Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
24. kvě 2010
tak já nějaký vyhrabu ze skříně
baru7
24. kvě 2010
kocky, ja se fakt tesim..zitra tam volam, at te luci objednam 🙂 my skalni uz mame heslo na net a online rezervaci 😃
majatob
24. kvě 2010
ja taky, dnes to nebylo ono kdyz jsem byla sama 😉
baru7
24. kvě 2010
jojo..bude nas vic, nebudeme se bat vlka nic 😉 a hlavne ta motivace bude o dost lepsi...dneska jsem dorazila fakt pozde domu a uplne hotova, myslim, ze ze cviceni by me vezli rovnou na urgent...jesteze tam dnes slouzi muj Martin 😃
lucenekautor
25. kvě 2010
baru to radši ne na urgent by tě tam hned svlíkli a čučeli na tebe ti ošáci :-p
baru7
25. kvě 2010
luci: 😃 😃 😃 třeba by mě nedal.....dneska zavolám do toho fitka a objednám tě, jsou tam až odpoledne...jůůůů, já se těším na cvičení 😉
lucenekautor
25. kvě 2010
baru...mno to je standart svlíknout všecky 😃
jj a ještěněco co si vzít krom úboru tenisek, mycího a sušícího načiní????
majatob
25. kvě 2010
luc, piti 😃
lucenekautor
25. kvě 2010
jo minču dva litre si vemem 😃
baru7
25. kvě 2010
jojo...a to by asi mělo být vše.... 😉
fender
25. kvě 2010
lucenek: že tys byla dneska s malou za ségrou ve Větrníku x-)
lucenekautor
25. kvě 2010
fen jo proč????
lucenekautor
25. kvě 2010
hele že máte čebrenej kočík a tvůj muž je doktor na Fn občas chodí k nám na konzilka myslím.....furt si říkám, kam hpo zařadit......
baru7
25. kvě 2010
luc: jsi objednana na pondeli na cviceni...jen jsem nemela cas te registrovat, takze jsi tam jako "neznama" 😃 nechapu, co tam maji za novoty.....vzdycky to slo i na jmeno.... ]-(
fender
25. kvě 2010
luc: jojo 😉 jsme se dneska potkali 😉
mám se tě zeptat, jestli s ním prý máš dobré nebo špatné zkušenosti, ha ha 😃 jak ho znám, tak bezpochyby špatné :-x :-x 😃
lucenekautor
25. kvě 2010
fen hele v poho. ono jsme lidi a doky i segry maj občas blbou náladu no.... 😃
baru děkuji...jen dáme sraz???at tam nelezu sama jak vyoraná myš?
baru7
25. kvě 2010
jasne, ze dame 😉 videla bych to tak v 18:40 u vchodu...muze byt? at se v klidu prevliknem 😉
lucenekautor
25. kvě 2010
baru 😃 jako černá perla je kde? 😃 😃 😃
já a můj orientační smysl, i na rychlou sem občas zabloudila 😃
majatob
25. kvě 2010
holky, jdu se taky objednat 🙂 ale dobehnu zas na posledni chvilu, tak na me venku urcite necekejte 🙂
fender
25. kvě 2010
luc: 😃 😃 no on je tak trochu cholerik, takže si to živě dovedu představit |-| :-x :-N 😃
lucenekautor
25. kvě 2010
fen je..občas pyskuje na sestry, které za to nemůžou no......ale v poho já se mu příště připomenu, kdybyb chtěl nadávat jo? 😃
baru7
25. kvě 2010
luc: Cerna perla je na Slavikove....rika ti neco squash Avizo??? I kdyz ve tvem pripade bude lepsi orientacni bod detske centrum Krtecek nebo jak se jmenuje 😃 v tom jeste nejsem az tak kovana 😃 proste, kdyz jedes busem 36 nebo 49 ze zastavky Slavikova smerem na Pustkovec, tak je to ten cerny vezak napravo....no nevim, jestli sis na popis cesty vybrala tu pravou...rekni, kde to znas a ja te tam vyzvednu...na rychlou prekvapive trefim, takze klidne muzem tam 😃 kde bydlis?? dame nekde sraz, at to mas pobliz...kdybych se uz neozyvala, tak jsem opet odpadla a napisu zitra z prace 😉
lucenekautor
25. kvě 2010
baru jj avízo vím....bydlím na sokolovské tam asi dojdu pěšourem mám to kusek...budu tam stát a vyhlížet tebe, teda snad tě poznám :-N
fender
25. kvě 2010
luc: vyřídím 😃 😃 😃 😃 😃
baru7
26. kvě 2010
luc: poznáš, s majatob jsme se taky poznaly bez problémů 😉 fičím do jednačky.... :-|
kykynka
26. kvě 2010
Ahojky holky deme na karneval ne http://www.casradio.cz/show.php?kat=zprava&cisl... 🙂
fender
26. kvě 2010
kyky to jsem zvědavá, jestli bude takové teplo, jak je na těch fotkách 😃
mrazulka
27. kvě 2010
zdravím, prosím pomoc! ten náš nezbeda se naučil jednu takovou pitomost, a to, že když se napije, tak všechno vypustí z pusy.. nevím, jak ho přinutit, ať pije normálně.. je jedno, jestli pije z dudlíku, savičky avent, ze skleničky nebo z brčka.. dělá to ze všeho 😞 nevím, co s tím..
leninnek
27. kvě 2010
ahojky mrazulka malá to taky dělala jednu dobu asi cca 3 týdny pak ji to nějak opustilo samo měla mě dost na háku at jsem vysvětolovala po dobrém nebo po zlém nic nezabíralo možná to nějak přestalo tím že přišla na to že může tím cumlem nebo savičkou třískat o zem a kape z toho pití tak měla další radost že má kapky po zemi no a pak jsem ji koupila takovou tu flašku od kubíka s tím špuntem co neteče a byl klid tím jsme vlastně skončili s lahvičkami a používám už jen ty petky a dávám ji čaj do těch a ted už doma naštěstí vesměs pije z normálního hrníčku 😉 tak snad to malého taky nějak brzy přejde vím jaké jsou to nervy 😃
mrazulka
27. kvě 2010
leninnek - tak to jsem ráda, že to nedělá jen ten náš lump 🙂 já to na něm vidím, že to dělá schválně.. leželi jsme spolu v posteli, já mu dala čaj, tentokrát s cumlem, že s ním to určitě dělat nebude, a on se napil, vypustil a kouknul na mě, já nic.. udělat to podruhé, potřetí, počtvrté, já nic, tak ho to přestalo bavit 🙂 nicméně v tom pokračuje dál, takže doufám, že ho ta zábava brzy opustí,.. fáááááááákt mě to už neba 🙂 jeho další zábavou je, že popadne hrnek a utíká s ním 🙂 netříská s ním, ale někde ho prostě odhodí, po cestě 🙂 kdyby aspoň pil, ale on nechce momentálně ani pít.. mám pocit, že to je od těch vysokých teplot, co měl, jakoby se přepil a mami, já to nechci.. tak snad se to brzy upraví.

Začni psát odpověď...

Odešli