• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
my to říkej, já budu ráda, když to stihnem do narozenin malé-začínám o tom pochybovat, ale drahá polovička mě ujišťuje, že to bude, tak uvidíme, co jinak lidi děláte-konečně hezké počasí:slight_smile:)))
8. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už vám moc času nezbývá :grinning:
hele, kdy půjdem navštívit celý ten zofinec?
8. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba někdy příští týden?? mi je to celkem fuk, kdy:slight_smile:))
9. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych mohla v po odpo nebo ve středu.... písnu zofi co ona na to, jo?
9. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám je to celkem jedno, jen abychom to věděly co nejdříve a nic nám tam nevpadlo. Nechceš někdy zajít taky jen tak ven, třeba do toho větrníku-taky:slight_smile:)
10. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlásim že my bandíme furt u vody v těch vedrech se ani nic jiného dělat nedá
a dneska jdem takej ale na vřesinu v centru na čapině je to pajádní :dizzy_face:
11. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: na čapkárnu to mám kousek,ale radeji chodím stejne na vřesinu,ale kdyz jsme chodili loni treba jen odpo tak se vyplatilo jít na čapkárnu, akorát mne tam štve, ze i kdyz prijdes treba ve ctyri odpo tak stale je vstupne za 90kč.
11. čer 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači já tam byla ted dva dny po sobě dnes teda na vřesině udělalai tam komplet nové brouzdaliště....i s trávníkem pajada...ale nebylo v probvozu takže já s manžou jsme platili každý 40 a tím že mám permici tak mě to stálo 72kč celkem :grinning: ale šli jsme až dozadu do té čtvrtky pro děcka.....
a kači s tím vstupným radši dáím někde 90kč a vím že je tam teplá voda, čistej bazén, zodpovědní plavčíci co tam krotí nejen rozpustilé vagabunty, ale i přiblblé maminy a je tam fungující WC sporachy atd.....než dát někde 60 a mít hovino......
11. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: zofi v pondělí nemůže, tak ve středu po obídku, že bychom zašly? jinak jasně, jsme ve větrníku jak doma :grinning: takže klidně kdykoli :sunglasses:
11. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to znamená asi v kolik?Nikča spí +- od půl jedné do...... 2,3. jak kdy:slight_smile: dneska jsme byly s kámoškou jako úklidová četa, teda v tom vedru to bylo úžasné....
12. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to znamená asi v kolik?Nikča spí +- od půl jedné do...... 2,3. jak kdy:slight_smile: dneska jsme byly s kámoškou jako úklidová četa, teda v tom vedru to bylo úžasné....
12. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi psala, že vstávají tak ve dvě.... takže asik kdykoli potom.....
12. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát zatím hlásí na středu pršení :rolling_eyes:
13. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jinak, když něco plánujem....
13. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě :rolling_eyes: asi uvidíme v úterý, jesstli to třeba nezmění ještě..... jinak bychom mohli něco podniknout příští týden, jsme se synátorem od středy do neděle sami samoví.
13. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: vy chodíte do toho větrníku blízko toho hřiště mezi baráky? kousek od soudu v Porubě?
my jsme totiž min týden byly se ségrou na tom hřišti a kámoška říkala,že občas tam chodí a je to tam fajn.

luc: jasně, raději si taky připlatím za čistý bazén. ale radeji mám vřesinu než čapkárnu. na přehrady nechodím, vadí mi ted ta špinavá voda.
20. čer 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kači jo- ten myslím, fen bydlí rovnou u toho a já asi minutu vedle:slight_smile:))
20. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko jojo, přesně jak říká den :sunglasses:
21. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Co dětičky, nezlobí? :slight_smile:
Tož, mluvíte pořád o Té cukrárně, asi tam budu muset taky zajít :dizzy_face: a zkouknout to tam. :grinning:
21. čer 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni mohu jen doporučit, akorát mají malinké mínus-minule tam toho moc dobrého neměli :frowning2: :wink:
22. čer 2010 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ani nebylo tím, že bychom to vyžrali.... hele ženo, v kolik ji dneska proboha vstávala :sweat_smile:
22. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco po čtvrté a šly jsme s Nikuškou zametat, pak nakrmit panenky, pak medvídky, přečíst medvídkům pohádku, pak jsme jim byly uvařit snídani atd. takže to se musí vstávat brzy, aby se to všechno stihlo.... :wink: a my .................. a něco vyžrat.................. blbost :wink: :grinning: :grinning: :grinning: fakt :wink: :wink: :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristova noho, ještěže my doma panenky nemáme, by mě jeblo vstávat tak brzy :fearful: :grinning: bych je asi nechala umřít hlady :grinning:
22. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska na procházce s Karolínkou od Keiry :grinning:
22. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooojjj holky :slight_smile: jsem tu zas po dluhé době zavítala :wink: teda Den vy jste ptáčata ranní :confused: to by semnou švihlo nám ted začalo období spánku spíme i do devíti a co víc spíme i po obědě :dizzy_face: ...........fen hezká fotka jak si ji Míša hezky drží aby mu snad z toho kočárku neutekla :grinning: Kája se konečně naučila volat na psa jménem tak pořád volá koky koky a diví se proč za ní conny nepříjde :grinning: no a taky už nebo teprv to netuším nevím jak na tom v tomhle věku děti mají být ale u nás teda už Kája začala spojovat slova už říká třeba koky hají mami hami mami tam a ukáže kam :dizzy_face: tož je to hezké ale tu pusu nezavře a nezavře a nezavře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazzdaaaaar leni :dizzy_face: jojo, oni byli bezvadní, pořád se otlapkávali a pak se drželi za ruce :grinning: sice my jsme se musely s kočárama ploužit jak slimáci, ale hlavně že si to děti užily :grinning: no super, jak hezky povídá, já se zároveň těím, až míša bude mluvit a zároveň se toho děím, protože to jistě bude stát za to :grinning: zatím umí ne, ham, máma a táta a pak má spoustu neidentifikovatelných prupovídek :sweat_smile:
23. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak ty neidentifikovatelné průpovídky jsou občas i u nás ale už tím stylem že se vyžaduje odpovědi a jakmile ji neodpovím mám peklo :grinning: :grinning: ale že by to řekla hezky česky srozumitelně to néé :grinning: ...............chtěla bych s malou do zoo ale to počasí je furt takové houpevé :rolling_eyes: a zrovna dneska když to vypadá slibně máme tatku v práci a samotné se mi nechce a zítra je ta zas mrak na počasí :rolling_eyes: jestli bude takové celé léto to už at je zase raději zima :sweat_smile: .... jo a nedávno Kája strčila můj telefon do hrnku s čajem :rolling_eyes: funguje jen pravá část mobilu :angry: naštěstí to byl takový obyč mám ho jen na druhý paušál který mívám doma takže měla kousek od zabití :zipper_mouth: a já dostala nový telefonek tak musím hlídat jako oko v hlavě to bych měla asi infarkt najít ho v čaji :rolling_eyes: nevím kde se jí ty nápady rodí :astonished:
23. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to nikuška tak šikovná není, ted jsem ji dala spát, tak chvilka klidu a těším se, že si dám ledovou kávu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zítra možná s kámoškou zajdem na chvilku na bazén-do Poruby a pak do bytu uklízet, fen přidáš se, klidně na oboji nebo hlavně to druhé :wink: :slight_smile: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni asi ho chtěla naučit plavat :grinning: :grinning: :grinning:
den no míšu ti na uklízení klidně půjčím, on ti velice rád pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud bude makat jako šroubek tak klidně:slight_smile:)))
23. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to on rozhodně :grinning:
a ženo, mysli na mě s tím oriflame, jo?
24. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek