• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
mimochodem, ještě jedna věc ........... co autosedačka, tam píši (jestli sem to dobře pochopila) autosedačka v barvě 1540 +- , a jak ho mají v akci, tak autosedačka v barvě za 1,- (ono v barvě/nebarvě je celkem nakonec jedno)
18. led 2012 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlíme hned vedle Koruny. s tím jednodušší - říká se to tak, ale záleží aj na okolnostech, já jsem moc ráda, že máme holku a druhé bude asi taky holka... budou mít větší výběr........ protože všude kolem nás sou jenom kluci a rodí se taky prý více. ale uvidíme, hlavně jak budou zdraví!!!!
18. led 2012 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm přesně tak zdraví je nejduležitější. Hned vedle Koruny, to tam máš celkem živo o víkendu. Bydlíš v těch věžácích? Ono kluk nebo holka fakt hlavně at je mimco zdravé. A kdy rodíš. Já mám termín v srpnu
18. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm vše, co popisuješ má kočár Tako warrior. Malý má skoro 10 měsíců a stále se mi vleze do hluboké korby. Vlétě jsme hodně využívali tu síťku na stříšce. Takže můžu jen doporučit. :wink:
18. led 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej jsou všude jenom kluci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my máme zase všude samý holky a to bydlíme asi 100 metrů od den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tek nevím :grinning: stejně tak mezi známýma...... taky jsem si říkala, že jednou bude mít malej z čeho vybírat :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
fen, tady u nás v okolí moc nevím. tu známe jednu paní naproti a ta má kluka ... :wink: :grinning: jinak nevím, ale v rodině a všude jsou kluci kluci kluci, jenom jedna kamarádka má 2 holky,ale jinak furt kluci. v rodině, pokud se nám narodí kluk, tak bude nikuška ve své generaci sama, už je tam 5kluků.
18. led 2012 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barulina termín je na začátku dubna, ale dr. straší, že to bude dříve....... tak uvidíme, no.... co jsem potřebovala ted mít nutně ve škole hotové mám, lae i tak by mohl bobek počkat
18. led 2012 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender jak to šlo : stavební četo? :slight_smile:
18. led 2012 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm dost bídně, makali jsme hodinu a máme tak půlku :sweat_smile: bych neřekla, kolik na to bude třeba sněhu :sweat_smile: :grinning:
18. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denaxm deni tak dneska jste měli být ve školce. Stavěli děcka iglů :grinning: A jediná Simča si to užívala a lítala tam prý jako pako :grinning:

@fender no dojeďte aŤ se slezem. U staré polůikliniky je prý super cukrárna, tak jí můžem někdy prubnout. ;-.)
@barulina ahoj. Já tady sice moc nechodím,a le občas jo. TO bydlíš kousek ode mě. Skro přes cestu. Nebo přesně řečeno přes kopec a cestu :grinning:

Já jsem chtěla jako první holku a druhé kluka a obojí se mi to vyplnilo :grinning:
18. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych řekla, že se dost rodí kluci. Já to vidím hlavně v obchodech, že věci pro chlapečky jsou vždycky vybrané!
18. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov asi že těch věcí je míň než na holky :grinning: a stejně je v těch obchodech prd, mi se tam na kluky skoro nic nelíbí, jako na ty větší.... na mimino se dalo ještě vybrat, ale teď je to buď děs nebo strašně drahý :rolling_eyes: kupuju skoro jnom přes net :confounded:

@zofinecka no určitě musíme. je tam i dětský koutek? vracíme se v neděli, takže někdy v týdnu můžem :slight_smile: odpoledne kdykoli, nepoledne nemůžem zatím út a pá.
18. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tak to je dobré, takový kousíček :slight_smile:
18. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender jj je to s dětským koutkem. :wink:
@barulina já bydlím v Třebovicích :grinning:
18. led 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tak super, to vyzkoušíme :dizzy_face:
18. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka tak to je opravdu kousíček, tmě tam bydlí kegynka v trebkach
18. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
fen a krom dětského koutku tam mají spoustu spoustu dobrých věcí............................... ale jinak nejsem vůbec "mlsoun a žravá" :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2012 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fender no to si piš teta. Už se těším. :dizzy_face:
18. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denaxm ty a nebýt žravá jo? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
no a ještě řekni,že jo....... skoro vůbec nejsem ted mlsná, vybíravá............................... prostě sem ideální :grinning: vůbec nehoním daviho pro to či ono ..... :wink: no, dobře.................. jenom občas :grinning: zofi-dojdeš zítra ráno na to kafe??
18. led 2012 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm to víš že jo :wink: :dizzy_face: :zipper_mouth:
18. led 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no ani nemluv, fakt nic moc v obchodech, aby to nestálo majlant a líbilo se mi to. A v Tescu kolikrát pro holčičky oblečení tři prd...a pro kluky jeden stojan. Taky kupuju spíš přes net.

Myslíte Milky bar? Ten je super, dobrotky mají...mňam. Akorát třeba pro mojeho tam toho zas tolik není, myslím na hraní. Na tu stěnu je ještě malej, i na kreslení, tak minule se akorát houpal a hlavně jedl v židličce:slight_smile: Ale hlavně že něco je, děti se zabaví :slight_smile:
18. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ai tady holky řešíte kam s dětmi. Tak jestli Vám můžu doporučit tak FUNGOLF v Mariánkách naproti Carefouru, je to tam super. Celodenní vstupné dětí do atrakce je 80Kč s tím, že to platí celý den ikdyž odejdeš a vrátíš se. Kdybyste o tom chtělinějaké info stačí se mě zeptat
18. led 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barulina jj už jsem o tom slyšela :wink:
18. led 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jj toje moji svagrové, tak fakt kdybyste se chteli zajit podivat a chteli info tak mi stačí napsat aja vám řeknu :slight_smile:
18. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, do fungolfu chodíme :slight_smile: je to jen trochu blbý že se tam nikdy nedá dovolat a zjistit kolik je tam lidí, bo si kolikrát není kam sednout.... a rezervace nedělají. ale pro prcky je to tam super :slight_smile: a mají tam dobrou pizzu :grinning:
18. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2012 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender ještě jedna věc. byli jste se na něj někde podívat? kde? hledám teď, které obchody ho mají.
18. led 2012 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm jj.... my jsme ho brali od známých z prodejny ve Valmezu, takže jsme si ho tam byli předtím i vyzkoušet i mrknout na ty barvy. jestli ho majíněkde v ově to nevím, ona mi říkala, že do ovy moc nedodává, protože si ostraváci raději zajedou do polska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek