• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj, já byla v porubě a byla jsem zpokojená. Až teda na jednu sestru, která se furt tvářila jak bručoun a byla taková "protivná", ale jinak spokojenost. Kámoška tam rodila už dvě děti a taky v pohodě. to je asi taky o štěstí na jaký personál člověk narazí ajaký mají den. Jinak fen přes balkon...........tak to hodně štěstí :wink: :grinning:
20. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@majjka24 jeee, konecne taky nejaka tehule z Ovy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože bože... my teď bojujeme se zubama, to je děs. malý měl dva dole, jedničky, teď mu rostou zároveň dva nahoře (paradoxně ne jedničky, ale dvojky), ovšem co to je za paseku.... rýma, kašel, zanícené obě oči, sem tam teplota, spoustu pláče... je statečný, to se musí uznat, ovšem i tak celkem protivka. už aby ty mrchy vylezly :angry:
27. črc 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen bobek :frowning2: to znám my si se zubama užívali taktéž při každém zubu nachlazení popř. občas i teploty a ta protivnost škoda mluvit :unamused: akorát sotva vylezly jedny začli lézt další a to mezitím byla tak týden dva pauza kdy byla zaltíčko a zas opět zuby naštěstí ji to lezlo všechno rychle za sebou a v roce a čtvrt měla všechny zuby krom pětek a ted už máme i ty :wink: tak snad ho to nebude dlouho trápit bobka ........... no a co jinak jak se máte ? já jdu v sobotu naposled do práce a v neděli vyrážíme na týden pryč odsudddddddd konečněěěěě po tom měsíci nějaký ten oddech akorát teda doufám že se počasí opět umoudří a bude slunečno nemusí být pařáky ale sluníčko by to chtělo :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme pro tentokrát to nejhorší snad za sebou, ještě mu nevylezly, ale už má prořízlé dásně, tak snad už to bude ok :pensive: :pensive: :pensive:
leni to jste měli ale dobré, že to bylo rychle z krku. jsem zvědavá, jak dlouho se s tím budem crcat my :confounded:
jinak já dneska byla celý den v práci, mám hlavu jak nádraží :pensive:
denis, kdy můžem dorazit na to kafe? šiklo by se úterý nebo středa, nehodí se vám některý ten den?
29. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, myslíš ted úterý -středa? to Nikuška není doma, ikdyž ve středu odpoledne už by měla být:slight_smile:))))
2. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož vy jste sabotérky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj-co naděláš:slight_smile:)) :wink:
2. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ahojki :slight_smile: , no já tu moc nejsem, spíš teda na porod únor - břežen 2O11, je nás tam míň a spíš si pokecáme, tak se připísni tam, pokud chceš. No já nejsem přímo z ostravy, už, ale pracuju tam, ale mám tam i rodiče . jinak jsem z Bohumína.
3. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
božeeeeeeee, furt něco.... :angry: sotva malého přestaly trápit zuby, tak já jem od včerejška na ATB :angry: :rolling_eyes:
4. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender tak to asi zítřejší kafe padá, co?? copak tě postihlo? :frowning2:
4. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender jsem ti chtěla napsat na FB, ale nějak se jim to tam porouchalo....
4. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 už jsem ti psala.... angína :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky tak se zase po delší době hlásímmm jinak kaceenka81 ma chlapečka Davidka narodil se v ponděli s vahou 4200g a 52cm
29. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuu.... ahoj kyky, díky za info :dizzy_face: takový krásný kusanec chlapa, mamince moc gratulujem :dizzy_face:
30. srp 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi už si mě tady nikdo nepamatuje, nebyla jsem tady tak 100 let :grinning: Chtěla jsem se zeptat, zda by někdo z vás či vašeho okolí neměl zájem o brigádu či stálou práci, bylo by to v Havířově v Elánu nebo v Tescu, více IP :wink:
31. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se za vtrhnutí, ale dělám anketu do jednoho ostravského periodika (kdo chce víc podrobností, můžu v IP). A chtěla bych vědět, co by se podle vás mělo v Ostravě změnit, co by měli politici, až je v komunálních volbách zvolíme, udělat.
Kdo chcete, vyjádřete se, nepotřebuju vědět vaše jména, všecko je anonymní. Díky moc :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
5. zář 2010 ve 20:32 • melissa0013
Ahoj ženy tak po mooooc dlouhé době sem nakukuju co nového?!Vydím,že tu moc nepíšete :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 všichni jsou na FB :grinning:
9. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vás najdu? Já tam jsem jako Marie Mája Kubeová Kubíčková :grinning:
9. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 já si tě přidám apak najdeš i ostatní :wink:
9. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, tady každej jen kukne a jelikož tu nic není tak jde zase pryč :grinning:
9. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chystáte se někdo na pouť ????
10. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek nejspíš jo. Budou kolotoče, tak chci zajít s Eli :wink:
10. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bychom šli ale nebudem doma.... i třebovický koláč nám letos uteče.
10. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender teda jak to? :astonished: No a já si chtěla zavzpomínat jak jsi loni byla těhu na koláči a já vlastně taky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tento víkend jedem k jirkově babičce a v neděli pak do čech a příští víkend máme první oslavu mých a michálkových narozenin :sunglasses: hrozně to uteklo :pensive: jojo, na lońském koláči jsem byla týden před porodem :grinning:
10. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no jo vlastně, vy budete slavit. To tak strašně uteklo. to je hrůza. My za chvilku budeme slavit už druhé naozeniny :grinning:
10. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já jsem z toho celá naměkko :sweat_smile:
10. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek