• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
albert vím kde je :sunglasses:
13. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Kolik má být "správně" obvod hlavy.....Adam má 2,5 roku a obvod hlavy 50cm....aby neměl nějakou mikro...ale mudra nic neříkala
14. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rajka neboj, to jen ten náš má makro :grinning:
14. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rajka Sára má 54cm ale optám se zítra v práci
14. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek OK díkec...jen tak pro zichr....sice si myslím, že je tam to rozpětí od do velké a mudra by mi řekla, kdyby to nebylo dobré.....navíc mi nepřipadá, že by měl malou hlavu :wink:
14. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rajka vzadu v průkazce jsou grafy, mezi nima i na obvod hlavy :wink:
14. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rajka tak trošinku maličkou ji má, ale to dožene..určo.... :wink:
23. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ty jofka, vážně? Já ani nekoukala na ty grafy, jak psala fender.....připadá mi, že má hlavu normální.....ale neboj, jsem v klidu :slight_smile: každopádně se na to přeptám mudry, uvidím, co řekne......a díky!
23. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rajka divej jakon tabulky jo, ale všeho smírou norma je 50cm tak v roce a půl....
23. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není nějaká akce v porubě? se nudíme jako hrom ta malá teroristka ještě neusla poo :angry:
23. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek nám měla přijít odpo návštěva a na poslední chvíli odřekla.... :angry: ....takže jsem akce nesledovala a o žádné nevím.....my asi půjdem pouštět draka :slight_smile:
23. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rajka no u mě to samé byla jsme domluvená s kámoškou a nic a segra že dojde ve tři a až v pět se na takové domluvy vyprdnu :angry:
23. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
3. lis 2010 v 17:34 • fender
AHOJKY,POTŘEBUJU PORADIT OHLEDNĚ PLAVÁNÍ KOJENCŮ-NE VANIČKY , NEVÍTE O NEČEM KDE PLAVOU ODPOLEDNE NEBO O VÍKENDU.MY S NIKIM CHODILI DO DELFÍNKA MYSLÍM NA VÍTKOVICKÉM STADIONU,ALE AŤ HLEDÁM JAK HLEDÁM,NEMŮŽU TO NAJÍT.DÍKY
9. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tigr211 kamarádka chodila tady : http://www.plaveckaskolicka.cz/kontakt.php a moc si to pochvalovala, paní prý je suprová.
Já chodila s malou jak je Vítkovický stadion k paní Vítečkové
9. lis 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry tak těhulky jsme dvě :slight_smile: a taky jsem momentálně na nemocenské :slight_smile: ..ale spíše z fin. důvodů :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender já hodně chodím na boty na Dubinu do bývalého Meinlu, mají tam super výběr.
9. lis 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j a kontakt na p. vítečkovou nemáš? v té plav. školičce nemají odpo ani víkendové plav.k vítečkové jsme taky chodili,ale nemůžu na ní najít kontakt
9. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tigr211 bohužel kontakt nemám , ale jen email: bcdelfinek@seznam.cz , zkus jí napsat - Kateřina Vítečková.
10. lis 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

@katka_j díky moc
10. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebyla jste některá na NT ve Výškovicích v Profetalu? Je to asi pod Gynetem....
14. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata, tož od Té doby co je FB, tak jsme všichni tam a atdy to vázně :grinning:
Napadlo mě, nechcete uspořádat srazík někdy v Jojoparku v Zábřehu??? Ráda Vás všechny konečně uvidím po x letech co jsme si psali :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
5. led 2011 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, hledam nekoho z Ostravy, kdo odstrikava dost mlicka a prebyva mu. Nam by se hodilo. Pokud o nekom vite, dejte vedet do schranky. Diky
5. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ráda, že jsem našla diskuzi z Ostravy :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat, chodily jste některé do předporodních kurzů, jaké s tím máte zkušenosti? Bylo vám to k něčemu? Pořád se nemůžu rozhodnout.
6. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuli83 za mě určitě ano, relax, cvíčo informace formou diskuze...tréning. dýchání....
6. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 já jsem na kurzy nechodila, tudíž neporadím :sweat_smile:
ani jsem na ně nijak zvlášť nechtěla, nicméně chtěla jsem chodit na cvičení, ale přes prázdniny se snad nikde necvičilo, takže jsem měla smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j Já jsem tam s dcerou chodila taky,doporučuji,opravdu příjemné hodiny :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 já jsem fakt byla s předporodním kurzem spokojená a ráda bych tam chodila, uvidíme jak to budu mít s hlídáním. ale snad se jednou týdne podaří nekoho sehnat.
13. únor 2011 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2011 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek