• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@fender já jsem pro sraz :wink: a mě je celkem jedno kde to bude. Já dorazím kamkoliv :grinning:
25. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verccak já rodila malou ve Vítkovicích a byla jsem naprosto spokojená co se týče porodu, na šestinedělí také ale vím že
švagrová nebyla spokojená co se týče kojení. ale já jo, vybrala jsem si vždy sestřičku ktrerá mi byla sympatická tím pádem jsem neměla problém. ke všemu ve Vítkovicích pracuje moje tchýně, tak kdyby něco ,tak můžu něco řešit přes ní.
25. bře 2011 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi :grinning: :grinning: :grinning:
no je fakt, že nejvíc je tu snad porubaček :fearful: :zipper_mouth: ale vloni to bylo v porubě, tak ať nešikanujeme hrabůvku a jiné části :sweat_smile: to ale budou muset navrhnout holky, kde se tam dá jít s mrňatama.
25. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender dík:slight_smile:
Koukám že se zas probíraly porodnice :slight_smile: taky pomalu uvažuju o dalším miminku a vůbec, je to příjemné vzpomínání. Na jednu stranu si to pamatuju jako by to bylo včera, na druhou se mi stýská po tom malém voňavém uzlíčku. Už pomalu plánujeme oslavu Danyho prvních narozenin. Strašně rychle to letí. :confused:
25. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no pokud to bude někde v hrabůvce a tam těch končinách, tak já jedu jedině autem. MHD s dvěma dětma nejedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to máš pravdu, letí to hrozně. nedávno jsem rodila a malý bude mít příští týden rok a půl :fearful: ale o druhém zatím ještě neuvažujeme, máme co dost dělat s jedním rarachem :sweat_smile: :grinning:

@zofinecka to docela chápu :grinning: my bychom se dopravili i MHD, ale uvidíme, s čím holky přijdou. a když nepřijdou s ničím, tak to bude v třebovickém mlýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zde :grinning: na něčí příkaz...všem krasný den přeji :wink:
25. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdy a kde ? :slight_smile: mě nic nenapadá takže si počkám na návrhy....letos to bude ale snámi horší. Už chodím do práce tak nevím jak budu stíhat :unamused:
25. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky :grinning: prej příkaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: no právěže bych ráda, aby ses vyjádřila ty, žany, lenka, všechny co chodí do práce, střídají noční, denní, my ostatní se vám přizpůsobíme :wink:
pokud by to bylo v týdnu, pak vloni jsme to myslím měly cca od tří.
25. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se ráda přidala, ale bohužel v půlce dubna mám termín porodu, takže už ten srazík asi nestihnu. Jinak bych věděla, kam zajít. Já jsem z Fifejd a je tu kousek od Futura nová nekuřácká kavárna s koutkem pro děti, ale z Poruby a Hrabůvky to máte docela z ruky. Tak ať se vám akce vydaří :wink:
25. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen kdybyste se chtěly juknout do fotogalerie, jak to tam vypadá tak posílám odkaz http://centrum-hvezdicka.webnode.cz/
25. bře 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava: pod tím názvem Hvězdička už je to zrušené, mají nové stránky http://www.centrum-marjanka.cz/, ale na těch stránkách té hvězdičky jsou fotky, jak to tam vypadá. Tak to jen jako typ... :wink:
25. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak ty už přijdeš s mrnětem :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: díky za tip.
25. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Typi kde sraz??!!
ZOO,Hopsínkuv svět,jojo club pro děti,komens sad svět,krteček,chaloupka tak to je asi vše co mne napadá. :wink:
25. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka taky se dopravíme kamkoliv holky už nekočárkuji... :slight_smile:
25. bře 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ráda poznala něco nového - zatím jsem byla v Porubě jen v té nové kavárně na Hlavní třídě u báňské a v Labužníkovi :sweat_smile:

@petaov tak tam pak budem s prckama chodit, když to máš blízko :wink: :slight_smile:
25. bře 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender tak mne nevadí někde dojet i klidně do Poruby. přizpůsobím se většině.
25. bře 2011 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov co vím, tak ta hvězdička je už dávno zrušena :frowning2: :wink: ale bylo to tam fajn, taky jsme tam mívaly srazy s holkama.
Já s malou chodím do Lasa do človíčkova - ale tam bychom asi moc nepokecaly, zvlášt holky, co mají malé děti, já už to mám dobré, já malou vypustím a nestarám se :slight_smile:.
pak také chodíme do jungle do Hrabůvky,,,ale jakmile by bylo hezké počasí tak bych uvítala něco venku.
25. bře 2011 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo to bude fajn. V porubě je nová kavárna? Jsem tam už dlouho nebyla. Můžeme tam někdy zajít, ať nejezdíš tu, když teď nemáš moc času. Snad se ještě stihneme vidět před porodem :slight_smile:
25. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jé promin nevšimla jsem si tvého odkazu, tak to je super, že je tam nová herna, už zase další tip na srazy :slight_smile:
25. bře 2011 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j Jo Hvězdička je zrušená, teď je tam nová Marjánka. Ten odkaz jsem posílala jen kvůli fotogalerii, je to totiž na stejném místě.
25. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jj já to pochopila :slight_smile: .. sem si nejdříve toho druhého odkazu nevšimla:slight_smile:
25. bře 2011 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j jo já vím. Zrovna jsme psaly zároveň... :wink:
25. bře 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se taky hlásím :slight_smile: už jsme si říkala že by se mělo něco zase uskutečnit aleee od 12 dubna do 20 dubna se bohužel přidat nemůžu pak po dvacátém jsou velikonoce to taky nic a bohužel máme něco i poslední víkend v dubnu :sweat_smile: takže mrzelo by mě kdybych o sraz s malou přišla ale něco už máme :dizzy_face: ..........ale jinak je mi fuk kde, my se s malou dopravíme :slight_smile: ale raději bych kdyby to bylo venku nežli nějaké herničky kavárničky apod. :wink: takže klidně může být zase mlýn nebo zoo nebo cokoliv kdekoliv takže já bych to nechala na hezké počasí a opravdu někde venku takže nechám to až se nějak shodnete, no pokud by to byl ten duben tak se nás to asi bohužel netýká :frowning2: a jinak co se práce týče víkendy mám dané ty měnit nemůžu ale sraz by byl až odpoledne takže pohoda mívám ranní a dvanáctku si můžu v pohodě přehodit a přes týden bych si prostě nahlásila volno :wink: takže tak u nás :sweat_smile:
25. bře 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no snad ano, ale mám to odevzdat do 8.dubna :sweat_smile: Uvidím jaké bude vyjádření vedoucí. Jestli to budu muset během toho týdne moc předělávat. Je nová kavárna a bezvadná :slight_smile:
25. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ráda dorazím kamkoliv na srazík :slight_smile:
25. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak jsem tady :slight_smile: dorazíme a je nám jedno kam :slight_smile:
25. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leninnek tak teď jsi nám to teda objasnila :grinning: můžeš teda některý den v dubnu? :grinning: že bychom udělaly sraz podle lenky :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender :grinning: no do 12tého kdykoliv pak tam máme něco a pak tam jsou ty velikonoce a po nich zase můžu a pak nemůžu 29.30.4. a 1.5. :stuck_out_tongue_closed_eyes: poslední víkend :wink: ale tak at se holky vyjádří jestli se to většině hodí v té půlce dubna tak podle mě se neřidte hold to oželíme :wink: :frowning2: pokud by to měl být víkend tak u mě je to možné jen 2. - 3.4. anebo 9. -10. 4.pak mi žádný jiný víkend nezbývá :wink: nebo i pátek by mohl být fajn ne vím že nikol dělá ranní, víkendy zas někdo tráví mimo, tak i nějaký hezký pátek by mohl být fajn kolem třetí se sejít snad už by mohlo být tepleji že by se dalo vydržet aspon hodinku dvě venku ne, nevím jak je mlýn otevřený nebo kde jinde by to mělo být tak pište návrhy
25. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jestli to chápu dobře, madam leninková může 26., 27. a 28.4. :grinning: mně osobně je to jedno, klidně některý z těch dnů. takže co ostatní? cca od tří?
25. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek