Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
denber
8. čer 2010
my to říkej, já budu ráda, když to stihnem do narozenin malé-začínám o tom pochybovat, ale drahá polovička mě ujišťuje, že to bude, tak uvidíme, co jinak lidi děláte-konečně hezké počasí🙂)))
fender
8. čer 2010
no to už vám moc času nezbývá 😃
hele, kdy půjdem navštívit celý ten zofinec?
denber
9. čer 2010
třeba někdy příští týden?? mi je to celkem fuk, kdy🙂))
fender
9. čer 2010
bych mohla v po odpo nebo ve středu.... písnu zofi co ona na to, jo?
denber
10. čer 2010
nám je to celkem jedno, jen abychom to věděly co nejdříve a nic nám tam nevpadlo. Nechceš někdy zajít taky jen tak ven, třeba do toho větrníku-taky🙂)
lucenekautor
11. čer 2010
tak hlásim že my bandíme furt u vody v těch vedrech se ani nic jiného dělat nedá
a dneska jdem takej ale na vřesinu v centru na čapině je to pajádní x-)
katka_j
11. čer 2010
luc: na čapkárnu to mám kousek,ale radeji chodím stejne na vřesinu,ale kdyz jsme chodili loni treba jen odpo tak se vyplatilo jít na čapkárnu, akorát mne tam štve, ze i kdyz prijdes treba ve ctyri odpo tak stale je vstupne za 90kč.
lucenekautor
11. čer 2010
kači já tam byla ted dva dny po sobě dnes teda na vřesině udělalai tam komplet nové brouzdaliště....i s trávníkem pajada...ale nebylo v probvozu takže já s manžou jsme platili každý 40 a tím že mám permici tak mě to stálo 72kč celkem 😃 ale šli jsme až dozadu do té čtvrtky pro děcka.....
a kači s tím vstupným radši dáím někde 90kč a vím že je tam teplá voda, čistej bazén, zodpovědní plavčíci co tam krotí nejen rozpustilé vagabunty, ale i přiblblé maminy a je tam fungující WC sporachy atd.....než dát někde 60 a mít hovino......
fender
11. čer 2010
den: zofi v pondělí nemůže, tak ve středu po obídku, že bychom zašly? jinak jasně, jsme ve větrníku jak doma 😃 takže klidně kdykoli 😎
denber
12. čer 2010
ahojky, to znamená asi v kolik?Nikča spí +- od půl jedné do...... 2,3. jak kdy🙂 dneska jsme byly s kámoškou jako úklidová četa, teda v tom vedru to bylo úžasné....
denber
12. čer 2010
ahojky, to znamená asi v kolik?Nikča spí +- od půl jedné do...... 2,3. jak kdy🙂 dneska jsme byly s kámoškou jako úklidová četa, teda v tom vedru to bylo úžasné....
fender
12. čer 2010
zofi psala, že vstávají tak ve dvě.... takže asik kdykoli potom.....
fender
13. čer 2010
akorát zatím hlásí na středu pršení 8-(
denber
13. čer 2010
jak jinak, když něco plánujem....
fender
13. čer 2010
právě 8-( asi uvidíme v úterý, jesstli to třeba nezmění ještě..... jinak bychom mohli něco podniknout příští týden, jsme se synátorem od středy do neděle sami samoví.
katka_j
20. čer 2010
den: vy chodíte do toho větrníku blízko toho hřiště mezi baráky? kousek od soudu v Porubě?
my jsme totiž min týden byly se ségrou na tom hřišti a kámoška říkala,že občas tam chodí a je to tam fajn.

luc: jasně, raději si taky připlatím za čistý bazén. ale radeji mám vřesinu než čapkárnu. na přehrady nechodím, vadí mi ted ta špinavá voda.
denber
20. čer 2010
ahojky, kači jo- ten myslím, fen bydlí rovnou u toho a já asi minutu vedle🙂))
fender
21. čer 2010
kačko jojo, přesně jak říká den 😎
m.o.n.i.k.a
21. čer 2010
Ahoj holky, jak se máte? Co dětičky, nezlobí? 🙂
Tož, mluvíte pořád o Té cukrárně, asi tam budu muset taky zajít x-) a zkouknout to tam. 😃
denber
22. čer 2010
moni mohu jen doporučit, akorát mají malinké mínus-minule tam toho moc dobrého neměli 😞 😉
fender
22. čer 2010
a to ani nebylo tím, že bychom to vyžrali.... hele ženo, v kolik ji dneska proboha vstávala :-N
denber
22. čer 2010
něco po čtvrté a šly jsme s Nikuškou zametat, pak nakrmit panenky, pak medvídky, přečíst medvídkům pohádku, pak jsme jim byly uvařit snídani atd. takže to se musí vstávat brzy, aby se to všechno stihlo.... 😉 a my .................. a něco vyžrat.................. blbost 😉 😃 😃 😃 fakt 😉 😉 🙂
fender
22. čer 2010
kristova noho, ještěže my doma panenky nemáme, by mě jeblo vstávat tak brzy 😕 😃 bych je asi nechala umřít hlady 😃
fender
22. čer 2010
dneska na procházce s Karolínkou od Keiry 😃
leninnek
22. čer 2010
ahoooojjj holky 🙂 jsem tu zas po dluhé době zavítala 😉 teda Den vy jste ptáčata ranní =-) to by semnou švihlo nám ted začalo období spánku spíme i do devíti a co víc spíme i po obědě x-) ...........fen hezká fotka jak si ji Míša hezky drží aby mu snad z toho kočárku neutekla 😃 Kája se konečně naučila volat na psa jménem tak pořád volá koky koky a diví se proč za ní conny nepříjde 😃 no a taky už nebo teprv to netuším nevím jak na tom v tomhle věku děti mají být ale u nás teda už Kája začala spojovat slova už říká třeba koky hají mami hami mami tam a ukáže kam x-) tož je to hezké ale tu pusu nezavře a nezavře a nezavře :-p 😃
fender
23. čer 2010
no nazzdaaaaar leni x-) jojo, oni byli bezvadní, pořád se otlapkávali a pak se drželi za ruce 😃 sice my jsme se musely s kočárama ploužit jak slimáci, ale hlavně že si to děti užily 😃 no super, jak hezky povídá, já se zároveň těím, až míša bude mluvit a zároveň se toho děím, protože to jistě bude stát za to 😃 zatím umí ne, ham, máma a táta a pak má spoustu neidentifikovatelných prupovídek :-N
leninnek
23. čer 2010
fen tak ty neidentifikovatelné průpovídky jsou občas i u nás ale už tím stylem že se vyžaduje odpovědi a jakmile ji neodpovím mám peklo 😃 😃 ale že by to řekla hezky česky srozumitelně to néé 😃 ...............chtěla bych s malou do zoo ale to počasí je furt takové houpevé 8-( a zrovna dneska když to vypadá slibně máme tatku v práci a samotné se mi nechce a zítra je ta zas mrak na počasí 8-( jestli bude takové celé léto to už at je zase raději zima :-N .... jo a nedávno Kája strčila můj telefon do hrnku s čajem 8-( funguje jen pravá část mobilu ]-( naštěstí to byl takový obyč mám ho jen na druhý paušál který mívám doma takže měla kousek od zabití :-x a já dostala nový telefonek tak musím hlídat jako oko v hlavě to bych měla asi infarkt najít ho v čaji 8-( nevím kde se jí ty nápady rodí :-o
denber
23. čer 2010
leni tak to nikuška tak šikovná není, ted jsem ji dala spát, tak chvilka klidu a těším se, že si dám ledovou kávu 🙂 🙂 🙂 zítra možná s kámoškou zajdem na chvilku na bazén-do Poruby a pak do bytu uklízet, fen přidáš se, klidně na oboji nebo hlavně to druhé 😉 🙂 😃
fender
23. čer 2010
leni asi ho chtěla naučit plavat 😃 😃 😃
den no míšu ti na uklízení klidně půjčím, on ti velice rád pomůže 😃 😃 😃
denber
23. čer 2010
pokud bude makat jako šroubek tak klidně🙂)))
fender
24. čer 2010
to on rozhodně 😃
a ženo, mysli na mě s tím oriflame, jo?