• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@fender - v úterky chodíme do školičky, takže 26. nemůžeme, ale další dny jsme v pohodě :slight_smile:
25. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dámy, 27. nebo 28. 4.? :slight_smile:
25. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
superrr takže semnou a s Kajoušem můžete počítat :dizzy_face: ještě teda přesný den a hodinu :wink: což se teda asi zbytek ještě vyjádří zítra :wink:
25. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, s dovolením leni počkáme i na ostatní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já to pak hodím na FB zase do událostí, stejně jako vloni, ať se může přidat kdo bude chtít :wink:
25. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka andelko, ty jsi z poruby?
25. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender jo jo :slight_smile: Když by to šlo, mohli bysme se přidat? Co furt doma. :sweat_smile:
26. bře 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, klidně bychom přišli konečně za Vámi, pokud to bude po 3 hodin. tak bych šla s děckama max. do Jojoparku. Sněma cestovat jsem si už zažila a naposled :sweat_smile:
26. bře 2011 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender tak mě je jedno které datum :wink: A taky nám to bude vyhovovat tak po třetí hodině. :grinning: snad se dobelhám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak? Kdy? :wink:
26. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my jsme s prckem taky z poruby :slight_smile: kdyžtak mi písni IP, odkud přesně jste, určitě se můžem potkat, budem rádi :dizzy_face:

super, takže čas po cca třetí a zatím zůstává 27. a 28. duben. ten jojopark, co píše Monča, je tam i možnost být venku? Radši bych byla s děckama venku než někde uvnitř, pokud tedy nebude pršet.
26. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak venku jojopark neni jedině komenský sad ten svět či jak se to jmenuje, :wink:
26. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky toto?
http://www.vysadime.cz/detsky-areal.aspx
to vypadá dobře, tam se dá být venku i vevnitř.
holky co vy na to?
26. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vypadá dobře ten komenský sad :slight_smile: takže klidně může být my dojedem určitě :wink: snadnebude pršet at nemusíme být vevnitř já bych raději venku ....a je to normálně volně nebo je tam nějaké vstupné ? nic tam o vstupném nepíšou ale vypadá to fajně
26. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi se to též leni líbí a taky bych raději venku. pokud se na tom shodnem, tak bych tam pak zavolala a pozjišťovala - taky jestli třeba není nutná nějaká rezervace nebo tak...... pokud to teda náhodou neví kyky.
26. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, to vypadá pěkně - aspoň bych něco nového poznala. :slight_smile: My dojedem MHD. Dany bude koukat jak puk, možná už v té době bude stát, ještě mi nikam neuteče :grinning:

Jinak dneska jsem objevila novou kavránu, cukrárnu nebo co to bude, jmenuje se to Milk bar a bude to u Medicentra tam v těch přístavbách nízkých. Šli jsme dneska kolem, měli tam ceduli, tak jsme šli blíž co to jako je, ale ještě je tam psané zavřeno - rekonstrukce. Ale mě hned zajímalo jestli by tam nebyl dětský koutek, tak jsem nahlídla dovnitř a zrovna tam paní byla :grinning: tak vyšla a říkala, že budou otevírat asi za 4 dní, že to bude nekuřácké, dětský koutek a venku zahrádka a dětské hřiště a večer se tam bude grilovat - no znělo to jako ráj :dizzy_face: a máme to kousek od baráku, takže super. Poruba se mi začíná líbit čím dál víc. :slight_smile:
26. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no vypadá to fakt dobře tak počkáme jak se ostatní ještě vyjádří a já myslím že můžeš určit den a místo a hodit to i na fb :wink: no už se začínám těšit sna bude konec dubna už slunečný a teplý :slight_smile:
jinak andelka zvaná je každá maminka rádi tě poznáme :wink:
vypadá to dobře a dost veliké, to zas malá nebude vědět kam dřív :grinning:
26. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těším :dizzy_face: dojedem nejspíš taky MHD.

dítě se mi tam snad nezabije, dneska jsem zestárla tak o deset let, rozsekl si hlavu takže jsme valili do nemocnice :zipper_mouth: fotku mám na FB, ale to už je po šití, bez zaschlé krve přes půl hlavy :zipper_mouth:

26. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender v tom světe v komenského sadech jsem jednou byla a je to tam super. Já budu mít co dělat ty moje rartachy uhlídat, ale jestli bude hezky tak přemluvím ještě kámošku :wink: a my určitě dorazíme autem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender Ano to jsem myslela a je tam 100% fajn hernička vevnitř maj přijatelne ceny jak kafe tak zakusku s holkama jsme tam často
26. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, tak zdá se, že místo máme domluveno :slight_smile:
26. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těšíme... mužeme udělat více srazu ne jen jeden za 1/2 roku :wink:
26. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender tak do Komeňáku chodíme ted skoro pořád, je to tam fajn, akorát jak se nám děti rozlítají tak asi moc nepokecáme,ale je to tam hezké, prolízačky atd. dá se popřípadě jít i dovnitř do herny. kafe se dá koupit do umělého kelímku ven,takže super.
27. bře 2011 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, chodíte tu ještě některá?
22. dub 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha.bello myslím, že spíš ani ne :grinning:
22. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha.bello já tu průběžně koukám, ale nikdo tu nejni :sweat_smile:
22. dub 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy to vidíte na druhé mimčo holky? :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha.bello buď teď v létě nebo na podzim, uvidíme jak se nám bude chtít a jak to vyjde (a kdy to nakonec vyjde, že)
22. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od té doby co jsme všechny na FB, tu není ani noha :grinning:
my to na druhé mimino zatím rozhodně nevidíme, chceme větší věkový rozdíl.
23. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha.bello my už druhé máme a třetí už ne :frowning2:
26. dub 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek