• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj. Nevíte v Ostravě o nějakém bazarku s levným dětským oblečením?
21. črc 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv123 na Fifejdách jsou hned dva blízko Hrušky :wink:
21. črc 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv123 taky je jeden u kuřího rynku... tam prodávají i těhu oblečení a berou tam i do prodeje, pokud chceš prodat.
21. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jste některá na vítání občánků v Moravské Ostravě? Čekáme na pozvání, ale stále nic nejde. Nevím tedy, jestli se máme někde nahlásit. Hledala jsem nějaké info na stránkách Ostravy, ale nic jsem nenašla. Máte některá zkušenost? Myslela jsem, že se chodí ve třech měsících, ale třeba to přes prázdniny nedělají...
23. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petaov rodila jsi na fifkách? a kde máš trvalé bydliště?
23. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Peti, o prázdninách vítání občánků nebývají. A pozývají se děti od 6 týdnů nejdříve. Posílají se pozvánky podle toho, kde má dítě trvalé bydliště, kde je hlášené. Aspoň tak to je na nové radnici (Moravská Ostrava a Přívoz). Když jsem tam byla já, tak první vítání občánků po prázdninách bylo na konci září. :wink: A poslední myslím začátkem června, to byl tvůj malej ještě asi malej. My taky byli až v září. Ale to ještě posílali pozvánky automaticky. teď u nás v Porubě bývá upozornění v novinách, že podle nějaké nové vyhlášky či co, se musí rodiče sami hlásit na radnici, že chtějí na vítání.
23. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Rodila jsem na Fifejdách a trvalé bydliště mám v Moravské Ostravě.
@andelka Já právě nevím, jestli mám na to čekat, nebo se někde nahlásit. Na netu jsem našla jen info o Ostravě Jih, že tam vyžadují nahlášení. Tak už je to i v Porubě, jo?
23. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petaov každá část OV to dělá jinak moravská je nejbohatší takže asi zatím to bude bez nutnosti hlášení, ale zavolej si na novou radnici na infocentrum....my šli až v říjnu na vítání a narodila se koncem července
23. črc 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Jo jo, v Porubě už na to musí být nějaké potvrzení, snad kvůli ochraně osobních údajů. Ale na nové radnici to možná ještě není. Ale taky už jim skrouhli finance. Ale i tak to bývá pěkné:slight_smile:
23. črc 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jo a jinak pokud by na infocentru nevěděli, tak to vítání dělá matrika, na netu určitě bude číslo.
23. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu k vám? :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eunka určitě ale moc to tu nežije :grinning:
25. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no kurna jak to? :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eunka většina je na FB a nebo v jiných skupinách a někteří mají soukromou skupinu :grinning:
25. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tak to je špatné.Já mám sice taky FB,ale tam to taky moc nejede.Tak asi tady budeme jenom my dve:slight_smile:
25. črc 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eunka no já tady taky moc nechodím :wink:
25. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...ja tady taky sem tam nakouknu.Hledam nakou kamosku,pokec... :slight_smile:
25. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka aha...ja tady taky sem tam nakouknu.Hledam nakou kamosku,pokec...
25. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, zofi nova fotka :dizzy_face:

eunka no kdysi to tu docela žilo, ale to už je dávno :sweat_smile:
25. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender jj změna je život. I dětičky mají novou fotečku
@eunka a kde bydlíte? máš jen o měsíc mladšího synátora než já :grinning:
25. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka my bydlime kousek od čapkárny.Taky jsem koukala,ze mame priblizne stare prdolky :slight_smile: .Divam se divam stranek popsanych hafo,ale posledni dobou fakt nic moc.Treba to je prazdninama :grinning:
25. črc 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eunka, myslím, že to není prázdninama ..... :sweat_smile: spíš se všichni popřesouvali jinam....

zofi, musíme se někdy konečně sejít, příští týden snad bude už lepší počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. črc 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fender jj snad bude líp. A od 6.8. jsem sama doma :grinning:
@eunka to je škoda že jste tak daleko

jo jinak u nás v třebovicích se bude otvírat nová hernička od září. :wink: Až budu mít bližší onformace tak dám vědět. JInak bereme jakéholiv dary v podobě hraček atd. a i sponzorské dary :grinning:
25. črc 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka takze vy jste z trebovic?To je fakt skoda :unamused:
25. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eunka jj bydlíme na baráku a nikdy bych nešla do bytu. Jsem tu vyrostla a neumím si to představit bydlet někde v bytě :grinning:
25. črc 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to chapu..ja jsem zase zvykla v byte,ale baracek bych taky brala :slight_smile:
26. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych domek brala, ale ne moc velký, nebo by musel být i s uklízečkou :grinning: No, uvidíme, m by chtěl, ale kde na to vzít a nekrást...tak snad jednou. Já ale nechci moc na okraj, takže těžká pomoc. :sweat_smile:
26. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka teď se tu prodává strašně hodně baráků. A dokonce i moje kámoška prodává barák a stěhují se pryč :frowning2: to nebude moci za ní chodit skoro každý den na kafčo :frowning2:
26. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jako v Třebkách? Tak to bych brala. Asi jako jediné místo, nebo pak ještě ty domečky u nemocnice. Prostě od Poruby se nehnu. Nevíš v jakých cenách se to tak pohybuje?
26. črc 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jsou to většinou velké baráky. Jeden je u nás na ulici a za ten chtějí cca4 000 000, druhý je taky skoro soused, ale tam jsou nutné opravy tej je za cca 2 000 000 a ten od kámošky ten je taky kousek od nás a je to menší baráček, ale mají na něho hypotéku, takže to je složitější a za něj nevím kolik chcou a najdou se určitě i další co jsem tady viděla že je prodávají :wink:
26. črc 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek