Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
denber
24. čer 2010
jj-ale zatím jsem to neviděla, známá má mamku ve skladu mimo ov, tak mi prosímtě napiš přesný názeva já ji to pošlu a ona si to tam rovnou zablokuje a dojde to ke mě... k tobě🙂 😉 zítra se nám budou dělat dveře, tak možná už po víkendu budeme tety. jinak dneska jsme byly na bazéně a byl kunšt dostat Nikuš od tama, furt plaviky plaviky atd. 😉
fender
24. čer 2010
den, je to tohle: http://cz.oriflame.com/products/product-detail.... bylo by super kdybys to chytla v nějaké té akci, bývá to o asi dvě stovky nebo kolik levnější. dííííííííííííííííííííííííííííky x-)

a jste byly normálně v tom dětském na sareze, nebo kde?
inffinity
29. čer 2010
Ahojte holky jen malá otázka, dostaly jste všechny v pohodě tento měsíc rodičovský příspěvek? Mě ještě nepřišel a nevím jestli mají spoždění nebo jaký problém 😞 díky za info
fender
29. čer 2010
inf: jo, já jo, už 21.6. =-)
denber
30. čer 2010
fen, úplně sem zapoměla odepsat, ten or. pohlídá kámoška, já to ted nestíhám, v bytě už se finišuje, tak snad se na "vánoce" budeme stěhovat. jj-v porubě jsme byly🙂)
fender
1. črc 2010
Den, právě jsem e chtěla zeptat, jestli to stihnete do Vánoc :-p 😃
denber
2. črc 2010
tak do vánoc se to určitě stihne ................. pokud neurčíš rok ... 😉 😃
lucenekautor
2. črc 2010
inf...dávno dávníčko taky kolem 20 v měsíci
razíme na vřesinu nové brouzdaliště je luxusní x-) x-) x-) x-)
zofinecka
2. črc 2010
my máme supet brouzdaliště na zahradě. Zatím teda jen malé ale v sobotu už bude to brpuzdaliště 3 metrové 😃 😃 x-) x-) x-)
lucenekautor
2. črc 2010
zofi símtě a co nemáte???? 😃 😃 😃
zofinecka
2. črc 2010
@lucenek ono je to brané jako bazén 😃 😃 😃 a to mi stačí a nemusím chodit nikam na vřesinu, ikdyž bych to měla zadarmo 😃 😃
lucenekautor
2. črc 2010
no jasně že měla 😃 :-p
denber
16. črc 2010
ahojky, nějak to tu vymřelo. Jen by mě zajímalo zda zde ještě někdy někdo juknete, pokud jo...tak dejte vědět🙂) napadlo mě zda nezajdeme zase do mlýna nebo někam🙂) 😉
m.o.n.i.k.a
16. črc 2010
Den 😃 Já bych byla pro
zofinecka
16. črc 2010
já to mám kousek, ale v tom vedru nevím nevím 😉 ale snad joooooooooooooooooooo
fender
16. črc 2010
my máme taky mlýn kousek, že den 😃 ale taky bych byla pro až se malinko ochladí. my s malým nechodíme ven před pátou, spíše ještě později.
leninnek
16. črc 2010
nazdárek holky taky občas kouknu ale spíš to jistí fb 😃 a červenec u mě nehrozí jsem pracující a srpen máme totálně nabitý a všechny čtyři víkendy v sprnu slavíme prostřední dva malou x-) x-) x-) zbytek rodina ale v září bychom mohli něco ukutit co 🙂 to bude chladněji snad to by bylo fajn ráda bych vás zas všechny viděla 😉 anebo bychom s Kájou taky přišly omrknout nové bydleníčko tetky Denisky a na ledovýýýý čaj 😃 .......no jinak celkem umírám vzala jsem červenec na plný úvazek kvůli dovoleným ale už toho mám plné zuby dávají mi samé odpolední vesměs a to je celkem zabitý den ani malé si moc neužívám 😞 ale dala jsem se do boje tak z něj neodfrčím těší mě útěcha krásně stráveného srpna x-) ale od září jen půl úvazku víc fakt ne a to už bych stejně ani neměla hlídání a jinak vím stěžovala jsem si na ted déšt ale tohle je taky mooocccc mohlo by se aspon trošku ochladit 😃 :-p
fender
17. črc 2010
leni jojo, co jsme se všechny sešly na FB, tak to tady značně utichlo :-N 😃
každopádně jestli půjdete vy nebo gabča nebo vlastně kdokoli na kolaudaci k den, tak pokud budem doma, tak se taky pozvem, máš radost, den? 😃 😃 😃
marie83
17. črc 2010
Ahoj děvčata když někam půjdete tak mi dejte vědět 😃 papa.
denber
17. črc 2010
to víš, že jo:) 😉 jen mi to dejte nějak vědět, ju🙂)))
fender
17. črc 2010
a prooooč, to nemůžem jenom tak zazvonit? 😃
m.o.n.i.k.a
18. črc 2010
Ahoj holky, den ty se stěhuješ? A kááám? Kdy? 🙂
denber
18. črc 2010
fen, nestačilo....nám totiž nefunguje zvonek 😞 😃 monči už jsme se přestěhovali, do poruby k Mc.donald. Naproti nám bydlí fen🙂
janeyzelvicka
19. črc 2010
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem takhle vpadám. Píšu článek do týdeníku Sedmička o nadstandardech ve špitálech, a chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste rodily v Ově, kde, a jestli jste nadstandard na šestinedělí využily nebo ne a proč. Byla bych moc ráda, kdybyste mi odpověděly, klidně sem nebo do ip. Moc díky 🙂
m.o.n.i.k.a
19. črc 2010
Den, tak to je supér, máte to k sobě kousíček 🙂
fender
19. črc 2010
den, tak my bychom to vzali přes balkón.... :-p 😃

janey já ti asi nepomůžu, jelikož jsem v Ostravě nerodila :-N 😃
majjka24
19. črc 2010
Ahojki, můžu se taky k vám přidat? jsem v 8 TT, bude to první🙂jsem kecala jinde na foru, ale všichni jsou tam z čech 😞 Kamarádka díky koníky našla plno nových kamarádek s mimi z Ostravy, a já nechcu šmatlat sama 😉
smardik
19. črc 2010
@janeyzelvicka já jsem rodila v Ostravě oba kluky ale nadstandard jsem neměla-u prvního jsem chtěla ale byl obsazený a nedostalo se na mě a ted u druhého zdražili a nebyla jsem ochotná dát tolik peněz. ale nějak mi to nevadilo, měla jsem štěstí na spoluležící a s tou první se stýkáme dodneška, hlídáme si děti apod.
m.o.n.i.k.a
19. črc 2010
🙂 @janeyzelvicka Taky jsem nebyla na nadstan., malýho jsem rodila v Porubě a nebyla jsem tehdy moc spokojená s personálem, kromě rodícího doktora a malou jsem rodila ve Vítkovicích a tam jsem byla spokojena na maximum jak s personálem všude, tak i s pokojem a se spolubydlicími 🙂
zofinecka
19. črc 2010
@janeyzelvicka no já taky rodila malou na Fakultce a na šestinedělí jsemteda moc spokojená nebyla. Porod byl v poho a dr. u porodu taky a porodní asistentka taky, ale na šstinedělí mi vůbec nevysvětlili kojení. Pustili nám DVD a tím to bylo vše a když jsem něco potřebovala, tak byla sestra naštvaná co po ní chcu. Malého jsem rodila na fifejdách a tam jsem teda byla spokojená více. Ohledně kojení vše vysvětlili a kdykoliv jsem něco potřebovala tak poradili. Měla jsem tam zažádáno a nadstandart, ale bylo více zájemců a tak jsem se na něho nedostala 😞 , ale vůbec to nevadilo 😉

Začni psát odpověď...

Odešli