• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@zofinecka tak ty 4mil by byly už moc, bych to viděla tak někde kolem 2,5m co bysme měli tak představu.
26. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
andelko tak až zjistíš, kde na to vzít a nekrást tak se poděl :grinning:
26. črc 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fender to víš že jo :dizzy_face: :grinning:
26. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky Ostravandy, scházíte se někdy s dětmi...? :slight_smile:
26. říj 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani moc ne, s někým se občas potkáme na procházce. Ale pokud bude malý zdravý tak na zimu budem chodit do Krtečka do herny, když bude škaredě venku.
26. říj 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky,najde se tady nekdo na spolecne prochazky,nebo pokec v Ostrave? Ja mam rocni slecny a ksme dost samy... :slight_smile:
31. říj 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je tady někdo z Ostravy-Poruby? Hernička, procházky, atd..
7. lis 2011 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nějaká Poruba by se tu jistě našla :wink:
8. lis 2011 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@fender rozhodně :slight_smile:
8. lis 2011 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
8. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj, můžu se mezi vás znovu přihlásit, taky původní přezdívkou: denber. akorát sem měnila email a když už tak všechno :slight_smile:

:wink:
17. led 2012 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denaxm den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdy dojdete na návštěvu? :grinning: malej pořád hlásí, že jsme k vám nemohli jít, protože jste byly nemocné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
17. led 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Ostravandy :slight_smile: Občas sem nakouknu. Mám pocit, že jste snad všechny z Poruby :slight_smile: Je tu někdo i z Fifejd a blízkého okolí?
17. led 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
fen, ani nemluv.... zase asi na nás vlezla nějaká viroza..... už mi z toho hrabe, naštěstí jsem dneska udělala poslední zkoušku, tak už je celkem fuk zda je malá doma nebo ve školce. bavily jsme se s zofi, že bychom se mohly vidět ve čtvrtek ráno, ale nevím jak bude vypadat Nikuš
17. led 2012 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm no to je paráda, už se těším na školku :stuck_out_tongue_closed_eyes: to budem marodit hromadně...... :grinning: my jsme teď u našich ale malej kdykoli kouká z okna na váš barák tak hlásí že tam bydlí boba :grinning:
17. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj, dobré ráno- no boba by vás "určitě" taky rád viděl..... vidělo by se jakou by měl zrovna náladu...
18. led 2012 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petaov: určitě tu byly, byly jsme tu směska napříč Ostravou a okolí, ale teď už nevím. dlouuuuho sem tu nebyla.... Jinak holky, potřebuji poradit s kočárkem, čekáme brzy druhého špuntíka a zažívám zase tu super atmosféru... který kočár, chtěla bych otočná přední kolečka s možností aretace, velkou-prostornou korbičku, lehký, stabilní....... Fen, co vy jste to měli za kočár, ten červený-jestli si dobře pamatuji tak se mi dost líbil :slight_smile:
18. led 2012 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm den, my máme camarelo Q12 :slight_smile: byla jsem s ním moc spokojená, dokonce nám i vydržel a máme ho teď u našich, malej v něm občas pak ještě vyjel na nějakou větší prochajdu a budem ho mít pak i na druhé prtě...
http://www.bambino-kocarky.cz/znacka/camarelo
18. led 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
fen viděla si někdy ty ostatní barvy ve skutečnosti, mi se celkem líbí ta oranžová a zelená-pistacie, ale nevím jak to může vypadat ve skutečnosti, jinak i ta "růžová" jde, ale vzhledem k tomu, že víme houby.......tak kupovat růžový kočár je celkem risk
18. led 2012 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, viděla jsem skoro všechny. oranžová i zelená jsou super ale polezou ti na to hodně mouchy si myslím :sweat_smile: mně osobně se strašně líbí ta hnědá, ale chtěli jsme výraznější , abychom byli vidět, tak jsme brali červený..... šak máte ještě čas tak počkej až budete vědět co to bude a pak se rozhodnete, ne? :slight_smile:
18. led 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
teto s tím časem to moc nepřeháněj, duben je za rohem a dr.vyhrožuje, že to bude možná i dost dříve.....tak mouchy bohužel lezou skoro na každý, kamarádka měla černý a myslela, že se cvokne, nám na červený někdy šly/někdy ne...... no líbí se mi 3: oranžový, zelený a červený:slight_smile: - kdyžtak budeme mít stejnýýý :sweat_smile: :slight_smile:
18. led 2012 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
18. led 2012 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mimochodem do kdy jste mohli využívat tu hlubokou korbičku, u toho maxi cosi píšou do 6ti měsíců a to se mi zdá málo, nikuška v hlubokém jezdila skoro do roku, nebo tak nějak
18. led 2012 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já Vás zdravím, jsem nová mezi těhulkami, Jsem v 10.tydnu a čekám svého prvního prcka :slight_smile: Jsem Bára a bydláím v Porubě, tak by bylo fajn někdy pokecat :slight_smile:
18. led 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
malej jezdil v hlubokém asi 7 měsíců a pak šel do sporťáku, ale místo tam ještě měl, akorát bylo vedro a on už potřeboval nutně všude vidět :grinning: ta korba je velká, má asi 85 cm nebo snad ještě víc, takže tam určitě vydrží dlouho, když na to přijde. ale zas pochybuju, že by by důvod to používat tak dlouho, když stejně kolm třičvtrtě roku bude sedět :wink: a klidně můžete mít stejný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: než my s ním znovu vyjedem, to už vy budete mít golfky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Báro, vítej!! jestli tě mohu hned zasypat "pár" otázkami ... :wink: :slight_smile: odkudpak z Poruby si? jakpak se cítíš? chtěli by jste holčičku/chlapečka? :slight_smile:
18. led 2012 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
malá tam byla déle, protže jsme nechtěli přesedat v zimě a sednout si tam taky mohla..... dala se polohovat záda - podpěrka v korbičce, jinak se aj pak chytla když chtěla koukat, případně koukala dopředu- na čtyřech, na nás vystrčený zadek a čuměla přes otevřenou korbičku. byla tam sítka............... jsme si s davim říkali, že bychom ten kočár vzali znovu(jsme ho trošku odrovnali na chatě-kořeny apod.) ale už se nedělá. pokud se to za ten měsíc-dva nezměnilo
18. led 2012 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tam se dají taky polohovat záda :wink: dá se to tam zvednout do sedu, ale na to léto byl sporťák praktičtější prostě.....
fičíme stavět iglú :sunglasses:
18. led 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo, to bychom přesedali taky, u nás akorát v době 6-7měsíců bylo zima a sněhu po kolena- aj na chodníku.... pche iglu a zase bez nás.............:( tak at se vám povede!!!! kdypak se vracíte??? brzy???!!! :wink:
18. led 2012 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm Ahojky, děkuji za přivítání. Já bydlím u bazénu. No cítím se necítím, je to jiné a trpím snad všemi příznaky, ale pomalu mi začíná být líp, i ranní nevolnosti už se nehlásí tak intenzivně, tak jsem ráda. Za to dnes jsem si pěkně omdlela popré v životě, tak si tohleasi budu muset ohlídat. Ale jinak fajn, a těším se na prcka :slight_smile: Raději bych chtěla klučinu, ale to jsem přehodnotila nedávno a jen protože kluci to mají v životě jednodušší a já chci at mé dítě má jen hezký život :slight_smile: Ty jsi odkad?
18. led 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek