• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
tak já nějaký vyhrabu ze skříně
24. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, ja se fakt tesim..zitra tam volam, at te luci objednam :slight_smile: my skalni uz mame heslo na net a online rezervaci :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky, dnes to nebylo ono kdyz jsem byla sama :wink:
24. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo..bude nas vic, nebudeme se bat vlka nic :wink: a hlavne ta motivace bude o dost lepsi...dneska jsem dorazila fakt pozde domu a uplne hotova, myslim, ze ze cviceni by me vezli rovnou na urgent...jesteze tam dnes slouzi muj Martin :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru to radši ne na urgent by tě tam hned svlíkli a čučeli na tebe ti ošáci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: :grinning: :grinning: :grinning: třeba by mě nedal.....dneska zavolám do toho fitka a objednám tě, jsou tam až odpoledne...jůůůů, já se těším na cvičení :wink:
25. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru...mno to je standart svlíknout všecky :grinning:
jj a ještěněco co si vzít krom úboru tenisek, mycího a sušícího načiní????
25. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, piti :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo minču dva litre si vemem :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo...a to by asi mělo být vše.... :wink:
25. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: že tys byla dneska s malou za ségrou ve Větrníku :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fen jo proč????
25. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele že máte čebrenej kočík a tvůj muž je doktor na Fn občas chodí k nám na konzilka myslím.....furt si říkám, kam hpo zařadit......
25. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: jsi objednana na pondeli na cviceni...jen jsem nemela cas te registrovat, takze jsi tam jako "neznama" :grinning: nechapu, co tam maji za novoty.....vzdycky to slo i na jmeno.... :angry:
25. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: jojo :wink: jsme se dneska potkali :wink:
mám se tě zeptat, jestli s ním prý máš dobré nebo špatné zkušenosti, ha ha :grinning: jak ho znám, tak bezpochyby špatné :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
25. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fen hele v poho. ono jsme lidi a doky i segry maj občas blbou náladu no.... :grinning:
baru děkuji...jen dáme sraz???at tam nelezu sama jak vyoraná myš?
25. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, ze dame :wink: videla bych to tak v 18:40 u vchodu...muze byt? at se v klidu prevliknem :wink:
25. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru :grinning: jako černá perla je kde? :grinning: :grinning: :grinning:
já a můj orientační smysl, i na rychlou sem občas zabloudila :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu se taky objednat :slight_smile: ale dobehnu zas na posledni chvilu, tak na me venku urcite necekejte :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: :grinning: :grinning: no on je tak trochu cholerik, takže si to živě dovedu představit :pensive: :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fen je..občas pyskuje na sestry, které za to nemůžou no......ale v poho já se mu příště připomenu, kdybyb chtěl nadávat jo? :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: Cerna perla je na Slavikove....rika ti neco squash Avizo??? I kdyz ve tvem pripade bude lepsi orientacni bod detske centrum Krtecek nebo jak se jmenuje :grinning: v tom jeste nejsem az tak kovana :grinning: proste, kdyz jedes busem 36 nebo 49 ze zastavky Slavikova smerem na Pustkovec, tak je to ten cerny vezak napravo....no nevim, jestli sis na popis cesty vybrala tu pravou...rekni, kde to znas a ja te tam vyzvednu...na rychlou prekvapive trefim, takze klidne muzem tam :grinning: kde bydlis?? dame nekde sraz, at to mas pobliz...kdybych se uz neozyvala, tak jsem opet odpadla a napisu zitra z prace :wink:
25. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baru jj avízo vím....bydlím na sokolovské tam asi dojdu pěšourem mám to kusek...budu tam stát a vyhlížet tebe, teda snad tě poznám :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: vyřídím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: poznáš, s majatob jsme se taky poznaly bez problémů :wink: fičím do jednačky.... :unamused:
26. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky to jsem zvědavá, jestli bude takové teplo, jak je na těch fotkách :grinning:
26. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, prosím pomoc! ten náš nezbeda se naučil jednu takovou pitomost, a to, že když se napije, tak všechno vypustí z pusy.. nevím, jak ho přinutit, ať pije normálně.. je jedno, jestli pije z dudlíku, savičky avent, ze skleničky nebo z brčka.. dělá to ze všeho :( nevím, co s tím..
27. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mrazulka malá to taky dělala jednu dobu asi cca 3 týdny pak ji to nějak opustilo samo měla mě dost na háku at jsem vysvětolovala po dobrém nebo po zlém nic nezabíralo možná to nějak přestalo tím že přišla na to že může tím cumlem nebo savičkou třískat o zem a kape z toho pití tak měla další radost že má kapky po zemi no a pak jsem ji koupila takovou tu flašku od kubíka s tím špuntem co neteče a byl klid tím jsme vlastně skončili s lahvičkami a používám už jen ty petky a dávám ji čaj do těch a ted už doma naštěstí vesměs pije z normálního hrníčku :wink: tak snad to malého taky nějak brzy přejde vím jaké jsou to nervy :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek - tak to jsem ráda, že to nedělá jen ten náš lump :slight_smile: já to na něm vidím, že to dělá schválně.. leželi jsme spolu v posteli, já mu dala čaj, tentokrát s cumlem, že s ním to určitě dělat nebude, a on se napil, vypustil a kouknul na mě, já nic.. udělat to podruhé, potřetí, počtvrté, já nic, tak ho to přestalo bavit :slight_smile: nicméně v tom pokračuje dál, takže doufám, že ho ta zábava brzy opustí,.. fáááááááákt mě to už neba :slight_smile: jeho další zábavou je, že popadne hrnek a utíká s ním :slight_smile: netříská s ním, ale někde ho prostě odhodí, po cestě :slight_smile: kdyby aspoň pil, ale on nechce momentálně ani pít.. mám pocit, že to je od těch vysokých teplot, co měl, jakoby se přepil a mami, já to nechci.. tak snad se to brzy upraví.
27. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek