• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Holky, nemáte tip kam by se dalo vyrazit s prckem na 1. máje? Vždycky jsme jezdili na výlety, ale teď nechceme moc daleko. jo - auto nevedem. V ZOO už jsme byli nedávno. :sweat_smile:
27. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko my letos prcháme k rodičům :sweat_smile: na dinopark je mrňous ještě asi moc malý, co? my teď střídáme ZOO a školková hřiště, v roce malýmu úplně stačilo chodit někde kolem cesty kde jezdila auta :grinning: (to ho drží dodnes, jen přesedlal na autobusy).
27. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender my jsme byli loni v dinoparku s oběma dětma a Eli to bavilo. Bylo to někdy v létě. :wink:
28. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no ono jde spíš o nás, že jsme zvyklí jezdit na 1máj na výlety :sweat_smile: a Dany je azs zvědavý jak veverka, všechno ho zajímá. ale jasně, školkové hřiště to jistí. :slight_smile: Na Dinopark jsem taky myslela, ale nevím jak bychom se tam dostali, jestli tam něco jezdí. Možná když bude hezky a neblátivo půjdem na Turkov, do přírody. :slight_smile: Nebo aspoň na Myslivnu. Ale chtěli jsme spíš něco kulturního, uvažuju o Fryštátu.
28. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci my se do dinoparku taky někdy chystáme, myslíš, že to míšu bude bavit? já myslím, že by i mohlo :sweat_smile:

kači jezdí tam bus, ale bylo by to na přestup :confounded: http://www.dinopark.cz/dinopark-ostrava/kudy-do-dinoparku.php v karviné v tom parku mají též nějaká zvířátka, ne? kozy tuším... jsem to u někoho viděla na fotkách :sweat_smile: :sunglasses:
28. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender přestup je blbej, no. Tak Dinopark asi až někdy pozdějc jestli tchánovci s neteřema pojedou autem. Fryštát jsem koukala, že tam jede ze svinova vlak 35minut a stojí asi 20 minut od centra, a v zámecké zahradě je zookoutek a dá se z tama dojít do lázní - pokud nepojedem teď, tak určitě v létě, až budem výletovat místo klasické dovolené. :slight_smile:
v neděli to zatím vidím na třebovický park, tam jsme taky ještě nebyli :grinning:
28. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender určitě ho to bude bavit. My tam byli v létě a to měla Eli cca 1 rok a 9 měsíců :wink: a líbilo se jí to a navíc tam je i hriště pro děti :wink: My se v květnu chystáme do prahy :grinning:
28. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ahoj Katko, můžu se zeptat na ZOO...byli jste tam přes poledne? Jak jste to vyřešili s obědem pro Danečka? Nebo jste jeli až odpoledne? Taky se tam chystáme...Díky.
28. dub 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 byli jsme tam právě od 11 do 14h :slight_smile: Vzala jsem s sebou skleničku, plecháček a termosku s horkou vodou, pak jsme si sedli u opiček na jídlo, nalila jsem vodu do plecháčku, do toho postavila otevřenou skleničku a míchala a ohřálo se to, ani jsem vodu nemusela vyměňovat.
28. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Aha, malý nejí skleničky...tak to vyrazíme asi hned po obědě a vezmu všelijaké svačinky. A líbilo se tam Danečkovi?
28. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 Andelka nemyslela vyloženě skleničku s koupenou výživou. Může to být třeba sklenička od jogurtu a v ní klidně domácí papání :wink:
28. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21
@jaro2008 myslela jsem skleničku, my tam byli začátkem dubna, Dany je ještě jí, ale šlo by to samozřejmě i s doma vařeným :slight_smile:
28. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 @andelka no tak jak tak, plecháček nevedeme a s hrncem se tahat...to asi ne :slight_smile: Mám takovou misku s víkem, kde by jídlo mělo vydržet nějakou dobu teplé, ale jak dlouho, to nevím, ještě jsem to nezkoušela. Fajné by bylo, kdyby tam byla v nějaké restauraci mikrovlnka (jak je třeba v Ikei nebo v Globusu...myslím, že tam jsou)...zkusím tu misku, jak dlouho to vydrží teplé a když tak pojedeme hned jak se nají, autem tam budeme rychle a pak ty svačinky by měli stačit.
28. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 My jsme do zoo jeli s termoskou a plastovou misku (dózu na uchovávání potravin) a v pohodě to voda ohřála, dokonce skleničky 2. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže hrnec určo brát nemusíš.

Restaurace jako taková tam bohužel snad ani není, jen ty fast foodky, sama jsem nevěděla co vybrat, jestli hamburgra nebo smažený sýr :confounded: Příště si udělám těstovinový salát, jestli se mi bude chtít :grinning: :grinning: :grinning: no asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa Díky za nápad :slight_smile: Ale že tam bývaly dvě restaurace...jestli se mi to neplete s jinou zoo...jedna myslím u těch suvenýrů u hl.brány vpravo a druhá jak se šlo kolem těch malých jelínků vlevo...
28. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jeej tak ty restaurace si teda nevybavuju, a ani jelínci nevím kde jsou :sweat_smile: :sweat_smile: no možná si to taky pletu, ale restaurace typu ikea nebo globus, tam nejsou určitě, myslím, že i přebalovací koutek jsem hledala marně :cry:
28. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 přebalovací a kojící koutek tam je, u slonů :wink: ale restauračka už není žádná, jen stánky. Nicméně i tam někde by mikrovlnku mít mohli, ale já to neriskovala a vzala jsem tu termosku. My plecháček máme, při balení jsem do něj dala skleničku, on je lehký a nebylo to velké. Ale dala by se ta voda nalít i do misky, která to snese.
28. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @jaro2008 holky a co to ohřát doma a strčit skleničku do termoobalu na láhev? Jak dlouho to může vydržet teplé?
29. dub 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 to se právě nemá dělat, uchovávat dětské jídlo "uměle" teplé, lepší je to čerstvě ohřát.
29. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo ták, to jsem nevěděla :sweat_smile:
29. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jooo vlastně je tam přebalovák u slonů, si vzpomínám, že se tam malá pokajdila :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 my byli v zoo dneska a jeli jsme na celý den. Já Danymu uvařila doma jídlo a zavařím to do skleničky od přesnídávky. A v některém stánku určitě budou mít i mikrovlnku. Kde ji nemají, tak to je u žiraf :wink: Já bych odpoledne nejela, nje tam už moc lidí
30. dub 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Taky jsme dneska vyrazili do zoo, nakonec jsme ten oběd nepotřebovali, jeli jsme hned, jak se malý doma najedl a pak tam měl všelijaké svačinky a to mu stačilo.Ale zmokli jsme :frowning2: U žiraf nás chytla taková bouřka, pak se to uklidnilo, tak jsme vyrazili a u šelem se to zase spustilo, takže jsme se schovávali znovu a na třetí pokus jsme se dostali na parkoviště...to mě mrzí, že nám na 1.výlet do zoo počasí nepřálo a přitom bylo tak hezky. A navíc nic moc k vidění :frowning2: Příště jedeme do Lešné.
30. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 no my byli už od rána a super. Do Lešné se chystáme v létě
30. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezlobte se holky jsem původem z Ostravy nevíte některá v které dny vykupujou věci v tom dětském bazárku u ostravské radnice? bývala to snad středa? děkuju :slight_smile:
7. kvě 2011 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri já myslím že ve čtvrtek, dopoledne. Většinou chodím do knihovny ve čtvrtky a tam se chodím podívat a skoro vždycky jsem tam narazila na někoho kdo prodával, takže to vypadá na čtvrtek.
7. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky tehulky a vubec vsichni jsem tu nova tak se Vam predstavim :slight_smile:
Je mi 22, jmenuji se Veronika a mam skoro 16 mesicniho broucka :slight_smile: jemnuje se Robinek a je to strasny certik ...
A ted momentalne vyrabim http://www.wonderhowto.com/how-to-origami-heart-out-dollar-bill-222936/ jelikoz za dva mesice se budu vdavat tak na tabuli :slight_smile: Bydlime u porubskeho bazenu ... no mezi bazenem a Bohemkou
1. čer 2011 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akelei ahoj, taky jsem si ho zkusila poskládat :wink:
2. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky chodíte tady někdo ještě ? :slight_smile: kam se mám připlést do Ostravy :wink: díky
20. črc 2011 ve 23:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek