• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
mrazu no já mám někdy pocit, že jejich největší zábava je dělat to, o čem ví, že dělat nemají :sweat_smile: :grinning: v našem případě je to momentálně otrhávání palmy :grinning:
28. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si prošli takovým období a teď už to naštěstí nedělá :wink:
28. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek - tak jsem koupila jupíka a zkusila mu dát pít čaj z té petky a myslím, že je to trošku lepší :slight_smile: a ano, taky už s lahvičkama mlátí :slight_smile:))

fen - tak kytky otrháváme taky :slight_smile: u nás je to ale dracena jménem agáta :slight_smile:
28. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrazulka tak určitě je to hlavně něco nového ......nooo jsem ráda že trhání kytek plivání vody vyndávání věcí z šuplíků apod je už za námi :grinning: to bylo období :rolling_eyes: :grinning: ted má malá zas uklízecí mánii všechno chce sama a nejvíc ji ted baví pomáhat při vaření přisune si židli k lince a musí dělat to co my občas je to o nervy ale dá se to :grinning: jo a jinak už jsme malovali i stěnu v obýváku pod oknem :rolling_eyes: malé jaksi nestačilo kreslit tužkou na papír :rolling_eyes: ještě že si vybrala tu bílou a ne tu barevnou :rolling_eyes: :grinning: ted poslední měsíc je vůbec nějaký moc fajn a pohůdka malá dostala i nějaký apetit docela hezky jí dokonce i jogurty takže u nás ted vládne takový klídeček snad by to už i mohlo vydržet :sweat_smile: jasně nedělám si iluze :grinning: vlastně akorát večerní spaní se nám blbě posunulo místo osmé devátá večerní ale nějak zvlášt to neřeším jelikož vstává kolem půl deváté ráno což je zas prozměnu plus :sunglasses:
28. kvě 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenninek, tak přesně tohle období my máme :slight_smile: šuplíky jsou hooodně v kurzu :slight_smile: a taky chození, chodí celý den, když mu chci dát ručičku, tak mi ji odstrčí - já sám, maminko :slight_smile: jinak můj brácha, když byl prcek, tak namaloval na zeď traktor.. a pak ho přeškrtl.. mamka to našla a ptala se ho, co to je, on na to, že tlaktol.. a proč je přeškrtnutý a brácha na to, aby nebyl vidět :slight_smile:)) fikané :slight_smile:) jinak máme tady docela pohodičku, papá pěkně, jogurty má teda mooc rád, ale zase chodíme brzy spinkat a brzy vstáváme.. naučil se teď spát jen jednou denně, a to dopoledne, ale spí od 9 do 12 hod, takže odpolední spaní už tak nějak nestíháme, kdybych ho dala spát ve tři, tak mi bude spát až do večeře :(, ale za to se naučil krásně usínat i krásně spinkat.. nevím, jestli je to tím chozením, že je více unavený, ale večer si připadám jakoby mi odpadla šichta :slight_smile:, díky tomu, že začal usínat sám.. pravdou je, že vstáváme v 5 :( ale co už, to se časem utřepe :slight_smile: jsem ráda, že spinká i usíná ukázkově!
30. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, po dlouhé době hlásím návrat!!!
30. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, den, už jsi vystřízlivěla z oslav? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono nebylo z čeho, žádné oslavy nebyly :frowning2: :wink: jsem uklízela na bytě-se můžeš příště přidat :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako k úklidu, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tsssssssssssssssssss :grinning:
31. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme si včera fajně zacvičily :grinning:
maji baru v po jdu zase, sice budu po šichtě ale snad to dám
1. čer 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ja v po nejdu, uz jsem to rikala Barce, jedu s detma k tchanovcum :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak :wink:
1. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barca jde taky...už jsem objednaná :slight_smile: to jde hnedka jiná motivace, když je nás víc :wink:
1. čer 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorát to snad vypiluju to krucení řitníkem :grinning:
1. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vezmi Sáruš, třeba jí to půjde nejlépe z nás :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevim asi by se ostatní blbě tvářili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, minule tam zenska mela dve holky tak kolem peti, sesti let a nikomu tam nevadily ikdyz byly ke konci uz docela rozjiveny :slight_smile:
1. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji no pět šest je jiné kafe než skoro dva
1. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, asi jak u koho, myslim, ze Tobias by byl hodnejsi nez ty holciny :wink:
1. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji tak sáar by asin ty dvě strčila do kapsy je to lump
1. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen, jak jinak a nezapomeň nářadí:slight_smile:))
1. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já tak leda že bych přinesla hrnek na kafe....... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak jo, ale vem i to kafe, cukr, vodu a konvici na ohřátí a ty hrnky........vem dva :wink: :grinning:
3. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tím by se dalo souhlasit.... mlíko a lžičky máš? :grinning:
3. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm........tak to vem taky :wink:
4. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
oj joj joj :grinning: to abych si k vám vzala cestovní kabelu, ještěže to je takovej kousek :grinning:
5. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli máš, klidně vem :grinning: :grinning: jo acestou to vem přes obchod, sušenky a ani nic jiného dobrého tam nemáme, pokud nemáš chuť na jar, cif atd
6. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak jo, kdy můžeme s tím stěhovákem dorazit? :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, ten máš taky....super...ber ho, +- 20.června :wink: :grinning:
6. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak šup šup, vy to nějak protahujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek