• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jj-ale zatím jsem to neviděla, známá má mamku ve skladu mimo ov, tak mi prosímtě napiš přesný názeva já ji to pošlu a ona si to tam rovnou zablokuje a dojde to ke mě... k tobě:slight_smile: :wink: zítra se nám budou dělat dveře, tak možná už po víkendu budeme tety. jinak dneska jsme byly na bazéně a byl kunšt dostat Nikuš od tama, furt plaviky plaviky atd. :wink:
24. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, je to tohle: http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCat=&prodFilter=&prodCode=10763 bylo by super kdybys to chytla v nějaké té akci, bývá to o asi dvě stovky nebo kolik levnější. dííííííííííííííííííííííííííííky :dizzy_face:

a jste byly normálně v tom dětském na sareze, nebo kde?
24. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky jen malá otázka, dostaly jste všechny v pohodě tento měsíc rodičovský příspěvek? Mě ještě nepřišel a nevím jestli mají spoždění nebo jaký problém :frowning2: díky za info
29. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inf: jo, já jo, už 21.6. :confused:
29. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen, úplně sem zapoměla odepsat, ten or. pohlídá kámoška, já to ted nestíhám, v bytě už se finišuje, tak snad se na "vánoce" budeme stěhovat. jj-v porubě jsme byly:slight_smile:)
30. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den, právě jsem e chtěla zeptat, jestli to stihnete do Vánoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do vánoc se to určitě stihne ................. pokud neurčíš rok ... :wink: :grinning:
2. črc 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inf...dávno dávníčko taky kolem 20 v měsíci
razíme na vřesinu nové brouzdaliště je luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme supet brouzdaliště na zahradě. Zatím teda jen malé ale v sobotu už bude to brpuzdaliště 3 metrové :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi símtě a co nemáte???? :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ono je to brané jako bazén :grinning: :grinning: :grinning: a to mi stačí a nemusím chodit nikam na vřesinu, ikdyž bych to měla zadarmo :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasně že měla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nějak to tu vymřelo. Jen by mě zajímalo zda zde ještě někdy někdo juknete, pokud jo...tak dejte vědět:slight_smile:) napadlo mě zda nezajdeme zase do mlýna nebo někam:slight_smile:) :wink:
16. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den :grinning: Já bych byla pro
16. črc 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám kousek, ale v tom vedru nevím nevím :wink: ale snad joooooooooooooooooooo
16. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky mlýn kousek, že den :grinning: ale taky bych byla pro až se malinko ochladí. my s malým nechodíme ven před pátou, spíše ještě později.
16. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky taky občas kouknu ale spíš to jistí fb :grinning: a červenec u mě nehrozí jsem pracující a srpen máme totálně nabitý a všechny čtyři víkendy v sprnu slavíme prostřední dva malou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zbytek rodina ale v září bychom mohli něco ukutit co :slight_smile: to bude chladněji snad to by bylo fajn ráda bych vás zas všechny viděla :wink: anebo bychom s Kájou taky přišly omrknout nové bydleníčko tetky Denisky a na ledovýýýý čaj :grinning: .......no jinak celkem umírám vzala jsem červenec na plný úvazek kvůli dovoleným ale už toho mám plné zuby dávají mi samé odpolední vesměs a to je celkem zabitý den ani malé si moc neužívám :frowning2: ale dala jsem se do boje tak z něj neodfrčím těší mě útěcha krásně stráveného srpna :dizzy_face: ale od září jen půl úvazku víc fakt ne a to už bych stejně ani neměla hlídání a jinak vím stěžovala jsem si na ted déšt ale tohle je taky mooocccc mohlo by se aspon trošku ochladit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jojo, co jsme se všechny sešly na FB, tak to tady značně utichlo :sweat_smile: :grinning:
každopádně jestli půjdete vy nebo gabča nebo vlastně kdokoli na kolaudaci k den, tak pokud budem doma, tak se taky pozvem, máš radost, den? :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata když někam půjdete tak mi dejte vědět :D papa.
17. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že jo:slight_smile: :wink: jen mi to dejte nějak vědět, ju:slight_smile:)))
17. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prooooč, to nemůžem jenom tak zazvonit? :grinning:
17. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, den ty se stěhuješ? A kááám? Kdy? :slight_smile:
18. črc 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen, nestačilo....nám totiž nefunguje zvonek :frowning2: :grinning: monči už jsme se přestěhovali, do poruby k Mc.donald. Naproti nám bydlí fen:slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem takhle vpadám. Píšu článek do týdeníku Sedmička o nadstandardech ve špitálech, a chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste rodily v Ově, kde, a jestli jste nadstandard na šestinedělí využily nebo ne a proč. Byla bych moc ráda, kdybyste mi odpověděly, klidně sem nebo do ip. Moc díky :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den, tak to je supér, máte to k sobě kousíček :slight_smile:
19. črc 2010 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, tak my bychom to vzali přes balkón.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

janey já ti asi nepomůžu, jelikož jsem v Ostravě nerodila :sweat_smile: :grinning:
19. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, můžu se taky k vám přidat? jsem v 8 TT, bude to první:slight_smile:jsem kecala jinde na foru, ale všichni jsou tam z čech :frowning2: Kamarádka díky koníky našla plno nových kamarádek s mimi z Ostravy, a já nechcu šmatlat sama :wink:
19. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeyzelvicka já jsem rodila v Ostravě oba kluky ale nadstandard jsem neměla-u prvního jsem chtěla ale byl obsazený a nedostalo se na mě a ted u druhého zdražili a nebyla jsem ochotná dát tolik peněz. ale nějak mi to nevadilo, měla jsem štěstí na spoluležící a s tou první se stýkáme dodneška, hlídáme si děti apod.
19. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @janeyzelvicka Taky jsem nebyla na nadstan., malýho jsem rodila v Porubě a nebyla jsem tehdy moc spokojená s personálem, kromě rodícího doktora a malou jsem rodila ve Vítkovicích a tam jsem byla spokojena na maximum jak s personálem všude, tak i s pokojem a se spolubydlicími :slight_smile:
19. črc 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeyzelvicka no já taky rodila malou na Fakultce a na šestinedělí jsemteda moc spokojená nebyla. Porod byl v poho a dr. u porodu taky a porodní asistentka taky, ale na šstinedělí mi vůbec nevysvětlili kojení. Pustili nám DVD a tím to bylo vše a když jsem něco potřebovala, tak byla sestra naštvaná co po ní chcu. Malého jsem rodila na fifejdách a tam jsem teda byla spokojená více. Ohledně kojení vše vysvětlili a kdykoliv jsem něco potřebovala tak poradili. Měla jsem tam zažádáno a nadstandart, ale bylo více zájemců a tak jsem se na něho nedostala :frowning2: , ale vůbec to nevadilo :wink:
19. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek