• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Díky za vaše zkušenosti :slight_smile:
13. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Já u prvního chodila a bylo to super, teď bohužel měli už plno tak mě nevzali.Je dobré se přihlásit hodně dopředu.U mě byl 29 tt na přihlášení pozdě, že upředňostňují prvorodičky-škoda, budu rodit po 13 letech tak jsem si to chtěla zopakovat.......no nic budu to muset zvládnout.Tak chodím aspoň cvičit a plavat do Vítkovické nemocnice pro těhulky a je to fajn........už půjdu asi jen jednou -zítra. :wink:
14. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sory, že vám tady lezu, ale chci vás požádat o radu.
Můžete mi prosím doporučit nějakého dobrého gynekologa? Uvažuji o změně. Ten můj je pán před důchodem, je již lehce znaven prací a při komunikaci s ním mám pocit, že ho svou přítomností jen obtěžuji, že už se vidí doma a v důchodu. Děkuji Vám moc za vaše tipy. Preferuji Ostravu centrum, ale není podmínkou.
15. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden dotaz. Četla jsem dobré reference na Dr. Buchtu a na Dr. Lipkovou. Všichni ale píší, že jsou tam vysoké poplatky, jak vstupní, tak za prohlídku a vyšetření. Chodíte tam některá z Vás? Čemu se tedy říká vysoké poplatky???
Děkuji.
15. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@orchidejka chodím k Buchtovi, vstup tehda byl 350kč nyní je kolem 500kč myslím, prodlídky pracující 150kč +30kč pokud chceš ty jednoráz platsové zrcadla takže cca 200kč jednou za půl roku....ovšem pokud máš nějakej problém tak to vyjde draho , platí se tak i poradny, ale máš vždy uzt a foto takže jinde se neplatí a máš 2fota za těhu já měla každou kontrolu sono a viděla jsem
15. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Buchta je 52 ročník...takže taky není nejmladší
15. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek a nevíš, jestli bere nové pacientky?
15. únor 2011 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limin sory, to nepatřilo sem :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím...zkus zavolat
15. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek né, děkuji,já se netrefila do regionu. Jsem z olomouce a právě řeším změnu gyn, ale tady u nás. Jen se mi podařilo najet na diskuzi místo olomouc ostrava....Ale kdybych se jednou přestěhovala, určo mu cinknu :grinning:
15. únor 2011 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Děkuji. Už jsi mi o něm jednou psala do IP a já tenkrát neposlechla a šla jinam.
A ještě jsem četla dobré reference na MUDr. Vykopalovou, ale ta je ze zábřehu.
15. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@limin ahá..... :grinning: no to bys holka měla fakt z ruky :grinning:
15. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potrebuji k sobe nejakou mamcu... nebo se doma zblaznim :slight_smile: Pokeca nejaka fajn??? Jsme dve holky...mi je 23 a Katerince dva mesice :slight_smile:
2. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j
@tigr211
Holky prosim, jak to plavani vyjde cenove??? A slysela jsem i o plavani pro kojence - treba i doma... nevite kde bych to nasla na internetu?
2. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baradolezal já když chodila na plavání tak za vaničky jsme dávali za 10 lekcí 2000,- a za plavání v bazénu 1700,-.
2. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka paaani... no nic, tatinek musi mene kourit :grinning:
2. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baradolezal jj je to docela drahé :frowning2:
2. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka neda se nic delat... jeste kdyz to byl tatinkuv napad :slight_smile: Prece to ted sve holcicce neodepre! A alespon nam nebude chodit z balkonu smradlavy! :sunglasses:
2. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baradolezal ale zas já jsem ráda s ELi chodila a navíc jsme se dostali mezi osstatní děti a chodíla sjem s kamarádkou a ta měla kluka jen o 3 týdny maldšího. :wink:
2. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Taky to je duvod proc bych tam chtela jit... zadnou mamcu okolo sebe nemam a byt odkazana skoro jen na navstevy me nebavi :slight_smile:
Nevis jeste o nejakych aktivitach pro malinke deti v Ostrave???
2. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baradolezal no potom jsou různá Rodinná centra a tam mají i nějaké kroužky jako cvičení a tak,ale nevím zda je něco zrovna tam kde bydlíš ty :wink:
2. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Jsme z Hrabuvky... ono neni problem nekam dojet, ale spise se mi zda jako problem, ze jsme moc malicci - Kacenka ma sedm tydnu - je i neco pro tak malicke deti???
2. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baradolezal jo tak to teda nevím. To by ses musela podívat :wink:
2. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baradolezal my chodili do delfínka 10lekcí/1000kč,teď budeme chodit zase. a navíc jestli jste u bývalé hzp tak ti přispějí 2000kč
3. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tigr211 ne, jsme u RBP a pokud vim, na plavani nic nedavaji :frowning2: ale ten delfinek zni cenove prijatelneji!
3. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam pěkné a je to skoro o půlku levnější,je to na vítkovickém stadionu
3. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda se přidám do diskuse a rovnou s otázkou. Sice je ještě brzy, ale již nyní začínám řešit porodnice a ráda bych slyšela názor - FN Poruba nebo Víkovice??? Spousta lidí mi doporučuje Vítkovice, tak chci názor dalších maminek.
5. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jestli vydržíš pár dní tak ti dám info......termín mám 7.3. a chci jít do Poruby, ale ta je bohužel teď plná a tak možná půjdu do Vítkovic.Ať tak či tak o jedné z nich ti napíšu co a jak....... :wink:
5. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verccak ahoj já rodila v porubě a maximální spokojenost se vším :wink: jinak jsem se taky rozhodovala jestli FN nebo Vítkovice ale jelikož moje kamarádka rodila dřív než já ve Vítkovicích a její malá měla komplikace odvezli ji do FN na jip, takže malou měla ve FN a ona musela být tři dny ve Vítkovicích, proto pro mě byla volba z tohoto důvodu, kdybych náhodou i já měla komplikace at mám malou blízko :wink: jinak si myslím při porodu a bolestech je nakonec jedno kde rodíš protože já osobně při těch bolestech nevnímala okolí všude se najdou příjemní a bohužel i ti nepříjemní doktoři a sestry :wink: tak přeji dobrou volbu a pohodový průběh těhotenství a porodu :wink:
6. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek