Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
fender
28. kvě 2010
mrazu no já mám někdy pocit, že jejich největší zábava je dělat to, o čem ví, že dělat nemají :-N 😃 v našem případě je to momentálně otrhávání palmy 😃
zofinecka
28. kvě 2010
taky jsem si prošli takovým období a teď už to naštěstí nedělá 😉
mrazulka
28. kvě 2010
leninnek - tak jsem koupila jupíka a zkusila mu dát pít čaj z té petky a myslím, že je to trošku lepší 🙂 a ano, taky už s lahvičkama mlátí 🙂))

fen - tak kytky otrháváme taky 🙂 u nás je to ale dracena jménem agáta 🙂
leninnek
28. kvě 2010
mrazulka tak určitě je to hlavně něco nového ......nooo jsem ráda že trhání kytek plivání vody vyndávání věcí z šuplíků apod je už za námi 😃 to bylo období 8-( 😃 ted má malá zas uklízecí mánii všechno chce sama a nejvíc ji ted baví pomáhat při vaření přisune si židli k lince a musí dělat to co my občas je to o nervy ale dá se to 😃 jo a jinak už jsme malovali i stěnu v obýváku pod oknem 8-( malé jaksi nestačilo kreslit tužkou na papír 8-( ještě že si vybrala tu bílou a ne tu barevnou 8-( 😃 ted poslední měsíc je vůbec nějaký moc fajn a pohůdka malá dostala i nějaký apetit docela hezky jí dokonce i jogurty takže u nás ted vládne takový klídeček snad by to už i mohlo vydržet :-N jasně nedělám si iluze 😃 vlastně akorát večerní spaní se nám blbě posunulo místo osmé devátá večerní ale nějak zvlášt to neřeším jelikož vstává kolem půl deváté ráno což je zas prozměnu plus 😎
mrazulka
30. kvě 2010
lenninek, tak přesně tohle období my máme 🙂 šuplíky jsou hooodně v kurzu 🙂 a taky chození, chodí celý den, když mu chci dát ručičku, tak mi ji odstrčí - já sám, maminko 🙂 jinak můj brácha, když byl prcek, tak namaloval na zeď traktor.. a pak ho přeškrtl.. mamka to našla a ptala se ho, co to je, on na to, že tlaktol.. a proč je přeškrtnutý a brácha na to, aby nebyl vidět 🙂)) fikané 🙂) jinak máme tady docela pohodičku, papá pěkně, jogurty má teda mooc rád, ale zase chodíme brzy spinkat a brzy vstáváme.. naučil se teď spát jen jednou denně, a to dopoledne, ale spí od 9 do 12 hod, takže odpolední spaní už tak nějak nestíháme, kdybych ho dala spát ve tři, tak mi bude spát až do večeře 😞, ale za to se naučil krásně usínat i krásně spinkat.. nevím, jestli je to tím chozením, že je více unavený, ale večer si připadám jakoby mi odpadla šichta 🙂, díky tomu, že začal usínat sám.. pravdou je, že vstáváme v 5 😞 ale co už, to se časem utřepe 🙂 jsem ráda, že spinká i usíná ukázkově!
denber
30. kvě 2010
ahoooj, po dlouhé době hlásím návrat!!!
fender
30. kvě 2010
ha, den, už jsi vystřízlivěla z oslav? x-) x-) x-) x-)
denber
31. kvě 2010
ono nebylo z čeho, žádné oslavy nebyly 😞 😉 jsem uklízela na bytě-se můžeš příště přidat 😃 😃 😃
fender
31. kvě 2010
jako k úklidu, jo :-p tsssssssssssssssssss 😃
lucenekautor
1. čer 2010
tak jsme si včera fajně zacvičily 😃
maji baru v po jdu zase, sice budu po šichtě ale snad to dám
majatob
1. čer 2010
luci, ja v po nejdu, uz jsem to rikala Barce, jedu s detma k tchanovcum 🙂
lucenekautor
1. čer 2010
jo tak 😉
baru7
1. čer 2010
Barca jde taky...už jsem objednaná 🙂 to jde hnedka jiná motivace, když je nás víc 😉
lucenekautor
1. čer 2010
akorát to snad vypiluju to krucení řitníkem 😃
baru7
1. čer 2010
Vezmi Sáruš, třeba jí to půjde nejlépe z nás 😃 😃
lucenekautor
1. čer 2010
no nevim asi by se ostatní blbě tvářili 😃 😃 😃 😃
majatob
1. čer 2010
luc, minule tam zenska mela dve holky tak kolem peti, sesti let a nikomu tam nevadily ikdyz byly ke konci uz docela rozjiveny 🙂
lucenekautor
1. čer 2010
maji no pět šest je jiné kafe než skoro dva
majatob
1. čer 2010
luc, asi jak u koho, myslim, ze Tobias by byl hodnejsi nez ty holciny 😉
lucenekautor
1. čer 2010
maji tak sáar by asin ty dvě strčila do kapsy je to lump
denber
1. čer 2010
fen, jak jinak a nezapomeň nářadí🙂))
fender
2. čer 2010
den :-p :-p :-p
já tak leda že bych přinesla hrnek na kafe....... 😃 😃 😃
denber
3. čer 2010
fen tak jo, ale vem i to kafe, cukr, vodu a konvici na ohřátí a ty hrnky........vem dva 😉 😃
fender
3. čer 2010
tak s tím by se dalo souhlasit.... mlíko a lžičky máš? 😃
denber
4. čer 2010
hm........tak to vem taky 😉
fender
5. čer 2010
oj joj joj 😃 to abych si k vám vzala cestovní kabelu, ještěže to je takovej kousek 😃
denber
6. čer 2010
jestli máš, klidně vem 😃 😃 jo acestou to vem přes obchod, sušenky a ani nic jiného dobrého tam nemáme, pokud nemáš chuť na jar, cif atd
fender
6. čer 2010
😃 😃 😃 tak jo, kdy můžeme s tím stěhovákem dorazit? 😃 😃 😃
denber
6. čer 2010
jéééé, ten máš taky....super...ber ho, +- 20.června 😉 😃
fender
7. čer 2010
no tak šup šup, vy to nějak protahujete :-p 😃

Začni psát odpověď...

Odešli