010
baru ahá
tak koukám na seznam a hotová kalvárie hrozné ta voda 😞
baru7
17. kvě 2010
no děs...kolegyně z Karviné už se asi nemá jak dostat domů....
lucenekautor
17. kvě 2010
maras chjo ajsme v 97 😞
baru ty děláš nějakou zapisovatelku či jsi advokát???
majatob
17. kvě 2010
holky, to je pocasicko, co? 😃 mela jsem jet do Olomouce a radsi jsem zustala doma, protoze neni jisty, ze bych se aj vratila, tak se tam potahnu ve ctvrtek aj s detma a zustanem na vikend u tatky :-N
baru, cviceni dnes plati? hrozne se tesim x-) x-)
ia.
17. kvě 2010
lucenek: pamatuješ jak jsme nadávali, když jsme tlačili kočáry u nás v Proskovicích do kopce? Luci tak já děkuju bohu, že tam ten kopec je. Pže ta spodní cesta, kde jsi jela busem už je na konci u křižovatky zatopená, a ty spodní baráky už jsou zatopené, lidi tam pobíhají nešťastní v gumákách, no hrůza... 😕
lucenekautor
17. kvě 2010
radu jj ale aby ste nebyli odříznutí......kurva to je maras
ia.
17. kvě 2010
luci, snad ne, ta horní cesta na Krmelín je v poho.
ale je to maras, a bůhví kdy to skončí...... :-|
lucenekautor
17. kvě 2010
no právěe v pátek má být okej snad bude......
lenlut
17. kvě 2010
Čauky,my ač tu v Bělé nemáme řeku tak máme 30cm vody ve sklepě 8-( a baráky dole u Teska-většinou všechyn ty nové maj kolem baráku jezera místo trávy.V tom květinářství Canea už plnili pískem pytle,bo jim to teklo dovnitř a byli tam i hasiči a pozemek co je tam vedle nich kousek,nechytsaný na stavbu,maj tam to dřevěný bednění ,asi ještě bez betonu,tak ten byl pod vodu a hasiči to tam odčerpávali :-p Mjaitel musel mít radost. :-p
lucenekautor
17. kvě 2010
no ještě že nezačal stavět co???to je marné s tou vodou, člověk neví kde by už stavěl.....
ia.
17. kvě 2010
jako holky bydlet v záplavové oblasti, v baráku, který je prakticky neprodejný, tak mě do roka vezou nohama napřed....ti lidi musí být zoufalí, fakt....
lenlut
17. kvě 2010
NO stavět ještě nezačal,jen tam má asi nachystané na ty základy.
My právě že v záplavové oblasti nejsme, aleje to tam v dolíčku,takže se tam pak po delších deštích drží voda.Tam není žádná říčka široko daleko.Je to kousek pod intesparem.
lenlut
17. kvě 2010
IA ty bydlíš v Proskovicích?
ia.
17. kvě 2010
lenlut: jj
tyrisa
17. kvě 2010
Vidím,že taky řešíte ty pitomý povodně........je to hrůza co?Ještě, že jsem v porubě na kopečku-jinak zdravím všechny. 😉
majatob
18. kvě 2010
dobre ranko 🙂
tak ze vcerejsi Cumbie su nadsena, bylo to fajn x-) x-) x-) (az na to, ze jsem opet nedala posilovani 😃 )
tyrisa, jj, taky si rikam, ze jsme si vybrali dobrej obvod bez vody 😃 no ale ve ctvrtek se potrebuju dostat do Olomouca, tak su zvedava, trat je pod vodou :-S