Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
baru7
18. kvě 2010
majatob keca 😎 ...i to posilavani zvaldla uplne v pohode 🙂 ale bylo to super, co? 😉 taky se mi to moc libilo....
lucenekautor
18. kvě 2010
holky a v čem tam křepčíte?
baru7
18. kvě 2010
normalka...teplaky nebo leginy, ja jsem mela tilko, maja tricko a obe tenisky 🙂 a fakt to byla zabavne a hlavne zadne zavratne tempo, takze tve obavy, ze to nezvladnes, jsou zcela liche 🙂
majatob
18. kvě 2010
maja si bude muset koupit neco na sebe, protoze do predtehotenskyho se nevleze 😃 😃 😃
zofinecka
18. kvě 2010
maji tak to já řešit nemusím já se vlezu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
fender
18. kvě 2010
zofi TY se svím přibíráním v těhotenství laskavě pomlč, než všechny nasereš 😃 😃 😃 😃 😃
jinak až den udělá státnice, tak příjdem na návštěvu, chceš :-N
fender
18. kvě 2010
SVÝM samozřejmě 😃 a to jsem skoro nepila :-p 😃
tyrisa
19. kvě 2010
Včera jsem byla cvičit na power plate v Hrabůvce,30 min je jako 2h cvičení v posilovně,je to supr doporučuji na hubnutí a zpevnění.
zofinecka
19. kvě 2010
fen: klidně se stavte, ráda vás uvidím 😉 hold já za to nemůžu 😃 😃 😃 😃
petka28
19. kvě 2010
tyrisa a kde v Hrabůvce???
tyrisa
19. kvě 2010
Mezi kruháčem a tím nákupním centrem,nebo co to tam je,takové dvoupatrové s obchodama,tak přímo mezi ve věžáku v přízemí.Zítra jdu zase....joujou
petka28
19. kvě 2010
a kolik to stojí?
tyrisa
19. kvě 2010
stovku ta půlhodinka,ale fakt to stojí za to......věnují se ti maximálně
petka28
19. kvě 2010
a mají nějaké webovky nebo tel? nemůžu na netu nic najít🙂
tyrisa
19. kvě 2010
Tel: 608 701 131,RM STUDIO R. Mikešová,Dr. Martínka 3, Ostrava.
Má tam stránky jen na solárko,ale je tam i ten power plate.Jdu zítra dopol na 10,jestli je volno,můžeš se přidat 😉
petka28
22. kvě 2010
tyrisa dík moc už jsem tam volala ale já můžu akorát o víkendu a to tam je zavřeno😞 sakra... přes týden nemám hlídání
fender
22. kvě 2010
Tak máme doma autosedačku..... nakonec teda maxi cosi tobi, když už jsem se teda smířila s tím, že to römer nebude 😎
tyrisa
23. kvě 2010
V porubě u nemocnice,je hlídání dětí,jmenuje se bobík,je to na principu školky,ale placené od hodiny,můžou tam i malé děti je tam dozor.....je to fajn a na tu hodku idelální.Některé maminy tam mají děti dopoledne když
chtějí pracovat atd.
petka28
23. kvě 2010
to je zas z ruky já jsem z hrabůvky
tyrisa
23. kvě 2010
aha,tak to nevím.........
m.o.n.i.k.a
23. kvě 2010
Ahoj holky, vidím, že si tady píšete o tom power plate, můžete mi prosím někdo napsat do ip co to přesně je? Chtěla bych taky někde chodit, ale nemám čas na netu zkoumat co kde je a co je na právě zpevnění a hubnutí dobré. Moc tady nechodím, není času, tak ip, díky , Jinak Vás zdravím a doufám, že se máte dobře 🙂
mrazulka
24. kvě 2010
zdravím po delší době! tak jsme úspěšně zvládli horečky i vyrážky - prý pátá, šestá nemoc.. zítra ještě jdeme na krevní obraz, ale myslím, že už je honzík jura! chodí jak zběsilý 🙂 nevím, jestli to je tím, že začal chodit a nic jiného ho nezajímá, ale začal strašně dobře usínat! asi je prostě uchozený 🙂 a taky se asi konečně příští rok vdám 🙂 domluvili jsme se s taťkou, že se příští rok na honzíkovi druhé narozeniny vezmeme 🙂 11.6.2011 🙂 koukám, že se tady cvičení docela ujalo, já jsem teď trošku zhubla, páč jsem toho přes ty honzíkovy teploty nenaspala, jsem 2 kg pod váhou před otěhotněním, potřebuji jen zpevnit.. tak snad příští týden někam vyrazím..
zofinecka
24. kvě 2010
mazulka tak to gratuluji x-) x-) x-) x-) x-) my se brali 17.6. a červen je fakt super měsíc na svatbu. Teda to byla naše první svatba 😃 😃 😃 😃 😃 😃
majatob
24. kvě 2010
baru, videla jsem te v televizi, je to mozny? 😉 cviceni dnes plati?
baru7
24. kvě 2010
maja: no..je to možný 🙂 zlato, dnes to nestíhám, což je mi teda pekelně líto, protože jsem se těšila 😞 a navíc jsem sama doma, ale zase mám nějaké mimopracovní pracovní pochůzky....jsem právě nevěděla, jestli můžeš...tak to je škoda, že můžeš a já nééé 😢 ale příští pondělí bych určitě šla...a bantuju i lucenka 🙂 a pásy v týdnu dáme? čt jsem opět sama doma....
majatob
24. kvě 2010
baru, ja su zase nepouzitelna zbytek tydne, mam deti sama az do noci 🙂 tak nevadi, aspon to poradne nacvicim a pristi tyden budu machrovat 😃 😃 😃
baru7
24. kvě 2010
maji: tak ok, dame pristi pondeli Cumbii a nejspise se prida i lucenek 😉
lucenekautor
24. kvě 2010
tak Lůca se přidá, kouoila si legíny na cvíčo a tašku...hele jaký boty na nohy?
majatob
24. kvě 2010
luc, vsichni maji nejaky botasky/tenisky 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli