• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
majatob keca :sunglasses: ...i to posilavani zvaldla uplne v pohode :slight_smile: ale bylo to super, co? :wink: taky se mi to moc libilo....
18. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a v čem tam křepčíte?
18. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalka...teplaky nebo leginy, ja jsem mela tilko, maja tricko a obe tenisky :slight_smile: a fakt to byla zabavne a hlavne zadne zavratne tempo, takze tve obavy, ze to nezvladnes, jsou zcela liche :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja si bude muset koupit neco na sebe, protoze do predtehotenskyho se nevleze :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak to já řešit nemusím já se vlezu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi TY se svím přibíráním v těhotenství laskavě pomlč, než všechny nasereš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak až den udělá státnice, tak příjdem na návštěvu, chceš :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVÝM samozřejmě :grinning: a to jsem skoro nepila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla cvičit na power plate v Hrabůvce,30 min je jako 2h cvičení v posilovně,je to supr doporučuji na hubnutí a zpevnění.
19. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: klidně se stavte, ráda vás uvidím :wink: hold já za to nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyrisa a kde v Hrabůvce???
19. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mezi kruháčem a tím nákupním centrem,nebo co to tam je,takové dvoupatrové s obchodama,tak přímo mezi ve věžáku v přízemí.Zítra jdu zase....joujou
19. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik to stojí?
19. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
stovku ta půlhodinka,ale fakt to stojí za to......věnují se ti maximálně
19. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mají nějaké webovky nebo tel? nemůžu na netu nic najít:slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tel: 608 701 131,RM STUDIO R. Mikešová,Dr. Martínka 3, Ostrava.
Má tam stránky jen na solárko,ale je tam i ten power plate.Jdu zítra dopol na 10,jestli je volno,můžeš se přidat :wink:
20. kvě 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyrisa dík moc už jsem tam volala ale já můžu akorát o víkendu a to tam je zavřeno:( sakra... přes týden nemám hlídání
22. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme doma autosedačku..... nakonec teda maxi cosi tobi, když už jsem se teda smířila s tím, že to römer nebude :sunglasses:
22. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
V porubě u nemocnice,je hlídání dětí,jmenuje se bobík,je to na principu školky,ale placené od hodiny,můžou tam i malé děti je tam dozor.....je to fajn a na tu hodku idelální.Některé maminy tam mají děti dopoledne když
chtějí pracovat atd.
23. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zas z ruky já jsem z hrabůvky
23. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to nevím.........
23. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že si tady píšete o tom power plate, můžete mi prosím někdo napsat do ip co to přesně je? Chtěla bych taky někde chodit, ale nemám čas na netu zkoumat co kde je a co je na právě zpevnění a hubnutí dobré. Moc tady nechodím, není času, tak ip, díky , Jinak Vás zdravím a doufám, že se máte dobře :slight_smile:
23. kvě 2010 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po delší době! tak jsme úspěšně zvládli horečky i vyrážky - prý pátá, šestá nemoc.. zítra ještě jdeme na krevní obraz, ale myslím, že už je honzík jura! chodí jak zběsilý :slight_smile: nevím, jestli to je tím, že začal chodit a nic jiného ho nezajímá, ale začal strašně dobře usínat! asi je prostě uchozený :slight_smile: a taky se asi konečně příští rok vdám :slight_smile: domluvili jsme se s taťkou, že se příští rok na honzíkovi druhé narozeniny vezmeme :slight_smile: 11.6.2011 :slight_smile: koukám, že se tady cvičení docela ujalo, já jsem teď trošku zhubla, páč jsem toho přes ty honzíkovy teploty nenaspala, jsem 2 kg pod váhou před otěhotněním, potřebuji jen zpevnit.. tak snad příští týden někam vyrazím..
24. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazulka tak to gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my se brali 17.6. a červen je fakt super měsíc na svatbu. Teda to byla naše první svatba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, videla jsem te v televizi, je to mozny? :wink: cviceni dnes plati?
24. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: no..je to možný :slight_smile: zlato, dnes to nestíhám, což je mi teda pekelně líto, protože jsem se těšila :frowning2: a navíc jsem sama doma, ale zase mám nějaké mimopracovní pracovní pochůzky....jsem právě nevěděla, jestli můžeš...tak to je škoda, že můžeš a já nééé :cry: ale příští pondělí bych určitě šla...a bantuju i lucenka :slight_smile: a pásy v týdnu dáme? čt jsem opět sama doma....
24. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, ja su zase nepouzitelna zbytek tydne, mam deti sama az do noci :slight_smile: tak nevadi, aspon to poradne nacvicim a pristi tyden budu machrovat :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: tak ok, dame pristi pondeli Cumbii a nejspise se prida i lucenek :wink:
24. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Lůca se přidá, kouoila si legíny na cvíčo a tašku...hele jaký boty na nohy?
24. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, vsichni maji nejaky botasky/tenisky :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek