• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jsme dneska byli nakoupit v tescu a před tescem kdopak nebyl, @kykynka s mrňousema a manželem, akorát neviděla neslyšela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne nevidím neslyším ja jsem jak kuň s klapkama na očích ale to hodně lidi říka... :grinning:
11. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
příště ti šlápnu na nohu :grinning:
11. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdy je ten třebov. koláč?
11. zář 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender Jj šlapni nebo žduchní abych se tě všimla :grinning:
11. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, děkuji :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a nemáš zač ;o))))
11. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky to se neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: holky jak to jinak jde ? se to tu zas rozepsalo nějak já jsem ted momentálně na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě letos opět koláč nevyjde a to už loni jsem chtěla jít mrknout když jste o tom tak básnily :frowning2: ani nestíhám navštívit denisu v novém ale od října se to snad brzy všechno zklidní a bude čas na návštěvy a výlety :wink:
12. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leninnek Leni téda zaneprázdněná mamina :grinning: Já snad na ten koláč letos pojedu, zatím nic nemám a myslím si, že mi do toho ani nic nevleze :slight_smile: Jinak se máme fajn, doma s malou prožívám krásné období, je fajná :dizzy_face:
a co vy??
13. zář 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni je to hnus a to jsem v práci dvakrát třikrát do týdne ani nechci vidět až tam budu chodit denně :zipper_mouth: to bude mazec :grinning: ale ted je to takové náročné že se stěhujeme ..... ale jinak to jde malá ted začala dost opakovat slovíčka už umí i písničku takže je to s ní ted takové veselé až na to její drzé odmlouvání :rolling_eyes: ...... no a ty koukám jsi na tom taky skvěle malá krásně roste :dizzy_face: no takže tak a do toho všeho aby člověk pořád vymýšlel co vařit zvlášt když mě to tak neba :sweat_smile: už at je zima to si zas užiju klídečku kdy bude vařit jen David jelikož zas bude mín v práci :sweat_smile: :grinning:
13. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kam se stěhujete? Hmmm, tak to bude kolaudačku né? Doufám, že pozveš :grinning: :grinning: :grinning:
Jéé, tak vidím, že si taky s malou užíváš, jak děti čvatlají, tak to je supér, to je člověk i nasměje a má hned lepší náladu.
O vaření ani nemluv. Je to děs, pořád dokolečka a to ještě sem tam vařím 2x i pro malou zvlášt, když nemám skleničku, věčně se to taky nedá kupovat :grinning:
No bud ráda, že chodíš zatím jen 2-3 x do týdne, kdyby denně tak to by byl fakt mazéc. Jo malá roste jak z vody fakt, je to šílené a nedávno jsme si jí přivezli z porodky :grinning: Tento týden jdeme na naušnice, tak bojím bojím, jsem z toho úplně na nervy..
No ty máš luxus v zimě a co dělá, že má mín práce?
13. zář 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni stěhujem se do zábřehu sice je to taky jen 2+1 ale o mooooocccc větší než to co máme jen kuchyn je tam velká jako náš obývák ted , takže malá bude mít svůj pokojíček :wink: dá už se to tam hezky upravit a hlavně hezky přizpůsobit na dvě děti :wink: a jinak David dělá jako svou práci jeřábníka ale od jara do podzimu k tomu navíc dělá s kamarádem na stavbách takže skoro není doma tak je to vaření jen na mě ale jinak je šéfkuchař u nás hlavně on to se musím přiznat že on vážně udělá luxusnější i obyčejný vývar oproti mě :sweat_smile: ......jinak taky jsem malé vařila jídlo sama skleničky jsem měla jen někam na pryč příjdou mi ty skleničky hnusné a nějak jsem to brala že když to nechutná mě přece to nebudu dávat malé :grinning: ........ale jinak je to v práci fajn přiznám se že sice fyzicky je to zabíračka ale psychicky si vážně odpočinu :wink:
13. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kam do Zábřehu? My bydlíme v Zábřehu.
Tak hlavně, že máte bydlení a to jste si koupili? Aha, tak to budeš mít v zimě veget, ty se máááš.
Malé příkrmy jedou, ona baští všechno hned na poprvé by se příkrmu ujedla, kdybych jí ho nevzala at ho nesní celý, at jí není špatně nebo se jí špatně nekadí :D
14. zář 2010 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak tak koukám tak to není moc těhulkovské ale spíš maminkovské téma, co? :wink: Já jenom jestli tady budete mít místo i pro mě :slight_smile: jsem v 11tt a už měsíc na rizikovém doma kvůli nechutenství a nevolnostem :frowning2: a už mi z toho doma řádně hrabe ... navíc když si představím, že doma budu ještě těch zbývajících 7měsíců tak mě jímá děs ... ale co bych pro to naše hlavouňátko neudělala, že jo :dizzy_face:
Opravdu aktuně potřebuju kamarádky těhulky a maminky :slight_smile: najít nějaké aktivity které by se daly provozovat v době kdy mám vycházky a tak ... jsem doma pořád sama, manžel chodí z práce pozdě a unavený, takže si povídám tak akorát s kocourama :slight_smile: :confounded:
pomoooc :slight_smile:
24. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jankabry, ale jasněže to je i těhulkovské, jen my tu zrovna máme víceméně odrozeno :sweat_smile: :grinning:
24. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rajka @lucenek holky tak díky za tip na Just go.... jsme tam dneska byli a nechali tam 1500,- :angry: :angry: :angry: :grinning: malej má zimní goratexové botky a ještě jsme mu koupili čepici a šálu. a ty kočky tam jsou fakt super ochotné a šikovné :dizzy_face:
13. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender taky jsem tam kupovala na začátku botky pro ELi. Teď kupuju už i u bati :wink:
13. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my právě trochu válčíme, protože malej má hodně vysoký nárt a kdejaké boty neobuje :confounded: ale holky mi doporučily tenhle obchod, mám ho hned za rohem :grinning: a fakt jsme vybrali, má tyhle http://www.prodeti.com/superfit-5-00043-80.htm a tak ochotné prodavačky jsem dlouho nezažila :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fender jj tam jsou odbornice...např já nekupuju klas bačkory..beru cicbany jednak kvůli podrážky máme všude plovoučku a větch obyč mi klouzala no a DPK má taky skvělé papučky a cena 450kč, cicbany 499 tak ten rozdílneřeším, nebot jsou větrací skoro sandálkové na doma super i do školky
13. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, asik taky budeme častějším návštěvníkem :sweat_smile: já hlavně kolem toho skoro denně chodím a nikdy mě nějak nenapadlo tam vlézt :sweat_smile: a ty čepky taky super, jakoby nestačil vysoký nárt tak malej má ještě velikou hlavu tak mu taky prd je.... a tam mu seděla skoro každá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fender s těma čepkama,zdá se mi že je tam maj předražené...(260-390kč mě přijde fest),.na čepice chodím do woka, dnes jsem tam koupila dvě a parádní jedna na brutál zimu za 195 a druhá na ted za 135kč takže paráda), na čepice chodím tam, v just and go maj tu samou značku Dráček, raster ale o kilo a více dražší...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej mají obvod? malej má teď v roce hlavu 50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím co jsem kde zkoušela tak mu bylo malý :rolling_eyes: koupili jsme megazimní i se šálou.... teda mluvím teď o zimních, na teď má dvě někde od ťamíků a jsou mu v pohodě. ale takové ty zimní jakoby windstoprovky bez šance, buď je mu to malý nebo mu naopak padají z hlavy :rolling_eyes: naši mu ještě sehnali windstoper přímo někde ve sportu ale tam jsem se na cenu radši ani neptala :confounded:
13. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme obvod 54cm teda Sára a čepice mám 44-46 :grinning: jsou natahovací a fajné :dizzy_face:
13. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no jo vlastně ty jsi to říkala. Jo jsou tam super prodavačky. Já tam koupila Eli botky na jaro a měla jsem štěstí že byly zrovna ve slevě, ale taky tam občas zajdu na boty. Zdá se mi že tam mají lepší výběr. :wink:

@lucenek Já kupuju papučky u Bati, úplně obyč. To nám stačí. My máme všude lino takže v poho. :wink:
13. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn :dizzy_face: myslím že pro letošní zimu máme vystaráno, teď jen hlavně aby mu moc rychle nevyrostla noha - zatím mu roste pomalu - a vydržely mu ty boty do jara, jinak my mě asi jeblo :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já kupuju čepice v Bohemce v galantérce. :wink: Paní tam má taky super výběr a i levné. :wink:
13. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zase kde :confused: :grinning:
13. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender to se těžko vysvětluje. Je to u alberta v porubě :wink: a nebo ještě česká spořitelna na nám. družby :wink:
13. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek